Superior Institute Of Materials And Advance Mechanics - ISMANS

Įvadas

Oficialus aprašymas

ISMANs medžiagų ir pažangiosios mechanikos institutas - ISMANs , yra inžinierių mokykla, rengianti inžinierius mechanikos ir konstrukcijos skaičiavimo, inžinierių mechanikos ir gamybos inžinerijos bei inžinierių medžiagų srityse. Mūsų inžinerijos mokykla rengia pažangius inžinierius nacionaliniu ir (arba) tarptautiniu mastu, leisdama jiems dalyvauti tvariame ir ilgalaikiame pagrindinės transporto pramonės vystyme ir inovacijose.

ISMANs komanda remia savo studentų tobulėjimą individualiai ir bendrai, kad įgytų operacinę inžinieriaus pozą, atitinkančią įmonių poreikius. Pagal savo veiksmus, susijusius su integracija, mokykla yra įsipareigojusi integruoti mokinius, neatsižvelgiant į jų padėtį. Prisijungimas prie mūsų inžinerijos mokyklos reiškia, kad būtinai reikia patekti į miestelį, kuris atitinka neįgaliųjų prieinamumo standartus, naudotis individualizuotomis patalpomis ir palaikyti jo požiūrį su verslu.

Vietos

Le Mans

Address
Avenue Frédéric Auguste Bartholdi,44
72000 Le Mans, Luaros kraštas, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: