Moda Domani Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

„ Moda Domani Institute veikia kaip aistrų inkubatorius, kuris, be esminio išsilavinimo, ugdo kiekvieno studento gebėjimą išreikšti savo unikalią asmenybę. Mokykla apima daugybę pokyčių, vykstančių verslo pasaulyje ir susijusiuose sektoriuose.

Mūsų mokykla leidžia mokiniams ugdyti savo aistras palaipsniui įgyjant patirties, profesionalumo ir atvirumo. Mūsų mokymo metodai skatina mokinius mąstyti už rėmų. Prabangos, mados ir dizaino pasauliai susiduria su naujomis tendencijomis, vertybėmis, kultūra, technologijomis ir komunikacijos priemonėmis. Mūsų mokymo metodai atskleidžia studentus pasauliu ir jo kultūrine įvairove. Pamokos, atvejų analizės ir projektai leidžia mūsų studentams sustiprinti supratimą apie prekės ženklą, dabartines tendencijas, madą, sociokultūrinius pokyčius ir pasiūlos bei paklausos jėgas. Naujieji prabangos, mados ir dizaino pasauliai yra pribrendę naujoms verslo iniciatyvoms, kuriant novatoriškus verslo modelius ir kuriant kultūros bei meno projektus. Mes teikiame didelę reikšmę projektams ir iniciatyvos išraiškai.

Vietos

Île-de-France

Address
Rue Saint-Marc,24
75002 Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: