Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Įvadas

Oficialus aprašymas

„ SUP'DE COM “ komunikacijos mokykla siūlo naujoviško švietimo projekto struktūrizavimo sistemą. Visos mokymo programos yra patvirtinamos valstybiniu diplomu (BTS komunikacija) arba Nacionaliniame profesinių pažymėjimų kataloge užregistruotu pavadinimu.

Besivystantis mokymo kursas atvers duris į atsakingas pareigas agentūroje ar ryšių tarnybose.

SUP'DE COM yra tinklo komunikacijos mokykla. Su 9 miesteliais tai yra 1-oji komunikacijos mokykla Prancūzijoje. Jums tai yra artumo užtikrinimas.

SUP'DE COM “ misija yra mokyti būsimus komunikacijos strategus, žiniasklaidos ir ne žiniasklaidos tinklus ir už jos ribų, kad jie galėtų profesionaliai integruotis nuolat besikeičiančiame sektoriuje.

Kai aukštasis mokslas kelia abejonių dėl būtino pritaikymo visuomenės evoliucijai, technologijoms ir kartoms, tai SUP'DE komunikacijos mokykla atliko savo darbą. KOM. Svarbiausias klausimas: kokias vertybes ji ketina perduoti būsimiems komunikacijos žaidėjams?

Keturios SUP'DE COM vertybės (inovacijos, įvairovė, įsipareigojimas, drąsumas), susijusios su C&D tinklo HEP vertybėmis (humanizmas, verslumas, profesionalumas), buvo pasirinktos kaip bendradarbiavimo būdas SUP'DE COM tinklas. Mokykla rūpinasi, kad šias vertybes gyventų kasdien tiek darbuotojai, tiek besimokantieji, tiek treneriai.

Vietos

Monpeljė

Address
Rue de la Croix Verte,499
34196 Monpeljė, Occitanie, Prancūzija

Nantas

Address
Boulevard Général de Gaulle,16
44200 Nantas, Luaros kraštas, Prancūzija

Bordo

Address
Rue Lucien Faure,114
33300 Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Lionas

Address
Rue Jean-Marie Leclair,7
69009 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Île-de-France

Address
Avenue des Chasseurs,7-11
75017 Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: