Oficialus aprašymas

Konsorciumas Paris Seine yra 2013 m. Liepos mėn. Nacionalinės teisės, susijusios su aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų Prancūzijoje, rezultatas. Šio įstatymo tikslas yra suderinti aukštojo mokslo institucijų mokymo programas ir mokslinių tyrimų strategijas tam tikroje teritorijoje, sujungiant universitetų, mokyklų ir mokslinių tyrimų įstaigų išteklius, siekiant sudaryti pagrindinį aukštojo mokslo tyrimų ir inovacijų centrą. Konsorciumas "Paris Seine" yra vienas iš 26 tokio pobūdžio centrų Prancūzijoje ir vienija 15 aukštųjų mokyklų. Ji turi teisinį statusą ir veikia kaip tarpinstitucinių projektų inkubatorius.

Konsorciumas "Paris Seine" yra pagrindinis veikėjas: dalijantis žiniomis, nes jo įspūdingas spektras disciplinų, tarpdalykinių programų ir aukšto rango tarptautiniu mastu pripažintų mokslinių tyrimų vienetų; • strateginis regiono regiono vystymasis, lemiantis indėlį į R

Konsorciumas "Paris Seine" renka:

• 37 000 studentų, iš kurių 12% yra užsienio studentai

• 2 700 profesorių ir mokslininkų

• 39 tyrimo centrai

• 500 doktorantų

• 150 tarptautinių kolegijų projektų

• tarptautiniai miesteliai

• 196 akademinių programų, iš kurių 99 yra dvigubos diplomos

• 755 akademinių ir mokslinių tyrimų tarptautinių partnerysčių visame pasaulyje

2017 m. Kovo mėn. Prancūzų kvietimu (IDEX / I-SITE) buvo įteikta iniciatyva "Paryžiaus Seinas", kuriai vadovauja 4 institucijos: Cergy-Pontoise universitetas, ESSEC verslo mokykla, EISTI, Informatikos technologijų inženierija Scholl ir ENSEA, elektronikos inžinerijos mokykla. naujiems pasaulio mokslinių tyrimų universitetams. Projektas yra kertinis akmuo giliai besikeičiančiam projektui, kuriuo siekiama racionalizuoti aukštąjį mokslą "Cergy", pertvarkant institucines sienas remiantis misijomis, o ne teisiniais įstatymais.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University Paris Seine

Duomenų mokslas, kibernetinis saugumas, ekonominė ir finansinė inžinerija, dirbtinis intelektas, kvantinės technologijos ... yra didžiuliai iššūkiai, su kuriais šiandien ... [+]

Duomenų mokslas, kibernetinis saugumas, ekonominė ir finansinė inžinerija, dirbtinis intelektas, kvantinės technologijos ... yra didžiuliai iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria įmonės ir kuriems reikia naujų ir aštrių įgūdžių.

University Paris Seine sukūrė ketverių metų aukštą standartinę programą, atitinkančią šiandien besikeičiančio pasaulio poreikius: Tarptautinį bakalaurą Y.

Bakalauro kursas mokomas išimtinai anglų kalba, kuris formuoja mokinius naujoms kompetencijos sritims, taip pat jų karjeros ateičiai.

Ketverių metų programa, kuri yra pažangi, pritaikyta ir atvira

Pagrindinės pamokos yra dominuojančios per pirmuosius dvejus kursus, siekiant sukurti tvirtus mokslinius pagrindus. Jūs taip pat galite rinktis gilesnius įgūdžius atitinkančius įgūdžius. Treji ir keturi metai susitelkiami į modulius, kurie atitinka jūsų pasirinkimus. Konferencijos ir seminarai susiję su pagrindiniais šiuolaikiniais klausimais, siekiant pagilinti žinias ir suvokti pasaulį bei jo sudėtingumą.... [-]

Prancūzija Paris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Cergy