Oficialus aprašymas

Į Banat universitetas, žemės ūkio mokslų ir Veterinarinės medicinos "Karalius Michaelas Aš Rumunijos" iš Timisoaros(BUASVM) yra institucija, kuri specializuojasi agronominių ir veterinarijos aukštojo mokslo, su nacionaliniu ir Europos trukmę.

BUASVM yra Timisoara, sostinė Timis apskritis, Vakarų Rumunijoje, netoli Serbijos ir Vengrijos sienos, ne toli nuo sostines Viena, Budapeštas ir Belgrade. Timišoara yra laikomas neformalaus sostinė istoriniame regione Banat, yra pagrindinis socialinės, ekonominės ir daugiakultūris centras vakarinėje Rumunijoje. Timisoara sugyventi santaikoje daugelio etninių grupių, tokių kaip vokiečiai, vengrai, italai, serbai ir bulgarai. Miestas yra kandidatas tapo, 2021, Europos kultūros sostinės.

Karalius Michaelas Aš Rumunijos paskelbė įstatymą 617 / 30.07.1945 už Agronomijos fakulteto įsisteigimo Timisoaros politechnikos. Per 1948 reformą, Agronomijos fakultetas buvo pertvarkyta į agronomijos instituto Timisoara. Po 1989 gruodį universitetas turėjo nuolatinę raidą, pažymėtą pagal domenus ir specializacijų įvairovę švietimo pasiūlymą, remiantis agronominių aukštojo mokslo modernizavimo fonas.

Šiuo metu BUASVM veikia 6 fakultetai (Žemės ūkio, sodininkystės ir miškininkystės, žemės ūkio valdymą, veterinarijos, gyvūnų mokslo ir biotechnologijų ir biotechnologijų, maisto pramonės technologijos), iš viso 27 bakalauro studijų programos, 25 magistrantūros studijų programas ir 2 doktorantūros mokyklas (augalinės ir gyvulinės kilmės išteklius, veterinarija).

Žemės ūkio fakultetas Timisoara yra seniausia fakultetas mūsų universitete. Žemės ūkio fakultetas, įsišaknijusi istorijoje, praturtintas nuolat su naujais specializacijų, kurios atitinka visuomenės poreikius, veikianti 6 bakalauro programų, 7 magistrantūros studijų programų ir doktorantūros mokyklą.

Visose šiose srityse ir specializacijų, studentai yra mokomi dieną kursus ir nuotolinio mokymosi kursų (pastaroji yra įmanoma specializaciją Žemės ūkis ir aplinkos apsauga ir inžinerija žemės ūkis). 4 metų ciklas (3 metai biologijos atveju), yra po baigimo egzaminą, kuris suteikia titulą "Mokslo Bakalauro Inžinerijos (už didžiųjų žemės ūkio, augalų apsauga, aplinkos inžinerija ir apsauga Žemės ūkis, žemės tyrimo ir kadastro, Mašinos ir įrengimai Žemės ūkio, o Maistas pramonė ir Žemės ūkis dėstoma anglų kalba) Ir "bakalauras Biologijos" (už specializacijos biologijos).

Gauna naudą iš tradicijos ir ateities plėtros potencialą, specializacijos Žemės ūkis atitinka dabartinius poreikius ir žemės ūkio srityje, mokymas agronomai, galinčių diegti naujas technologijas ir sistemas, augalų auginimo, užtikrinti ir didinti dirvožemio derlingumą ir subalansuotą augalų mitybai su pagarba aplinkos apsaugos standartus.

Į mūsų absolventų Žemės ūkio įgytos kompetencijos yra: plėtoti tvarius žemės ūkio gamybos technologijas, organizuoti ir koordinuoti gamybos procesų pasiekimus, plėtoti strategijas bendrosios žemės ūkio politikos įgyvendinimą nacionaliniu lygiu, diagnozuoti ir valdyti klausimus, susijusius su organizavimą ir valdymą, žemės ūkio ūkių, gaminančių aukštos kokybės biologinę medžiagą pasėlių daugybos, analizuoti žemės ūkio naudmenų, valdymo ir skiriant lėšas žemės ūkiui, užtikrinančios konsultavimo ir informavimo paslaugas žemės ūkyje.

Studentai aprūpinami neseniai modernizuotų mokymosi srityse, paskaitų salėse, laboratorijose, praktikos laboratorijose, seminaruose. Studento praktikos vyksta eksperimentinių laukų ir dėl pagrindinių privačių ūkių iš Vakarų Rumunijoje. BUASVM teikia švietimo ir mokslinių tyrimų sritis pagal galiojančius teisės aktus.

gavo universiteto miestelio Sertifikatas Excellence geriausia CAMPUS Kategorija apdovanotas Tarptautinio mokslo ir švietimo Konkurencijos Oksforde, Jungtinėje Karalystėje, 2014 Per miesteliu, yra bendrabučiai teikti tinkamą apgyvendinimą 402 kambarių su maždaug 1456 vietų; Biblioteka su knyga aptarnavimo, vidaus ir intern nacionalinių leidybos paslaugos ir tarptautinės valiutos keitimo paslaugas; Universitetas Kavinė turi apie 500 vietų, o maisto tarnavo yra gerai žinomas visame dėl savo kokybės ir teisingą kainą miesto; Gimnastikos ir sporto srityse (Teniso kortai dirbtinė žolė danga sistema, teniso kortai, šlakai, apimanti sistema, rankinio teismas dirbtinė žolė danga sistema, krepšinio aikštelė-betono danga sistema, tinklinio); Studentų ambulatorija kuri apima bendrą sveikatos ambulatorija ir dantų higienos priemonę; ir vaikų darželis, Jeigu norite kreiptis dėl mūsų specializacija Žemės ūkis dėstoma anglų kalba(Ar dėl kitų specializacijų), bakalaureato diplomas yra privalomas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Specialiosios specializacijos žemės ūkio mokymo tikslai yra generuojami įvykdyti ir įgyvendinti šiuos tris tikslus: 1. Pažinimo tikslai 2. Taikomoji tikslai 3. Komunikaci ... [+]

Specialiosios specializacijos žemės ūkio mokymo tikslai yra generuojami įvykdyti ir įgyvendinti šių trijų tikslų:

pažinimo tikslai Žinios biotinių ir abiotinių veiksnių, kurie lemia augalininkystės Žinios apie anatomija, morfologija ir biologija augalų žemės ūkio ekosistemos Žinios biochemija, genetika ir augalų fiziologijos Žinios įstatymų, reglamentuojančių žemės ekosistemą Žinios žemė gamtos ypatybių ir žmogaus veiklos rezultatus, taip pat jų principų transformacijos Taikomoji tikslai Žinios apie apsaugos ir gerinimo gamtinių išteklių žemės ūkyje elementų Žinios pagerinti augalų ir augalinių produktų sveikatą Žinių apie energetinę bazę ir įrangai, naudojamai žemės ūkio Žinios Žemės ūkio augalų auginimo technologija Žinios apie plano ir žemėlapio rengimo ir naudojimo metodus Komunikacinius ir reliacinių tikslai Žinios ekonomikos dėsnių specifinis žemės ūkio produkcijos Žinios šiuolaikinių metodų ūkio valdymo Žinių valdymo procesų organizavimas žemės ūkio gamybos ir produktų rinkodaros Apskaitos, finansų ir teisines žinias, taikomas žemės ūkyje, ir tt Žinios aspektų, susijusių su sutartinių santykių tarp šalių ir besivystančių komunikacijos ir derybų įgūdžiai su paramos gavėjų Psicho-pedagoginė mokymai dėstytojų specializuojasi žemės ūkio srityje. specifinės kompetencijos Mastering, suprasti pagrindines sąvokas, teorijas ir metodus šioje srityje ir specializacijos sritį; juos naudojant tinkamai profesinės komunikacijos. Naudojant žinių srityje paaiškinti ir interpretuoti įvairių tipų koncepcijų, situacijas, procesus, projektus ir tt, susijusių su domeno. Taikant pagrindinius principus ir metodus sprendžiant problemas / gerai apibrėžtas situacijas, būdingų domeno sąlygomis kvalifikuota pagalba. Naudojant standartines vertinimo kriterijus ir metodus, tinkamu būdu, siekiant įvertinti jų kokybę, privalumus ir trūkumus tam tikrų procesų, programų, projektų, koncepcijų, metodų ir teorijų; Kuriant profesinius projektus, pasitelkiant įsisteigusius principus ir metodus šioje srityje; Aprašant mokslinius, teorinius... [-]
Rumunija Timišoara
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba