Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti pas mus?

Didžiosios Accademics

Graduate Management Admission Test arba Anglų programos tinka bet jauną baigė Europos universitete ir suteikti jiems galimybę siekti savo ateities profesinei karjerai svajones.

Iš anglų programų mokymo programa yra sukurta siekiant patenkinti Europos akreditacijos sistema, reikalavimus ir suteikia studentams studijuoti užsienyje semestrui ar metams pagal "Erasmus" mobilumo schemą galimybę.

Dėl savo Amerikos sielos, nemažai jūsų kursai bus dėstomi JAV profesorių besilankančių miesteliu ar profesoriai, kad gautų savo mokymo laipsnį JAV.

Didysis Įperkamos Studentų gyvenimas

Rumunija vienas iš labiausiai prieinamą Europos Sąjungos šalimis gyventi - Vidutines mėnesines išlaidas, įskaitant apgyvendinimą, maitinimą, transportavimas aplink 350 EUR ekvivalentas; ir tai yra viena iš ryškiausių Europos sostinių - Bukareštas.

Per miesteliu, ilgas sąrašas, kurias dėl studentų studentų organizuojamoje veikloje vyksta kiekvieną savaitę. Jūs garantuoja ne gauti nuobodu savo studijų metu Rumunų-Amerikos universiteto.

Great Location

Rumunija dedamas rytinės sienos Europos Sąjungos su dideliu nuorodas į Europą. Miestai, kaip Budapešte, Vienoje, Atėnai gali būti lengvai pasiekiamas traukiniu ir taip pat yra šimtai skrydžiams į bet kur kitur Europoje.

Pati Rumunija siūlo platų įvairių vietų ir dekoracijos - kalnai, jūra, vaizdingos kaime, energingas miesto gyvenimo, Dunojaus deltoje ir daug daugiau ... Atraskite Rumunija čia.

Universitetas dedamas didžiausias miestas, sostinė, Bukareštas, tačiau jos lokalizuota Campus siūlo didelį saugumą ir ramybę vienoje iš judriausių miestų Rytų Europoje.

Didžiosios Įranga

Universitetas siūlo savo studentams platų spektrą priemonių, kad gyvenimas miesteliu ir studijų metu yra kaip malonus, kaip įmanoma. Viešbutis siūlo švarius, šiuolaikiški bendrabučio kambariai gyventi, švieži ir sveiki maisto tiekiami kiekvieną dieną kavinėje, ir studentai taip pat turi prieigą prie treniruoklių salė ir poilsio srityse atsipalaiduoti.

Universitetas namų Microsoft plėtros centras ir kiti įvairūs pilnai įrengta kompiuterių kambariai ir laboratorijose. Be to, interaktyvios klasės kambarių padaryti akademikai daug smagiau. Biblioteka yra ramioje vietoje neviršijant miesteliu, kur studentai gali turėti ramybę, o mokytis jų egzaminus pastatų.

istorija

1991 Profesorius Jonas Smedescu, Ph.D., Turėjo įkurti Rumunų-Amerikos universiteto iniciatyvą. Jis buvo steigėjas ir rektorius universiteto ir prezidentas Rumunų Amerikos fondo Švietimo ir kultūros skatinimo, veikloje, iš kurių universitetas yra integruota.

Graduate Management Admission Test arba Rumunų-Amerikos universiteto buvo įkurta siekiant skatinti Amerikos pažangias švietimo vertybes kartu su turtingųjų tarptautiniu mastu pripažintų mokslo tradicijas Rumunijos švietimo sistemos tikslu.

Įkūrėjas succeded pareikšti Rumunijai JAV aukštojo mokslo principus, kurie, kaip remti bendrasis modelis American Society:

efektyvus organizavimas veikla perseverant jausmą muito kultivavimas darbo spirito savigarba ir pagarba kitiems sąžiningas dvasia konkurencijos iššūkį kitiems ir sau

Sumanyta kaip alternatyvių ir papildomų forma viešojo aukštojo mokslo universitetas turi 6 mokyklų struktūrą: 5 mokymo Ekonomika ir vieną įstatymą.

Pagal universiteto reformos ir Rumunijos integracijos procesą Europos Sąjungoje, Europos dimensijos įvedimas, atitikimo programas, su Europos standartų laikymosi, skatinti akademinės veiklos tarptautiniu mastu pripažintus kriterijus, į universitetų bendradarbiavimo, akademinio mobilumo ir aplinkybėmis studijų ir diplomų pripažinimas yra tarp strateginių tikslų Rumunijos Amerikos universitetas.

Dėl reformos įvesto Bolonijos proceso, universitetas siekė vis suderinamumą savo švietimo siūlome su tuo Europos švietimo ir taip pat pasiekti, savo veiksmais, integruoto švietimo sistemos anga (bakalauro laipsnis - kapitonas - Kandidatas .).

Per savo pasiekimus, Rumunų-Amerikos universiteto sutvirtino savo pozicijas Rumunijos švietimo sistemą, ir jos veikla pasiekė naujus standartus, būtina sukurti aršios konkurencijos dėl aukštos kvalifikacijos darbo rinką Europos Sąjungos kontekste ir visame pasaulyje , Vykdydama savo misiją ir tikslus, universiteto pavyko sukurti ir įtvirtinti gerą reputaciją tarp Rumunijos ir tarptautinių kompanijų.

Akreditavimas

Graduate Management Admission Test arba Rumunų-Amerikos universiteto gavo "Aukštos Pasitikėjimas Vertinimas"Sertifikavimo (geriausias iš visų galimų skirtumų) iš Rumunijos agentūros Kokybės užtikrinimo aukštajame moksle (ARACIS), kuri yra visateisė Europos sąjungos kokybės užtikrinimo aukštajame moksle (ENQA), ir yra įregistruotas Europos kokybės užtikrinimo Registruotis aukštojo mokslo - EQAR.

Universitetas ir visi mūsų studijų programų yra visiškai akredituota Rumunų agentūra kokybės užtikrinimo aukštajame moksle (ARACIS)Ir laipsnis suteikiamas yra tarptautiniu mastu pripažinta.

Rumunų-Amerikos universiteto "Geriausias privatus universitetas Rumunijoje" pagal nepriklausoma "Universitetas Reitingas" apklausą Kienbaum Management Consultants bendradarbiaujant su "kapitalas" verslo žurnalo.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Romanian-American University

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinio verslo bakalauras programa nuo Mokyklos vidaus ir tarptautinio verslo, bankininkystės ir finansų yra trejų metų progr ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinio verslo bakalauras programa nuo Mokyklos vidaus ir tarptautinio verslo, bankininkystės ir finansų yra trejų metų programa, kuri rengia jums už derybas, perkančiosios ir vykdant tarptautinį verslą.

Visą programą jums bus suprasti vaidmenį ir tarptautinių viešųjų ir privačių organizacijų interesus tarptautinėje verslo aplinkoje. Iki savo studijų pabaigos, jums bus pajėgi parengti ir padėti tarptautinių sutarčių vykdymą ir nustatyti atitinkamų veiksmų, reikalavimai ir metodai, naudojami sutarčių sudarymo ir vykdymo tarptautinio verslo, laikantis vidaus, Europos ir tarptautinės prekybos politiką ir reglamentus , Atsižvelgdami į šį metodą, bakalaurai šios programos yra kvalifikuoti sėkmingai valdyti darbo su tarptautinio verslo perspektyvos ir Rumunijoje ir / arba bet kurioje pasaulio vietoje. ... [-]

Rumunija Bukareštas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Romanian-American University

Graduate Management Admission Test arba Kompiuterių Mokslas Ekonomika bakalauro programos nuo Computer Science Verslo vadybos mokykla yra trejų metų programa, kuri rengia ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Kompiuterių Mokslas Ekonomika bakalauro programos nuo Computer Science Verslo vadybos mokykla yra trejų metų programa, kuri rengia jums už duomenų bazės administravimas, programavimas, programinės įrangos dizainas, web dizainas ir tinklo administravimo.

Mes pritaikyti mūsų programas kasmet nuolatinių pokyčių IT rinkoje. Tuo pačiu metu, mes skatinti inovacijas per mūsų studentų Microsoft inovacijų centras, kuriant įvairių tipų programų, posted by jais rinkoje. Mes siūlome nemokamą licencijuotą programinę įrangą mūsų studentams, prieigą prie įvairių oficialių studijų medžiagą ir yra sertifikuota pagal "Microsoft" per galimybės Certiport - Rumunų-Amerikos universiteto Bandymų centras. ... [-]

Rumunija Bukareštas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Romanian-American University short video presentation