Oficialus aprašymas

Studentų paslaugos / veikla: Fakultetas organizuoja konferencijas, parodas, tarptautinius kultūros renginius, kur studentai gali dalyvauti, dalyvauti ir eksponuoti savo darbus.

Kasmet fakultetas kviečia galinga užsienio architektų, kylančios Rumunijos architektus ir dizainerius viešųjų paskaitų ir konferencijų, ir skatina mokinių darbą ir tyrimus, naudojant parodas, kultūrinius renginius, pristatymus ir diskusijas su vietos valdžios institucijomis, incestors ir pačios visuomenės.

Studentai keistis programą: Pasiskirstymo ERASMUS studentų mainų programą, fakultete Studentų mobilumo vieną ar du semestrus. Iš prestižinių universitetų partnerių yra: Izmiras eko Üniversitesi universiteto Sassari, Kavala institutas Atėnuose, Salonikų Aristotelio universitetas, Universidad Catolica de San Antonio de Murcia.

Studentų moksliniai tyrimai: mokslinių sesijų tiek sausumoje, tiek užsienyje, taip pat daug įvairių savaitės trukmės seminarai vyksta kasmet, kaip mokslą programa: Miestų scenarijai, eksperimentinio projektavimo, restauravimo metodus vietoje, istorinio tyrimo. Užsiregistravęs mokslinių tyrimų ir seminarų veikla apima tiek vietinius ir tarptautinius partnerius (i2a tarptautinį institutą architektūros Morcote, Šveicarija, ERASMUS partnerių).

Studentų įranga: Campus su studentų bendrabučiuose, restoranas, klubas, sporto aikštelių, Studija salėse, laboratorijose, specializuotos bibliotekos. Moksleiviai ir mokytojai gali laisvai patekti į Rumunijos nacionalinės bibliotekos ir nemokamą on-line prieigą prie tarptautinės duomenų bazės, su patekti mokslinių tyrimų bendruomenes ir skelbia savo darbo galimybę.

Nustatymas: Architektūros fakultetas, architektūros paminklas, įsikūręs šerdį istorinio miesto Bukareštas, 5 minutės pėsčiomis nuo viešojo transporto stotelių (autobusų, troleibusų, tramvajų ir metro stotis). Nacionalinis teatras, Komedijos teatras, Odeon teatro, Nacionalinis Karo centras, Nacionalinis istorijos muziejus, Şuţu rūmai, Cinematheque, yra jo artumą, providin studentams turtingas kultūrinė aplinka.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Spiru Haret University

Architektūrinis projektavimas Aš, Architektūrinis projektavimas II Studijų formos ir sudėties I, Studijų formos ... [+]

Gyvenimo 1 metai

A. Privalomi dalykai

Architektūrinis projektavimas Aš - Architektūrinis projektavimas II - Studijų formos ir sudėties aš - Studijų formos ir sudėties II - Matematika Aš - Mechanika ir medžiagų tvirtumą inžinerija Aš - Statybos ir apdailos Aš - Statybos ir apdailos II - Architektūra teorija ir statybos programos I - Architektūra teorija ir statybos programos II - visuotinės istorijos Dailės ir architektūros Aš - Aprašomasis Geometrija Aš - perspektyva Aš - Kompiuterinė architektūros Aš - Kompiuterinė architektūros II - šiuolaikinių kalbų (praktinis kursas) - šiuolaikinių kalbų (praktinis kursas) - Fizinis lavinimas ir Sportas - praktinis mokymas ... [-]
Rumunija Bucharest
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Promovare Facultatea de Arhitectura, Universitatea Spiru Haret

Reţeta succesului la Facultatea de Arhitectură USH