Oficialus aprašymas

Universitatea de Vest din Timişoara ( UVT ) / Timişoara Vakarų universitetas (WUT) yra pagrindinė Vakarų Rumunijos aukštojo mokslo įstaiga ir tyrimų centras. Jos bendruomenę sudaro maždaug 16000 studentų ir daugiau kaip 700 dėstytojų. Tai yra išsamus universitetas, kuriame yra 11 fakultetų su atitinkamais departamentais, taip pat Pedagogų rengimo skyrius.

Fakultetų veikiančios pagal sistemą UVT pasiūlyti nacionaliniu lygiu akredituota studijų programų bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros lygio šiose teminėse srityse: Menas ir dizainas; Chemija, biologija, geografija; Ekonomika ir verslo administravimas; Teisė; Raidės, istorija ir teologija; Matematika ir informatika; Muzika ir teatras; Kūno kultūra ir sportas; Fizika; Politikos mokslų, filosofijos ir ryšių mokslų; Sociologija ir psichologija.

Universiteto akcentas į kokybę vis labiau tarptautiniame ir globalizuotame akademiniame pasaulyje yra pripažintas per savo pozicijas reitinguojant visame pasaulyje (pvz., "Times" aukštojo mokslo naujųjų ekonomikos šalių universiteto reitingai 2018-250 m. 2018 m., QS pasaulio universiteto reitingai 701 aukščiausiai 2015-2016 m. , QS reitingai pagal dalyką Top 150-200 šiuolaikinių kalbų srityje 2017 m. Arba Šanchajuje reitingas pagal dalyką - viršutinė 301-400, 2018 m. Fizikos srityje). Vakarų universitetas Timisoara suteikia studentams galimybę sujungti teorines ir praktines žinias į daugiametę ir tarpdisciplininę aplinką, pasirengdamas jiems patekti į globalizuotą darbo rinką. Su daugiau nei 5 proc. Studentų organizacijos, kuri yra tarptautinė, universitetas intensyviai dalyvauja internacionalizacijos procesuose, o mūsų fakultetai siūlo daugiau kaip 20 užsienio kalbų (anglų, vokiečių ar prancūzų kalbų) bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas.

Universiteto akcentas akademinei kokybei taip pat patvirtintas UVT priklausomybe Europos universitetų asociacijai (EUA) ir Tarptautinei universitetų asociacijai (IAU) bei daugeliui kitų tarptautinių organizacijų ir asociacijų (Agence Universitaire de la Francophonie, Europos asociacija tarptautiniam švietimui, Europos Erasmus koordinatorių asociacija ir kt.). Be to, kasmet Vakarų universitetas Timisoaroje įgyvendina daugiau nei 100 mokslinių tyrimų projektų, iš kurių daugiau kaip 30% turi stiprią tarptautinę dimensiją. Skatinant daugiaplanį ir tarpdisciplininį požiūrį į aukštąjį mokslą ir mokslinius tyrimus, aiškiai orientuojantis į internacionalizaciją, WUT turi daugiau kaip 380 dvišalių susitarimų, skatinančių mainus "Erasmus" programoje, ir daugiau kaip 180 kitų dvišalių susitarimų su aukštojo mokslo institucijomis visame pasaulyje. Kiekvienais metais Timisoaros Vakarų universitete yra daugiau kaip 300 studentų, išvykstančių iš universitetų (studijų ir praktikos), kurie vykdo mobilumą užsienyje, taip pat daugiau nei 200 atvykstančių mobilumo studentų, organizuojamų pagal Erasmus mobilumo projektus. Be to, kasmet maždaug 600 tarptautinių studentų vykdo visą studijų programą. Numatoma, kad per artimiausius akademinius metus tarptautinių studentų skaičius padidės 15%, mūsų universitetas yra įsipareigojęs remti studentų asmeninį ir profesinį tobulėjimą vis labiau internacionalizuotame akademiniame pasaulyje. Labai daug dėmesio skiriant mokymo programų internacionalizavimui, Vakarų universitetas Timisoara vis labiau orientuojasi į absolventų įsisavinimo galimybes globalizuotoje darbo rinkoje.

Galų gale Vakarų Timišoaro universitetas yra labai daugiakultūriško ir dinamiško miesto dalis, kuris siūlo daugybė galimybių mokytis net ir per akademinį gyvenimą. "Timişoara" yra ne tik kosmopolitiškas miestas, labai susijęs su likusia Europos dalimi, bet ir miestas su didžiausiu interneto greičiu pasaulyje ir būsima Europos kultūros sostine 2021 m. Čia mokymasis gali būti naudingas studentams įvairiais būdais. Be to, universitete yra moderni ir visiškai įrengta biblioteka, taip pat įvairios kalbos ir kultūros centrai (kinų, portugalų, prancūzų, vokiečių, austrų, italų, ispanų, serbų ir kt.). Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, studentų miestelio apylinkės yra miesto centre ir yra patrauklus, turintis daug galimybių laisvalaikiui ir gyvenimui.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universitatea De Vest Din Timisoara

Institutas, įkurtas 1992 m veikiantis vokiečių kalba yra tikslas kvalifikacijos aktorius, ypač Vokietijos etapas Rumunijos mokyti. ... [+]

Akademija muzikos ir teatro

Departamentas: Muzika ir atlikėjų menas,

Akinių (rumunų ir vokiečių kalba)

Vakarų universiteto Timisoara

Departamentas veikdami vokiečių (BA)

Trukmė ir laipsnis:

6 terminai; Dailės bakalauras (BA)

Studentai įtraukiami į Vokietijos departamento:

10 vietų per semestrą

Dalykai Bakalauro studijų pagrindų:

Veikiantis, improvizacija, judėjimas, šokis, kalbos mokymas, vokalo mokymas, istorija kostiumo, menas makiažą, kūrybinės teatro dirbtuvės, dainavimo, meno vadyba, teatro istorijos, dramos teoriją, teatro estetikos

Trumpas aprašymas:

Institutas, įkurtas 1992 m veikiantis vokiečių kalba yra tikslas kvalifikacijos aktorius, ypač Vokietijos etapas Rumunijos mokyti. Mokymo orientuota į atradimų ir plėtros vaidybos įgūdžių improvizacijos pratimai, bando vaizdingas situacijose, remiantis pasakojimo tekstų, scenos ir vaidmuo tyrimo vis sunkiau charakterį, seminaras kūrinius su viešų pasirodymų, taip pat teatro stažuotes.... [-]

Rumunija Timišoara
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

International students at West University of Timișoara - testimonials

Universitatea De Vest Din Timisoara

Location address
Blvd. V. Parvan 4
Timișoara, Timišo apskritis, 300223 RO
Social Media