Baltic Humanitarian Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Baltijos Humanitarinė institutas (BGI) - Moderni švietimo įstaiga, įgyvendina aukščiausios kokybės programas, antrosios pakopos ir papildomą profesinį išsilavinimą.

įstaigos statusą patvirtina Federacinės priežiūros tarnybos, Švietimo ir mokslo licenciją. Valstybės akreditavimo buvimas leidžia institucijai išduoti valstybės diplomus absolventams.

Baltijos Humanitarinė institutas (BGI) - yra privati ​​švietimo įstaiga, kad atitinkamoms valstybės švietimo standartų, Traukiniai specialistus aukštojo pirmaisiais, antraisiais, magistrantų, taip pat papildomo profesinio mokymo srityje.

Departamentai Instituto:

Fakultetas Ekonomikos ir vadybos; Teisės fakultetas; Fakultetas psichologijos; Antroji aukštojo mokslo; Fakultetas papildomo ugdymo.

pagrindinis užduotis BGI yra konkurencinga klausimas, profesionaliai kompetentingų specialistų, turintys puikią lygio praktinio ir mokslinio pažinimo. Norint pasiekti šį tikslą, maksimalus institutas pagerėjo jų mokinių labui.

BGI institutas traukiniai specialistų tokiose srityse kaip ekonomika, savivaldybių ir viešojo administravimo ir valdymo.

Instituto darbai aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir praktikai, Kuri leidžia mums garantuoti aukštos kokybės mokymą.

Šiuo metu Baltijos Humanitarinis institutas Sankt Peterburge sukūrė materialinę ir techninę bazę, kuri leidžia jums kovoti su visų mokinių mokymosi klausimais dabartinio lygio specialus kompiuterių klases ir kitus specialiai įrengtus kabinetus ir biblioteka, kurioje yra naujausias vadovėlių ir moksliniai žurnalai.

Instituto konkursai ir kiekvienais metais, taip pat konferencijas, kurios leidžia mokiniams plėtoti ir tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Kitas BGI bruožas yra iš anksto universiteto mokymo ir tęstinio mokymo, kuris apima Prieinamumas: kursai profesinį tobulėjimą, mokymus, ruošiantis egzaminams, ypač egzaminų ir egzaminų kursus. Dėl tokių savybių aukštojo mokslo institucijoje, pareiškėjas ar studentas bus daug lengviau perduoti valstybiniu egzaminu ir išbandyti save ir savo jėgas pasirinkta kryptimi.

Institutas BGI vystosi visą laiką, atverti naują prestižinį specialybę, kuri leidžia jums plėtoti bendradarbiavimą su Vakarų partneriais aukštesnį lygį. Tai leidžia absolventams BGI praktinio mokymo užsienyje ir gauti tarptautinį sertifikatą, kuris bus paklausa darbo rinkoje specialistas.

Švietimas Baltijos humanitarinio instituto

Tuo BGI, taip švietimo formų:

dieną; ne visą darbo dieną; korespondencija; iš mokymo individualios mokymo programos galimybės.

Dėl šios mokymo formų įvairovę Baltijos humanitarinio instituto, kiekvienas gali pasirinkti tą, kuris jam geriausiai tinka, taip pat derinti studijas ir darbą, jei reikia.

Studentai, kurie nekalba rusų kalbą, stoti į kursus / programos bus suteikta vienerių metų įvadinio kurso rusų kalba.

Studentai, kurie negali kalbėti rusiškai bus teikiama su vienerių metų įvadinis kursas rusų kalba, prieš įtraukiant į studijų Kursai / programas.

Vietos

Sankt Peterburgas

Baltic Humanitarian Institute

Address
пр. Стачек, д. 72, лит.А ст.м. “Кировский завод” (рядом с метро)
198188 Sankt Peterburgas, Sankt-Peterburg, Rusija
Interneto svetainė
Telefonas
+8 800 770 03 80

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis