Oficialus aprašymas

Federalinė valstybinė finansuojama aukštojo mokslo švietimo įstaiga " Financial University under the Government of the Russian Federation " yra viena iš seniausių Rusijos aukštųjų mokyklų, kurioje finansiniai ekspertai, finansų teisės ekspertai, ekonomikai, IT ekspertai, matematikai, sociologai ir politologai yra apmokyti.

Universitetas nuėjo ilgą kelią. Jis išaugo iš instituto ir finansų ir bankų specialistų mokymo akademijos į pagrindinį mokslinių tyrimų ir švietimo centrą. Šiandien ji apima 14 fakultetus, įsikūrusius Maskvoje, ir 6 fakultetus, įsikūrusius Universiteto filialuose, 60 mokymo skyrių, 3 papildomus švietimo skyrius, 10 bendradarbiavimo tarnybų skyrių, įsteigtų bendradarbiaujant su darbdaviais ir 86 departamentais, įsikūrusiais Universiteto filialuose, 10 institutų, įskaitant Institucijos, siūlančios tolesnio ugdymo programas, 3 mokslinių tyrimų institutus, 3 aukštojo mokslo, 4 mokslo ir studijų centrus, 2 švietimo tyrimų laboratorijas ir 2 švietimo laboratorijas ir 2 kolegijos. Yra 29 universiteto filialai (įskaitant 14 filialų, siūlančių aukštojo mokslo programas, 4 filialus, siūlančius aukštojo mokslo programas ir po vidurinės mokyklos mokymo programas, ir 11 filialų, siūlančių aukštesniųjų studijų programas).

Finansų universitetas yra viena iš pirmaujančių Rusijos aukštųjų mokyklų. Ji siūlo 12 bakalauro studijų programų su 28 koncentracijomis; 11 magistrantūros studijų programų, turinčių daugiau nei 50 koncentracijų; 9 vidurinio ugdymo programas, 10 MVA programas ir 108 tęstinio mokymo ir profesinio tobulinimo programas.

Universiteto studentų vietų konkursas yra gana griežtas, nes universitetas užtikrina kokybišką aprūpinimą ir universiteto absolventams yra geros užimtumo perspektyvos ir karjeros galimybės po baigimo.

Finansų universitetas įgyvendino ir tobulina mokymo programą, remdamasis įvairiais mokymosi būdais ir tęstinio mokymo būdais. Sistema apima ir vidurinio ugdymo programas, taip pat bakalauro, magistro ir specialybės studijų programas.

Universiteto teikiamų paslaugų kokybė yra plačiai pripažinta, nes ją sudaro aukštos kvalifikacijos dėstytojai. 2016 m. Sausio 1 d. Maskvoje įsikūrę 1545 dėstytojai, iš jų 1214 akademinių laipsnių turėtojai. Į šį skaičių įeina 340 mokslų daktarų ir 874 doktorantai. laipsniai. Yra 815 dėstytojų, kurie turi akademinius vardus (įskaitant 237 profesorius, 560 dėstytojų ir 18 vyresniųjų mokslo darbuotojų).

Naujos mokymosi technologijos

Universitetas pradėjo į "mokymosi procesą" įtraukti tokius "Bolonijos proceso sukeltus" mokymosi būdus ir metodus kaip modulių pagrindu sudarytus mokymo programų modelius (kurie turėtų pakeisti linijinių mokymo programų modelius), mobiliųjų mokymosi grupes ir mokymo sistemą. Lankomieji dėstytojai ir ekspertai pasiūlo savo paskaitas (taip pat paskaitas anglų kalba dėsto iš užsienio universitetų dėstytojų). Studentų reitingavimo sistema buvo patobulinta. Naudojami nauji mokymo metodai (atvejų tyrimai, verslo žaidimai ir strategijos, kuria vaidina vaidybiniai žaislai, problemų sprendimo uždaviniai ir kt.); Elektroninės knygos ir mokymo priemonės, kompaktiniai diskai, daugialypės terpės technologijomis pagrįstos programos (mokymo firmos (apskaitos programa, draudimo programa)), elektroninės bibliotekos formuojamos įvairiuose departamentuose, virtualioje laboratorijoje Finansų valdymo katedroje veikia; bandymams naudojamos kompiuterių testavimo technologijos.

"ICT" sistema naudojama nuotolinio mokymosi režime, kai mokosi pažangių mokymo programų studentus.

Pradėta priėmimo kampanija užsienio studentams 2018/2019 mokslo metais!

✔️ Prašyti bakalauro studijų programų

✔️ Prašyti magistro studijų programų

✔️ Prašyti antrosios pakopos studijų programų

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Financial University under the Government of the Russian Federation

Tarptautinis finansų fakultetas (DFP) teikia bakalauro ir magistro kvalifikacinį pasirengimą rengiant "Ekonomika". Baigę mokymą, studentai gauna Rusijos Federac ... [+]

Tarptautinis finansų fakultetas (DFP) teikia bakalauro ir magistro kvalifikacinį pasirengimą rengiant "Ekonomika". Baigę mokymą, studentai gauna Rusijos Federacijos Vyriausybės Finansų universiteto valstybinio standarto diplomą, taip pat turi galimybę gauti diplomą iš vieno iš prestižinių Vakarų universitetų partnerių.

IFP rengia fakulteto studentus profesiniam darbui finansinės ir ekonominėse įvairių pramonės šakų organizacijų ir nuosavybės formų srityse valstybės institucijose, kuriose reikia aukštesnio ekonominio išsilavinimo. Fakulteto absolventas galės atlikti analitinę, organizacinę (administracinę) ir švietimo (mokymo) veiklą šiose ekonomikos srityse: veikiančios rinkos, finansiniai ir informacijos srautai, įmonės (įmonės) vykdomos gamybos ir tyrimų procesai, bet kokios formos nuosavybės, švietimo, mokslinių tyrimų ir kitų organizacijų, taip pat vyriausybės.... [-]

Rusija Moscow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
125993, Moscow, Leningradsky Prospekt, 49
125993 Moscow, Moskva, Rusija