Innopolis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

antraštė

APIE UNIVERSITETĄ

Innopolis universitetas yra Rusijos aukštoji mokykla orientuota į švietimą ir mokslinius tyrimus, IT ir robotų srityje.

ŠVIETIMAS

Ugdymo procesas ne Innopolis universiteto remiasi geriausių tarptautinėse programose ir Rusijos mokymo metodikas. Studentai naudos iš integracijos garsaus rusų tradicijų Fundamentaliųjų mokslų ir geriausia tarptautine praktika. Ypatingas dėmesys plotas leidžia Innopolis universitetas įtraukti pramonės ekspertai ugdymo procese, tokiu būdu išlaikant "programų-to-data. Dalyvavimas ekspertų padeda studentams įgyti profesinę ir realaus pasaulio žinias ir įgūdžius. Daugiau kaip 40% akademinių programų yra skirta praktinių veiklos Team projektų forma. Studentai atlikti savo praktiką ir projektų partnerių-įmonių universitete. Tai padės jiems įgyti vertingos patirties ir pradėti dirbti ten po baigimo iš karto.

Innopolis Universitete dirba profesoriai ir mokslininkai, kurie gavo savo laipsnį iš arba dirbo pirmaujančių pasaulio universitetų: Carnegie Mellon universiteto (JAV), ETH Ciuricho (Šveicarija), Singapūro nacionalinio universiteto (Singapūras), University of Amsterdam (Nyderlandai), Korėja Išplėstinė institutas mokslo ir technologijų (Pietų Korėja), politechnikos universitetas Milane (Italija), EURECOM (Prancūzija) ir tt 80 fakulteto nariai iš viso pasaulio mokydamas Innopolis universitete. Visi pirmosios ir antrosios pakopos programos yra dėstoma anglų kalba.

Innopolis universitetas užsiima projektų ir partnerystės visame pasaulyje. Innopolis universitetas skatina tarptautinį akademinius mainus ir plėtoja tvirtą tinklą universitetų partnerių. Akademiniai mainai yra unikali galimybė praleisti studijų programos dalis bent vienas iš pasaulio universitetų. Tai puikus šansas, o ne tik kalbant apie Išsilavinimas: keitimasis skatina pasaulinį bendradarbiavimą ir tarpusavio supratimą. Pasaulyje, kuris įjungia tapti Cosmopolitan, svarbu turėti tarptautinį foną. Akademiniai mainai yra gerėja, visą gyvenimą keičiasi patirtimi.

antraštė

Tyrimas

Innopolis universitetas plėtoja pasaulinį tinklą akademinių partnerių siekiant integruoti garsaus rusų tradicijas pagrindinio mokslo ir geriausia tarptautine praktika, kurti ir remti aukštos kokybės sistemą švietimo ir mokslinių tyrimų, ir atitinka tarptautinius standartus.

Studentai ir absolventai Innopolis universiteto dalyvauja pažangiausius mokslinių tyrimų ir plėtros prižiūrint Žinomas profesorių ir patyrusiems mokslininkams ATSIŽVELGDAMOS į mūsų pramonės partneriais poreikius. Programos Innopolis universiteto numatyti intensyvaus derinys pagrindinių ir praktinių kursų ir stažuotės įmonėse, pradedant nuo pat pradžių studijas. Universitetas siūlo aukštos kokybės IT išsilavinimą jauniems specialistams ir plėtros inžinieriai šias programas: Software Engineering, Kibernetinis saugumas, duomenų mokslų ir robotų. Į mokymo programas buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su pagrindiniais universitetais visame pasaulyje partnerėse. Dėl internacionalizacijos strategija Innopolis universitetas rengia pasaulinio lygio specialistus, kurti ir komercializuoti pertraukos-per technologijas, ir prisideda prie žinių ekonomikos augimui visame pasaulyje.

Patys mokslinių tyrimų veiklą Universitete atlieka pramonės atstovų iniciatyva. Šių tyrimų sėkmė patvirtina, kad didelė biudžeto dalis ateina iš pramonės partnerių. Be to, specialistai iš įvairių sektorių dalyvauja už mokslinių tyrimų įgyvendinimo, todėl jiems kryžius drausminė. 13 laboratorijos veikia dabar Innopolis universitete.

antraštė

BENDRADARBIAVIMAS

Innopolis universitetas integruoja mokslo, švietimo ir verslo. Innopolis universitetas buvo įsteigtas pramonės labui. Partnerių įmonės dalyvauja rengiant ir tikslinant studijų programų, nustatyti mokslinių tyrimų srityse, atrankos studentų, stažuotes ir įdarbinimo mūsų absolventų.

Pagrindiniai sritys akademinio bendradarbiavimo apimti bendrą plėtrą ir teikimą bakalauro ir magistro studijų programas, bendrus mokslinius tyrimus, fakulteto mokymo, akademinius mainus (dėstytojai ir studentai) ir renginių organizavimas, bendrų interesų. Innopolis universitetas bendradarbiauja su labai galinga institucijų skaičius iš Rusijos, NVS, Europos, Azijos ir kitose šalyse.

Innopolis universitetas bendradarbiauja intensyviai aukštųjų technologijų įmonių, veikiančių IT srityje, įtraukiant juos į mūsų švietimo veiklą ir iniciatyvas. Bendradarbiavimo tikslas yra Rusijos tradicijas ir tarptautinę patirtį, mokymo pasaulinės klasės specialistai, kūrimo ir komercializavimo pertraukos per technologijas ir prisidėti prie žinių ekonomikos augimo sinergiją.

antraštė

GYVENIMAS turtingas RENGINIAI

Infrastruktūros

Patogus kabinetus paskaitų ir komandinio padėti mūsų mokiniams sutelkti dėmesį į savo tyrimus. Be sporto komplekso su baseinu, treniruoklių salė ir sporto įrenginių jie gali lankyti grupę ir individualų mokymą pagal trenerių priežiūra. Erdvūs kambariai keturių universiteto pastatų yra įrengta su visais būtinais daiktais patogiai gyventi.

RENGINIAI

Dienos rutina ne Innopolis universiteto yra pilnas įdomių renginių. Universitetas rengia festivalius, konferencijas, atviras paskaitas atstovai aukštųjų technologijų pramonės reguliariai.

STIPENDIJA

Universitetas Innopolis siūlo stipendijas, apimantis 100% mokesčio už mokslą ir mėnesinės išmokos.

Vietos

Kazanėje

Address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

420500 Kazanėje, Tatarstanas, Rusija