Irkutsk State University Of Railway Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Irkutsko valstybinis transporto universitetas - aukštoji mokykla, vienas iš pirmaujančių švietimo ir mokslo-inžinerijos centrų Sibire ir Tolimuosiuose Rusijos rytuose geležinkelių transporto srityje. Pilnas jos pavadinimas yra Federalinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga „Irkutsko valstybinis transporto universitetas“ ( IrGUPS ). Universiteto komplekse yra pagrindinis universitetas Irkutske, keturi filialai, trys kolegijos ir dvi technikos mokyklos.

Universitetas rengia aukštojo ir vidurinio profesinio mokymo specialistus geležinkelių pramonei ir kitoms šalies ekonomikos šakoms 32 aukštojo profesinio mokymo srityse, 12 vidurinio profesinio mokymo specialybių.

Šiais laikais Irkutsko valstybinis transporto universitetas yra modernus mokslo ir švietimo kompleksas su išplėtotomis mokymo, laboratorijos ir gamybos patalpomis, kuriame yra visos sąlygos aukštos kvalifikacijos specialistams rengti transporto srityje.

Vietos

Irkutskas

Address
Ulitsa Chernyshevskogo,15
664074 Irkutskas, Irkutsko sritis, Rusija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: