Ivanovo State University Of Chemistry And Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ivanovo State University Of Chemistry And Technology yra gerbiama politechnikos mokykla, rengianti įvairių pramonės objektų inžinierius regione ir užsienyje. Turėdamas tikrai išskirtinę mokymo kokybę ir puikias galimybes, universitetas užtikrina studentų akademinę kompetenciją tarptautiniu lygiu. Mes baigiame specialistus įvairiausiais akademiniais Pathways - nuo technologijų, ekonomikos ir vadybos iki socialinio darbo, humanitarinių ir gamtos mokslų.

Universitetas apima 9 fakultetus ir institutus: Neorganinės chemijos ir technologijos fakultetą, Organinės chemijos ir technologijos fakultetą Chemijos inžinerijos ir kibernetikos fakultetą, Humanitarinių mokslų fakultetą, Valdymo, finansų ir informacinių sistemų institutą, Fundamentinės ir taikomosios chemijos fakultetą, Tarptautinius studentus 'fakultetas, Nuotolinių studijų fakultetas, Tolimesnio profesinio mokymo institutas.

Vietos

Ivanovo

Address
Prospekt Sheremetevskiy,7
153000 Ivanovo, Ivanovo Oblast, Rusija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: