Minin University

Įvadas

Oficialus aprašymas

universitetas

Žemutinis Naugardas valstybinis pedagoginis universitetas pavadintas po Kozma Minin (Mininsky universitetas) - įstaiga su turtinga tradicijų: Mokytojų institutas buvo įkurtas šiame mieste 1911 metais trys ketvirtadaliai mokytojų Žemutinis Naugardas Regionas - mūsų absolventų. Be to, tarp mūsų studentams - psichologų ir kalbininkams, inžinierių ir vadybininkų, menininkų ir dizainerių.

Šiandien Mininsky universitetas aktyviai sukurta siekiant patenkinti šiuolaikinius reikalavimus ir švietimo standartus, kad būtų patenkinti asmenų poreikius mokytis visą gyvenimą, atsakyti į realias problemas socialinės ir nacionalinės plėtros. Mes suprantame, ambicingus projektus: iš visapusiškos kokybės užtikrinimo švietimo sistemoje statyba, naujų sričių ir mokymo programas, kompiuterizavimo universiteto atidarymas. Tarptautinis bendradarbiavimas: Šiuo metu universitete yra studentų iš 27 šalių.

Kartu su kitų švietimo įstaigų ir mokslinių tyrimų centrų, nevyriausybinių organizacijų ir agentūrų, mes aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų veiklos valdymą (visų pirma pedagogikos, švietimo vadybos srityje, taikyti psichologijos, filosofijos) siekiame būti švietimo pilietinio sąmoningumo centras ir generuoti socialines iniciatyvas.

Dedame visas pastangas, kad būtų pagerinti regioninių ir nacionalinės švietimo sistemos, tapti dalimi tarptautinių švietimo procesą, parengti naujo tipo mokytojas, kuris save ir visuomenę, tapatybę supranta, galinti užtikrinti individo visą gyvenimą plėtrą.

Vietos

Nižnij Novgorodas

Minin University

Address
ul. Ulyanova, 1
Nižnij Novgorodas, Nižnij Novgorodo sritis, Rusija
Telefonas
+7 831 436-01-94

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis