North-Caucasus Federal University

Įvadas

Oficialus aprašymas

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University yra aukščiausio lygio aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Rusijos pietinėje dalyje, Stavropolio regione. Šiaurės Kaukazas yra tarp Juodosios jūros Vakarų ir Kaspijos jūros rytuose, o Stavropolio regionas, kaip reikšminga Šiaurės Kaukazo dalis, yra vienas vaizdingiausių Rusijos regionų. Stavropolio miestas yra kultūrinis, verslo ir tarptautinis regiono centras, sėkmingai jungiantis atmosferos miesto žavesį su daugybe aikščių, parkų, didelių miškų plotų, malonaus klimato ir greito šiuolaikinio miesto rajono gyvenimo ritmo.

North-Caucasus Federal University (NCFU) yra unikalus mokslo ir akademinis centras, puoselėjantis konkurencingus specialistus, turinčius aukštas asmenines ir kultūrines vertybes, kūrybišką mąstymą ir ryžtą nuolat tobulėti.

NCFU misija yra suteikti unikalias galimybes akademinėje, mokslinėje ir kultūrinėje sferoje, rengiant būsimus lyderius, galinčius teigiamai prisidėti prie šalies ir pasaulio vystymosi.

North-Caucasus Federal University yra 2 filialai - Pyatigorsk ir Nevinnomyssk ir 9 institutai: Humanitarinių mokslų institutas, Matematikos ir gamtos mokslų institutas, Gamtos mokslų institutas, Teisės institutas, Ekonomikos ir vadybos institutas, Švietimo ir socialinių mokslų institutas. Naftos ir dujų institutas, Informacinių technologijų ir telekomunikacijų institutas, Inžinerijos institutas.

Mokslinių tyrimų veikla NCFU vykdoma 29 mokslo-švietimo centruose, 33 mokslinėse laboratorijose ir 2 studentų projektavimo biuruose, 26 mokslo mokyklose ir 47 mokslo srityse. Universitete dirba 1626 mokytojai, iš jų 229 gydytojai ir 1090 mokslų kandidatai. Yra beveik 25 tūkst. Žmonių, atstovaujančių 86 tautybėms ir etninėms grupėms iš 81 Rusijos regiono, įskaitant 1656 tarptautinius studentus iš 56 šalių.

North-Caucasus Federal University mokslinė biblioteka vertinama tarp geriausių ir didžiausių Rusijos universitetų bibliotekų, turinčių daugiau nei 2,5 mln. Vienetų. Biblioteka suteikia prieigą prie daugelio švietimo išteklių ir turi abonementus tiek Rusijos, tiek užsienio periodiniuose leidiniuose. Biblioteka kasmet papildoma naujausia švietimo ir mokslo literatūra. Universiteto katalogas reguliariai atnaujinamas. Kiekvienas NCFU studentas turi visišką prieigą prie visų bibliotekos išteklių.

NCFU sukuria geriausias sąlygas studentams gaminti gamybos procesą, kad būtų užtikrintas patogus apgyvendinimas priešakyje. Stavropole yra 8 bendrabučiai ir vienas papildomas „Pyatigorsk“, kuriame būna daugiau nei 2500 studentų. Vienas iš naujausių bendrabučių buvo pastatytas specialiai tarptautiniams studentams.

Universiteto medicinos centras turi naujausią įrangą, skirtą stebėti NCFU darbuotojų ir studentų sveikatą. Parengta medicinos priežiūra ir parama teikiama specialistų, susidedančių iš optometristo, neurologo, bendrojo gydytojo, stomatologo, otolaringologo ir skubios pagalbos gydytojų, komanda.

Aukštos kokybės maitinimo paslaugų teikimas yra vienas iš NCFU prioritetų su šiuolaikine virtuvės įranga ir profesionalių virėjų komanda. Universiteto valgyklos, užkandžių barai ir kavinės išlaiko alkį, o mokiniai važiuoja žiniomis. Kiekviename pastate yra valgomasis ir bufetas.

Kūrybinės studijos, kuriose dalyvauja NCFU studentai, apima 2 vokalines studijas, 6 šokių komandas, 2 studentų teatrus, 4 savanorių grupes, 12 KVN (komedijos) klubų. Taip pat yra platus sporto užsiėmimų pasirinkimas: 14 sporto klubų, 10 sporto salių, treniruoklių salių, treniruoklių centrų ir baseino.

Vietos

Stavropolis

Address
355017, г. Ставрополь, ул. Пушкина, 1
Stavropolis, Stavropolio kraštas, Rusija