Oficialus aprašymas

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University yra aukščiausio lygio aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Rusijos pietinėje dalyje, Stavropolio regione. Šiaurės Kaukazas yra tarp Juodosios jūros Vakarų ir Kaspijos jūros rytuose, o Stavropolio regionas, kaip reikšminga Šiaurės Kaukazo dalis, yra vienas vaizdingiausių Rusijos regionų. Stavropolio miestas yra kultūrinis, verslo ir tarptautinis regiono centras, sėkmingai jungiantis atmosferos miesto žavesį su daugybe aikščių, parkų, didelių miškų plotų, malonaus klimato ir greito šiuolaikinio miesto rajono gyvenimo ritmo.

North-Caucasus Federal University (NCFU) yra unikalus mokslo ir akademinis centras, puoselėjantis konkurencingus specialistus, turinčius aukštas asmenines ir kultūrines vertybes, kūrybišką mąstymą ir ryžtą nuolat tobulėti.

NCFU misija yra suteikti unikalias galimybes akademinėje, mokslinėje ir kultūrinėje sferoje, rengiant būsimus lyderius, galinčius teigiamai prisidėti prie šalies ir pasaulio vystymosi.

North-Caucasus Federal University yra 2 filialai - Pyatigorsk ir Nevinnomyssk ir 9 institutai: Humanitarinių mokslų institutas, Matematikos ir gamtos mokslų institutas, Gamtos mokslų institutas, Teisės institutas, Ekonomikos ir vadybos institutas, Švietimo ir socialinių mokslų institutas. Naftos ir dujų institutas, Informacinių technologijų ir telekomunikacijų institutas, Inžinerijos institutas.

Mokslinių tyrimų veikla NCFU vykdoma 29 mokslo-švietimo centruose, 33 mokslinėse laboratorijose ir 2 studentų projektavimo biuruose, 26 mokslo mokyklose ir 47 mokslo srityse. Universitete dirba 1626 mokytojai, iš jų 229 gydytojai ir 1090 mokslų kandidatai. Yra beveik 25 tūkst. Žmonių, atstovaujančių 86 tautybėms ir etninėms grupėms iš 81 Rusijos regiono, įskaitant 1656 tarptautinius studentus iš 56 šalių.

North-Caucasus Federal University mokslinė biblioteka vertinama tarp geriausių ir didžiausių Rusijos universitetų bibliotekų, turinčių daugiau nei 2,5 mln. Vienetų. Biblioteka suteikia prieigą prie daugelio švietimo išteklių ir turi abonementus tiek Rusijos, tiek užsienio periodiniuose leidiniuose. Biblioteka kasmet papildoma naujausia švietimo ir mokslo literatūra. Universiteto katalogas reguliariai atnaujinamas. Kiekvienas NCFU studentas turi visišką prieigą prie visų bibliotekos išteklių.

NCFU sukuria geriausias sąlygas studentams gaminti gamybos procesą, kad būtų užtikrintas patogus apgyvendinimas priešakyje. Stavropole yra 8 bendrabučiai ir vienas papildomas „Pyatigorsk“, kuriame būna daugiau nei 2500 studentų. Vienas iš naujausių bendrabučių buvo pastatytas specialiai tarptautiniams studentams.

Universiteto medicinos centras turi naujausią įrangą, skirtą stebėti NCFU darbuotojų ir studentų sveikatą. Parengta medicinos priežiūra ir parama teikiama specialistų, susidedančių iš optometristo, neurologo, bendrojo gydytojo, stomatologo, otolaringologo ir skubios pagalbos gydytojų, komanda.

Aukštos kokybės maitinimo paslaugų teikimas yra vienas iš NCFU prioritetų su šiuolaikine virtuvės įranga ir profesionalių virėjų komanda. Universiteto valgyklos, užkandžių barai ir kavinės išlaiko alkį, o mokiniai važiuoja žiniomis. Kiekviename pastate yra valgomasis ir bufetas.

Kūrybinės studijos, kuriose dalyvauja NCFU studentai, apima 2 vokalines studijas, 6 šokių komandas, 2 studentų teatrus, 4 savanorių grupes, 12 KVN (komedijos) klubų. Taip pat yra platus sporto užsiėmimų pasirinkimas: 14 sporto klubų, 10 sporto salių, treniruoklių salių, treniruoklių centrų ir baseino.

Programos mokomos:
  • Rusijos
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

North-Caucasus Federal University

Programos aprašymas: aukštos kvalifikacijos bakalaurų parengimas mechanikos inžinerijos srityje - projektavimo inžinieriai, mechanikos inžinieriai, profesijos absolventų ... [+]

Programos aprašymas:

aukštos kvalifikacijos bakalaurų mokymas mechanikos inžinerijos srityje - projektavimo inžinieriai, mechanikos inžinieriai, absolventų profesinis mokymas pagal inžinerijos tobulinimo lygį mechanikos inžinerijos srityje, techniškai kompetentingo, socialiai atsakingo asmens formavimas.

Programos tikslai:studentų socialinių ir asmeninių savybių formavimas: atsidavimas, organizavimas, kruopštumas, atsakomybė, pilietiškumas, bendravimas, tolerancija, jų bendra kultūra;humanitarinių, socialinių, ekonominių, matematinių ir gamtos mokslų žinių pagrindų mokymas;aukštojo profesinio išsilavinimo įgijimas, leidžiantis absolventams: sėkmingai atlikti mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekiant sukurti konkurencingus inžinerinius produktus; vykdyti efektyvių technologinių procesų, skirtų mašinų gamybos produktų ir jų įrangos gamybai ir remontui, kūrimą; teikti labai efektyvų mašinų gamybos technologinių procesų, automatizavimo sistemų, valdymo, kontrolės, diagnostikos ir produktų bandymų veikimą; turėti universalią ir dalykinę kompetenciją, kuri prisideda prie jos socialinio mobilumo ir tvarumo darbo rinkoje.Pareiškėjas privalo:Turėti valstybinį dokumentą apie vidurinį (pilną) bendrojo lavinimo ar vidurinį profesinį išsilavinimą.Sėkmingai išlaikykite įėjimo testą.... [-]
Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Rusijos,Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Šios švietimo programos konkurenciniai pranašumai, palyginti su kitomis VO aukštojo mokslo institucijomis, yra pakankamas atstumas prie daugelio naftos gamybos profilių g ... [+]

Programos aprašymas:

Absolventas yra naftos ir dujų telkinių kūrimas ir eksploatavimas. Šios švietimo programos konkurenciniai pranašumai, palyginti su kitomis VO aukštojo mokslo institucijomis, yra pakankamas atstumas prie daugelio naftos gamybos profilių gamybos ir projektavimo įmonių švietimo paslaugų centro (SKFU), leidžiančio įtraukti šių įmonių darbuotojus į švietimo veiklos įgyvendinimą, taip pat leisti mokytis veikla yra labiau orientuota į tikruosius darbdavių poreikius eglė.

Programos tikslas:

Profesinis absolventų mokymas pagal technologijų ir technologijų plėtros lygį kuro energijos srityje, įskaitant indėlių plėtrą, angliavandenilių transportavimą ir saugojimą, techniškai kompetentingo, socialiai atsakingo asmens formavimą.... [-]

Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Rusijos,Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Programos tikslas: Mokinių minkštųjų įgūdžių, bendrų kultūrinių, bendrų profesinių, profesinių ir programų specifinių kompetencijų ugdymas. Švietimo programos dizainas ap ... [+]

Programos tikslas:

Mokinių minkštųjų įgūdžių, bendrų kultūrinių, bendrų profesinių, profesinių ir programų specifinių kompetencijų plėtra. Švietimo programos dizainas apima pagrindinius federalinio universiteto ir jo mokslo mokyklų bruožus, taip pat naujausias informacinės apsaugos specialistų darbo rinkos tendencijas ir poreikius.

Priėmimo reikalavimai (dokumentai, kvalifikacija):Nacionaliniu mastu pripažįstamas pažymėjimas arba diplomas bendrojo (visiško) išsilavinimo ar vidurinio profesinio mokymo srityje.Sėkmingas priėmimo egzaminų išlaikymas.Karjeros galimybės:

Informacinio saugumo bakalaurai gali taikyti ir dirbti valstybės valdymo ir savivaldybių, finansų ir kredito įstaigose, sveikatos priežiūros ir švietimo organizacijose, pramonės ir prekybos įmonėse, taip pat informacinių technologijų ir informacijos saugumo gamybos ir paslaugų įmonėse, kaip informacijos saugumo specialistai. apsaugos sistemų administratoriai ir informacijos saugumo vadovai.... [-]

Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Anglų,Rusijos
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Švietimo programos tikslas: ugdyti studentų asmenines savybes, taip pat formuoti profesinės ir specializuotos kompetencijos bakalauro studijų programos bendrąją kultūrinę ... [+]

Švietimo programos tikslas:

ugdyti studentų asmenines savybes, taip pat formuoti profesinės ir specializuotos kompetencijos bakalauro programos bendrąją kultūrinę, bendrąją profesinę, profesinę ir svarbią orientaciją (profilį).

Įkuriant EP, buvo atsižvelgta į federalinio universiteto specifiką, FSFEIU VO "SKFU" mokslo mokyklų ypatybes, taip pat į informacinės apsaugos specialistų darbo rinkos poreikius.

Įvežimo reikalavimai (dokumentai, kvalifikacija) :turėti valstybinį dokumentą apie vidurinį (pilną) bendrojo lavinimo ar vidurinį profesinį išsilavinimą.sėkmingai išlaikyti įėjimo testą.Privalomų ir atrankinių semestro kursų sąrašai

1-asis semestras... [-]

Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Rusijos,Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Programos tikslas: Profesinio profiliavimo aukštojo mokslo teikimas pagal šią programą leidžia absolventams vykdyti mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą kuriant konkurencin ... [+]

Apibūdinimas:Aukštos kvalifikacijos bakalaurų mokymas mechanikos inžinerijos srityje: projektavimo inžinieriai, mechanikai;Absolventų profesinis mokymas, atitinkantis tikrąjį techninės ir technologinės plėtros lygį mechanikos inžinerijos srityje;Socialiai atsakingų, aukštos kvalifikacijos ir kompetentingų specialistų kūrimas.Programos tikslas:

Profesinio profiliavimo aukštojo mokslo teikimas šioje programoje leidžia absolventams vykdyti mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą kuriant konkurencingus inžinerinius produktus; plėtoti efektyvias technologines gamybos ir remonto mašinų gamybos ir įrangos operacijas; išlaikyti labai efektyvų mašinų gamybos technologinių procesų veikimą, automatizavimo, valdymo, valdymo, diagnostikos ir produktų testavimo sistemas; turėti universaliąsias ir specializuotas kompetencijas, skatinančias socialinį mobilumą ir stabilų paklausą darbo rinkoje.... [-]

Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Rusijos,Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Šios edukacinės programos konkurencinis pranašumas, palyginti su panašiomis, yra daugelis pramonės ir projektų naftos gavybos įmonių, esančių arti universiteto (NCFU), le ... [+]

Apibūdinimas:

Šios edukacinės programos konkurencinis pranašumas, palyginti su panašiomis, yra daugelis pramonės ir projektų naftos gavybos įmonių, esančių arti universiteto (NCFU), leidžiančios pritraukti šių institucijų specialistus į švietimo veiklą ir efektyviai pritaikyti mokymo programas prie faktinio darbdavių poreikius.

Programos tikslas:Absolventų profesinis mokymas, atitinkantis faktinį techninės ir technologinės plėtros lygį kuro energetikos inžinerijos srityje, įskaitant lauko kūrimą, transportavimą ir angliavandenilių saugojimą;Socialiai atsakingų, aukštos kvalifikacijos ir kompetentingų specialistų, kurie turi paklausą darbo rinkoje, formavimas, galintis teigiamai prisidėti prie pagrindinių naftos ir dujų Rusijos regionų, netoli ir toli užsienyje.... [-]
Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Anglų,Rusijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Programos aprašymas: aukštos kvalifikacijos bakalaurų rengimas, projektuojant, statant ir eksploatuojant pastatus ir statinius, statybos produkcijos organizavimas. Absolv ... [+]

Programos aprašymas:

aukštos kvalifikacijos bakalaurų rengimas pastatų ir statinių projektavimo, statybos ir eksploatavimo srityje, statybos produkcijos organizavimas. Absolventų profesinis mokymas pagal inžinerijos ir statybos technologijų plėtros lygį, techniškai kompetentingo, socialiai atsakingo asmens formavimą.

Programos tikslai:studentų socialinių ir asmeninių savybių formavimas: atsidavimas, organizavimas, kruopštumas, atsakomybė, pilietiškumas, bendravimas, tolerancija, jų bendra kultūra;humanitarinių, socialinių, ekonominių, matematinių ir gamtos mokslų žinių pagrindų mokymas;įgyti aukštąjį profesinį išsilavinimą, kuris leidžia absolventams: sėkmingai atlikti mokslinius tyrimus ir studijas, skirtas konkurencingų inžinerijos ir statybos produktų kūrimui, efektyvių architektūros ir statybos sprendimų kūrimui, aukštos kvalifikacijos statybos pramonės organizavimui užtikrinti, statybos produktų kokybės kontrolei įgyvendinti;turėti visuotines ir specializuotas kompetencijas, kurios prisideda prie jos socialinio mobilumo ir tvarumo darbo rinkoje.Pareiškėjas privalo:Turėti valstybinį dokumentą apie vidurinį (pilną) bendrojo lavinimo ar vidurinį profesinį išsilavinimą.Sėkmingai išlaikykite įėjimo testą.... [-]
Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Rusijos,Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Programos tikslas: Profesinio profiliavimo aukštojo mokslo teikimas pagal šią programą leidžia absolventams vykdyti mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą kuriant konkurencin ... [+]

Apibūdinimas:Aukštos kvalifikacijos bakalaurų rengimas pastatų ir statinių projektavimo, statybos ir eksploatavimo srityje, statybos gamybos organizavimas.Absolventų profesinis mokymas pagal esamą statybos inžinerijos ir technologijų lygį, formuojant techniškai kvalifikuotus specialistus.Programos tikslas:

Profesinio profiliavimo aukštojo mokslo teikimas šioje programoje leidžia absolventams vykdyti mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą kuriant konkurencingus inžinerinius produktus; plėtoti efektyvias technologines gamybos ir remonto mašinų gamybos ir įrangos operacijas; išlaikyti labai efektyvų mašinų gamybos technologinių procesų veikimą, automatizavimo, valdymo, valdymo, diagnostikos ir produktų testavimo sistemas; turėti universaliąsias ir specializuotas kompetencijas, skatinančias socialinį mobilumą ir stabilų paklausą darbo rinkoje.... [-]

Rusija Stavropolis
Rugsėjis 2020
Rusijos,Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Давай к нам!