Sochi State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sochi State University ( SSU ) buvo įkurtas 1989 m. Kaip rekreacijos ir turizmo pramonės darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo švietimo ir mokslo centras, o vėliau įgijo universiteto statusą. Šiais laikais valstybiniame Sočio universitete yra 5 fakultetai.

Sochi State University yra pripažintas lyderis Rusijos pietuose rengiant turizmo ir rekreacijos pramonės darbuotojus ir teikia daugybę programų, pradedant viešbučių ir restoranų paslaugomis, baigiant kraštovaizdžio dizainu. Studentai gali dalyvauti dieninėse, ištęstinėse programose, įskaitant tas, kurios naudoja nuotolinio mokymosi technologijas. Universiteto patalpose yra Universiteto ekonomikos ir technologijų kolegija, Papildomo profesinio mokymo centras, antrosios pakopos katedra, absolventų užimtumo skyrius, nuotolinio mokymo centras, mokomasis viešbutis ir mokymo kavinė, sveikatos ir poilsio centras, leidybos centras, energijos taupymo ir netradicinės energijos centras , profesinio mokymo testavimo centras, biblioteka ir universiteto istorijos muziejus.

Vietos

Sočis

Address
Politekhnicheskaya Ulitsa,7
354008 Sočis, Krasnodaro kraštas, Rusija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: