Read the Official Description

VSTU yra pirmaujantis regioninis universitetas, kuris yra vienas iš geriausių Volgogrado regiono, Rusijos pietų ir kai kurių užsienio šalių kvalifikuotų specialistų. Universitetas įgyja gerai išvystytą infrastruktūrą, užtikrina aukštą profesinį lygį ir daro įtaką studentų socialinėms savybėms, kad jos sėkmingai integruotųsi į tarptautinę ekonomiką. Pagal Universiteto strategiją buvo įkurtas mokslinių tyrimų ir švietimo pramonės kompleksas (klasteris), orientuotas į aukštos kvalifikacijos specialistų rengimą aukštųjų technologijų sektoriams.107253_pexels-photo-1432942.jpeg

Daug dėmesio skiriame fundamentiniams ir taikomiems moksliniams tyrimams ir prioritetinių mokslo, technologijų ir technologijų pažangos sričių plėtrai, taip pat moksliniais produktais. VSTU turi dinamiškai besivystančią metalurgų, chemikų, mechanikos inžinierių, medžiagų inžinierių, suvirintojų, instrumentų inžinierių mokyklą, taip pat aukšto lygio mokslo, aukštos kvalifikacijos specialistų rengimą. Dėmesys moksliniams tyrimams lemia tolesnį inovacinį VSTU .

Rusijos Federacijos aukštojo mokslo srityje transformacijos buvo paveiktos ir įgyvendintos VSTU kaip daugiapakopė švietimo programų sistema, modernios akademinės veiklos organizavimo formos, kokybės kontrolė, tinkama materialinė ir techninė pagalba.

Palanki socialinė aplinka sukurta didelėje darbuotojų ir studentų komandoje. Dauguma jų turi kultūrines ir etines vertybes, saugo ir plėtoja politechnikos mokyklos tradiciją.

Universiteto tarptautinio bendradarbiavimo plėtra ir internacionalizacija yra viena iš svarbiausių VSTU strategijos įgyvendinimo VSTU . Universitetas 50 metų rengia užsienio šalių specialistus. Nuo 1962 m. Buvo rengiami aukštos kvalifikacijos specialistai Europos, Azijos, Afrikos, Artimųjų Rytų ir Lotynų Amerikos šalims. Per šį laikotarpį daugiau nei 5000 užsienio studentų iš 72 pasaulio šalių mokė rusų kalbą tolesniems mokymams kituose Rusijos universitetuose. Iš jų 1650 studentų gavo universiteto diplomą, o 64 - doktorantūrą. Užsienio studentų skaičius per pastaruosius 5 metus išaugo, o šiandien kiekvienais metais universitete studijuoja 500 užsienio studentų. VSTU taip pat siūlo platų magistrantūros studijų programų ir doktorantūros programų spektrą tarptautiniams studentams, VSTU savo doktorantūros disertacijas.107254_pexels-photo-1305360.jpeg

Tarptautinių studentų rusų kalba mokymas reikalauja iš jų specialaus ikimokyklinio ugdymo. Šiuo tikslu 1973 m. Universitete buvo įkurtas Užsienio studentų fakultetas. Jis suteikia tarptautiniams studentams tolesnius mokymus Rusijos universitetuose dėl šių specialybių: ekonomikos, inžinerijos ir humanitarinių mokslų. Šio fakulteto studentai gauna šias disciplinas, priklausomai nuo jų specializacijos:

  • Inžinerija - rusų kalba, fizika, matematika, chemija, informacijos mokslas, regioninė geografija, techninis brėžinys;
  • Ekonominė - rusų kalba, matematika, informacijos mokslas, šalies studijos, ekonomika, geografija;
  • Humanitariniai mokslai - rusų kalba, literatūra, kultūros studijos, šalių studijos, geografija.

Studijų laikotarpis - 1 metai.

Užsienio studentų fakulteto studijų metu studentai mokosi rusų kultūros, dalyvauja Universiteto ir miesto gyvenime, aplanko muziejus ir turi galimybę parodyti savo kūrybiškumą.

Tarptautiniai studentai, pradėję kalbų mokymą, gali tęsti studijas bakalauro programose, kurios realizuojamos mūsų universitete. Mokymus vykdo aukštos kvalifikacijos mokytojai, specialistai ir mokslininkai per 8 semestrus. Studijų eiga suskirstyta į ciklus:

  • Matematika ir mokslai
  • Profesija (joje organizuojamas nurodytas mokymas pagal būsimą veiklą)
  • Humanitariniai mokslai, sociologija ir ekonomika

Studentai, įgiję bakalauro laipsnį ir pradėję kalbų mokymą, gali dalyvauti magistro programose, kurios trunka 4 semestrus.

Kviečiame visus suinteresuotus pareiškėjus ir jų tėvus daugiau sužinoti apie perspektyviausias mūsų universiteto studijų programas.

Programs taught in:
Anglų
Rusijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Volgograd State Technical University

IT specialistai nuolat reikalauja, kvalifikuoto personalo IT srityje trūkumas randamas visame pasaulyje, ypač EEMEA. IT specialistų mokymas VSTU buvo rūpinamas jau daugia ... [+]

IT specialistai nuolat reikalauja, kvalifikuoto personalo IT srityje trūkumas randamas visame pasaulyje, ypač EEMEA.

IT specialistų mokymas VSTU buvo rūpinamas jau daugiau nei 30 metų. Dauguma regiono IT kompanijų yra sukurtos, vadovaujamos ir įdarbintos mūsų universiteto absolventų. Mūsų absolventai sėkmingai dirba pirmaujančiose Rusijos ir tarptautinėse įmonėse („Yandex“, „Kaspersky Laboratory“, „Rostelekom“, „Intel“, „Microsoft“, „HP“, „HP CISCO“, „ZyXEL“ ir kt.).

Dalyvavimo Pasaulio čempionate programavimo ACM ICPC rezultatai rodo aukštą mokymo lygį fakultete. Nuo 2008 m. Mūsų komandos išlaiko aukščiausias pozicijas Pietų federaliniame regione ir 2012 m. Baigėsi 36-oji vieta (iš 112 finalininkų ir 8500 dalyvavusių pirmajame etape).... [-]

Rusija Volgograd
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Volgograd State Technical University

Gamybos automatizavimas - tai mašinų gamybos plėtros procesas, kuriame valdymo ir kontrolės funkcijos, kurias žmogus atliko prieš pradedant įrenginius ir automatines prog ... [+]

Mūsų universiteto absolventai, studijuojantys šioje programoje, sėkmingai dirbo didžiausiose Rusijos ir užsienio įmonėse bei mokslo organizacijose, užima svarbiausių konstruktorių ir vadovų pareigas departamentų vadovų ir laboratorijų.

Gamybos automatizavimas - tai mašinų gamybos plėtros procesas, kuriame valdymo ir kontrolės funkcijos, kurias žmogus atliko prieš pradedant įrenginius ir automatines programas. Gamybos automatizavimo įvedimas leidžia žymiai padidinti darbo našumą ir produkcijos kokybę, sumažinti darbuotojų skaičių įvairiose gamybos srityse.

Technologinio proceso automatizavimas - tai metodų ir priemonių rinkinys, skirtas realizuoti sistemas, leidžiančias valdyti technologinį procesą be žmogaus dalyvavimo, arba suteikti žmogui galimybę priimti svarbiausius sprendimus. Dėl technologinio proceso automatizavimo padidėja efektyvumas, saugumas, gamybos procesų ekonomika ir pagerėja gamybos ekologija.... [-]

Rusija Volgograd
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Volgogradskiy gosudarstvennyy tekhnicheskiy universitet (VolgGTU)
Address
Volgograd State Technical University Lenin avenue, 28
400005 Volgograd, Volgograd Oblast, Rusija
Interneto svetainė
Telefonas
+7 844 223-00-76