Raffles Design Institute Riyadh

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Raffles Rijadas

"Visuotinis aukštos kokybės švietimas, kurio jums nereikės palikti savo šeimai"

"Raffles" yra aukščiausios kokybės asmeninis švietimo paslaugų teikėjas, pripažintas tarptautiniu mastu, nes nuo 1990 m. Jis yra "The # 1" dizaino specializuota magistro ir magistro studijų programa "Azijos Ramiojo vandenyno regionas" ir viena iš 50 geriausių dizaino mokyklų pasaulyje, kurioje yra daugiau nei 20 000 absolventų ir dabartinių pareiškėjų, šiandien "Raffles" tinklas tęsiasi. iki 30 kolegijų 29 miestuose iš 12 šalių visoje Azijos Ramiojo vandenyno, Azijos, Australijos

Proudantume, kad ši pasaulinė edukacinė patirtis bus pristatyta į Artimuosius Rytus nuo Rijado 2013 m. Per įdomią bendrą įmonę, veikiančią tarp "Raffles International Corporation" ir viena iš pirmaujančių ir diversifikuotų Saudo Arabijos įmonių.

Su "Raffles" tarptautine švietimo korporacija "Expertise", vykstančia į Rijadą, pareiškėjai gali gauti naudos iš savo pranašumų, būdamas artimi savo artimiesiems.

DABAR Riyadh "Dizaineriai turi" turėti galimybę atrasti, formuoti, pasiekti, perduoti ir pritaikyti žinias, kad taptų geriausiu dizaino kūrėju bet kurioje iš šių didžiųjų mūsų siūlomų:

Mados dizainas, juvelyrinių dirbinių dizainas, vizualinė komunikacija dizainas, mados marketingas

"Raffles" mes esame įsipareigoję skatinti dizainą kaip pramonę ir dizainerius kaip kūrybingus menininkus, kurie siekia savo aistros ir puikios kompetencijos bei pažadėjo Riyado bendruomenei naują talentų gamybos bangą, prisidedantį prie bendro dizaino kultūros tobulinimo, kuris patenka į jo viziją, kad "Saudo Arabijos dizaino centras".

"Raffles KSA" savo misijoje ir komandoje, siekdama pristatyti lyderius savo profesijose ir visuomenei, griežtai dirba, pabrėždama savo įgaliojimų vaidmenį, suteikiant moterims kandidatams reikalingas žinias ir įgūdžius, kad taptų verslininkai ir profesionalūs žaidėjai "Design World" vietoje ir visame pasaulyje.

Visą darbo dieną studijuojant ir įtraukiant dizaino tarptautinius modulius kartu su įkvepiančia ir perspektyviai besiplečiančia aplinka atspindi pasiektus rezultatus, suteikiančius gerai suplanuotą studentą, turintį išskirtinį poveikį pasauliniam judėjimui ir kultūrai.

Visuotinis atpažinimas

Mokymasis su "Raffles Design Institute" suteikia jums tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją. Jūsų pažangus diplomas arba diplomas bus pristatytas kartu su Raffles aukštojo mokslo koledžu (RCHE) Singapūre ir jam skirtu. RCHE yra registruotas ir sertifikuotas CPE ir EDU TRUST Singapore.

Kaip žinoma, Singapūro švietimo standartai laikomi vienu iš didžiausių pasaulyje. Jūsų pažangusis diplomas taip pat leis tęsti studijas ir įgyti bakalauro kvalifikacinį laipsnį, ištyręs dar keturias sąlygas viename iš "Raffles International" korporacijos laipsnių, tokių kaip Singapūras, Australija, Malaizija, Šveicarija ar Indija.

Akreditacija

Raffles KSA suteikia aukščiausius akredituotų dizaino sertifikatus SAUDI ARABIJOJE ir Artimuosiuose Rytuose. Mūsų pažangieji diplomo laipsniai pristatomi kartu su Raffles aukštojo mokslo koledžu (RCHE), Singapūre, ir jį apdovanoti.

Raffleso aukštojo mokslo kolegija (RCHE) yra įregistruota pagal CPE (privataus švietimo taryba) Singapūre ir yra akredituota EDU TRUST Singapore.

Vizija, misija, filosofija

Mokymasis su "Raffles Design Institute" suteikia jums tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją. Jūsų laipsnis pristatomas kartu su Raffles aukštojo mokslo kolegija (RCHE) Singapūre, kurią registruoja ir patvirtina CPE ir EDU TRUST. Studijuojant aštuonias Raffles'o Rijado pažymas dėl pažangiojo diplomo ir dviejų terminų "Top Up" laipsnis Raffles Colleges leis jums įgyti dizaino bakalauro laipsnį.

Singapūro švietimo standartai laikomi vienu iš didžiausių pasaulyje. Jūsų pažengęs diplomas ir bakalauro laipsnis leis jums tęsti savo išsilavinimą ir įgyti magistro laipsnį, ištyrę tik dar du daugiau terminų Singapūro Raffleso koledže, Česterio universitete JK, Singapūre, Malaizijoje, Indijoje ar Tailande.

Vietos

Rijadas

Address
Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road
11454 Rijadas, Rijado provincija, Saudo Arabija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: