DigiPen - Institute of Technology Singapore

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip pirmasis pasaulyje kolegijoje pasiūlyti bakalauro studijų programą, skirtą žaidimų kūrimas, DigiPen technologijos institutas jau seniai viršų pasirinkimas studentams, siekiančių į skaitmeninės interaktyviosios žiniasklaidos pramonės karjerą.

Spektaklis orientuotas sektoriaus pobūdį nustatė aukštus standartus ir sukūrė didžiulę konkurenciją studentams šiandien patekti į darbo rinką. Kad pavyktų, reikia pristatyti unikalius ir patrauklius interaktyvių patirtimi šiandienos auditorijai. Tai tikrosios technologinės naujovės tipas gali būti pasiekti tik tie, kurie turi gilų, esminį supratimą apie sudėtingą santykių vartotojas ir patirtį.

DIGIPEN TECHNOLOGIJOS INSTITUTAS Singapūras

Singapūras dabar gyvena DigiPen pirmojo tarptautinio universiteto. Singapūras miesteliu buvo įsteigta Singapūro vyriausybės kvietimu kaip dalis šalies iniciatyva sukurti salą į švietimo centru su sukant jį į "Global Schoolhouse" viziją. DigiPen buvimas taip pat prisidės prie Singapūro vyriausybės viziją paversti salą į "Global Digital Studio".

DIGIPEN: praeitis, dabartis, ir ateitis

Įkurta Šiaurės Amerikoje 1988 metais, DigiPen tebėra į žaidimų kūrimo švietimo ir anapus vadovas. Su labai akademinių studijų programų mokė pasaulinės klasės fakultetas, išsami Instituto mokymo peržengia tik moko studentus, kaip naudotis meno gamybos įrangą ar konkrečius programavimo kalbas. Per stažuotes, komandos pagrindu projektų ir mokymo galimybes, DigiPen studentai tiesiogiai patirti, ką ji mano, kad tapti sėkminga ir vertinga narys interaktyvios žiniasklaidos bendruomenėje. Sužinokite daugiau apie DigiPen istorijoje.

ACADEMICS

Bendra informacija

DigiPen studijų programos visi siūlomi vietoje ir asmeniškai suteikti studentams su optimalaus lygio instrukcijų, paramos ir bendradarbiavimo Kiekvienas laipsnis programa patariamasis komitetas sudaro dėstytojai, darbuotojai ir pramonės specialistų, kurie apžvelgia programą kasmet už atitinkamą griežtumo ir atitinkamo turinio Klasės siūlomi semestrą pagrindu Nauja studentai užsiregistruoti vieną kartą per metus rudenį

Vietos

Singapūras

Address
PIXEL Building,
10 Central Exchange Green,

138649 Singapūras, Singapūras