Raffles Singapore

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 1990 m. Singapūre įkūręs savo pirmąją kolegiją , Rafflesas pradėjo veikti 19 kolegijų ir universitetų 18- yje miestų12 šalių .

Mūsų lanksti tarpdalykinio perdavimo schema leidžia studentams studijuoti bet kuriame " Raffles" koledžų ir universitetų tinkle, pasinerti į skirtingas kultūras ir patirtį, gyvenančią užsienyje.

" Raffles" moksleiviai gauna kokybišką išsilavinimą, turintį išsamią įgytą patirtį, susijusią su pramone. Tai leidžia jiems tobulinti savo karjeros galimybes .

Studijuojant tarptautinėje aplinkoje, mūsų studentai gali plėsti savo asmeninius tinklus, būti pakviesti į tarptautines perspektyvas ir gerokai padidinti karjeros galimybes už savo gimtosios šalies ribų.

Mes naudojame visapusišką ugdymą, plėtodami aukštesnio mąstymo procesus, komunikacijos meistriškumą ir kruopščių bei efektyvių darbo metodų įgijimą.

Mūsų mokymo programa ir pedagogika yra orientuotos į verslą ir yra svarbios. Mūsų studentai yra įgalioti naujoves su kūrybiškumu. Gebėjimai, kuriuos įgiję mūsų studentai gerokai viršys profesijos žinias ir kompetenciją, nustatydami juos sėkmės link.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra pirmaujanti švietimo grupė.

Mūsų misija

Mes esame įsipareigoję teikti kokybiškas švietimo paslaugas ir susijusias paslaugas per mūsų institucijų tinklą.

Mūsų vertybės ir kultūra

Mes teikiame mokymosi aplinką, vedančią į sėkmingą karjerą per švietimo patirtį, kuri skatina:

  • Socialinė atsakomybė
  • Profesinė kompetencija įsidarbinimo galimybėms
  • Analitinis mąstymas problemoms spręsti
  • Kūrybiškumas skatinant naujoves
  • Verslumas

Vietos

Singapūras

Address
51 Merchant Rd
058283 Singapūras, Singapūras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis