The Faculty of Electrical Engineering and Computer Science - University of Maribor

Įvadas

Oficialus aprašymas

Elektros inžinerijos ir informatikos fakultetas (UM FERI)

Elektros inžinerijos ir informatikos fakultetas (UM FERI) yra tarptautiniu mastu pripažintas ambicingas technikos fakultetas, sėkmingai perduodantis aukščiausias technines žinias pramonei. Tai yra didžiausias Mariboro universiteto fakultetas, kuriame studijuoja apie 2000 nuolatinių studijų studentų, daugiau kaip 9000 studentų yra baigę studijas ir beveik 300 doktorantų. disertacijos buvo apgintos.

Nuolatinis studijų programų tobulinimas ir papildymas atspindi dinamišką procesą, nukreiptą į naujus socialinius iššūkius, visuomenės poreikius ir mokslo pažangą. Pagal visus tris ciklus įgyvendinamos programos palengvina pagrindinių žinių ir atitinkamų profesinių kompetencijų įgijimą, užtikrindamos puikias karjeros galimybes namuose ir užsienyje.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Lapė / Pexels

Bakalauro (pirmosios pakopos) programos apima privalomą praktiką pramonėje, suteikiant studentams galimybę įgyti žinių, reikalingų savarankiškam problemų sprendimui. Magistrantai ir doktorantai gali dalyvauti pagrindiniuose ir taikomuosiuose tyrimuose, kuriuos atlieka FERI dirbantys tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai. Studentai gali stoti į profesines programas, orientuotas į praktinį mokymą ir ankstyvą užimtumą, arba į tarptautiniu mastu panašias akademines programas, palengvinančias perėjimą prie magistro (antrosios pakopos) ir doktorantūros (trečiosios pakopos) programų.

Nepriklausomai nuo studijų tipo, FERI vykdomų programų turinys apima populiariausias šiuolaikinės technologinės plėtros disciplinas elektrotechnikos, kompiuterių mokslo, žiniasklaidos ryšių, telekomunikacijų ir mechatronikos srityse. Kadangi FERI gerai supranta glaudžių ryšių su ekonomika ir pramone svarbą, organizuojami metiniai Programų tarybų posėdžiai, siekiant gauti informacijos apie darbdavių vystomąją veiklą ir jų lūkesčius dėl absolventų profesinės kompetencijos. FERI taip pat aktyviai bendradarbiauja su platesne tarptautine akademine bendruomene vykdydamas įvairias mainų programas studentams ir dėstytojams.

Mokykis pas mus!

128479_pexels-photo-1438072.jpeg„Buro Millennial“ / „Pexels“

Studijos FERI yra

  • F - lankstus,
  • E - Puikus,
  • R - orientuota į mokslinius tyrimus,
  • Aš - novatoriškas!

FERI siūlo laipsnį, kuriame jūs turėsite daugiau nei tik laipsnį savo rankose. Tai puiki gyvenimo galimybė, užtikrinanti įsidarbinimo galimybes Slovėnijoje, Europoje ir visame pasaulyje.

Vietos

Mariboras

Address
University of Maribor,
Faculty of Electrical Engineering and Computer Science,
Koroška cesta 46

SI-2000 Mariboras, Mariboro administracinis vienetas, Slovėnija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis