Bratislava International School Of Liberal Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bratislavos Tarptautinė mokykla laisvųjų menų yra grindžiama laisvųjų menų ir mokslų principais. Mūsų laisvųjų menų mokymo programa yra skirta skatinti gerai suapvalinti, įgūdžiai įrengtas, nepriklausomai mąstantiems žmonėms per savo bakalauro lygio studijas.

Visi mūsų studentai absolventas Politikos mokslų laipsnį, kurių koncentracijos arba tarptautinių santykių, Centrinis Europos studijų ar politinių minties. BISLA taip pat lankstus teikiant taikomas studijas studentams su konkrečių interesų ir siūlo popamokinės ne įskaityta kursus nemokamai intervalas (pvz užsienio kalbos, pateikimas ir argumentavimas įgūdžiai ir tt)

Studijų forma Mes pabrėžiame, dažnai, sąžiningą ryšį tarp studentų ir dėstytojų, taip pat savaitinius rašymo užduotis, visi kartu skaityti mokslinės literatūros ir politinės filosofijos kaip Platono, Hobbeso, Locke'o, Markso ir Arendt klasika.

Tipiškas seminaras susideda iš 7-10 studentams.

Visi kursai yra dėstomi anglų kalba. Pagrindinis anglų kalbos žinios yra pakankamos bet pareiškėjas gauti mūsų studijų programos BISLA turi puikią mokymo akademinės anglų kalba.

Baigęs BISLA studentai įgyja įgūdžių ir žinių, kurios leistų juos taikyti pozicijas privataus sektoriaus, viešojo administravimo, žiniasklaidos ir nevyriausybinių organizacijų. Mūsų absolventai pasirinkti iš plačiausią temų pakopos universitetines studijas, kaip antai:

Tarptautinis saugumas Europos studijos Europos integracija Politiniai mokslai Viešoji politika Tarptautiniai santykiai Gyvosios gamtos mokslai

Ekonomika ir visuomenė Rytų Azijoje

Lyčių studijos Žiniasklaida Addiction Tyrimai FILOSOFIJA Drama Studijos

Mūsų absolventai studijavo 17 universitetų ir fakultetų, beveik pusė iš jų užsienyje insititutions kaip Londono ekonomikos mokyklos, Groningeno universitete Nyderlanduose, Vidurio Europos universitete Budapešte, ir iš Čikagos universiteto.

Po pamokų Kiekvienas BISLA studentas daro stažuotę per savo studijų metu. Studentai organizuoti popamokinės veiklos už save, pavyzdžiui, žurnalų, teatro ir sporto klube, ir tt Kiekvieną semestrą, 5-6 studentams praleisti semestrą užsienyje tokiose vietose, kaip Londone, Tilburg, Mastrichto, Honkonge, Sankt Peterburge, ir Vermontas, JAV.

Popamokinės veiklos Be to, į mokyklą, BISLA užsiima daugelyje mokslo, kultūros ir švietimo projektus ir iniciatyvas. Tai skelbia Kritika Kontext (kritika ir kontekstas), kritinės thinking.Every savaitę žurnalas per mokslo metus, BISLA šeimininkai viešas diskusijas anglų kalba, taip pat Slovakijos temomis, pavyzdžiui, migracijos krizės ar kalinimo sąlygas.

Vietos

Bratislava

BISLA

Address
Bratislava International School of Liberal Arts
Grösslingova 53
Bratislava

81109 Bratislava, Bratislavos sritis, Slovakija
Interneto svetainė
Telefonas
+421 2/592 343 12

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis