Oficialus aprašymas

Tai yra Humak University of Applied Sciences

Žmogaus ryšių tinklas

Humak University of Applied Sciences užsiima aukštojo mokslo plėtra ir darbo pasaulio modernizavimu. Mes prisidedame prie naujų aukštojo mokslo rūšių kūrimo, taip pat mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų, kurios pasitarnauja studentams jų karjeros kelyje, ir palaiko profesionalius partnerius plėtojant savo veiklą.

Mes esame didžiausia pedagogė ir RDI organizacija savo kompetencijos srityse Suomijoje. Mūsų stipriosios pusės yra darbas su jaunimu ir bendruomeniškumas; Organizacijos darbas, darbo bendruomenės ir integracija; Vertimo žodžiu ir kalbų prieinamumas bei Kultūros valdymas ir perdavimas .

Humoras trumpai tariant

Humak University of Applied Sciences yra aukšto profilio, visos šalies taikomųjų mokslų universitetas, kurio veikla nukreipta į organizacinės veiklos ir darbo su jaunimu kompetencijos tobulinimą, darbo bendruomenės plėtrą, verslumą kultūros vadybos ir kūrybinių industrijų srityse bei vertimo žodžiu sektorių. Mes esame didžiausia Suomijos sektorių veikėja.

Ypatingas „Humak“ bruožas yra gilios jo šaknys ir priklausymas liberalaus suaugusiųjų švietimo ir pilietinėms organizacijoms. „Humak“ buvo įkurtas atsižvelgiant į poreikį užtikrinti valstybinį, universitetinį specialistų išsilavinimą ir mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijų veiklą siaurose, bet socialiai reikšmingose srityse.

Siekiant užtikrinti švietimo prieinamumą visoje šalyje ir stiprią kompetencijų grupę - būtiną aukštos kokybės operacijų sąlygą - „Humak“ veikia per regioninį decentralizuotą, tačiau operatyviai integruotą visos šalies tinklą.

„Humak“ priklauso „Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy“. Su mumis dirba 1500 studentų ir apie 130 specialistų.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

„Humak“ yra bendruomenė, kuri dalijasi savo žiniomis

„Humak“ siekia suaktyvinti darbą su dabartiniais partneriais ir aktyviai kuria naujas partnerystes. „Humak“ yra bendruomenė, o jos veikla grindžiama atvirai dalijantis žiniomis ir patirtimi bei naujos informacijos kaupimu bendradarbiaujant per įvairius tinklus.

Mūsų tikslas yra pasidalyti mokymo, naujovių diegimo ir paslaugų teikimo procesais su savo partneriais ir tokiu būdu užtikrinti mokymo, mokymo ir naujų žinių plėtrą kartu tinkle ir sklandžiai perduoti žinias profesiniam sektoriui.

Bendradarbiavimas ir bendri procesai sukuria būsimų sprendimų numatymo, inovacijų ir plėtros platformą. Studentai yra glaudžiai įsitraukę į vystymo darbus, o „Humak“ personalas perduoda savo žinias procesams, kad galėtų juos naudoti ir naudos mūsų partneriams.

„Humak“ yra subjektas, nacionalinis ekspertų grupės, tarnaujančios savo sritims visoje Suomijoje ir tarptautiniu mastu.

„Humak“ vizija yra būti tarptautiniu ir socialiniu universitetu, kuris plėtos sąžiningą ir bendruomenišką Suomiją. Mūsų misija yra užtikrinti dalyvavimą, socialinę gerovę ir bendruomeniškumą. Mes kuriame savo srities informaciją, kompetenciją ir kompetenciją.

Humoko stipriosios pusės122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Mes ieškome tvirtos partnerystės su Suomijos ir užsienio universitetais. Stiprybės yra pagrįstos mūsų kompetencija ir suteikia mūsų profiliui konkretų bei pabrėžia mūsų veiklos sričių pažangiausias vietas. Stiprybės lemia strateginį mūsų veiklos vystymą. Stiprybės sukuria dar stipresnes kompetencijų grupes ir kompetenciją, be to, jos vadovauja mūsų partnerystės valdymui.

  • Darbas su jaunimu ir bendruomeniškumas: ugdome įgūdžius susidurti su jaunais žmonėmis
  • Organizacinis darbas, darbo bendruomenės ir integracija: tobuliname darbo bendruomenių funkcionalumą, konkurencingumą ir bendruomeninę plėtrą.
  • Vertimo žodžiu ir kalbų prieinamumas: mes dalyvaujame tobulinant profesinius įgūdžius ir kalbinę prieinamumą palaikančias technologijas.
  • Kultūros vadyba ir perteikimas: mes propaguojame kultūros vadybos įgūdžius kaip veiklą, palaikančią dalyvavimą, ir kuriame skaitmeninę aplinką kultūros ir meno kūriniams ir paslaugoms.

Nauji, kylantys sektoriai, iškilę iš mūsų stiprybės sričių atskirties, kurie garantuoja, kad mūsų veikloje bus atsižvelgiama į verslo ir pramoninio gyvenimo kompetencijos reikalavimus: Nauji dalyviai (sumažiname priklausymo jausmą ir atskirtį), naujas bendruomeniškumas ( mes skatiname tinklu pagrįstą valdymą ir orientavimą), komunikacijos žinias (skatiname susidurti su įvairove ir kultūrinių mažumų pažinimu), žmogaus teises ir lygybę (skatiname visuomenės lygybę).

Mūsų vertybės

  • Gerbiame vienas kitą.
  • Esame atviri.
  • Mums sekasi kartu.
  • Esame drąsūs atsinaujindami ir atsinaujinę.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Humak University of Applied Sciences

Studijos Humak University of Applied Sciences , pirmaujančioje aukštojoje nuotykių ugdymo aukštojoje mokykloje Suomijoje. Bendruomenės pedagogas studijuoja nuotykių ir la ... [+]

Kelionė iš Suomijos salyno į arktinę Laplandiją Nuotykių ir lauko švietimo bakalauro laipsnis Humanitarinių mokslų bakalauras 210 ECTS Bendruomenės pedagogas, nuotykių ir lauko švietimas

Studijos Humak University of Applied Sciences , pirmaujančioje aukštojoje nuotykių ugdymo aukštojoje mokykloje Suomijoje.

Bendruomenės pedagogas studijuoja nuotykių ir lauko švietimo specialistus. Nuotykių ir lauko švietimas grindžiamas patirtinio ir veikla grindžiamo mokymosi metodika ir yra skirtas palaikyti asmenų, grupių ir bendruomenių augimą, vystymąsi, gerovę ir atstovavimą.

Tyrimų pagrindas yra daugiadisciplinė teorinė sistema, įgyvendinama įvairiose autentiškose mokymosi aplinkose, tokiose kaip ežerai, jūra, miškai, Laplandijos piliakalniuose ir dykumose. Studijų metu studentai mokosi planuoti ir vykdyti saugius nuotykių ugdymo procesus įvairioms tikslinėms grupėms bei vertinti ir plėtoti nuotykių edukacinę veiklą.... [-]

Suomija Helsinkis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba