Kajaani University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) yra iniciatyvus, tikrai tarptautinis universitetas Vidurio Suomijoje, turintis labai stiprią reputaciją regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis. Mes esame energinga tarptautinė mokymosi ir plėtros bendruomenė, susidedanti iš maždaug 2300 studentų ir 230 ekspertų, veikiančių mūsų kompaktiškame miestelio rajone, įsikūrusiame nuostabioje Kajaani gamtos apsuptyje. Mes siūlome laipsnius, kuriuos plačiai gerbia darbo bendruomenė, įskaitant bakalauro ir magistro laipsnius, pateiktus anglų kalba. Jei jus domina garsaus Suomijos išsilavinimo pranašumai, galite pasirinkti studijuoti tarptautinį verslą, esporto verslą, sporto ir laisvalaikio vadybą ar nuotykių turizmą KAMK .

Švietimo ir kultūros ministerija atidžiai prižiūri aukštojo mokslo kokybę Suomijoje. KAMK pasiekė didelę sėkmę Suomijoje ministrų baigiamojo darbo barometruose. Visų pirma mokymo ir konsultavimo kokybė daugelį metų buvo laikoma geriausia Suomijoje. Pagal apklausą, paskelbtą "Talouselämä" žurnale 2011 m., KAMK buvo geriausias Suomijos taikomųjų mokslų universitetas, paremtas keliais rodikliais.

Mūsų dėstytojai vertina kiekvieną studentą kaip individą, padėdami jiems nustatyti ir plėtoti savo asmenines kompetencijos sritis. Tyrimuose daugiausia dėmesio skiriama praktiškai integruojant švietimą į tikrąjį profesinį gyvenimą ir rengiant naujus specialistus, reaguojant į dabartinius darbo rinkos poreikius.

Mūsų universiteto centre įrengtos modernios technologijos, tokios kaip duomenų centras, žaidimų dizainas, 3D spausdinimas ir robotų laboratorijos. Mes taip pat turime pažangią protingą sporto salę, kurioje skaitmeninėse aplinkose naudojamos lošimo technologijos, kad būtų malonus ir efektyvus fizinis treniruotes. Visi mūsų patogumai yra įsikūrę vienoje miestelio vietoje, esančioje netoli miesto centro, lengvai pasiekiami pėsčiomis. Studentų apgyvendinimas yra tvarkinguose, moderniuose butų miesteliuose, o studentai gali mėgautis išskirtiniu gamtos aplinka įvairiems laisvalaikio ir sporto renginiams.

Vietos

Kajaani

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 8 618 991