Kajaani University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) yra iniciatyvus, tikrai tarptautinis universitetas centrinėje Suomijoje, turintis labai stiprią reputaciją regioniniu ir nacionaliniu mastu. Esame gyvybinga tarptautinė mokymosi ir plėtros bendruomenė, susidedanti iš maždaug 2300 studentų ir 230 ekspertų, veikianti mūsų pačių kompaktiškame miestelio rajone, įsikūrusiame nuostabioje Kajaani gamtos aplinkoje. Mes siūlome pasirinkti laipsnius, kuriuos plačiai gerbia darbo bendruomenė, įskaitant bakalauro ir magistro laipsnius anglų kalba. Jei norite pasinaudoti garsiuoju Suomijos išsilavinimu, galite pasirinkti studijuoti tarptautinį verslą, „Esports“ verslą, sporto ir laisvalaikio vadybą ar turizmo ir svetingumo vadybą KAMK .

Švietimo ir kultūros ministerija atidžiai prižiūri aukštojo mokslo kokybę Suomijoje. Ministerijos rezultatų barometrais Suomijoje KAMK pasiekė didžiulės sėkmės. Visų pirma, mokymo ir konsultavimo kokybė buvo laikoma geriausia Suomijoje keletą metų iš eilės. Mes esame apdovanoti geriausiu 2018 m. Taikomųjų mokslų universitetu FInland ir remiantis studentų atsiliepimais mūsų studentų pasitenkinimas yra didžiausias Suomijoje (2019 m.).

Mūsų dėstytojai vertina kiekvieną studentą kaip individą, padėdami jiems nustatyti ir plėtoti savo asmenines kompetencijos sritis. Tyrimuose daugiausia dėmesio skiriama praktiškai integruojant švietimą į tikrąjį profesinį gyvenimą ir rengiant naujus specialistus, reaguojant į dabartinius darbo rinkos poreikius.

Mūsų universiteto centre įrengtos modernios technologijos, tokios kaip duomenų centras, žaidimų dizainas, 3D spausdinimas ir robotų laboratorijos. Mes taip pat turime pažangią protingą sporto salę, kurioje skaitmeninėse aplinkose naudojamos lošimo technologijos, kad būtų malonus ir efektyvus fizinis treniruotes. Visi mūsų patogumai yra įsikūrę vienoje miestelio vietoje, esančioje netoli miesto centro, lengvai pasiekiami pėsčiomis. Studentų apgyvendinimas yra tvarkinguose, moderniuose butų miesteliuose, o studentai gali mėgautis išskirtiniu gamtos aplinka įvairiems laisvalaikio ir sporto renginiams.

Vietos

Kajaani

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 8 618 991

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis