Oficialus aprašymas

Mikelis University of Applied Sciences (Mikelis UAS) yra ne iš gražiausių Suomijos ežero rajone Pietų Savo regiono širdyje. Esame moderni aukštoji mokykla, siūlanti aukštos kokybės išsilavinimą ir daugiau studijų srityse nei bet kuris kitas taikomųjų mokslų universitete Suomijoje. Mes turime studijų programų laisvų tiek Bachelor's ir magistro lygio. Švietimo sistema Suomijos aukštojo mokslo sistema susideda iš dviejų lygiagrečių sektoriai: universitetai ir universitetų taikomųjų mokslų / politechnikos. Universitetai pabrėžti mokslinių tyrimų ir mokymo remiasi teorija. Universitetai of Applied Sciences / politechnikos yra aukštojo mokslo institutus paremtos teorijos ir praktikos derinys. Organizavimas Mikkeli taikomųjų mokslų universiteto Valdymo organas politechnikos yra Mikelis University of Applied Sciences Jungtinio tarnyba. Jungtinio institucijos nariai iš 1.1.2004 m yra Mikelis, Pieksämäki, Pieksänmaa ir Savonlinna savivaldybės. Mikelis University of Applied Sciences tarnauja Rytų Suomijos zona su trijų universitetų trijose miestuose:

Pagrindinė bendrabučiu, Mikelis Nikkarila bendrabučiu, Pieksämäki Savonniemi bendrabučiu, Savonlinna

Aukštos kvalifikacijos darbuotojus Yra maždaug 400 darbuotojai, dirbantys Mikkeli taikomųjų mokslų universitete, iš kurių 200 yra dieninio dėstytojai. Apie 40 mūsų darbuotojų surengti daktaro ar licenciato laipsnį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Mikkeli University of Applied Sciences

Ar norėtumėte tapti aplinkos inžinierius, suprasti aplinkosaugos ekonomikos ir apskaitos, aplinkosaugos valdymo ir įmonių socialinė atsakomybė? ... [+]

Aplinkos inžinerijos studijų programos bakalauras

Ar norėtumėte tapti aplinkos inžinierius, suprasti aplinkosaugos ekonomikos ir apskaitos, aplinkosaugos valdymo ir įmonių socialinė atsakomybė? Aplinkos inžinerijos studijų programos studentams bus sukurti platų įgūdžių ir žinių, susijusių su šiandienos verslo aplinkoje. Studentai turi galimybę įgyti tarptautinės patirties per studijų laikotarpį užsienyje, o taip pat į Mikelio per keletą kviestinių dėstytojų ir studentų iš universitetų partnerių užsienyje.

&nbsp

Šios programos tikslas yra treniruoti studentus administracinių ar žinių pareigas viešajame arba privačiame sektoriuje. Darbinio gyvenimo užduotys gali apimti planavimą ir rengti aplinkosaugos klausimais, atsižvelgiant į ekonominės, ekologinės ir socialinės atsakomybės koncepcijas organizacijos.Užduotys gali apimti taip pat priežiūros ir mokymo arba konsultavimo užduotis. ... [-]

Suomija Mikkeli
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mikkeli University of Applied Sciences

Mūsų informacinių technologijų programą, jūs išmoksite, kaip kurti ir įgyvendinti sprendimus, tiek judriojo ryšio ir laidinio pasaulių. ... [+]

Informacinių technologijų studijų programos bakalauras

Ar Jus domina naujos kartos interneto sistemų ir paslaugų kūrimą?

&nbsp

Ar norėtumėte sukurti dinamišką informacijos ir komunikacijos technologijų srityje karjerą?

&nbsp

Mūsų informacinių technologijų programą, jūs išmoksite, kaip kurti ir įgyvendinti sprendimus, tiek judriojo ryšio ir laidinio pasaulių. Mes skirta mūsų mokymo programos sutelkti dėmesį į realius poreikius, IT pramonei. Kartu su mūsų verslo partneriais (pvz., Cisco ir Avid), mes galime Jums pasiūlyti modernią aplinką, norėdami plėtoti savo profesinius įgūdžius.

&nbsp

... [-]
Suomija Mikkeli
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mikkeli University of Applied Sciences

Verslo vadybos studijų programos bakalauras Ar norėtumėte siekti karjeros tarptautinėje verslo aplinkoje? Ar Jus domina rinkodaros, personalo ir bendro valdymo ar fina ... [+]

Verslo vadybos studijų programos bakalauras

Ar norėtumėte siekti karjeros tarptautinėje verslo aplinkoje? Ar Jus domina rinkodaros, personalo ir bendro valdymo ar finansinių paslaugų įmonės, veikiančios per tarptautines sienas?

&nbsp

Verslo vadybos studijų programą, Jums bus sukurti platų įgūdžių ir žinių, susijusių su šiuolaikinio verslo, su lankstumo siekti savo interesų. Tarptautinis orientavimas palengvino tarptautinius dėstytojų ir studentų Mikelio, taip pat suteikia galimybę studijuoti užsienyje. Jūsų studijų vieta yra tarptautinis ir diversifikuota Pagrindinis Campus Mikelio.

&nbsp

&nbsp

Verslo vadybos studijų programos siūlo Jums: ... [-]

Suomija Mikkeli
Rugpjūtis 2020
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba