Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studija OAMK

Daugiau nei 9000 studentų, įskaitant daugiau nei 300 tarptautinių studentų, užtikrina, kad Oulu University of Applied Sciences (OAMK) yra gyvybiškai svarbi ir novatoriška mokymosi vieta.

OAMK studijos yra orientuotos į profesinę veiklą ir sujungia teorines studijas su profesiniais įgūdžiais. Mes mokome aukštos kvalifikacijos specialistus, kad atitiktume profesinio gyvenimo poreikius tiek Suomijoje, tiek tarptautiniu mastu.

Mes turime 28 bakalauro studijų programas, iš kurių trys yra mokomos anglų kalba. Studijų programos suteikia jums įgūdžių ir žinių, kurias reikia dirbti kaip profesionalų specialistą, sekti ir skatinti naujausias jūsų kompetencijos srities plėtros tendencijas ir sukurti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Oulu mieste yra daugybė galimybių

Taikomųjų mokslų universitetas ( OAMK ) yra vienas iš Suomijos patraukliausių taikomųjų mokslų universitetų. Įsikūręs į šiaurę nuo Helsinkio, Oulu regionas yra vienas iš sparčiausiai augančių vietovių šalyje. Tik vienos valandos skrydis iš Helsinkio ir traukinių linija, vedanti tiesiai į miesto centrą, užtikrina, kad Oulu miestelis būtų lengvai pasiekiamas iš Pietų Suomijos. Su savo 200 000 gyventojų regionas yra pagrindinis novatoriškų aukštųjų technologijų pramonės šakų, akademinės bendruomenės, mokslo, paslaugų ir kultūros centras.

Oulu turi puikius studijų ir mokymo įrenginius su įvairia laisvalaikio veikla ir gražia gamta. Oulu regionas yra gyvybingas ir įdomus studentų, dėstytojų ir ekspertų paskirtis tiek iš Suomijos, tiek iš užsienio. Tik kelias valandas nuo egzotinių Laplandijos ir žygių galimybių Oulu - puiki vieta gamtos mėgėjams. Žiemos sezono metu dienos autobusai į vieną iš didžiausių Suomijos slidinėjimo kurortuose Rukoje leidžia visiems mėgautis sniego slėniais ir slidėmis.

Įdomūs faktai apie Oulu

  • Suomijos švietimo sistema priskiriama prie geriausių pasaulio švietimo sistemų.
  • Keletas Suomijos prezidentų pradėjo savo švietimo kelią Oulu, įskaitant Nobelio taikos premijos laureato prezidentą Martti Ahtisaari. OAMK didžiuojasi, kad tęs šią aukštos kokybės švietimo palikimą.
  • Oulu turi platų IKT kompetencijos spektrą. Keli metai iš eilės "City of Intelligent Community Forum" buvo pavadintas septyniais labiausiai protingomis bendruomenėmis.

Vietos

Oulu

OAMK

Address
Yliopistokatu 9,
90570 OULU

90570 Oulu, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 20 611 0200

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis