Oficialus aprašymas

Studija OAMK

Daugiau nei 9000 studentų, įskaitant daugiau nei 300 tarptautinių studentų, užtikrina, kad Oulu University of Applied Sciences (OAMK) yra gyvybiškai svarbi ir novatoriška mokymosi vieta.

OAMK studijos yra orientuotos į profesinę veiklą ir sujungia teorines studijas su profesiniais įgūdžiais. Mes mokome aukštos kvalifikacijos specialistus, kad atitiktume profesinio gyvenimo poreikius tiek Suomijoje, tiek tarptautiniu mastu.

Mes turime 28 bakalauro studijų programas, iš kurių trys yra mokomos anglų kalba. Studijų programos suteikia jums įgūdžių ir žinių, kurias reikia dirbti kaip profesionalų specialistą, sekti ir skatinti naujausias jūsų kompetencijos srities plėtros tendencijas ir sukurti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Oulu mieste yra daugybė galimybių

Taikomųjų mokslų universitetas ( OAMK ) yra vienas iš Suomijos patraukliausių taikomųjų mokslų universitetų. Įsikūręs į šiaurę nuo Helsinkio, Oulu regionas yra vienas iš sparčiausiai augančių vietovių šalyje. Tik vienos valandos skrydis iš Helsinkio ir traukinių linija, vedanti tiesiai į miesto centrą, užtikrina, kad Oulu miestelis būtų lengvai pasiekiamas iš Pietų Suomijos. Su savo 200 000 gyventojų regionas yra pagrindinis novatoriškų aukštųjų technologijų pramonės šakų, akademinės bendruomenės, mokslo, paslaugų ir kultūros centras.

Oulu turi puikius studijų ir mokymo įrenginius su įvairia laisvalaikio veikla ir gražia gamta. Oulu regionas yra gyvybingas ir įdomus studentų, dėstytojų ir ekspertų paskirtis tiek iš Suomijos, tiek iš užsienio. Tik kelias valandas nuo egzotinių Laplandijos ir žygių galimybių Oulu - puiki vieta gamtos mėgėjams. Žiemos sezono metu dienos autobusai į vieną iš didžiausių Suomijos slidinėjimo kurortuose Rukoje leidžia visiems mėgautis sniego slėniais ir slidėmis.

Įdomūs faktai apie Oulu

  • Suomijos švietimo sistema priskiriama prie geriausių pasaulio švietimo sistemų.
  • Keletas Suomijos prezidentų pradėjo savo švietimo kelią Oulu, įskaitant Nobelio taikos premijos laureato prezidentą Martti Ahtisaari. OAMK didžiuojasi, kad tęs šią aukštos kokybės švietimo palikimą.
  • Oulu turi platų IKT kompetencijos spektrą. Keli metai iš eilės "City of Intelligent Community Forum" buvo pavadintas septyniais labiausiai protingomis bendruomenėmis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Tarptautinio verslo laipsnio programa (DIB), kaip mes ją vadiname, buvo sukurta taip, kad atitiktų tarptautiniu mastu orientuotų mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus ir ... [+]

2019 m. Sausio 9-23 d

Mokestis 8000 € / akademiniai metai

Stipendija yra prieinama

Tarptautinio verslo studijų programa arba DIB, kaip mes tai vadiname, yra skirta tiek Suomijos, tiek tarptautiniams studentams, norintiems ieškoti įdomių karjeros naujoviško tarptautinio verslo, pardavimo ir rinkodaros, valdymo ar verslumo srityse.

Programa pabrėžia sąveiką daugiakultūrėje mokymosi aplinkoje ir skatina iniciatyvą, sąveiką ir inovacijas. Programa kuria studentų gebėjimus įvertinti nacionalinių, organizacinių ir profesinių kultūrų skirtumus. Mokydamiesi dalyvaudami paskaitų ir diskusijų, darydami grupinius darbus, rengdami prezentacijas, dalyvaudami įvairiuose projektuose ir atvejų studijose bei lankydamiesi kompanijose. Daugelis kursų yra pristatomi bendradarbiaujant su užsienio šalių universitetų lankytojais. Glaudus bendradarbiavimas su darbo gyvenimu leidžia studentams praktiškai įgyvendinti teoriją. Tyrimai apima praktinį mokymą, kuris suteikia studentams galimybę bendrauti su profesiniu gyvenimu Suomijoje ir užsienyje.... [-]

Suomija Oulu
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Informacinės technologijos yra būtinos visose žmogaus gyvenimo srityse. IRT specialistų poreikis nuolat auga. Kaip IRT inžinierius galėsite kurti ir realizuoti įvairius p ... [+]

Informacinės technologijos studijų programa, BEng

2019 m. Sausio 9-23 d

Mokestis 8000 € / akademiniai metai

Stipendija yra prieinama

IRT specialistų poreikis nuolat auga. Kaip IRT inžinierius galėsite kurti ir realizuoti įvairius programinius sprendimus ir programas. Jūs taip pat galite dirbti aktyviu jūsų darbo grupės nariu ir plėtoti savo profesiją.

Informacinių technologijų studijų programa pabrėžia interneto kūrimą. Tyrimai susideda iš programinės įrangos kūrimo, interneto ir mobiliųjų taikomųjų technologijų bei IoT technologijų.... [-]

Suomija Oulu
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 20 611 0200