Savonia University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuokite modernioje ir tarptautinėje aplinkoje, palaikančioje jūsų profesinius siekius ir nuolatinį mokymąsi!

Savonia University of Applied Sciences (Savonia UAS) yra vienas didžiausių ir universaliausių taikomųjų mokslų universitetų Suomijoje. Mūsų ekspertų organizacija ugdo stiprius specialistus iš šešių skirtingų studijų sričių. Mūsų įvairialypės studijų programos suteikia studentams galimybę mokytis kaip dieninių studijų studentų arba kartu su savo darbu (magistro laipsnis ir specializuotos studijos) arba lankstus atvirajame taikomųjų mokslų universitete. Mūsų miesteliai yra Kuopio, Iisalmi ir Varkaus miestuose.

140247_Opus2020.jpg

Savonia UAS nori aktyviai tarnauti aplinkiniam darbui. Mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros veikla siūlo aukštos kokybės paslaugas ir pritaikytus sprendimus verslo ir darbo bendruomenių vystymosi poreikiams patenkinti. Bendradarbiavimas, tinklų kūrimas ir internacionalizavimas yra esminiai mūsų sėkmės veiksniai. Savonijoje tarpdiscipliniškumas užtikrinamas organizuojant MTEP į pagrindines ašis, vadinamus kompetencijos tinklais. Šie tinklai yra gerovės produktai ir paslaugos, energetika, aplinka, sauga ir pramoninis dizainas.

Savonia University of Applied Sciences vadovauja „ Savonia University of Applied Sciences Ltd.“. Ltd vadovė ir Savonia UAS prezidentė yra ponia Mervi Vidgrén.

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ

Savonia University of Applied Sciences priėmė sprendimą įvesti studijų įmokas ne ES / EEE studentams. Mokestis už mokslą taikomas studentams, pradedantiems studijas 2017 m. Rugpjūčio 1 d. Ar vėliau. Mokestis už mokslą imamas už kiekvienus mokslo metus ir jis turi būti sumokėtas iki rugpjūčio 31 d.

Mokesčiai yra šie:

  • bakalauro studijoms - 5000 eurų per mokslo metus
  • magistrantūros studijoms - 6000 eurų per mokslo metus

Visi ne ES / EEE Savonia University of Applied Sciences studentai gali kreiptis dėl stipendijos po to, kai jie buvo priimti į mokamas bakalauro ar magistro studijų programas ir patys užsiregistravo kaip dovana. Pirmaisiais mokslo metais stipendija padengia 70% studijų kainos; vėlesniais mokslo metais stipendija padengia 50% studijų kainos. Norėdami gauti stipendiją po pirmųjų mokslo metų, studentai per mokslo metus turi uždirbti mažiausiai 55 kreditų studijų, nurodytų asmeniniame studijų plane.

Vietos

Kuopio

Savonia University of Applied Sciences

Address
Savonia University of Applied Sciences
Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO
Street adress: Microkatu 1, KUOPIO
Tel. +358 17 255 6000
Fax. +358-17-255 5014

FI-70201 Kuopio, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 17 2556000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis