Oficialus aprašymas

Seinäjoki taikomųjų mokslų universitetas yra daugiadisciplininė aukštojo mokslo įstaiga ir efektyvus švietimo ir mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų (RDI) veikėjas Vakarų Suomijos Pietų Ostrobotijos regione.

Nuolatinių studentų yra 5000, o akademiniai ir kiti darbuotojai - 380. Seinäjoki UAS turi 19 bakalauro ir 7 magistro studijų programų. Trijų laipsnių programos yra visiškai mokomos anglų kalba (tarptautinis verslas, slauga ir tarptautinio verslo vadybos magistro laipsnis). Be to, technologijos ir verslo srityse yra prieinamos dvigubo laipsnio programos.

Seinäjoki UAS teikia aukšto lygio profesinę kvalifikaciją šiose srityse:

 • Kultūra
 • Socialiniai mokslai, verslas ir administravimas
 • Technologijos, ryšiai ir transportas
 • Gamtos ištekliai ir aplinka
 • Socialinės paslaugos, sveikata ir sportas
 • Turizmas, maitinimas ir vidaus paslaugos

Švietimo ir R

 • Tvarūs maisto sprendimai
 • Išmanios ir efektyvios energijos sistemos
 • Gerovės ir kūrybingi asmenys bei bendruomenės
 • Verslumas, naujos verslo koncepcijos ir paslaugų naujovės

Šios kompetencijos sritys plėtojamos remiantis regioniniais ir tarptautiniais poreikiais bei mūsų ypatingomis stiprybėmis.

Internacionalizacija yra strateginis Seinäjoki UAS tikslas

Mes turime apie 200 partnerių universitetų 50 skirtingų šalių visame pasaulyje. Aktyvus studentų ir akademinis mobilumas, MTTP projektai ir tarptautinės konferencijos yra svarbi mūsų tarptautinės veiklos dalis.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Jūs gausite bendrą verslo administravimo vaizdą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinei įmonių ir organizacijų veiklai. Jūs įgysite kompetenciją planuojant, vykdant ir ... [+]

Ar norėtumėte mokytis tarptautinio verslo valdymo ir rinkodaros Suomijoje? Suomijos švietimo sistema yra gerai žinoma dėl savo aukštos kokybės.

„ SeAMK taikomųjų mokslų universiteto bakalauro laipsnį, SeAMK uždaviniams tarptautiniame versle. Visi tyrimai atliekami anglų kalba, o studentų mainų galimybės yra prieinamos visame pasaulyje. Taip pat galite pasinaudoti dvigubo laipsnio susitarimais su mūsų partneriais Vokietijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Nyderlanduose, Kinijoje ar Ispanijoje.

„Verslo ir kultūros mokykla“ yra centrinėje vietoje, Seinäjoki rajone „Frami“. Be to, „Frami“ regione yra nemažai įmonių, kurios bendradarbiauja su „ SeAMK . Dėl to teritorija yra įkvepianti studijų vieta su aukštųjų technologijų sprendimais ir sinergija iš kitų šioje srityje esančių mokslo šakų.... [-]

Suomija Seinäjoki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Social Media