Oficialus aprašymas

Lappeenranta University of Applied Sciences, yra įvairių aukštoji educationand efektyvus aktorius švietimo ir mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų (RDI) Pietų Ostrobotnijos regione Vakarų Suomijoje.

Iš dieninių studentų skaičius 5000 ir akademinių ir kitų darbuotojų 380. Lappeenranta UAS turi 19 bakalauro ir 7 magistro studijų programas. Trys studijų programos yra visiškai mokoma anglų kalba (Tarptautinis verslas, Slaugos ir magistro laipsnį Tarptautinio verslo vadyba). Taip pat dvigubo laipsnio programas yra prieinami technologijų ir verslo srityse.

Lappeenranta UAS teikia švietimo, kuria siekiama aukšto lygio profesinę kvalifikaciją šiose srityse:

KULTŪRA
Socialiniai mokslai, verslas ir administravimas
Technologijos, ryšiai ir transportas
Gamtos išteklių ir aplinkos
Socialinės paslaugos, Sveikatos ir sporto
Turizmas, maitinimas ir vidaus Paslaugos

Švietimo ir MTP veikla Lappeenranta UAS yra sutelktas į šiuos fokusavimo sritis:

Tvari maisto sprendimai
Smart ir efektyviai energiją vartojančių sistemų
Gerovės ir Creative individų ir bendruomenių
Verslumas, Naujos verslo koncepcijos ir paslaugų inovacijas

Šios kompetencijos sritys yra sukurtas remiantis regioninėmis ir tarptautinėmis poreikius ir ypatingus privalumus.

Internacionalizacija yra strateginis tikslas Seinäjoki UAS

Turime apie 200 universitetų partnerių 50 skirtingų šalių visame pasaulyje. Aktyvus studentas ir akademinis mobilumas, RDI projektai bei tarptautinėse konferencijose, yra gyvybiškai svarbi dalis mūsų tarptautinę veiklą.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Jūs gausite bendrą vaizdą apie verslo administravimo, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinių operacijų įmonėse ir organizacijose. Įgysite kompetencijas planuojant, vykd ... [+]

Ar domitės studijuoja tarptautinio verslo vadybos ir rinkodaros Suomijoje? Suomijos švietimo sistema yra gerai žinomas dėl savo aukštos kokybės.

Paimkite bakalauro laipsnį SeAMK, Lappeenranta Univeristy of Applied Sciences būti pasirengę įdomių užduočių tarptautiniame versle. Visi tyrimai atliekami anglų ir galimybes studentų mainų yra prieinamas visame pasaulyje. Taip pat galite pasinaudoti dvigubo laipsnio susitarimus su mūsų partnerių įstaigoms Vokietijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Olandijoje, Kinijoje ar Ispanijoje.

Verslo ir Kultūros Mokykla turi centrinę vietą Seinäjoki į FRAMI bendrabučiu erdvės. Taip pat daug įmonių, kurios bendradarbiauja su SeAMK galima rasti FRAMI srityje. Tai daro plotas įkvepiantis studijų vietą su aukštųjų technologijų sprendimų ir sinergija iš kitų mokslo šakų, esančių šioje srityje.... [-]

Suomija Seinäjoki
September 2019
Dieninės
42 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to SeAMK!

Study at SeAMK!

Location address
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Social Media