Oficialus aprašymas

VAMK yra modernus ir tarptautinių taikomųjų mokslų universitetas, esančių Vaasa, Suomija. VAMK suteikia aukšto lygio teorinį ir praktinį orientuotą švietimą suomių ir anglų kalbomis, tiek bakalauro lygio dieninių ir neakivaizdinių švietimo, taip pat profesinės magistro mokslo laipsnio.

Mūsų privalumai energijos technologijų ir tarptautinio verslo kompetencijos ir šiose srityse mes esame glaudžiai bendradarbiaujant su Vaasa region's energetikos sektoriuje.

Pagrindinės sritys, dėmesio yra aukštųjų technologijų, tarptautinio verslo, sveikatos priežiūros ir socialines paslaugas. VAMK užima ypatingą susidomėjimą derinant tradicinį verslumą regione tarptautinę sąmoningumo, kalbų ir kultūros švietimo. Yra didelis dėmesys skiriamas tarptautiškumo ir instruktoriai išlaikyti aukštą išsilavinimo standartą.

VAMK turi platų bendradarbiavimo tinklą su universitetų ir kitų švietimo ir mokslo įstaigų užsienyje, taip pat Suomijoje. Personalą, programos ir paslaugos komandai suteikti platų mokymosi alternatyvų, siūlanti neprilygstamą derinys kokybišką švietimą šiuolaikinės ir studentą draugiškas miestas Vasa.

Šiuo metu VAMK turi 3300 studentai ir visą darbo dieną dirbančių darbuotojų daugiau nei 210 narių, taip pat 50 visu etatu arba apsilankę mokytojai ir dėstytojai. VAMK turi du miesteliai, vienas Palosaari - jūra pusė miesteliu, ir vienas Raastuvankatu pačiame miesto centre. Abu miesteliai yra lengvai pasiekiamas ir tik 1,5 km vienas nuo kito.

VAMK Ltd ", University of Applied Sciences

"Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK Ltd", University of Applied Sciences yra tarptautinė aukštoji mokykla auklėti bakalauro verslo administravimo, inžinerijos ir socialinių paslaugų, taip pat registruotas slaugytojų ir visuomenės sveikatos slaugytojų suomių ir anglų kalba reikliausių poreikius darbinį gyvenimą.

VAMK Ltd "valdo Vaasa universiteto Vasa, regioninės tarybos Ostrobotnijos ir Botnija Chamber of Commerce mieste.

Be ribotos atsakomybės bendrovė, didžiausia galia sprendimu pavedamas visuotinio akcininkų susirinkimo, kuriame akcininkai naudotis savo galiomis pagal balsavimo teisių jų akcijų. Direktorių taryba, kuri yra pagal akcinių bendrovių įstatymą, mato bendrovės administracijos ir atitinkamo organizacijos savo veiklos. Iš VAMK rektorius, su valdymo komiteto paramos, veikia kaip generalinio direktoriaus Oy VAMK Ab.

istorija

"Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK universiteto Taikomųjų mokslų, savo veiklą pradėjo kaip laikinas politechnikos apie 1 d 1996 m rugpjūčio ir buvo grindžiamas penkiais institucijos: Vasa technologijos institutas, Vasa Komercinės kolegija, Vasa Kolegijos Viešbučių ir restoranų paslaugos, Vasa kolegijos Sveikatos priežiūros ir Vasa kolegija šeima ir socialines paslaugas.

Netrukus po šios įstaigos buvo sujungtos į tris: Vaasa technologijos instituto, Vaasa institutas Verslo ekonomikos ir turizmo Vaasa instituto Sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų. Operacija buvo suteiktas nuolatinę licenciją steigti vieningą University of Applied Sciences.

Šios institucijos turi puikių individualių tradicijas prieš susijungimą: verslo mokymas turi daugiau nei 100 metų Vasa istoriją. Mokymų ekspertai technologijos Vasa buvo pateikta daugiau nei 150 metus, o mokymo ekspertai sveikatos priežiūros buvo numatyta 25 metų. Be technologijos instituto, kiti du institutai buvo suskirstyti į VAMK (pagal pavadinimą Vasa politechnikos) ir kolegijų vidurinį išsilavinimą, susijusią su gavimo nuolatinę licenciją 1999 rugpjūčio 1 d.

Šiandien VAMK turi tris švietimo mokyklas, du vienetus studentų ir administracinių paslaugų, taip pat taikomųjų mokslinių tyrimų ir plėtros padalinį. Į VAMK privalumai sričių, daugiakalbė ir tarptautinė švietimo su gera patirtimi aukštųjų technologijų, tarptautinio verslo ir turizmo, taip pat gerai išvystyta sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų pagal su institucijų garsus švietimo istorija.

Misija, vizija ir vertybės

"Vaasan ammattikorkeakoulu, University of Applied Sciences (VAMK) šviečia tarptautiniai ekspertai tarnauti komercinę ir pramoninę gyvenimą. VAMK yra daugiakalbė ir tarptautinė aukštoji mokykla, kuri siūlo švietimo dviem kalbomis, taip pat mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų veiklą integruoti į technologijų, verslo ekonomikos ir sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų mokymo.

VAMK siūlo išsilavinimą specializacijos studijas ir studijų programas, dėl kurių pagrindinių laipsnių ir profesinio magistro laipsnių forma. Esminė studijų yra bendradarbiavimas su profesinio gyvenimo.

Mūsų vizija yra

būti energingas, patrauklus, ir tarptautinė mokymosi ir mokslinių tyrimų bendruomenei, kuri veikia glaudžiai profesinės partnerystės su regiono darbo gyvenimas remti regiono sėkmę.

Mūsų misija yra

mokyti tarptautinius ekspertus iš Botnija darbinio gyvenimo poreikius siūlant jungtinės studijų programos, technologijos, verslo ekonomika, sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų, ir atliekant mokslinių tyrimų ir plėtros darbus glaudžiai susijęs šiose srityse. Mūsų veikla yra daugiakalbė ir tarptautiniu mastu.

Mūsų dėmesio sritys yra

Techninės žinios energijos pramonės, ypač elektros energijos gamybos, naudojimo ir perdavimo technologijomis ir informacijos technologijomis, ypatingą dėmesį skiriant energijos pramonėje. Verslo žinios eksporto pramonės, ypač tarptautinės prekybos ir logistikos praktika. Yra esminė žinios socialinių paslaugų ir sveikatos priežiūros bei skatinti gyventojų sveikatą, gerovę ir galimybę dirbti.

Mūsų profilis

VAMK aprašymą pabrėžia tarptautinį bendradarbiavimą ir regioninį poveikį. Mūsų studijų programos sutelkti dėmesį į mokymo ekspertai tarptautinių kompetencijų, reikalingų tiek pramonės ir verslo gyvenime, ir mes norime būti aktyvūs kuriant šias kompetencijas. Poveikis regionams atliekamas pasitelkiant švietimą ir mokslinius tyrimus, kurie, remiantis regiono darbingo gyvenimo poreikius. Darbinis gyvenimas praktiškai integruotos į mokymo naudojant studentų orientuotą pedagoginius metodus.

Mūsų vertybės yra

Orientacija į klientą: Tikimės ir žinoti poreikius ir klientų lūkesčius, ir mes patenkinti šiuos poreikius ir lūkesčius per lankstus, aukštos kokybės operacijas. Darnus vystymasis: Mes suteikiame pridėtinę vertę Vakarų Suomijoje atkakliai ir išradingai kurti savo veiklą ir, gerbiant aplinkosaugines vertybes. Ateities reikmes patirtis: Mes teikiame darbinį gyvenimą su ekspertais ir užtikrinti savo žinias ir patirtį per nuolatinį mokymąsi. Pagarba: Statome tarpusavio pasitikėjimą, pagarbą visiems kaip žmogus, ir mes atvirai duoti teigiamą ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį.

VAMK trumpai

Studentai

3250 (560 iš visu etatu išsilavinimą)

Personalas

212 (124 fakulteto nariai)

studijų programos

13 bakalauro laipsnį dieninių švietimo 4 Profesionalus magistro laipsniai Iki 10 laipsnių programų neakivaizdinių švietimo per metus

Studijų sritys

Technologijos Verslo ekonomika Sveikatos priežiūros ir socialinės paslaugos Verslo informacijos technologijų studijos

Laikas studijų

Dieninio švietimo 210-240 ECTS kreditų (3,5-4 metai) Neakivaizdinių švietimas 210-240 ECTS kreditų (3-5 metai) Profesionalus Magistro laipsniai 60-90 ECTS (2-3 metai)

Tarptautinė veikla

350 Tarptautinės studijų studentai 80 Įeinančios studentų mainų 180 Išvykstantiems studentų mainų

Kokybės mokslą: 72% absolventų lygio mokslą kaip labai kompetentinga

Baigiamųjų darbų pagaminti už darbinį gyvenimą: 75%

Studijų programos ir kvalifikacijų

Bakalauras -level:

Tarptautinis verslas: Verslo administravimo bakalauras (anglų kalba) Verslo ekonomika: Verslo administravimo bakalauras (suomių kalba) Verslo Informacinės technologijos: Verslo administravimo bakalauras (suomių kalba)

Socialinės paslaugos: Bakalauras Socialinių paslaugų (suomių kalba) Sveikatos priežiūra: Bakalauro Sveikatos priežiūra (suomių kalba) Visuomenės sveikatos priežiūra: Bakalauras Sveikatos priežiūra (suomių kalba)

Energijos technologijos: Bakalauro inžinerijos (suomių ir iš dalies anglų kalba) Informacinės technologijos: Bakalauro Inžinerijos (anglų ir suomių) Civilinė inžinerija: Bakalauro inžinerijos (suomių kalba) Elektrotechnika: Bakalauro inžinerijos (suomių kalba) Aplinkos technologijos (suomių kalba) Mechaninė ir gamybos inžinerija: Bakalauro inžinerijos (suomių kalba)

Master-lygis:

Projektų valdymas: inžinerijos magistras (anglų kalba) Konstrukcija: inžinerijos magistras (suomių kalba) Verslo Kompetencija: Master of Business Administration (suomių kalba) Kūrimas ir valdymas per sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų: Master of Health Care / Visuomenės sveikatos apsauga / Socialine Paslaugos (suomių kalba)

Programos mokomos:
Anglų
Suomių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

VAMK University of Applied Sciences

Bakalauro informacinių technologijų (bakalauro Informacinės technologijos) turi savo šaknis vietinėje energetika susijusių pramonės. Mes siekiame gaminančių ekspertų, kur ... [+]

Pagrindiniai Mokymosi rezultatai

Šiandien Informacinės technologijos (IT) išsisklaido į mūsų darbiniame gyvenime, taip pat mūsų kasdieniame gyvenime, daugeliu atžvilgių. Tai automatiškai sąlygoja didėjantį poreikį IT ekspertai šiuolaikinėje visuomenėje.

Tuo Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​University of Applied Sciences, The bakalauro laipsnį Informacinės technologijos (bakalauro Informacinės technologijos) turi savo šaknis vietinėje energetika susijusių pramonės. Mes siekiame gaminančių ekspertų, kurie gali padėti didelių tarptautinių kompanijų ir vietos dalyvius, jų produktų kūrimo ir technines paraiškas, susijusias su juo.

... [-]

Suomija Vaasa
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VAMK University of Applied Sciences

Bakalauro Tarptautinio verslo (Verslo administravimo bakalauras BBA) suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų įvairių reikliausių ekspertų ir lyderio pozicijas. A ... [+]

Bakalauro ir Tarptautinis verslas (Bakalauro verslo administravimo BBA) suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų įvairių reikliausių ekspertų ir lyderio pozicijas. Anglų būti dėstomąja kalba, programa rengia studentus sėkmingai tarptautinėje verslo aplinkoje. Be studentų mainų ir praktinio mokymo užsienyje, mūsų studentai taip pat turi galimybę studijuoti dvigubo laipsnio vienoje iš mūsų keturių universitetų partnerių Vokietijoje, Lenkijoje ar Prancūzijoje. Tyrimai apima praktinių užduočių Atliekami region's darbo laikas.

profesinės profiliai

Ekspertas verslo ekonomika

meistrai komunikacijos, informacinių technologijų ir matematikos, o taip pat turi pasirengimą verslumo turi žinių apie kalbų ir verslumo dvasios ir yra lanksti ir universali dirba kaip ekspertas įvairiose tarptautinėse organizacijose, Suomijoje ir užsienyje rinkodaros, užsienio prekybos, ekspedijavimas, transporto ir pasirinktinius laukus klirensas. Pagrindiniai ir profesinių studijų Visuomenė ir verslumas Kalbos ir komunikacijos Duomenų apdorojimas Matematika ir gamtos mokslai Verslo ekonomika ir teisės normų prekyba Įmonės ekonomika tyrimo procesas Išplėstinė profesinių studijų ... [-]
Suomija Vaasa
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

VAMK Introduction Video 2015 - Training Tomorrow´s Professionals Today

Vaasan ammattikorkeakoulu
Address
VAMK, University of Applied Sciences Wolffintie 30
65200 Vaasa, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 20 7663300