Chulalongkorn University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tailando pirmoji aukštoji mokykla, oficialiai pradėjo veikti kovo 1917. Lauko sąlygomis ir paruošimas, tačiau įvyko daugiau nei prieš šimtmetį. Pasaulio ekonomikos, socialiniai ir politiniai pokyčiai XIX amžiuje prisidėjo prie siam sprendimui pritaikyti, siekiant išvengti būti kolonizavo Vakarų įgaliojimų ( "Siam" tapo "Tailandas" per 1939 metus). Taigi, karalius Čulalongkorno (Rama V) pristatė karališką politiką stiprinti ir gerinti vyriausybę, kad šalis galėtų sėkmingai priešintis šį kolonializmo bangą. Vienas iš pagrindinių dalių šios politikos buvo pagerinti Siamo švietimo sistemą gaminti, galinčių personalą dirbti viešajame ir privačiame sektoriuose. Kaip rezultatas, mokykla buvo įkurta 1871 metais Karališkajame Puslapiai Kareivinės per Grand Palace junginys. Vėliau, 1882 metais, karaliaus Čulalongkorno sukūrė šią mokyklą ir davė jai pavadinimą "Suankularb". Tais pačiais metais, karalius taip pat nustatė kitas mokyklas, kariuomenės kariūnas mokyklą, kartografinę mokyklą, mokyklos už princų ir mokykla Dhamma studijų.

"... Visi mūsų dalykų, mūsų karališkųjų vaikams iki mažiausių paprastiems, turės vienodas galimybes mokytis - ar tai būtų Royals, kilminguosius ar paprastiems ..."

Ši citata rodo, kad karalius nepamiršo bendrus piliečius. Jis turėjo politiką steigti mokyklas visoje karalystėje kartu su aukštojo mokslo įstaigų. Jis tvirtino, kad "... Išsilavinimas šioje šalyje yra pirmasis prioritetas, esu pasiryžęs plėtoti ..." 1899, princas Damrong Rajanupab, kuris buvo vidaus reikalų ministras tuo metu jaunesnis brolis karaliaus Čulalongkorno, pateikė pasiūlymą nerasta Tarnautojų mokymo mokykla su Praja Wisutsuriyasak (MR Pia Malakul - kas vėliau prisiėmė Čao Praja Phrasadej Surendradhibodi pavadinimą), kaip pagrindinę. Tačiau, kadangi mokyklos studentai turėjo dirbti kaip karališkųjų puslapio stažuotojų trečiąjį metų studijų iki baigimo, mokyklos pavadinimas buvo pakeistas į "Royal Puslapiai mokykla 1902. Karališkoji Puslapiai Mokykla nuolat didėjo ir kiekvienais metais pagaminti vis daugiau absolventų vyriausybei. Tačiau karalius Vajiravudh (Rama VI), pamatė, kad pirminis siekis savo tėvo, karaliaus Čulalongkorno, buvo įsteigti aukštojo mokslo instituciją. Nors, bent pradžioje, studijų kursas orientuota valdžia, laikui bėgant, mokymo programa išplėsta, kad apimtų daugiau disciplinų, siekiant patenkinti didėjančius poreikius karalystėje. Tokie dalykai įtraukti teisės aktus, tarptautinius santykius, Prekyba, žemės ūkio, inžinerijos, medicinos ir mokytojų švietimą. Taigi, karalius Vajiravudh įsakė, kad karališkasis Puslapiai Mokykla tapti aukštojo mokslo institucija ir davė jai pavardę "Tarnautojų Aukštesnysis karaliaus Čulalongkorno" sausio 1 1911.

Tarnautojų kolegija tada naudojamas pajamas paaukoti nariai karališkosios šeimos, vyriausybės pareigūnų ir eilinių piliečių pastatyti karaliaus Čulalongkorno Didžiojo statula. Po statula buvo baigtas, apie aštuoni šimtai tūkstančių batas liko Royal iždo ministerija. Su palūkanomis suma išaugo iki 982.672 būti batas. Karalius Vajiravudh davė šią sumą, kuri bus naudojama kaip pradinis kapitalas kolegijos. Be to, jis maloningai paaukoti savo brolio, mirusio Princui Vajirunhis rūmus, kaip kolegijos svetainėje ir davė didelį žemės sklypą, apie 523 akrų, greta į Patumwan rajone rūmai, plėsti ateityje. Vėliau administracinis pastatas buvo pastatytas kaip koledžo pirmą pastatą.

Po Tarnautojų Kolegija buvo eksploatuojami ilgą laiką, karalius Vajiravudh laikoma, kad ji pasiekė pasirengimą lygį ir taip, kovo 26, 1917 paskelbė, kad jis turėtų tapti Čulalongkorno universitetas, paminklą tėvui. Naujai įkurta universitetas buvo pagal Universiteto reikalų departamento, Švietimo ir mokslo ministerija priežiūra. Praja Anukijwithoon buvo pirmasis pagrindinis (pavadinimas buvo pakeistas į rektoriaus 1935). Nebuvo Universiteto taryba, kuri buvo atsakinga už politikos formavimą, planavimas ir konsultavimas apie universiteto reikalus. Princas Damrong Rajanupab buvo Tarybos pirmininkas ir Universiteto pagrindinis buvo sekretorius.

Kai ji pirmą kartą buvo įkurta, universitetas turėjo 380 mokiniai atsižvelgiant klases keturių fakultetų, esančių 2 miesteliai. Medicinos fakultetas buvo įsikūrusi Siriraj ligoninės, o viešojo administravimo ir inžinerijos fakultetai buvo įsikūręs administracinis pastatas ir menų fakulteto ir mokslo Prince Vajirunhis "rūmuose Patumwan rajone. Įstatymas Mokykla buvo prie Teisingumo ministerijos atsakomybės kol universitetas buvo pasirengusi perimti ir mokytojų mokymo mokykla buvo perduotas Švietimo ir mokslo ministerija.

1923, universitetas priėmė aukštųjų mokyklų absolventų studijuoti medicinos fakulteto, kuris gavo paramą iš Rokfelerio fondo organizuoti bakalauro studijų programą. Po penkerių metų, pirmoji grupė iš 18 absolventų baigė studijas ir gavo pirmieji laipsniai būtų sudaromos karalystėje. 1929, Viešojo administravimo fakultetas tapo teisinės ir politikos mokslų fakultetą. 1933 metais, po to, konstitucinės monarchijos įkūrimo 1932, vyriausybė perduota šį fakulteto Thammasat universitete, kuris buvo įsteigtas 1934 m. Rezultatas buvo tas, kad Čulalongkorno universitetas turėjo tik tris fakultetus per tą laiką.

Iš Čulalongkorno universiteto plėtros ir toliau. Nuo 1934 iki 1958, universitetas pabrėžė tobulinimą bakalauro išsilavinimą; Taigi, buvo įsteigta daugiau fakultetai. 1961, universitetas įsteigtas aukštosios mokyklos po mokslinių tyrimų centrų ir institutų.

Vietos

Bankokas

Address
Chulalongkorn University
254 Pathumwan, Bangkok Thailand. 10330

Bankokas, Tailandas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis