Oficialus aprašymas

Tailando pirmoji aukštoji mokykla, oficialiai pradėjo veikti kovo 1917. Lauko sąlygomis ir paruošimas, tačiau įvyko daugiau nei prieš šimtmetį. Pasaulio ekonomikos, socialiniai ir politiniai pokyčiai XIX amžiuje prisidėjo prie siam sprendimui pritaikyti, siekiant išvengti būti kolonizavo Vakarų įgaliojimų ( "Siam" tapo "Tailandas" per 1939 metus). Taigi, karalius Čulalongkorno (Rama V) pristatė karališką politiką stiprinti ir gerinti vyriausybę, kad šalis galėtų sėkmingai priešintis šį kolonializmo bangą. Vienas iš pagrindinių dalių šios politikos buvo pagerinti Siamo švietimo sistemą gaminti, galinčių personalą dirbti viešajame ir privačiame sektoriuose. Kaip rezultatas, mokykla buvo įkurta 1871 metais Karališkajame Puslapiai Kareivinės per Grand Palace junginys. Vėliau, 1882 metais, karaliaus Čulalongkorno sukūrė šią mokyklą ir davė jai pavadinimą "Suankularb". Tais pačiais metais, karalius taip pat nustatė kitas mokyklas, kariuomenės kariūnas mokyklą, kartografinę mokyklą, mokyklos už princų ir mokykla Dhamma studijų.

"... Visi mūsų dalykų, mūsų karališkųjų vaikams iki mažiausių paprastiems, turės vienodas galimybes mokytis - ar tai būtų Royals, kilminguosius ar paprastiems ..."

Ši citata rodo, kad karalius nepamiršo bendrus piliečius. Jis turėjo politiką steigti mokyklas visoje karalystėje kartu su aukštojo mokslo įstaigų. Jis tvirtino, kad "... Išsilavinimas šioje šalyje yra pirmasis prioritetas, esu pasiryžęs plėtoti ..." 1899, princas Damrong Rajanupab, kuris buvo vidaus reikalų ministras tuo metu jaunesnis brolis karaliaus Čulalongkorno, pateikė pasiūlymą nerasta Tarnautojų mokymo mokykla su Praja Wisutsuriyasak (MR Pia Malakul - kas vėliau prisiėmė Čao Praja Phrasadej Surendradhibodi pavadinimą), kaip pagrindinę. Tačiau, kadangi mokyklos studentai turėjo dirbti kaip karališkųjų puslapio stažuotojų trečiąjį metų studijų iki baigimo, mokyklos pavadinimas buvo pakeistas į "Royal Puslapiai mokykla 1902. Karališkoji Puslapiai Mokykla nuolat didėjo ir kiekvienais metais pagaminti vis daugiau absolventų vyriausybei. Tačiau karalius Vajiravudh (Rama VI), pamatė, kad pirminis siekis savo tėvo, karaliaus Čulalongkorno, buvo įsteigti aukštojo mokslo instituciją. Nors, bent pradžioje, studijų kursas orientuota valdžia, laikui bėgant, mokymo programa išplėsta, kad apimtų daugiau disciplinų, siekiant patenkinti didėjančius poreikius karalystėje. Tokie dalykai įtraukti teisės aktus, tarptautinius santykius, Prekyba, žemės ūkio, inžinerijos, medicinos ir mokytojų švietimą. Taigi, karalius Vajiravudh įsakė, kad karališkasis Puslapiai Mokykla tapti aukštojo mokslo institucija ir davė jai pavardę "Tarnautojų Aukštesnysis karaliaus Čulalongkorno" sausio 1 1911.

Tarnautojų kolegija tada naudojamas pajamas paaukoti nariai karališkosios šeimos, vyriausybės pareigūnų ir eilinių piliečių pastatyti karaliaus Čulalongkorno Didžiojo statula. Po statula buvo baigtas, apie aštuoni šimtai tūkstančių batas liko Royal iždo ministerija. Su palūkanomis suma išaugo iki 982.672 būti batas. Karalius Vajiravudh davė šią sumą, kuri bus naudojama kaip pradinis kapitalas kolegijos. Be to, jis maloningai paaukoti savo brolio, mirusio Princui Vajirunhis rūmus, kaip kolegijos svetainėje ir davė didelį žemės sklypą, apie 523 akrų, greta į Patumwan rajone rūmai, plėsti ateityje. Vėliau administracinis pastatas buvo pastatytas kaip koledžo pirmą pastatą.

Po Tarnautojų Kolegija buvo eksploatuojami ilgą laiką, karalius Vajiravudh laikoma, kad ji pasiekė pasirengimą lygį ir taip, kovo 26, 1917 paskelbė, kad jis turėtų tapti Čulalongkorno universitetas, paminklą tėvui. Naujai įkurta universitetas buvo pagal Universiteto reikalų departamento, Švietimo ir mokslo ministerija priežiūra. Praja Anukijwithoon buvo pirmasis pagrindinis (pavadinimas buvo pakeistas į rektoriaus 1935). Nebuvo Universiteto taryba, kuri buvo atsakinga už politikos formavimą, planavimas ir konsultavimas apie universiteto reikalus. Princas Damrong Rajanupab buvo Tarybos pirmininkas ir Universiteto pagrindinis buvo sekretorius.

Kai ji pirmą kartą buvo įkurta, universitetas turėjo 380 mokiniai atsižvelgiant klases keturių fakultetų, esančių 2 miesteliai. Medicinos fakultetas buvo įsikūrusi Siriraj ligoninės, o viešojo administravimo ir inžinerijos fakultetai buvo įsikūręs administracinis pastatas ir menų fakulteto ir mokslo Prince Vajirunhis "rūmuose Patumwan rajone. Įstatymas Mokykla buvo prie Teisingumo ministerijos atsakomybės kol universitetas buvo pasirengusi perimti ir mokytojų mokymo mokykla buvo perduotas Švietimo ir mokslo ministerija.

1923, universitetas priėmė aukštųjų mokyklų absolventų studijuoti medicinos fakulteto, kuris gavo paramą iš Rokfelerio fondo organizuoti bakalauro studijų programą. Po penkerių metų, pirmoji grupė iš 18 absolventų baigė studijas ir gavo pirmieji laipsniai būtų sudaromos karalystėje. 1929, Viešojo administravimo fakultetas tapo teisinės ir politikos mokslų fakultetą. 1933 metais, po to, konstitucinės monarchijos įkūrimo 1932, vyriausybė perduota šį fakulteto Thammasat universitete, kuris buvo įsteigtas 1934 m. Rezultatas buvo tas, kad Čulalongkorno universitetas turėjo tik tris fakultetus per tą laiką.

Iš Čulalongkorno universiteto plėtros ir toliau. Nuo 1934 iki 1958, universitetas pabrėžė tobulinimą bakalauro išsilavinimą; Taigi, buvo įsteigta daugiau fakultetai. 1961, universitetas įsteigtas aukštosios mokyklos po mokslinių tyrimų centrų ir institutų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Chulalongkorn University

Graduate Management Admission Test arba ... [+]

Graduate Management Admission Test arba

[-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

Su vizija turi būti "tarptautiniu mastu pripažinta dėl negrąžintos bakalauro išsilavinimą ekonomikos", jos pagrindinis tikslas yra gaminti išskirtinius, studentus, gerai ... [+]

Įkurta 2002 metais, EBI programa yra Tailando pirmaujančių ir labiausiai pažangiausius programa ekonomikos srityje. Su vizija turi būti "tarptautiniu mastu pripažinta dėl negrąžintos bakalauro išsilavinimą ekonomikos", jos pagrindinis tikslas yra gaminti išskirtinius, studentus, gerai įrengtas su mokslinio darbo patirtį ekonomikos, taip pat su pasaulio žinių ir patirties, nuo kurių jų ryškiausios būsimos karjeros gali būti pastatytas. Įvykdyti savo viziją, EBA programa siekiama šių misiją:

Išmokyti studentus su gerai suapvalinti ir išsamių žinių, kad atitinka tarptautinius kokybės standartus; Pabrėžti pagrindinių kompetencijų mokymuisi visą gyvenimą, pavyzdžiui, įgūdžių ir asmeninių požiūrių plėtrą ir mano, kad tai neatskiriama aukštos kokybės bakalauro išsilavinimą ekonomikos; Norėdami padidinti mokinių supratimą apie etiką, socialinį sąmoningumą ir socialinės atsakomybės ir kurti ateities kartoms, užsiimančių ir atsakingų piliečių ir lyderių šalyje ir pasaulyje. EBI programos up-to-data mokymo dėmesys skiriamas privataus sektoriaus ekonomika, srityje, kuri gali sutalpinti į mokinių bendrųjų interesų ir karjeros tikslų. Daugiašaliai ir dvišaliai valiutų susitarimai su keletą pirmaujančių institucijų Europos Sąjungoje ir Azijoje pateikė puikias galimybes EBI studentams studijuoti užsienyje už vieną ar du semestrus. EBI programa sėkmingai vykdė savo misiją ir viziją ir ji buvo apdovanota Aun-KU (ASEAN universitetų tinklo kokybės užtikrinimas) sertifikavimo liepos 24, 2015 už laikotarpį liepos 24, 2015 liepos 23, 2019. ... [-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

Tęsiant mūsų tradicijas mokslinių tyrimų ir akademinės plėtros, fakulteto dabar siūlo ketverių metų bakalauro programą komunikacijos valdymas. Kaip tarptautinės programos ... [+]

Tęsiant mūsų tradicijas mokslinių tyrimų ir akademinės plėtros, fakulteto dabar siūlo ketverių metų bakalauro programą komunikacijos valdymas. Kaip tarptautinės programos, mes naudojame anglų kalbos kaip dėstomosios terpę, ir mes sujungti įvairių komponentų ryšių menų su vadovybe, siekiant gaminti gerai suapvalinti, aukštos kvalifikacijos absolventus. Pirmą kartą pristatė 2004 metų rudenį, komunikate valdymo programa yra sukurta siekiant suteikti intelektinės ir profesionalius įrankius, reikalingus kuriant aukštą absolventų, kurie yra įrengtos išsamų supratimą apie abiejų nacionalinių ir tarptautinių ryšių ir sugeba valdyti veislių komunikacijos užduotis. Visi kursai yra dėstomi patyrę fakulteto nariai ir gerbiamų specialistų iš įvairių komunikacijos srityse tiek Tailande ir užsienyje, siekiant užtikrinti aukščiausią standartinę programą.... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

Bendravimas dizainas [CommDe] yra nauja programos siūlomos pramoninio dizaino, architektūros fakultetas, Čulalongkorno universiteto. ... [+]

Bendravimas dizainas [CommDe] yra nauja programos siūlomos pramoninio dizaino, architektūros fakultetas, Čulalongkorno universiteto. CommDe yra tarptautinė programa, orientuota į daugybę sričių komunikacijos, nuo projektavimo iki leidyba kertanti naujųjų medijų komunikacija, grafinis dizainas, iliustracija ir judančius vaizdus. Tai ketverių metų programa ir studentai bus apdovanoti Dailės bakalauras Komunikacijos Design, kai absolventas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai 2017 Prašymo forma bus galima Netrukus Kiekvienas pareiškėjas turi pateikti paraiškos formą, kurioje yra įtrauktos asmeninis pareiškimas ir rekomendacinį laišką.

Sertifikatai kvalifikacijų (aukštųjų mokyklų, anglų kalbos ir matematikos gebėjimas), kaip nurodyta šio straipsnio 2, 3 skirsnyje, ir 4, taip pat turi būti pateiktas, kai prašymo forma atiduodama... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

Chulalongkorn University

Tarptautinio verslo vadyba Tarptautinis verslas apskaita vienas Graduate Management Admission Test arba . . . Pastaba: ... [+]

Tarptautinio verslo vadyba

Tarptautinis verslas

apskaita

vienas

Graduate Management Admission Test arba

. . .

Pastaba:

[-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Chulalongkorn University

Inda, Tarptautinė programa Dizaino ir architektūros, yra anglų kalbos programa dėstoma per Architektūros fakultetas Čulalongkorno universiteto, esantys Bankokas, Tailanda ... [+]

Inda, Tarptautinė programa Dizaino ir architektūros, yra anglų kalbos programa dėstoma per Architektūros fakultetas Čulalongkorno universiteto, esantys Bankokas, Tailandas. Čulalongkorno yra seniausias universitetas Tailande, įkurta 1917 metais karalius Rama VI garbei savo tėvo, karaliaus Čulalongkorno. Architektūra fakultetas pirmą kartą buvo įkurta 1939 metais ir turi ilgą ir sėkmingą istoriją šviesti specialistus praktiškai Tailande. Tarptautinė programa - Inda - buvo įkurta 2006 metais, kuria siekiama patenkinti didėjančią paklausą anglų kalbos mokymas, kad būtų geriau parengti studentus studijuojant užsienyje.

4 metai mokslų bakalauras Architektūros dizainas Laipsnis ... [-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

Puikus ir naujoviškas Taikomoji chemija programa siūlo pramonės valdymo ir medžiagų mokslo. Programa pabrėžia integruoto chemijos mokslo taikant teorines chemijos sąvoka ... [+]

Puikus ir naujoviškas Taikomoji chemija programa siūlo pramonės valdymo ir medžiagų mokslo. Programa pabrėžia integruoto chemijos mokslo taikant teorines chemijos sąvokas praktinio pritaikymo ir į iššūkius, kuriuos kelia vietinės ir tarptautinės verslo poreikius. Didžiojoje mokymosi aplinką, studentai dirba kaip komanda adresavimo realaus pasaulio problemas, susijusias su paraiškų chemija ir supratau, kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp technologijų, visuomenės ir žmogaus poreikių.

Pramoninė chemija ir vadyba: skirta būsimų techninių vadovų chemijos susiję pramonės ir verslo. Programa subalansuoja mokslo žinias su pagal tarptautinių kokybės sistemų perspektyvos praktinius aspektus, finansų, valdymo ir apskaitos.... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Chulalongkorn University

Automobilių pramonė yra tikrai pasaulinė verslo susidedanti iš tarptautinių kelių drausminių funkcijų aukštųjų technologijų inžinerijos, gamybos, projektavimo, mokslinių ... [+]

Automobilių pramonė yra tikrai pasaulinė verslo susidedanti iš tarptautinių kelių drausminių funkcijų aukštųjų technologijų inžinerijos, gamybos, projektavimo, mokslinių tyrimų ir plėtros, logistikos, vadybos ir rinkodaros, ir apima visus septynis žemynus sritis, tokias kaip JAV, Europoje, Afrikoje , Australija, ypač Azijoje, kur šio dešimtmečio visi automobilių koncentracija sudarė 60% pasaulio automobilių pramonėje.

Kaip pagrindinis gamintojas stebulės ASEAN, Tailandas yra išdėstyti taip, strateginio eksportuojančio vietą aprūpinti tarptautinį automobilių rinką. Tailandas turi ilgą istoriją nusistovėjusius dalis ir komponentų tiekėjų su dideliu infrastruktūros ir palankia verslo aplinkos remia politinio stabilumo. Tailando vyriausybė dirba politiką, kuri leistų Tailandas būti "Detroito Azijos", prie automobilinės centru regione, skatinant investicijas ir gamybą, taip pat kita veikla, pavyzdžiui, tyrimams ir plėtrai. Keli strateginiai planai išduotas įvykdyti šį poreikį.... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

LEDO yra įdomi ir perspektyvi integracija Kompiuterių inžinerijos, elektros inžinerijos, pramonės inžinerijos, kurių derinys yra labai branduolys Čulalongkorno Inžinerijo ... [+]

LEDO yra įdomi ir perspektyvi integracija Kompiuterių inžinerijos, elektros inžinerijos, pramonės inžinerijos, kurių derinys yra labai branduolys Čulalongkorno Inžinerijos mokyklos. Programa suteikia studentams galimybę tapti hardcore programuotojų aptarnaujančių tarptautinę bendruomenę su IT architektūros įmonėms, programinės įrangos mobiliesiems telefonams, palydovinio ryšio, žaidimų programavimas, kompiuterinių tinklų ir programinės įrangos inžinerijos didelėms organizacijoms, tik pavadinimas kelias. Disciplina bus sustiprintas su vadybos mokslo dėkingi, kuris turėtų apsunkina savo kompetenciją, kad galėtų tarptautiniu lygiu. LEDO jūsų ateitis.

[-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

Globalizacija reiškia konkurenciją tarptautinėje arenoje visose verslo srityse. Gamybos ir paslaugų sektorių yra ypač paveikė diske rasti pigiausią tiekėjų ir labiausiai ... [+]

Globalizacija reiškia konkurenciją tarptautinėje arenoje visose verslo srityse. Gamybos ir paslaugų sektorių yra ypač paveikė diske rasti pigiausią tiekėjų ir labiausiai nusimanančių darbuotojų. Tik bendrovės ar tautos, kurios visapusiškai pasinaudoti pažangiomis technologijomis yra gerai įrengtas atsakyti į 21-ojo amžiaus vartotojų poreikius. Nanotechnologijos yra viena iš tokių avansų, kad gali ir bus, daro poveikį visiems gamybos sektoriams: nuo sunkiosios pramonės iki mažų, iš automobilių ir naftos chemijos, kad tekstilės ir drabužių. Tie paslaugų pramonės todėl reikia žengti koja kojon su pažanga nanotechnologijų, jei jie yra teikti klientams labiausiai pažangiausius ir efektyvių sprendimų, kaip antai nanochip sprendimų biomedicinos ar telekomunikacijų paslaugų teikėjams. ... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chulalongkorn University

Jungtinis tarptautinis Psichologija programa (JIPP), siūlomos Čulalongkorno universiteto kartu su Kvinslendo universiteto (Australija), yra novatoriškas ketverių metų pro ... [+]

Studijų tiek Chula ir UQ

Jungtinis tarptautinis Psichologija programa (JIPP), siūlomos Čulalongkorno universiteto kartu su Kvinslendo universiteto (Australija), yra novatoriškas ketverių metų programa, per kurį studentai turi uždirbti 125 kreditų kursinių minimumą. JIPP siūlo Avenue studentams įgyti daug patirties studijuoja tiek prestižinių institucijų. Studentai turės praleisti savo pirmus du metus (4 semestrus) ne Čulalongkorno universitete, kito jų tris pusmečius atsižvelgiant kursus Psichologijos mokyklą Kvinslendo universitete. Jų paskutinis semestras bus išleista ne Čulalongkorno universitete.

Metai 1 ir 2 ne Chula

Per įvairius įvadinius kursus, studentai išmoks bendruosius metodus prie psichologijos savo pirmuosius dvejus metus. Kiti kursai studentai turi imtis apima tuos, anglų, statistika ir moksliniai tyrimai metodika, kaip tai yra svarbu, bet akredituotos programos psichologija. Be to, studentai gali rinktis iš bendrojo lavinimo kursuose įvairovė.... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba