Oficialus aprašymas

Protingai investuoti savo didelę ateitį Didyasarin International College (DRIC) yra pirmoji privati ​​International College Tailando pietuose. Kolegija yra įsikūręs Hat Yai miestas, urbanizuotos ir komerciškai reikšmingos srityje, kurioje yra pasienio su Malaizija yra 45 kilometrų, o tarptautinis oro uostas yra už 15 km nuo miesto. Iš čia gyvena kaina yra pagrįsta ir viliojanti (maždaug 225 JAV dolerių per mėnesį), žymiai mažiau nei ta, kuri Bankokas ir Chiang Mai, žinoma. Geranoriškas ir draugiškas vietinių gyventojų pasveikinti užsienio žmones prisijungti prie šios daugiakultūrę visuomenę!

Didyasarin International College (DRIC) yra pasiryžusi prisidėti ir reaguoti į visuomenės poreikiams gaminant aukštos kokybės absolventų ir tyrimai. Mūsų misija yra taip pat pratęsti akademines paslaugas bendruomenėse, išsaugoti Tailando kultūros ir meno pagal veiksmingo administravimo ir dalyvaujamosios valdymas, kartu su prašymais modernių naujovių ir technologijos. DRIC siekė, kad būtų ne tik institucija, teikianti aukštąjį išsilavinimą bendruomenei, bet taip pat pabrėžia studentai atidžiai panaudoti mintis, žinias, ir gebėjimą į teisingo šviesos. DRIC siekia kurti profesionalius absolventus visuomenės su didžiausiu švietimo ir mokslinių tyrimų gera, taip pat paslaugas bendruomenėse su prašymais modernių naujovių ir technologijos. Šiuo metu DRIC yra suteikti 200 stipendijas atitinkantiems studentams švęsti savo 20-metį. DRIC yra studentų pasirinkimo stoti į ir įgyti tinkamą išsilavinimą tampa kompetentingi ir patyrę individualus kolegijoje. DRIC absolventai padėtų kurti ir plėtoti visuomenę. Maloniai kviečiame ateiti ir kartu su mumis!

Įspūdingos mokymosi patirtis! DRIC teikia visas studentams "Studentų judumo programose", kuriame studentai turi galimybę studijuoti vienoje kitoje šalyje iki vienerių metų! Tai studentams laiko patyrinėti vieną kitą kultūrą ir mokymosi patirtimi! Be to, "kooperatyvas švietimo programos" visiems studentams patirti praktinių darbo gyvenimą iki baigimo. Programa, visuotinai žinomas kaip "co-op", suteikia akademinių kreditų struktūrizuoto darbo patirtį. Programa padeda stiprinti mokinių profesinį patirtį ir įgūdžius tinkamai pritaikyti teorijas praktikoje. Jis įgauna naują svarbą padedant jauniems žmonėms, kad patirtinio mokymosi iniciatyvas!

"DRIC siekiama parengti absolventus, tarptautinius standartus kaip pasaulio piliečių, kurie yra įrengtos su stipriu moraliniu ir etiniu charakterio, ir išskirtinėmis galimybėmis, ir kurie sugeba reaguoti į greitus pokyčius ir poreikius regioninis socialinis-ekonominis. DRIC absolventai yra žmonės, kurie žino, kaip manote, puoselėti moralines vertybes ir būti sėkmingas. "

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Didyasarin International College

Jei esate tikrai domina tarptautinių studijų ir esate pasirengę pasitikti iššūkius pasaulio rinkose, Tarptautinio verslo vadybos programa Didyasarin International College ... [+]

Jei esate tikrai domina tarptautinių studijų ir esate pasirengę pasitikti iššūkius pasaulio rinkose, Tarptautinio verslo vadybos programa Didyasarin International College (DRIC) yra teisingas pasirinkimas. Ši programa suteikia jums informacijos apie tai, kaip sėkmingai sujungti žinias, įgūdžius ir požiūrį į tarptautinį ir tarpkultūrinį aplinkoje su scenos verslo susijusias užduotis profesionaliai tikslu.

Dėl augančios pasaulio pobūdis mainų ir pramonės paragina daugiau dėmesio vertą pasaulio varžybose dėl didelių, vidutinių ir mažų organizacijų. Aktyvi organizacija vėliau turėtų turėti galimybę rinkti ir suskaidyti ne verslo sektorius, ypač mokymosi turint omenyje galutinio tikslo imtis teisingus sprendimus apie plėtrą. Ji taip pat turėtų atsižvelgti į Pasaulinio fondo galimybes ir politinius pasiekimus šalyje ir tarptautiniu mastu. Be globaliai orientuotą organizacijos, sprendimų priėmimo priklauso nuo verslo organizavimo ir kontrolės, papildomai ant dėmesį į kultūrinius skirtumus ir socialinių kontrastų, taip pat įmonės gebėjimo prisitaikyti. ... [-]

Tailandas Hat Yai
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Didyasarin International College

Ši programa orientuota į gamybos kokybės anglų kalbos mokytojai. Programa yra sukurta siekiant atitikti Biuro aukštojo mokslo komisija (OHEC) ir mokytojų tarybos Tailande ... [+]

Ši programa orientuota į gamybos kokybės anglų kalbos mokytojai. Programa yra sukurta siekiant atitikti Biuro aukštojo mokslo komisija (OHEC) ir mokytojų tarybos Tailande. Studentai imtis kursinių ketverius metus kvalifikuoti ir patyrę instruktoriai ir praktikos dėstymas vidurinės mokyklos vienerius metus uždirbti praktinės patirties. Anglų kalba yra dėstoma mokymo programos terpėje. Studentai studijuos laidus atmosferoje mokymosi ir patys ruošiasi būti kokybės anglų kalbos mokytojai ir pasaulio piliečiai.

Anglų kalba yra labai svarbi tema Tailande ir kiekviena tauta pasaulyje. Studentai, kurie įrašyti į šią programą turės galimybę plėtoti savo anglų kalbos žinias ir keletą metodų mokyti anglų kalbos, kaip antrosios kalbos. Programa yra labai praktiška, nes ji reikalauja, kad studentai, visą savo penkerių metų studijų, naudoti anglų kalbą iš akademinių ir profesinių tikslų įvairovė. Ši programa yra skirta rengti kvalifikuotus vidurinės mokyklos Vidurinis, ar vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytojams su išsamių žinių apie anglų kalbos. Absolventai turės aukšto lygio anglų kalbos mokėjimą, užpildęs kalbų pasitraukimo reikalavimą, kaip nustatyta instituto, taip pat mokymosi visą gyvenimą įgūdžius ir sugeba įvertinti moralines ir socialines ir kultūrines vertybes. Jie taip pat turės puikią galimybę padėti studentams vidurinės mokyklos, vidurinės mokyklos, ar vidurinėje mokykloje mokytis anglų kalbos, kaip antrosios kalbos efektyviai.... [-]

Tailandas Hat Yai
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Didyasarin International College