Oficialus aprašymas

Atverkite save pasauliui ir siekite sėkmės!

Tailande „Vatel“ bendradarbiauja su Silpakorno universitetu, vienu iš seniausių ir prestižiškiausių Tailando universitetų. Tarptautinis Silpakorno universiteto koledžas buvo įkurtas 2003 m. Silpakorno universitete, siekiant suteikti studentams tinkamus profesinius įgūdžius, reikalingus patenkinti dinamiškus šiuolaikinės visuomenės užimtumo reikalavimus ir taip padidinti studentų sėkmės galimybes baigus studijas.

119376_119351_3.jpg

Ši 4 metų tarptautinė dvigubo laipsnio programa suteikia studentams galimybę geriau suprasti kultūrų valdymo klausimus globaliame darbo kontekste per:

Užsiėmimai dėstomi anglų kalba Specialios profesinio mokymo galimybės miesteliu (restoranas ir kavinė „Vatel“, parodomoji virtuvė, baras, kambarių padalijimas) | Tarptautinės stažuotės Prancūzijoje ir kitose tarptautinėse vietose profesinės patirties kaupimui Galimybė dalyvauti „Marco Polo“ studentų mainų programoje.

Dėstomi kursai turi tinkamą pusiausvyrą tarp akademinės teorijos ir profesinės praktikos .

Teoriniu aspektu studentai studijuoja valdymo metodus, administravimą, finansus, rinkodarą ir žmogiškuosius išteklius.

Studentai taip pat turi sugebėti patikrinti, ko išmoko per praktinę patirtį, profesinę patirtį, ir tai yra profesinio mokymo struktūros, susijusios su virtuvės, maisto ir gėrimų, namų ruošos ir „Front Office“ mokymo sesijomis.

Norėdami patvirtinti šią patirtį, studentai kiekvienais metais atlieka privalomą stažuotę viename iš „Vatel“ viešbučių tinklų visame pasaulyje.

Praktinės pritaikymo struktūros praktiniams mokymams viešbučių valdymo srityje.

„Vatel Thailand“ mokykloje yra dvi mokymo vietos, skirtos studentams įgyti realios veiklos patirties prižiūrint pramonės specialistams, įskaitant 2 virtuves ir kitą pyrago gaminimo virtuvę:

„Vatel“ restoranas (50 vietų)
Dirba 11.30–14.30 pirmadieniais – penktadieniais

Kavinė „Vatel“ (80 vietų)
Dirba nuo pirmadienio iki penktadienio 7.30–15.00 val

119377_119349_1.jpg

Kodėl verta mokytis su Vatel?

Turėdamas tarptautinio viešbučių vadybos bakalaurą, esi kvalifikuotas užimti operatyvaus valdymo pareigas tarptautinėje viešbučių ir turizmo pramonėje. Per šiuos 3 mokslo metus Vatel mokiniai:

  • įgyti savo srities profesinių, teisinių, ekonominių ir pagrindinių kalbinių žinių;
  • išmokti vadybos metodų ir vadovavimo komandai įgūdžių.

Šie būsimi tarptautinės svetingumo pramonės vadybininkai sprendžia konkrečią ir praktinę profesinę tikrovę mokymo programoje:

  • „Vatel“ kavinėje ir restorane jie turi realių klientų per praktinio pritaikymo savaites, vyresni studentai valdo jaunesnius: jie visi kartu dirba realiomis valdymo sąlygomis.
  • Jie tobulina savo įgūdžius atliekant praktiką kiekvienais metais 4/5 žvaigždučių viešbučiuose, įskaitant trečius metus vykstančią tarptautinę praktiką tokiose vietose kaip Prancūzija ir JAV.
  • Jų kursus veda svetingumo ir turizmo pramonės profesoriai, taip pat profesionalai.

Galimybė dalyvauti apdovanojimų „Marco Polo“ studentų mainų programoje kitose „Vatel“ mokyklose.

Studijos Tailande

Tailandas garsėja šiltu svetingumu (šypsenų žemė) ir yra tapęs viena populiariausių turistų vietų pasaulyje, todėl yra ideali vieta studijuoti. „Vatel“ bendradarbiauja su Silpakorno universitetu, vienu iš seniausių ir prestižiškiausių Tailando universitetų, įsikūrusiu centriniame centre. Bankokas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Turėdamas tarptautinio viešbučių valdymo bakalaurą, esi kvalifikuotas užimti operatyvines vadovo pareigas tarptautinėje viešbučių ir turizmo pramonėje. Per šiuos trejus m ... [+]

Studijuokite tarptautinį viešbučių vadybą

Turėdamas tarptautinio viešbučių valdymo bakalaurą, esi kvalifikuotas užimti operatyvines vadovo pareigas tarptautinėje viešbučių ir turizmo pramonėje. Per šiuos 3 mokslo metus Vatel mokiniai:

įgyti savo srities profesinių, teisinių, ekonominių ir pagrindinių kalbinių žinių;išmokti vadybos metodų ir vadovavimo komandai įgūdžių.

Šie būsimi tarptautinės svetingumo pramonės vadybininkai sprendžia konkrečią ir praktinę profesinę tikrovę mokymo programoje:

Jie turi tikrų klientų „Vatel“ restoranuose ir pritaikomuose viešbučiuose.Praktinio taikymo savaitėmis vyresni studentai valdo jaunesnius: visi jie dirba kartu realiomis valdymo sąlygomis.Jie tobulina savo įgūdžius atliekant stažuotes.Jų kursus veda svetingumo ir turizmo pramonės profesoriai, taip pat profesionalai.... [-]
Tailandas Bangkok
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

SUIC Vatel Campus

Address
72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,
10500 Bangkok, Tailandas