Oficialus aprašymas

Tokai universitetas nuo AD 1955 įkūrimo, jis yra ant Taičungas Xitun rajono Tatu kalnai, kultūros mišinys, studijos, plačių pažiūrų ir turi gražią miesteliu. Mokykla dabar turi devynias kolegijas, trisdešimt keturi departamentą nuo 35 meistriškumo kursuose (įskaitant nepriklausomas tyrimų institutas, keturiolika magistro programa), 14 doktorantūros. Numatytos menai, mokslo, inžinerijos, vadybos, mokyklos Socialinių mokslų kolegija Žemės ūkio, kūrybinis dizainas ir meno kolegija Law School ir mokyklos Tarptautinės ir kitų devynių kolegijų, yra apie septyni tūkstančiai studentų ㄧ nei dieninio mokytojams 500 žmonės (mokytojai, docentu 88% ar daugiau), mokyklos Sklypo plotas 1,333,096 kvadratinių metrų pločio, vidutinis mokytojai ir mokiniai gali pasidalinti gyvenamąją erdvę ir mokymosi mokyklų šalyje premjeras. Tokai universitetas, ne tik vertinant ir tiriant absolventų geriausių verslo pasirinkimą, Švietimo ir mokslo ministerija ir toliau teikia apdovanojimus Privačios mokyklos peržiūros bendras mokyklos plėtros projektų optimalus mokyklos, daugiau nuolatinių metų Švietimo ir mokslo ministerija "apdovanojimą universitetas mokymo kompetencijos planas "subsidiją, rodantis meistriškumo mokyklos ir mokymo bendrą mokyklos plėtrą siekimas yra pripažįstamos tinkamomis.

Tokai universitetas už šalies pirmasis ir vienintelis iš vaikų darželių, pirminė, antrinė, universiteto institutas baigti abu daktaro mokslo akademijos įkūrėjas pirmojo "bendrojo lavinimo", "darbo švietimo" sistemą, tai jau tapo universitetas išmokti iš objektų; kasybos atviro rėmo ekranas biblioteka taip pat atidarė nacionalinį precedentą.

Donghai mokyklos scena žinomas toli ir plačiai, įskaitant pagal architekto MP Pei, Chen Kuan jo būdas sukurti tai reiškia, bažnyčia (Luce koplyčia), Menų medžio liniuotas Avenue, elegantiško Rytų ežeras Jing Yi antikvariniai kiemas klases pastatas, rami didžiuliai ūkiai ... ir tt, teikti gerą aplinką mokymo ir mokslinių tyrimų.

Prezidentai. Be to į Rytų Kinijos jūros kūrėjų krikščionių dvasia tęsti ir įgyvendinti "holistinis ugdymas" mokyklų charakteristikas, bet ir aktyviai skatinti švietimo, mokslo ir paslaugų plėtrą trijose srityse, gilinti ugdymo filosofiją, kuri yra ugdyti pakankamai reaguoti į ateities iššūkius visą gyvenimą trunkančio mokymosi asmuo. Tegul visos Rytų Kinijos jūros žmonės ne tik turi patirties turėti nepriklausomą mąstymą, problemų sprendimo ir bendravimo ir koordinavimo, pasitikėjimo savimi galimybę ir tapti atsakinga ir turtingas kultūrinis raštingumas, "per absolventų produktų ir teisingą veikimą socialinės globos. Kaip rezultatas, atsižvelgiant į sprendimo Tokai University Graduate tyrimo vertinimo ir įmonių pasirinkimą tarp geriausių, o Švietimo ir mokslo ministerija ir toliau teikia apdovanojimus Privačios mokyklos į bendrą plėtros mokyklos projekto peržiūros optimaliai mokykloje.

Tokai universitetas mokymas ir į paslaugas orientuota, iš anglų kalbos mokymo efektyvumas mažose klasėse atitinkantys sektoriai girti, skatinti Taivano pirmaujančių švietimo, tarpdisciplininių mokslinių tyrimų centrų sukūrėme: "Continental" socialinio-Cum-direktorius, gyvybės mokslai centras ir nanotechnologijų centras, Cum atogrąžų ekosistemos bioįvairovė centras, programinės įrangos technologijas ir inžinerijos centras ... ir aktyviai su tarptautine praktika. Ateities mokykla ir toliau laikytis "novatorišką dvasią" švietimo, inovacijų ir pažangos ", tiesą, tikėti, daryti" šūkis kaip standartą, Taivanis indėlį į aukštojo mokslo pastangų.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Tunghai University

Švietimas tikslai: ugdyti gebėjimą spręsti su kultūrų įvairove pasaulio įmonių ir pramonės. Propaguoti simbolių plėtrą į laisvųjų menų, mokslo ir inžinerijos išsilavinimą ... [+]

Švietimas tikslai Ugdyti gebėjimą susidoroti su kultūrų įvairove pasaulio įmonių ir pramonės. Propaguoti simbolių plėtrą į laisvųjų menų, mokslo ir inžinerijos išsilavinimą sistemą. Norėdami padidinti saviraišką, bendravimą ir pasitikėjimą diversifikuotą aplinkoje Norėdami padidinti konkurencingumą pasaulyje tolesnio akademinių studijų ir profesinio tobulėjimo. Mokyti studentus suprasti kritinius veiksnius, kurie daro įtaką žmogaus įstaigų, organizacijų, kultūrų ir technologijų tvarumą įvairių socialinių, gamtos ir pastatė aplinkoje. Pagrindinės kompetencijos Verslo projektas ar tvarumas projekto analizė. Blingual ir tarpkultūrinė komunikacija. komandinis darbas. Charizma ir lyderystė. Specialūs Savybės Programos Augina lyderius su pasaulio aplinkos vizija. Pabrėžia, anglų kalbos dėmesio centre dėl politikos, mokslo ir inžinerijos bendravimo įgūdžių. Dėmesys sutelkiamas į problemas, kurios peržengia valstybines ir nacionalines sienas, tačiau taip pat turi vietos svarbą. Plėtoja mokslo, inžinerijos ir politikos įgūdžius, kuriais siekiama paversti resursus į veiksmingą aplinkosaugos veiksmų. Teikia vasaros industrial / onsite stažuočių galimybes tiek vietiniu, tiek užsienyje ir kviečia profesijos specialistams pasiūlyti karjeros patarimus. Projektuoja tik anglų remiantis vakarinė veikla ir klubai. Nustato išsamius anglų mokymosi aplinkas ir hands-on patarti. Skiria visą laiką Amerikos asistentas padėti studentams jų reikalaujama kursai. Siūlo unikalią visų anglų mokoma bendrojo lavinimo programą. Bendradarbiauja su mokyklomis partnerėmis Europoje ir Amerikoje pasiūlyti 2 + 2 ir 3 + 2 dvejopo studijų programas. ateities Nustatymai ... [-]
Taivanas Nantun District
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tunghai University

Departamentas charakteristikas: tarptautiniai standartai gyvenimo dėmesio ugdyti lyderių tarptautiniu mastu; dėmesys anglų įgūdžių verslo komunikacijos ir saviraiškos; sa ... [+]

Laipsnį tarptautinės vadybos patirtį Tarptautinė Lyderystės Garbės programa

Unikalus International College Bendra reikalaujamo išsilavinimo kursai ----- "Tarptautinė Lyderystės Garbės programa" (GL: Global Lyderystė Garbės programa)

Tarptautinė Lyderystės Garbės programa stiprinti tarptautinį sąmoningumą ir globalią viziją studentams ir tarptautinius standartus. Akademiškai, kad "pažinimo" ir "Vizija" per visus studijų, tirti ir susipažinę statyti. Todėl bendrojo lavinimo Mokymo išmokyti studentus profesorių vaidina svarbų vaidmenį. Anglų mokymas GL pagyrimu kursai apima:

Pasaulinis pirmavimas pagyrimu programa Kursai:

GL asmens tapatybe istorinės perspektyvos GL tendencijos Kultūra ir menų GL tendencijos pasaulinėse ekologija ir aplinkotyra kaitos GL tendencijos Business & prekybos GL Lyderystė ir pasaulio piliečio 21-ajame amžiuje Įranga departamentas Tarptautinius standartus ir mokymo programų dėmesio ugdyti lyderių tarptautiniu mastu Dėmesys anglų įgūdžių verslo komunikacijos ir saviraiškos Amerikos pasamdė dieninio asistentas, reikalinga parama kursai konsultavimas Lanksti ilgalaikio planavimo laiko, kasmet reguliariai kviečiami užsienio profesoriai pasiūlyti pasirenkamuosius kursus Metinis suvartojamų užsienio studentams ateiti į Taivano bendrą mokymo ir verslo kelionės Vasaros turi profesionalių stažuočių galimybes namie ir užsienyje, ir pramonės skyriaus įvadą pagalbininkų karjeros konsultavimo Išskirtinis dizainas anglų visuomenės, vadovaujasi mokymosi veikla naktį Nustatyti išsamią anglų mokymosi aplinką ir gyvenimo koučingo mechanizmą Siūlome unikalią visų anglų bendrojo ugdymo programose Bendradarbiavimas 2 + 2 ir 3 + 2 sistema ir dviviečiai Europos ir Amerikos mokyklos perspektyva ... [-]
Taivanas Nantun District
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba