Antalya Bilim University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl ABU?

Yra daug priežasčių pasirinkti ABU kaip pirmąjį žingsnį formuojant savo ateitį ir naują gyvenimą:

 • Kursus dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys daktaro laipsnius iš geriausių pasaulio universitetų
 • ABU siūlo tikrai tarptautinę patirtį. Universitete studijuoja studentai iš 75 skirtingų šalių, o fakulteto nariai atstovauja 19 skirtingų šalių.
 • ABU miestelyje gyvena namai iš viso pasaulio; ABU yra įvairialypis, daugiakultūris universitetas.
 • ABU miestelis siūlo daugybę socialinių ir akademinių galimybių, prieinamų visiems studentams per visą jų išsilavinimą.
 • Pasitelkdama įvairias stipendijas, „ABU“ visiems siūlo vienodas švietimo galimybes.
 • Studentai baigė ABU kaip pasaulio piliečiai, turintys aiškią tarptautinę viziją.

Universitetas su dideliais tikslais

ABU yra mokslo universitetas, siūlantis tarpdisciplininį magistro ir daktaro laipsnius. programos įvairiausiems dalykams.

Mūsų akademinį personalą sudaro fakulteto nariai, įgiję daktaro laipsnius iš pirmaujančių užsienio universitetų ir atlikę puikius akademinius tyrimus. Taigi, ABU gali pasiūlyti studentams kokybišką išsilavinimą, suteikiantį jiems galimybę lengvai rasti įsidarbinimo galimybes visame pasaulyje.

ABU priėmė visą gyvenimą trunkančio švietimo programą. ABU, pagrindinis Viduržemio jūros regiono inovacijų ir švietimo centras, patenkina šio regiono asmenų ir verslo pasaulio švietimo poreikius per mūsų Tęstinio mokymo centrą.

Ateitis yra jūsų rankose

ABU siūlo galimybių pasaulį, atverdamas duris į puikią ateitį.

 • Sužinokite naujausią informaciją apie įgūdžius gražioje gamtos aplinkoje
 • Mokykitės kartu su studentais ir dėstytojais iš viso pasaulio
 • Turi įgūdžių būti pirmaujančių tarptautinių kompanijų generaliniu direktoriumi
 • Būti susipažinęs su kitomis kalbomis ir kultūromis
 • Gauti suvokimą ir įgūdžius kurti novatoriškas naujoves
 • Turėkite platų pasaulinį tinklą, kuris padės įsiveržti į tarptautines rinkas

Aukšti standartai ABU

Aukštos kvalifikacijos fakulteto nariai

ABU fakulteto nariai yra įgiję daktaro laipsnius iš pirmaujančių universitetų visame pasaulyje, įskaitant MIT, Kornelio, Hercogo, Purdue, Merilando universiteto, Viskonsino universiteto, Toronto universiteto, USC, Birmingemo universiteto, Floridos Atlanto universiteto, Floridos valstybinio universiteto, Arizonos universitetas, Johaneso Gutenbergo universitetas ir Mičigano universitetas. *

* Išsamų dėstytojų sąrašą galima rasti ABU svetainėje

ABU teikia plačią paramą studentams

Dvigubas pagrindinis laipsnis

Antalya Bilim University , patvirtinus atitinkamą administracinę valdybą, studentai, kurių GPA yra 2,8 ar aukštesni ir kurie užima aukščiausią 20% savo skyriaus kvalifikaciją, gali stoti į dvi skirtingas bakalauro programas vienu metu, baigę abiejų programų diplomus. Dvigubieji pagrindiniai studentai privalo lankyti visus privalomus antrosios pagrindinės programos kursus. Trečiojo, ketvirtojo ar penktojo semestro studentai gali įstoti į dvigubą pagrindinę programą.

Mažasis laipsnis

Antalya Bilim University studentai, kurių GPA yra 2,60, gali stoti į nepilnametę programą, jei jie atitinka minimalaus kurso ir kredito kriterijus, kuriuos nustato atitinkamos kolegijos administracinė valdyba. Studentai, sėkmingai baigę visus kreditų kursus, gali kreiptis dėl nedidelio laipsnio jų pagrindinio trečiojo, ketvirtojo, penktojo ar šeštojo semestro pradžioje.

Tarptautinis studentų biuras

Kai atvyksite į Antalya Bilim University , būsite ne Antalya Bilim University sau, nes mūsų universitete yra „Tarptautinis studentų biuras“, skirtas atsakyti į visus įmanomus mūsų tarptautinių studentų rūpesčius.

Mūsų biuras teikia socialinius ir kultūrinius renginius, kurie Antalijoje yra nauji. Kaip tarptautinis studentas turėsite galimybę tyrinėti skirtingas kultūras, atrasti naujos patirties ir susirasti naujų draugų per renginius, kuriuos organizuoja mūsų tarptautinis studentų biuras.

Mūsų universitetas siekia, kad perėjimas prie Antalya Bilim University ir gyvenimas Antalijoje būtų kuo sklandesnis

Vietos

Antalija

Address
Çıplaklı, Çıplaklı Mh. Akdeniz Blv. Pk:07190 Döşemealtı/antalya, 07190 Döşemealtı/Antalya,
Antalija, Antalija, Turkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis