Oficialus aprašymas

47 metų žinios ir patirtis

MEF University , kuris pripažino savo pirmuosius studentus 2014-2015 mokslo metais, siekia tapti universitetu, kuris išlaiko verslumą, novatorišką mąstymą ir kūrybiškumą, ir turi galimybę sukurti pasaulinę ir vietinę pridėtinę vertę su savo išskirtiniu švietimo modeliu.

Vizija ir misija

Vizija

Išsiaiškinkite naujoviškus ir verslininkiškus pasaulio lyderius ateities formavimui.

Misija

Baigę mąstyti studentus, turinčius gebėjimą konkuruoti nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu ir susieti savo tautinį identitetą su pasaulinėmis vertybėmis; kurie nuolat tobulina save, meistras technologija, elgiasi pagarbiai aplinkai, gerbia visuomenines ir etines vertybes; turintys gebėjimą derinti ir taikyti savo kūrybiškumą, verslumą ir vadovavimo savybes su savo mokslinių tyrimų kompetencija, kad nutrauktų naujus pagrindus nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje,

Susitelkite ir remkite į mokslinius tyrimus orientuotus, pirmaujančius mokslininkus, kurie visapusiškai prisidės prie savo profesinių sričių, mokslo ir technologijų,

Sukurti ir palaikyti reikiamą infrastruktūrą ir įkvepiančią aplinką fakultetams, studentams ir darbuotojams, kad šie tikslai būtų pasiekti.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Fondas už mus

Kaip lyderiai kokybiškame ugdyme Turkijoje su savo nacionalinėmis ir tarptautinėmis mokyklomis, pagrindinis EMF švietimo įstaigų tikslas buvo stiprinti jų ilgalaikę misiją švietimo srityje su universitetu.

MEF švietimo institucijos sukūrė skirtingą išsilavinimą, sukaupdamos 43 metų žinias ir patirtį, o MEF University įsteigė İbrahim Arıkan švietimo ir mokslinio tyrimo fondas, siekdamas tęsti šią sėkmę aukštojo mokslo lygmeniu.

MEF University , kuris pripažino savo pirmuosius studentus 2014-2015 mokslo metais, siekia tapti universitetu, kuris išlaiko verslumą, novatorišką mąstymą ir kūrybiškumą, ir turi galimybę sukurti pasaulinę ir vietinę pridėtinę vertę su savo išskirtiniu švietimo modeliu.

MEF University baigė visus būtinus pasirengimus tapti universitetu, galinčiu reaguoti į dabartinio amžiaus reikalavimus, turėti savo diplomą visame pasaulyje ir turėti didelę pagarbą tarptautinei akademinei ir administracinei organizacijai, dinamiškam ir prieinamam valdymo metodui ir jo novatorišką ir aplinką tausojantį požiūrį kuriant savo fizinę infrastruktūrą.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Campus Life

MEF University miestelis įsikūręs Maslak, Stambulo finansiniame ir komerciniame centre. Campus patogiai įsikūręs pėsčiomis nuo ITU Maslak metro stoties. Universitetas, kuriame studentai gali patenkinti visus jų kasdienius poreikius, suteikia daug galimybių praturtinti studentų gyvenimą, o prie pat universiteto esanti prieinama kultūros ir meno platforma suteiks galimybę studentams patirti gyvenimo kokybę, kuri viršija tikėjimą. Mūsų studentai galės sekti kultūrinius ir meninius renginius, esančius šalia universiteto esančiame komplekse, ir jie taip pat turės galimybę susipažinti su vietos verslo gyvenimu dėl svarbios ir centrinės Maslak vietos. Su moderniomis klasėmis ir socialinio gyvenimo sritimis laukia MEF University Maslako universitetas.

Prakeiktas mokymasis

Sparčiai besivystanti informacinė technologija apima ir keičia visus mūsų gyvenimo aspektus, nuo to, kaip bendraujame tarpusavyje, kaip skaitome knygas, kaip užsakome maistą, kaip susitinkame verslo susitikimui. Kodėl taip pat neturėtų keistis mūsų mokymosi būdas?

Kas yra mokymasis?

Eric Mazur, Harvardo universiteto fizikos profesorius, mokymąsi apibrėžia kaip dviejų pakopų procesą. Pirmasis žingsnis yra žinių perdavimas (žinių perdavimas iš žinių šaltinio studentui savo profesoriumi ir skirtingais ištekliais), o antrasis - studentų įsisavinimas.

Tradicinėje švietimo sistemoje dėstytojams yra lengva užduotis perduoti žinias studentams klasėje, o studentai susiduria su sunkiu uždaviniu atlikti užduotis ir suvokti tik žinias. Flipped Learning modelyje žinių perdavimas studentams vyksta prieš klasę per fakulteto narių parengtus kurso vaizdo įrašus ir pagalbines medžiagas, tokias kaip straipsniai, „Excel“ lapai, pdf, vaizdai, vaizdai ir „PowerPoints“. Tai reiškia, kad tiesioginis nurodymas pereina iš grupės mokymosi erdvės į individualią mokymosi erdvę. Susidariusi grupių erdvė paversta dinamiška ir interaktyvia besikeičiančia mokymosi aplinka, kurioje profesorius vadovauja studentams, kai jie taiko sąvokas ir kūrybiškai įsitraukia į dalyką. Tai suteikia galimybę studentams bendradarbiauti su profesoriumi ir klasiokais įsisavinti ir plėtoti savo žinias - tikrąją besimokančiojo esmę.

Kodėl reikia keisti mokymosi sistemą?

Žmonės, gimę po interneto technologijų diegimo, kurie dabar yra visur mūsų kasdieniame gyvenime, yra daug greitesni nei ankstesnės kartos, pasivyti skaitmeninį pasaulį ir ką jis apima. Vienas iš geriausių pavyzdžių yra tai, kad nuo 2006 m. Rugsėjo 25 d. 3-erių metų internetinis kompiuteris namuose buvo įsigytas ir galėjo pirkti automobilį, nes motina pamiršo atsijungti iš savo interneto paskyros (BBC News ). „Y“ ir „Z“ kartos užaugo savarankiškai, tarpusavyje susietos su technologijomis, lengvai bendrauja su savo bendraamžiais visame pasaulyje ir neatsilieka nuo naujų technologinių priemonių, kurios greitai atsiranda ir išnyksta. Reikia pripažinti, kad tapo neįmanoma šviesti naujas ateities kartas su 900 metų tradicine universitetų sistema. Dėl šios priežasties MEF University įdiegė naują mokymo metodą, vadinamą „Pereikęs mokymasis“. Pasaulyje, kur visą gyvenimą dominuoja skaitmeninės technologijos, „Flipped Learning“ yra metodas, kuris visame pasaulyje yra skirtas siekti šviesti dabartinius „Y“ kartos studentus ir ateities universiteto studentus Z kartoje ir vėliau.

Pakeistas mokymosi metodas yra gerai suderintas su „Bloom“ taksonomija, nes studentai atlieka žemesnio lygio pažintines užduotis, pavyzdžiui, įgyti, prisiminti ir suprasti informaciją prieš klasės valandas, ir sutelkti dėmesį į aukštesnio lygio pažintines užduotis - taikyti, analizuoti, vertinti ir kuriant - per klasę tarpusavio mokymosi aplinkoje, kuriai padeda jų profesoriai.

Kaip mokymasis vyksta mokymosi procese?

„Flipped Learning“ mokymasis vyksta šiais būdais:

 • Mokiniai žiūri į kursų vaizdo įrašus, skaito tekstus ir mokomąją medžiagą prieš pat klasę, užsirašinėja, rengia klausimus apie klausimus, kurių jie nesuprato ar nesuprato.
 • Studentai savo klasę (-es) savo klausimus siunčia profesoriui skaitmeniniu būdu prieš klasę.
 • Studentai yra sugrupuoti pagal klausimų pobūdį per pirmąją klasę. Studentai stengiasi ieškoti atsakymų į savo klausimus per grupinį darbą ir mokymąsi. Profesorius stebi grupes ir palengvina problemų sprendimą.
 • Antroje klasės klasėje profesorius padeda mokytis taip, kad paskatintų mokinius atsakyti į neatsakytus klausimus.
 • Profesorius užduoda klausimus, siekdamas patikrinti, ar studentai supranta sąvokas, ar studentai dirba komandose problemomis, susijusiomis su labiau praktiniais ar taikomais temos aspektais.
 • Šis modelis leidžia studentams pereiti nuo „žmonių, kurie savo profesoriaus žiniomis maitina“ į „žmones, kurie atranda žinias ir įgyja įgytas žinias dar vieną žingsnį“.

Kodėl mokiniams geriau mokosi?

 • Studentai mokosi, peržiūri ir peržiūri kursų medžiagą savo tempu.
 • Kiekvienas studentas turi skirtingą mokymosi stilių. Tradiciniu metodu profesorius negali atsakyti į visus šiuos stilius. Mokymasis leidžia mokiniams stebėti vaizdo įrašo paskaitą norimu greičiu, sustabdyti, atsukti atgal ir, jei reikia, pakartoti.
 • Kadangi pamokos yra struktūrizuotos interaktyviu, abipusiu ir taikomu būdu, studentams lengviau suvokti temas.
 • Studentai lieka pasyvūs klasėje, nes jie iš tikrųjų yra atsakingi už savo mokymąsi per komandinį darbą; visi studentai natūraliai dalyvauja veikloje.
 • Studentai bendradarbiauja ir diskutuoja bendrai kurdami naujas žinias.
 • Studentai, praleidžiantys klasę dėl medicininių priežasčių arba dėl reikalingos sporto ir studentų klubų veiklos, nėra palikti.
 • Studentai vis dar turi ne mažiau kaip 2 valandas per savaitę su savo instruktoriumi, iš kurių viena valanda bus internete. Išlaikomas ryšys su fakulteto nariu.
 • Kurso medžiagos visada prieinamos platformoje. Studentai gali peržiūrėti ankstesnį turinį ir juos peržiūrėti, kai tik reikia.
 • Studentų ir fakulteto narių sąveika ir asmeniniai ryšiai yra didesni.
 • Studentai yra labiau atsakingi už savo mokymąsi; visi mokiniai yra klasėje.
 • Visi studentai gauna individualų, individualų mokymą.
 • Žemesnio lygio pažintinės užduotys, pvz., Prisiminimas ir supratimas, atliekamos prieš klasės valandas, o studentai daugiausia dėmesio skiria aukštesnio lygio pažintinėms užduotims - taikymui, analizei, vertinimui ir kūrimui - klasių valandomis per tarpusavio mokymą, kurį palengvina jų profesorius .

Kodėl mokymas yra sėkmingas?

 • Tai didina studentų dalyvavimą.
 • Tai leidžia studentams labiau orientuotis į besimokantįjį.
 • Jis skatina kritinį mąstymą.
 • Jis gerina komandinį įgūdį ir bendradarbiavimą.
 • Jis siūlo labiau individualizuotas studentų konsultacijas.
 • Tai daro efektyvesnę diskusiją klasėje.
 • Jis skatina mokinius save apmąstyti.
 • Tai suteikia instruktoriaus ir tarpusavio atsiliepimų.
 • Mokiniai atsiskaito už savo mokymąsi.
 • Jis skatina mokytis naudojant naujausias technologijas, susijusias su Y ir Z moksleiviais.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

MEF University

Verslo administravimo programos tikslas MEF University yra vadovų ir verslininkų absolventų kvalifikacija ir kompetencija, reikalinga tvariam ekonomikos augimui Turkijoje ... [+]

Verslo administracija

Verslo administravimo programos tikslas MEF University yra vadovų ir verslininkų absolventų kvalifikacija ir kompetencija, reikalinga tvariam ekonomikos augimui Turkijoje ir už jos ribų XXI amžiuje.

Verslo studijos gali būti traktuojamos kaip erdvinė erdvė: funkcinė sritis, sektorius ir įmonių amžius.

Pagrindinės funkcinės verslo sritys yra finansai, rinkodara, operacijos (gamyba ir platinimas) ir valdymas. Verslo absolventas turėtų žinoti pagrindinius visų funkcinių sričių principus ir įgyti specializaciją bent vienoje iš funkcinių sričių.Gamyba, telekomunikacijos, finansinės paslaugos, turizmas, sveikatos priežiūra, mažmeninė prekyba, logistika, energetika ir statyba gali būti laikomi svarbiausiais Turkijos ekonomikos sektoriais. Verslo absolventas turėtų žinoti apie galimybes ir grėsmes visuose šiuose sektoriuose ir turėtų įgyti specializaciją savo interesų sektoriuje.Bendrovės gyvavimo trukmė gali būti suskirstyta į keturis etapus: įsisteigimą, spartų augimą, tvarų brandą ir (arba) susijungimo įgijimą, nuosmukį ar uždarymą. Kiekvieno etapo problemos ir kliūtys skiriasi. Verslo absolventas turėtų žinoti kiekvieno iš keturių etapų pagrindines charakteristikas ir įgyti specializaciją bent vieno etapo praktiniame įgyvendinime.... [-]
Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

Dėl lankstumo kursų atrankos ir kursų įvairovės, mūsų studentai ne tik galės praturtinti savo kursų programą, o ne ekonomikoje, bet taip pat galės užbaigti 4 metų 240 ECT ... [+]

Ekonomika

Sveiki atvykę į Ekonomikos departamentą

Priėmę savo pirmuosius studentus 2014–2015 mokslo metais, mūsų departamentas siekia, kad vienas iš pirmųjų reitingų būtų tiek mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityje šalyje.

Mūsų fakultetą sudaro dinamiški ir kvalifikuoti mokslininkai, kurių kiekvienas turi laipsnių iš tarptautinių institucijų. Naudodamiesi naujausiais metodais ir technologijomis siekiame parengti savo studentus tapti lyderiais nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje, suteikiant jiems reikiamą pagrindą ir kvalifikaciją

Dėl lankstumo kursų atrankos ir kursų įvairovės, mūsų studentai ne tik galės praturtinti savo kursų programą, o ne ekonomikoje, bet taip pat galės užbaigti 4 metų 240 ECTS bakalauro išsilavinimą per 3 metus . Be to, mūsų departamentas siūlo 3 2 studijų programas su pirmaujančiais universitetais, o tai reiškia MEF bakalauro laipsnį ir ekonomikos arba finansų magistro laipsnį iš pasaulinio partnerio.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

Studentai mokysis įvairios disciplinos, daugiausia dėmesio skiriant teoriniams ir taikomiems psichologijos aspektams, ypatingą dėmesį skiriant stiprios mokslinių tyrimų m ... [+]

Psichologija

Psichologijos katedra siekia suteikti puikų, tarptautinį standartą atitinkantį išsilavinimą ir mokymą psichologijos moksle, kad būtų vienas iš aukščiausių psichologijos padalinių Turkijoje. Studentai mokysis įvairios disciplinos, daugiausia dėmesio skiriant teoriniams ir taikomiems psichologijos aspektams, ypatingą dėmesį skiriant stiprios mokslinių tyrimų metodikos, mokslinio kritinio mąstymo ir taikomų studijų įgūdžių ugdymui. Šį mokymą palengvins mūsų talentingų, aktyvių ir tarptautinių mokslininkų fakultetas.

Psichologijos departamentas visapusiškai atsižvelgia į besimokantį klasėje esantį požiūrį į švietimą, kurį naudojame demonstruojant psichologinius reiškinius, eksperimentinius ir duomenų analitinius metodus. Studentai reguliariai projektuos ir atliks savo eksperimentus bei projektus. Be to, studentai bus skatinami ugdyti savo įgūdžius aktyviai prisidedant prie fakulteto mokslinių tyrimų projektų: mes tvirtai tikime, kad psichologinis mokslas geriausiai mokosi iš aktyvių psichologų mokslininkų, o suinteresuoti studentai galės dirbti kartu su mumis kaip savanoriški padėjėjai mūsų naujuosiuose mokslinių tyrimų infrastruktūra.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

MEF University

Mūsų programoje pabrėžiama architektų atsakomybė už jų poveikį aplinkai. Mūsų absolventai prisidės prie naujo supratimo apie dizainą, grindžiamą etiškai atsakingu požiūri ... [+]

Architektūra

Architektūra yra galingas įrankis, kuriuo mes naudojame savo aplinką, kad ji taptų geresne vieta. Daugiau nei bet kada, kaip architektai, bet ir kaip šio pasaulio piliečiai, siekiame sukurti artefaktus, pastatus ir miestus, kurie ne tik atspindi mūsų svajones, kūrybiškumą, ambicijas, kaip individus ir visuomenes, bet ir gerbia mūsų pasaulį ir jo gyventojus . Mūsų programoje pabrėžiama architektų atsakomybė už jų poveikį aplinkai. Mūsų absolventai prisidės prie naujo supratimo apie dizainą, grindžiamą etiškai atsakingu požiūriu į aplinką, todėl aktyviai dalyvaus kuriant geresnį pasaulį. Mes įsivaizduojame ateitį, kur mūsų absolventai veda kelią kurti ekologiškesnius projektavimo būdus ne tik Turkijoje, bet ir visame pasaulyje.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

Mokslo bakalauro civilinės inžinerijos programoje MEF University tikslas yra ugdyti absolventus sėkmingai sekti savo profesinės karjeros tikslus civilinėje inžinerijoje i ... [+]

Civilinė inžinerija

MEF University Civilinės inžinerijos programa skirta pagrindiniam bakalauro mokymui, ypatingą dėmesį skiriant matematikos, gamtos mokslų ir inžinerijos įgūdžių, reikalingų inžinerinių statinių analizei ir projektavimui. Juo siekiama įkvėpti studentus ir paruošti juos sėkmingam civilinės inžinerijos karjerai ir mokymuisi visą gyvenimą. Programa sukurta siekiant pabrėžti civilinės inžinerijos principų ir projektavimo metodų, taip pat humanitarinių ir socialinių mokslų bei vadybos pagrindus. Programa suteikia studentams galimybę pasirenkamuosius kursus sutelkti į koncentracijos sritis, pvz., Struktūrinę inžineriją, geotechninę inžineriją ar statybos valdymą. Programoje pabrėžiama asmeninės ir profesinės etikos, verslo ir vadybos vadovavimo svarba. Vasaros praktika ar stažuotės per antrąjį ir jaunesnius metus suteiks studentams galimybę susipažinti su civilinės inžinerijos taikomosiomis programomis.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

Mokslo inžinerijos bakalauro elektrinės ir elektronikos inžinerijos programoje MEF University tikslas yra ugdyti savo absolventus tapti tarp labiausiai pageidaujamų elekt ... [+]

Elektros ir elektronikos inžinerija

Mokslo inžinerijos bakalauro elektrinės ir elektronikos inžinerijos programoje MEF University tikslas yra ugdyti savo absolventus tapti tarp labiausiai pageidaujamų elektros ir elektronikos inžinierių pasaulinėje rinkoje, labiausiai pageidaujamų absolventų ar klestinčių verslininkų. Tai bus pasiekta rengiant juos stipriais pagrindinio mokslo ir skaičiavimo pagrindais bei plačiomis žiniomis apie elektros ir elektronikos inžinerijos discipliną, siekiant nustatyti ir išspręsti naujas inžinerines problemas, įskaitant procesų, kuriais siekiama parodyti produktus, planavimą, projektavimą ir įgyvendinimą. Absolventai bus specializuoti pasirinktoje srityje arba apima platesnį temų pasirinkimą, apimantį tarpdisciplinines sritis, turinčias praktinę patirtį, puikius bendravimo įgūdžius ir didelį verslo supratimą.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

Kompiuterių inžinerijos programa MEF University sukurta siekiant suderinti tvirtą kompiuterių inžinerijos kursų branduolį su matematika, gamtos mokslais ir inžineriniais ... [+]

Kompiuterių inžinerija

Kompiuterių inžinerijos programa MEF University sukurta siekiant suderinti tvirtą kompiuterių inžinerijos kursų branduolį su matematika, gamtos mokslais ir inžineriniais kursais. Kompiuterių inžinerijos branduolys skirtas pabrėžti tiek aparatūros, tiek programinės įrangos kursus. Privalomi kursai, pvz., Skaitmeninės sistemos projektavimas, mikroprocesoriai ir kompiuterių architektūra, yra derinami su laboratorijomis, kurios suteikia studentams praktines patirties kompiuterių sistemose. Programos tikslas - suteikti studentams išsamų programinės įrangos kursų sąrašą, pavyzdžiui, kompiuterių programavimą, į objektą orientuotą programavimą, duomenų struktūras ir algoritmus, duomenų bazių valdymo sistemas, programavimo kalbas ir programinės įrangos inžineriją. Šie kursai taip pat siejami su programinės įrangos laboratorijomis, suteikiančiomis studentams praktinę patirtį analizuojant, projektuojant, tobulinant ir bandant programinės įrangos sistemas.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

Mechanikos inžinerija B.Sc. MEF University programa sintezuoja matematiką, mokslą, inžinerijos mokslą ir inžinerinį projektavimą ir teikia pasirenkant keletą bendrų sriči ... [+]

Mechaninė inžinerija

Mechanikos inžinerija B.Sc. MEF University programa sintezuoja matematiką, mokslą, inžinerijos mokslą ir inžinerinį projektavimą ir teikia pasirenkant keletą bendrų sričių, įskaitant šiluminius mokslus, mikro / nano-mechaninį projektavimą ir gamybą, robotiką ir automatizavimą, atsinaujinančios energijos sistemas. Humanitarinių ir socialinių mokslų bei vadybos kursai rengia įvairius vaidmenis kaip atsakingi ir apgalvoti lyderiai.

Per įvairius kursus studentai pradeda savo praktikos praktiką savo antrųjų metų metais ir integruoja juos į savo programas, kurios baigėsi komandos orientuotu akmenų dizaino projektu vyresniais metais. Kad studentai galėtų integruoti teoriją su praktika ir pristatyti juos į darbo aplinką, vasaros praktika yra labai svarbi ir parengta glaudžiai bendradarbiaujant su atitinkamos pramonės priimančiomis įmonėmis.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MEF University

B.Sc. pramonės inžinerijos programoje MEF University gaminami absolventai, turintys pagrindines pramonės inžinerijos žinias ir įgūdžius, ypač gamybos ir operacijų planavi ... [+]

Pramonės inžinerija

MEF University pramoninė inžinerija B.Sc. Programa skirta padengti naujausias pramonės inžinerijos temas. Mūsų studentai siekia būti aprūpinti techniškai aukštesnėmis žiniomis ir patirtimi. Kadangi programa siekiama gaminti pasauliniu mastu konkurencingus absolventus ne tik dėl gamybos ir paslaugų sektoriaus paklausos, bet ir pradėti ir plėtoti naujus verslus, studentai bus gerai informuoti apie susijusius sektorius ir įkurti naują verslą; šiuo tikslu programa apima tiek privalomus, tiek pasirenkamuosius kursus ne tik sprendimų priėmimo, verslumo, pramonės, bet ir verslo srityse. Mūsų programoje daugiau dėmesio skiriama naujoms temoms, susijusioms su paslaugų sektoriumi, o ne klasikiniais dalykais, susijusiais su gamybos sektoriumi. Atsižvelgiant į tai, studentams suteikiama gausybė gamybos ir paslaugų valdymo, finansų, tiekimo grandinės valdymo ir sprendimų palaikymo sistemų srityse, pradedant antrųjų metų bakalauro lygiu, naudojant įvairius pasirenkamuosius kursus. Lygiagrečiai su vis didėjančia populiarumo tendencija, pasirenkamieji kursai siūlomi tokiose srityse kaip „Lean Manufacturing and Service Systems“, „Optimization Models in Finance“, tiekimo grandinės modeliavimas ir duomenų gavyba.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

MEF University

Mes siūlome šiuolaikinę ir visapusišką politikos mokslų ir tarptautinių santykių mokymo programą, siekiant suteikti mūsų studentams turtingų žinių ir pažangių įgūdžių, ku ... [+]

Politologija ir tarptautiniai santykiai

Mes siūlome šiuolaikinę ir visapusišką politikos mokslų ir tarptautinių santykių mokymo programą, siekiant suteikti mūsų studentams turtingų žinių ir pažangių įgūdžių, kurie suteiks jiems galimybę analizuoti pokyčius, vykstančius visame pasaulyje politikos, saugumo, diplomatijos srityse. , teisė ir ekonomika.

Pirmaisiais ir antraisiais mokymosi metais mūsų studentams bus pasiūlyti įvadiniai kursai, kurie sudarys socialinių mokslų pagrindus, tokius kaip politologija, sociologija, civilizacijų istorija, politinės minties istorija, pagrindinės teisės sąvokos, tarptautinė politinė ekonomika ir tyrimų metodai. Taip pat bus siūlomi kursai, kurie pagerins mūsų studentų gebėjimą naudotis kompiuteriais ir iš anksto technologiniais produktais.... [-]

Turkija Maslak
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Ayazağa Cad. No.4
34396 Maslak, Istanbul, Turkija