Mevlana University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų steigėjas organizacija, Gevher sultono švietimas, moksliniai tyrimai, kultūros ir sveikatos fondas (GESAV), buvo sukurta 2007 metais ir buvo pradėtas Mevlana universiteto įsteigimas nuo tada, kai buvo atliktas pirmasis žingsnis švietimo gyvenime mūsų šalies liepos, 2009. Mūsų universitetas užima savo pavadinimą iš garsių emisaras universalių humanitarinių vertybių, Hazrat Mevlana Jalaluddin Rumi, turint tai pagrindinis tikslas būti viena iš pirmaujančių universitetų nuo Atsižvelgiant kokybės švietimo, kultūros, meno, taško, taip pat tarp- civilizacija dialogas, taikos ir tolerancijos veikla kartu su mokslinių tyrimų ir paskelbimą.

  1. Nutarimas advokatų skaičių 5193, paskelbtas Žin d 07.07.2009, nustato, kad mūsų universitete organizaciją, įsteigtą Gevher Sultan švietimo, mokslinių tyrimų, kultūros ir sveikatos fondas. Yra šeši fakultetai, vienas koledžas, vienas profesinėje mokykloje, trys institutai ir dviejų centrų.

Akademinių padalinių į Organization Chart - fakulteto Inžinerinės - kolegijos Sveikatos priežiūros mokslai - Edukologijos fakulteto - Profesinės mokyklos - Teisės fakultetas - institutas mokslų - vadybos fakultetas - socialinių mokslų instituto - medicinos fakultetas - sveikatos instituto mokslų

Vietos

Turkija internete

Address
Turkija internete, Turkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: