Oficialus aprašymas

Apie mus

Kaip mokslo universitetas, Özyeğin universitetas visada atveria naujus horizontus ir suteikia naujų galimybių studentams, kad jie galėtų atrasti tikrąsias kompetencijas. Siekdamas, kad absolventai išsiskirtų ir būtų vienas žingsnis į priekį, „Özyeğin“ siūlo novatorišką švietimo modelį, kuris priduria vertę savo studentams. „Özyeğin“ universiteto pagrindinė misija yra parengti savo studentus išradingais verslo pasaulio absolventais, užtikrinant, kad jie žino daugiau nei vieną užsienio kalbą, įgyja naujų įgūdžių per socialinę veiklą, nuolat tobulintųsi, plečia savo pasaulinę viziją prieš baigiant tarptautinę praktiką arba mainų programas, ir visada būna visuomenės labui.

Fondo istorija

2005 m. Rudenį Hüsnü M. Özyeğin fondas pradėjo steigti Özyeğin universitetą. „Özyeğin“ universiteto įkūrimo metu buvo atlikti visapusiški tyrimai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 500 dalykų, įskaitant verslininkus, fakulteto narius ir universitetų bei aukštųjų mokyklų moksleivius. „Sektorių ir profesijų vystymas Turkijoje ir pasaulyje“. Remiantis šių tyrimų rezultatais, ARAMA Consulting pradėjo projektavimo procesą. Universiteto pagrindinės vertybės ir vizija buvo aptarti ir nustatyti bendradarbiaujant su visomis suinteresuotosiomis šalimis. Özyeğin universitetas savo viziją formavo per keletą seminarų. Šiuose seminaruose dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių, įskaitant verslininkus, fakulteto narius, universiteto studentus ir naujus absolventus.

Pagal savo kolektyvinę viziją Özyeğin universitetas buvo oficialiai įsteigtas 2007 m. Gegužės 18 d., Kad taptų unikaliu universitetu, kuris prisidėtų prie socialinės plėtros per šiuolaikinę švietimo sistemą, naujovišką struktūrą, integruotą į gyvenimą, akademinį požiūrį, susietą su sektoriais, ir akademines programas.

2008 m. Rugsėjo mėn. „Özyeğin“ universitetas pasveikino pirmuosius savo „Altunizade“ universiteto studentus ir 2011 m. Rugsėjo mėn. Atidarė savo „Çekmeköy Campus“ duris.

Çekmeköy Campus

Özyeğin universitetas Çekmeköy Campus yra ramus, ramus ir ramus universiteto miestelis. Įkurta pirmaujančios architektūros įmonės, kuri taip pat sukūrė Kembridžo universiteto ir Prinstono universiteto pastatus, OzU Çekmeköy Campus yra pirmasis Turkijos LEED sertifikuotas miestelis. Įsikūręs 280 000 kvadratinių metrų žemės, universitetas siūlo visus patogumus ir patogumus, reikalingus studentų akademiniam tobulėjimui ir jų socialiniams, sportiniams ir kultūriniams renginiams, pasitelkiant ramius ir patogius studijų kambarius, šiuolaikines klases ir laboratorijas, 15 000 kvadratinių metrų „Athletic Center“, 2600 kvadratinių metrų biblioteka ir dvi auditorijos, turinčios atitinkamai 350 ir 372 asmenų.

Vizija

Esame finansiškai prieinamas ir verslumo mokslinių tyrimų universitetas. Visose mūsų programose mes siekiame, kad jos būtų pripažintos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu kaip viena iš dešimties Turkijoje, Rytų Europoje ir Artimuosiuose Rytuose ir viena iš 200 geriausių pasaulyje. Mūsų absolventai bus žinomi, kad nedelsdami pasikeis savo darbdaviams.

Misija

„Özyeğin“ universiteto misija yra kurti, dalintis ir taikyti žinias visuomenei. Mūsų taikomųjų tyrimų darbotvarkė sukuria naudingų žinių. Mes dalijamės savo žiniomis per mūsų švietimo programas, kurios keičia mūsų studentų gyvenimą. Taikant šias žinias visuomenė gauna ekonominę naudą per pradines ir spin-out įmones, taip pat padidindama esamų įmonių efektyvumą ir našumą.

Pagrindinės vertybės

Pagrindinės „Özyeğin“ universiteto vertybės yra laisvė, lankstumas, daugialypiškumas ir prieinamumas.

  • Universitetas bus akademinės laisvės ir institucinės autonomijos gynėjas.
  • Universitetas suteiks daug lankstumo studentams, darbuotojams ir institucijoms, su kuriomis jis bendradarbiauja. Turėdamas tokias savybes kaip lanksčios struktūros, dinamiškos programos ir laisvė pasirinkti kursus, universitetas savo studentams ir mokslo darbuotojams suteikia galimybę prisitaikyti prie sparčiai kintančio verslo gyvenimo, taip pat švietimo ir mokslinių tyrimų galimybių, kurias galima pritaikyti pagal individualius skirtumai.
  • Universitetas priims daugialypį požiūrį, kuris pasiūlo įvairias galimybes ir charakteristikas, ir kurti aplinką, apimančią įvairias kultūras ir požiūrius. Universitetas vystysis įvairovės aplinkoje, suteikiant įvairias galimybes keistis tarpkultūriniais ryšiais, remti kūrybingumą, mokymąsi ir atradimą. Atsižvelgiant į tai, didelę reikšmę turės skirti tarptautinėms studentų ir dėstytojų mainų programoms ir tarptautiniam akademiniam bendradarbiavimui.
  • Su veiksmingu veiklos ir finansinės paramos modeliu, universitetas bus finansiškai prieinamas studentams iš įvairių segmentų Turkijos ir regiono. Dėl veiksmingos stipendijų sistemos universitetas suteiks galimybių puikiems ir sėkmingiems studentams, kurių ištekliai yra riboti; Be to, novatoriškos kreditų sistemos dėka studentai, norintys prisiimti finansinę atsakomybę už savo studijas, sudarys galimybes.

Nediskriminacinis pareiškimas

Özyeğin universitetas samdo akademinius ir administracinius darbuotojus ir priima studentus, nepaisant lyties, rasės, spalvos, tautinės ar etninės kilmės, tikėjimo, religijos, amžiaus, negalios, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės ir nediskriminuoja dėl lyties, rasės, spalvos, tautinės ar etninės kilmės, tikėjimo, religijos, amžiaus, negalios, seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės administruojant savo švietimo ir užimtumo politiką, stipendijų skyrimą arba bet kurias universiteto remiamas programas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Ozyegin University

Ekonomikos studija aiškina, kaip žmonės pasirenka ir padeda suprasti visuomeninius, verslo ir pasaulinius klausimus. Ekonomika yra ypač naudinga šiandien besikeičiančioje ... [+]

Apžvalga

Ekonomikos studija aiškina, kaip žmonės pasirenka ir padeda suprasti visuomeninius, verslo ir pasaulinius klausimus. Ekonomika yra ypač naudinga šiandien besikeičiančioje pasaulio darbo rinkoje. Ekonomikos laipsnis suteikia problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių, kurie yra taikomi daugelyje profesijų ir karjeros.

Programos tikslas yra suprasti įmonių ir vartotojų sprendimus, taip pat ekonominių problemų pasekmes ir priežastis. Özyeğin University Ekonomikos fakultetas yra įsipareigojęs teikti aukščiausio lygio bakalauro ir magistro studijų programas bei gaminti aukštos kokybės ekonominius tyrimus.

Būti geru ekonomistu reikia svarbių savybių - tiek techninių, tiek asmeninių. Tai apima, bet neapsiriboja:... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Özyeğin University pradėjo savo tarptautinę verslo ir prekybos programą, kurios ambicingas tikslas yra ugdyti rytojaus pasaulio ekspertus, kurie atitiktų tarptautinio ver ... [+]

Apžvalga

Özyeğin University pradėjo savo tarptautinę verslo ir prekybos programą, kurios ambicingas tikslas yra ugdyti rytojaus pasaulio ekspertus, kurie atitiktų tarptautinio verslo pasaulio poreikius ir iššūkius. Pagrindinis programos tikslas - suteikti savo studentams būtinus įgūdžius ir įrankius, kad taptų konkurencingi labai globalizuotame pasaulyje. Programa reikalauja studentų pasirinkti kompetencijos sritį, kurioje studentai susipažins su regiono socialine struktūra, jos kalba ir, svarbiausia, su verslo praktika. Departamentas skatina studentus lankyti stažuotes arba tęsti studijas prestižinėse kompanijose, universitetuose ar įstaigose pasirinktuose regionuose.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Özyeğin University psichologijos programos misija yra prisidėti sprendžiant socialines problemas, perduodant dinamiškos ir kompetentingos dėstytojos sukurtas psichologine ... [+]

Apžvalga

Özyeğin University psichologijos programos misija yra prisidėti sprendžiant socialines problemas, perduodant dinamiškos ir kompetentingos dėstytojos sukurtas psichologines žinias kiekvienam gyvenimo aspektui ir gaminti naujus psichologus psichologijos teorinėms ir praktinėms sritims. Mes siekiame pasiūlyti visuotinį švietimą, atsižvelgdami į naujus psichologijos įvykius ir šalies poreikius; ir puoselėjame savo studentams mokymosi ir praktikos aplinką, kad savo profesines žinias ir įgūdžius galėtų pritaikyti praktikoje ir tobulinti jų akademinę bei asmeninę raidą.

Akreditacija

ÖzÜ psichologijos katedra buvo akredituota Turkijos psichologinës asociacijos akreditavimo komiteto 2016 m. 7 metams.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Pasaulinės rinkų integracijos eroje yra didesnė konkurencija kartu su didžiulėmis galimybėmis. Kadangi finansinių paslaugų pramonė ir toliau vystosi, taip pat auga kvalif ... [+]

Apžvalga

Gerai veikiantis finansų sektorius yra ne tik ekonominio vystymosi rezultatas, bet ir vienas iš pagrindinių ilgalaikio augimo variklių.

Pasaulinės rinkų integracijos eroje yra didesnė konkurencija kartu su didžiulėmis galimybėmis. Kadangi finansinių paslaugų pramonė ir toliau vystosi, taip pat auga kvalifikuotų žmogiškųjų išteklių poreikis. Siekdami užtikrinti, kad mūsų absolventai sėkmingai pasiektų labai konkurencingą rinką, kuri vertinga žiniomis ir patikimumu, mes esame pasiryžę tobulinti savo žinias, įgūdžius ir gebėjimus.

Tarptautinių finansų bakalauro studijų programa, kurioje yra žinomas fakultetas, stipri mokymo programa ir ryšiai su finansinių paslaugų sektoriumi, yra skirta absolventams, žinantiems apie šiandienos sudėtingus ekonominius ir socialinius klausimus. Mūsų misija yra aprūpinti moksleivius jiems reikalingomis priemonėmis ir įgūdžiais, reikalingais jų būsimoms karjeros sąlygoms, ir suteikti jiems pagrindą jiems tapti kompetentingais vadovais, kurie prisiims lyderio vaidmenis savo profesiniame ir kasdieniniame gyvenime.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Sveiki atvykę į Tarptautinių ryšių departamentą Özyeğin University . Tarptautiniai santykiai yra socialinių mokslų srities uždavinys, į kurį įtraukiami įvairūs tarpdiscip ... [+]

Apžvalga

Sveiki atvykę į Tarptautinių ryšių departamentą Özyeğin University . Tarptautiniai santykiai yra socialinių mokslų srities uždavinys, į kurį įtraukiami įvairūs tarpdisciplininiai metodai iš istorijos, ekonomikos ir sociologijos, skirti studijuoti tarptautinių veikėjų, tokių kaip valstybės, tarptautinės organizacijos, tarptautinės korporacijos ir nevyriausybinės organizacijos, santykius. Be šių santykių teorinių ir empirinių aspektų, tarptautiniai santykiai taip pat tiria jų geografinius ir regioninius vaidmenis. Sąveika, kylanti iš šių santykių, lemia tam tikrus reiškinius, tokius kaip tarptautinis ir regioninis saugumas, migracija, tarptautinės teisės sąvokų pakeitimas, karo nusikaltimai, atstatymas po konflikto ir valstybės kūrimas.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Bakalauro valdymo informacinių sistemų programa siekiama ugdyti aukščiausio lygio absolventus, kurie gali patenkinti įmonių poreikius kurti, saugoti, pasiekti ir keistis ... [+]

Apžvalga

Bakalauro valdymo informacinių sistemų programa siekiama ugdyti aukščiausio lygio absolventus, kurie gali patenkinti įmonių poreikius kurti, saugoti, pasiekti ir keistis informacija; kurie turi labai pažangių įgūdžių ir gebėjimų planuoti, kurti, įdiegti ir valdyti reikalingus metodus, procesus ir sistemas, reikalingus norint patenkinti tokius informacijos poreikius įmonėms ar jų įmonėms; ir kurie sugeba nustatyti, įvykdyti ir valdyti tokius poreikius atlikdami technines, ekonomines ir strategines analizes.

Technologijos ir verslo ekspertas

Bakalauro vadybos informacinių sistemų programa yra sukurta kaip pati išsamiausia ir naujausia šios srities programa Turkijoje. Programa didžiuojasi turtingu mokymo programa, parengta glaudžiai bendradarbiaujant pramonės ir technologijų įmonėms. Tai suteikia tvirtą pagrindą visoms valdymo informacinių sistemų funkcijoms, kurios yra naudojamos nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose, siūlo specializaciją pasaulinės valdymo informacinėse sistemose ir remia nacionalines bei tarptautines komercines operacijas.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Bakalauro Verslumo programa siekiama parengti "nepriklausomus", "verslo" ir "socialinius" verslininkus, kurie bus plėtros varomoji jėga ir inovacijų, kurias jie atlieka, ... [+]

Apžvalga

Bakalauro Verslumo programa siekiama parengti "nepriklausomus", "verslo" ir "socialinius" verslininkus, kurie bus plėtros varomoji jėga ir inovacijų, kurias jie atlieka, bei jų sukurtų verslo ir užimtumo galimybių.

Programa stengiasi aprūpinti moksleivius reikalingu išsilavinimu ir gebėjimais ieškoti ir įvertinti galimas verslo galimybes ir paversti juos įperkamus ir tvarius ekonominius produktus bei paslaugas ir taip sukurti naujas verslo ir užimtumo galimybes. Siekdama padidinti studentų supratimą apie verslumą, programa ne tik suteiks studentams daug galimybių ir galimybių įgyti ir (arba) plėtoti verslumo įgūdžius, bet ir mokys juos verslumo elgesį, požiūrį ir galimybes.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Sparčiai besikeičiančiame konkurenciniame pasaulyje reikalingi asmenys, kurie sugeba kurti, panaudoti ir valdyti kūrybines žinias. Pagrindinis bakalauro verslo administra ... [+]

Apžvalga

DĖMESIO ŠIANDIENO IR TOMORROW VERSLO GYVENIMAS

Sparčiai besikeičiančiame konkurenciniame pasaulyje reikalingi asmenys, kurie sugeba kurti, panaudoti ir valdyti kūrybines žinias. Pagrindinis pagrindinis bakalauro verslo administravimo programos tikslas yra suteikti studentams valdymo viziją, kuri gali sujungti šiandienos reikalavimus ir rytdienos kylančias vertybes ir ugdyti aukščiausio rango vadovus, kurie gali prisiimti pagrindinius vaidmenis verslo pasaulyje, taip pat verslininkus, kurie būtų ekonomikos varomoji jėga.

Per pirmuosius ir antrus metus studentai dalyvauja kursinių darbų, daugiausia sudarytų iš pagrindų kursai ir reikalaujama programos kursus. Pradedant savo antrus metus, studentai imasi įvairių sektorių sprendimų kursų, kuriuose jie iš pradžių susipažįsta su įvairiais verslo sektoriais, pavyzdžiui, finansinėmis paslaugomis, sveikatos priežiūra ar vartotojų ir pramonės prekių gamyba. Trečiaisiais ir ketvirtaisiais metais studentai dažniausiai vykdo pasirenkamuosius kursus.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Ozyegin University

Bakalauro laipsnio aviacijos vadybos programa didžiuojasi savo turtingu mokymo programa, skirta stipriai įtvirtinti valdymo ir aviacijos pagrindus daugelyje pagrindinių i ... [+]

Apžvalga

Bakalauro laipsnio aviacijos vadybos programa didžiuojasi savo turtingu mokymo programa, skirta stipriai įtvirtinti valdymo ir aviacijos pagrindus daugelyje pagrindinių ir pagrindinių kursų. Programos išsami mokymo programa supažindina studentus su valdymu ir aviacija, jiems suteikiant gilių žinių ir pažangių įgūdžių, reikalingų abiem sritims. Bakalauro aviacijos vadybos programa taip pat praturtina įvairius pasirenkamuosius dalykus įvairiose disciplinose, suteikiant studentams galimybę specializuotis jų dominančiose srityse. Įgyvendinant tikrai tarptautinę viziją, programa taip pat siekia suteikti studentams tarptautinių mainų ir stažuočių, turinčių akivaizdžių įrašų.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Özyeğin University civilinės inžinerijos bakalauro studijų programa siekia ugdyti naujos kartos inžinierių, turinčių gilių žinių ir didelių gebėjimų naudoti pažangiausias ... [+]

Apžvalga

Özyeğin University civilinės inžinerijos bakalauro studijų programa siekia ugdyti naujos kartos inžinierių, turinčių gilių žinių ir didelių gebėjimų naudoti pažangiausias technologijas civilinės inžinerijos programoms; turinti platų įgūdžių savo specializacijos srityje, tiek dizaino, tiek praktikos požiūriu; skirta asmeninėms, kultūrinėms ir socialinėms vertybėms; parodydamas intensyvų entuziazmą ir stiprų norą mąstyti, klausinėti ir mokytis. Mūsų absolventai bus privilegijuoti užimti pozicijas įvairiose civilinės inžinerijos srityse, kurios reikalauja išsamios specializacijos besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Mūsų absolventai

Mūsų absolventai bus... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

"Electric Elektronic Engineering" bakalauro studijų programa 2009 m. Rugsėjo mėn. Pasveikino pirmuosius moksleivius. Pirmoji ugdymo struktūros struktūra buvo vykdoma vado ... [+]

Apžvalga2009 m. Rugsėjo mėn. Pirmoji studentų programa "Elektros elektronikos inžinerijos bakalauro laipsnis" palankiai įvertino pirmąjį moksleivį. Pirmasis mokymo struktūros sudarymas buvo vykdomas vadovaujantis ABET kriterijais, o pagrindinės kompiuterijos mokslo mokyklos pasaulyje ir Turkijoje buvo išnagrinėtos pagal visų suinteresuotųjų šalių ir konsultantai. Mūsų departamentas taip pat apima Bolonijos standartus savo struktūrose. Atsižvelgdama į naują 2014 m. Atliktą vertinimo etapą, mes nusprendėme jį peržiūrėti MÜDEK (Inžinerinių programų vertinimo ir akreditavimo asociacija)Švietimo tikslaiMūsų absolventai galėsdirbti kaip elektriniai elektroniniai inžinieriai, mokslininkai ar vadovai nacionalinėse ar tarptautinėse kompanijose,siekti magistro ar doktorantūros laipsnių elektros inžinierių elektrotechnikos srityje ar susijusioje srityje, visame pasaulyje studijuojančių mokyklų ir galų gale išlaikyti fakulteto pareigas akademinėse srityse irkurti naujus produktus, pagrįstus elektros elektroninių inžinierių pažanga ir (arba) pradėti naujas aukštųjų technologijų įmones.Programos rezultataiIki studijų pabaigos mūsų studentai įgis žemiau nurodytas žinias, gebėjimus ir elgseną.Pagrindiniai rezultatai 1. Gebėjimas veiksmingai bendrauti ir parašyti bei pateikti ataskaitą turkų ir anglų kalbomis. 2. Gebėjimas dirbti individualiai, tarpdisciplininėse ir daugiadisciplininėse komandose. 3. Pripažįstama, kad reikia visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir gebėjimo susipažinti su informacija, sekti mokslo ir technologijų raidą bei nuolat atsinaujinti. 4. Žinios apie projektų valdymą, rizikos valdymą, inovacijas ir pokyčių valdymą, verslumą ir darnų vystymąsi. 5. Informuotumas apie sektorius ir galimybė parengti verslo planą. 6. Profesinės ir etikos atsakomybės supratimas ir etiško elgesio įrodymas.Inžinerijos fakultetas Specifiniai rezultatai 7. Žinios apie inžinerines problemos epochoje, pasaulinis ir visuomeninis inžinerinių sprendimų poveikis sveikatai, aplinkai ir saugumui bei jų teisinės pasekmės. 8. Žinios apie esamas inžinerines programas ir standartus, naudojamus inžinerijos programose. 9. Gebėjimas identifikuoti, formuluoti ir išspręsti... [-]
Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Bakalauro gastronomijos ir kulinarijos meno programa skirta tiems studentams, kurie nori siekti profesinės karjeros kulinarinio meno ir maisto paslaugų srityje. ... [+]

Apžvalga

Bakalauro gastronomijos ir kulinarijos meno programa skirta tiems studentams, kurie nori siekti profesinės karjeros kulinarinio meno ir maisto paslaugų srityje. Ši ketverių (4) metų studijų programa yra integruota į restoranų valdymą ir yra tokio pobūdžio Turkijoje. Programa užtikrina tvirtą pagrindą su pagrindiniais kulinarijos meno kursais, po kurio praturtėja daugybės pažangių kulinarijos technologijų kursai; ir vėliau supažindina studentus su restoranų valdymu. Per savo 4 metų trukmės studijas mokiniai mokysis kulinarinio pasaulio paslapčių ir įgis praktinės patirties, pritaikydami savo teorines žinias praktikoje taikomuose kursuose.

Gastronomijos ir kulinarijos meno programa turi išskirtinę partnerystę su "Le Cordon Bleu International" ir naudoja "Le Cordon Bleu International" ilgametę kulinarinių žinių ir mokymo tradiciją. Mokiniai rengia kulinarinio meno kursus pagal "Le Cordon Bleu Chef" instruktorių, kurie pristato "Le Cordon Bleu" metodus, naudojančius "Le Cordon Bleu" mokymo medžiagą.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Pirmoji studentų programa kompiuterinių technologijų srityje palankiai įvertino 2010 m. Rugsėjo mėn. Pirmasis mokymo programos struktūrizavimas buvo atliktas vadovaujanti ... [+]

Apžvalga

Technologija tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, ir mes tapo priklausomi nuo technologijų. Tai gali sudaryti įspūdį, kad šiuo metu mes dabar valdome technologijas ir mokslą daugiau nei bet kada anksčiau. Bet kaip tiksliai tai? Yra pavojus priklausomybės nuo technologijų priklausomybei: tai gali apriboti mąstymą, išradimą ir kūrybiškumą, galiausiai susilpninti mokslo ir technologijų gamybos galingumą. Taigi, inžinerijos fakulteto misija turėtų būti transformuoti mūsų jaunimą iš technologijų naudotojų į technologijų kūrėjus didžiojoje technologijų vandenyne. Mūsų remiami inžinieriai turi žinoti, kad bent pusė žinių ir įgūdžių, kurių jie turi norėdami sukurti mobilųjį telefoną, kurį jie turi savo rankose, iš tikrųjų priklauso savo protui. Jų pagrįstas pasitikėjimas savimi ir žinių kaupimas neabejotinai turi įtakos jų būsimiems verslininkystės siekiams ir jų prisijungimui prie akademinio pasaulio per mokslinę gamybą. Reikėtų žinoti, kad už kiekvienos sėkmingos technologinės iniciatyvos yra asmenys, kurie savo pagrindiniais principais yra priėmę žinių kaupimą, sunkų darbą ir racionalų mąstymą. Priešingai nei populiariam mąstymui, "gera idėja" niekada nepakanka, kad savaime būtų sukurtas technologijų gigantas. Atsižvelgdami į tai, mes mokome savo mokinius, kad mokymas, apklausa ir analizė yra pagrindiniai mąstymo būdai. Nors mes tai darome, mes taip pat rengiame juos kaip verslininkus inžinierius, padedame jiems integruotis į pramonę ir atrandame savo studentus, norinčius anksčiau siekti akademinės karjeros, kad nukreiptų juos į tinkamą kursą.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Architektūros ir dizaino fakultete, įsteigtame pirmą kartą Turkijoje, Komunikacijos departamentas siūlo ketverių metų bakalauro studijų programą, kurios tikslas - suprast ... [+]

Apžvalga

Architektūros ir dizaino fakultete, įsteigtame pirmą kartą Turkijoje, Komunikacijos departamentas siūlo ketverių metų bakalauro studijų programą, kurios tikslas - suprasti komunikacijos dizaino principus, teorijas ir praktiką, siekiant perduoti idėjas. ir informacija, susidedanti iš vaizdo, teksto ir garso efektyviausios formos. Aplinkos sritys, tokios kaip informacijos architektūra, interaktyvios sąsajos dizainas, daugialypės terpės taikomosios programos, naujos kartos ryšio technologijos ir interaktyvios parodų sistemos, ši programa yra tarpusavyje remiama su kitais fakulteto katedrais. Mūsų studentai, be įgijimo stiprios komunikacijos dizaino principų fono, gali būti aprūpintos tarpdisciplininėmis žiniomis, apimančiomis plačią sritį, arba gilinant žinias per modulinę programą, gali būti baigtos kaip ekspertai asmeniškai sutelktoje srityje.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

2009 m. Rugsėjo mėn. Pirmieji studentai pasveikino bakalauro studijų programą. Pirmasis mokymo struktūros sudarymas buvo atliekamas vadovaujantis ABET kriterijumi, vadova ... [+]

Apžvalga

Özyeğin University Mechanikos inžinerijos katedra buvo įkurta 2009 m. Mes turime pirmąsias absolventus 2014 m. Iki 2015 m. Mokslinių tyrimų ir švietimo veikla yra vykdoma su 9 fakulteto nariais, kurie yra ekspertai energetikos, mechatronikos ir medžiagų srityse. Bendras stipendijų katedros dydis yra 60%. Iki 2015 m. 54 nauji studentai gali užsiregistruoti mechaninės inžinerijos programoje.

Mūsų misija

Mechanikos inžinerijos katedros misijos - ugdyti veiksmingus inžinierius ir mokslininkus, turinčius verslumo ir tyrėjų dvasios, kurie turi pagrindines mokslo ir technikos žinias ir sugebėjimą naudoti modernias technologijas, kurios yra būtinos naujų teorijų ir technologijų kūrimui ir plėtrai visuomenės ir pramonės reikalaujamų prietaisų, sistemų ir procesų realizavimui bei bendradarbiaujant su pramonės ir kitomis institucijomis atlikti fundamentaliuosius ir taikomuosius tyrimus, kad visuomenė gautų naujos informacijos, kuri būtų svarbi pažangių technologijų kūrimui ir gamybai. technologiniai produktai ir procesai.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Pramonės dizaino profesija siekia išspręsti žmonių problemas, pagerinti jų gyvenimo kokybę ir padaryti gyvenimą maloniam projektuojant ir kuriant naujoviškus produktus, p ... [+]

Apžvalga

Pramonės dizaino profesija

Pramonės dizaino profesija siekia išspręsti žmonių problemas, pagerinti jų gyvenimo kokybę ir padaryti gyvenimą maloniam projektuojant ir kuriant naujoviškus produktus, paslaugas ir sistemas. Šios profesijos pagrindas - analizuoti naudotojų esamą patirtį, pagerinti suprastą patirtį ir pasiūlyti naujų vartotojų patirties. Tokių pastangų rezultatai yra platų asortimentą produktų, paslaugų ir sistemų, kurias naudojame kiekvieną dieną. Tai yra "CocaCola" butelis, kuris tapo prekės ženklo piktograma, "Sony Walkman", kuris pakeitė muzikos klausymo praktiką ir "Apple iPhone", kuris pakeitė mūsų sąveiką su telefonais. Šie pavyzdžiai taip pat pabrėžia plačią pramonės dizainerių darbo sritį. Unikalus socialinis ir kultūrinis Turkijos kontekstas netgi plečia mūsų šalies pramoninio dizaino pritaikymą. Kartu su vystymosi ir ekonomikos augimo akcentu bendrovės atkreipė dėmesį į pramoninį dizainą, siekdami pasiūlyti naujoviškus sprendimus. Šiame aspektu pramonės dizainas vertinamas kaip naujas naujovių šaltinis, taigi ir konkurencija.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Pramonės inžinerijos bakalauro studijų programa pirmųjų studentų pasveikino 2009 m. Rugsėjo mėn. Pirmasis mokymo programos struktūrizavimas buvo atliktas vadovaujantis AB ... [+]

Apie mus

Pramonės inžinerijos bakalauro studijų programa pirmųjų studentų pasveikino 2009 m. Rugsėjo mėn. Pirmasis mokymo programos struktūrizavimas buvo atliktas vadovaujantis ABET kriterijaus pagrindu, atsižvelgiant į visų suinteresuotųjų šalių pastabas ir pagrindinius pramonės inžinerijos mokyklų tyrimus pasaulyje ir Turkijoje. konsultantai. Mūsų departamentas taip pat apima Bolonijos standartus savo struktūrose. Atsižvelgdama į naują 2014 m. Atliktą vertinimo etapą, mes nusprendėme jį peržiūrėti MÜDEK (Inžinerinių programų vertinimo ir akreditavimo asociacija)

Švietimo tikslai

Mūsų absolventai galės

dirbti pramonės inžinieriumi, tyrėjais ar vadovais nacionalinėse ar tarptautinėse kompanijose,siekti magistro ar doktorantūros laipsnių pramonės inžinierių ar susijusioje srityje, mokyklose visame pasaulyje ir galiausiai išlaikyti fakulteto pareigas akademinėje bendruomenėje irkurti naujus produktus, grindžiamus pramonės inžinierių pasiekimais ir (arba) pradėti naujas aukštųjų technologijų įmones.Programos rezultatai... [-]
Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Studentai, sėkmingai baigę anglų kalbos parengiamąją programą, turi teisę pradėti savo 4 metų bakalauro profesinės skrydžio programą. Akademinius kursus, taip pat teorini ... [+]

Apžvalga

Studentai, sėkmingai baigę anglų kalbos parengiamąją programą, turi teisę pradėti savo 4 metų bakalauro profesinės skrydžio programą. Akademinius kursus, taip pat teorinius pagrindinius mokymus atliks Özyeğin University bakalauro profesinio skrydžio programa, o skrydžio mokymus pasiūlo "AYJET Anatolian Stars Flight Training Organization" pagal akademinio bendradarbiavimo protokolą, pasirašytą tarp Özyeğin ir AYJET. Mūsų absolventai taip pat turės teisę gauti Civilinės aviacijos generalinio direktorato (SHGM) išduotą piloto licenciją (ATPL).

"Būsimieji studentai turi pateikti pirmosios klasės sveikatos pažymėjimą (1 klasė), kuriuos išduoda įgalioti aviacijos medicinos centrai, kuriuos pripažįsta Civilinės aviacijos generalinis direktoratas (SHGM), kartu su švaria sveikata, kurioje teigiama, kad" yra nėra jokių kliūčių ar apribojimų, kurie neleistų laikinajam orlaiviui dirbti kaip pilotas vieno piloto patvirtintose orlaiviuose. "... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Ozyegino universiteto Architektūros ir dizaino fakulteto siūloma interjero architektūros ir aplinkosaugos programa siekia parengti savo absolventus kaip interjero archite ... [+]

Apžvalga

Ozyegino universiteto Architektūros ir dizaino fakulteto siūloma interjero architektūros ir aplinkosaugos programa siekia parengti savo absolventus kaip interjero architektus, kurie daug dėmesio skiria aplinkos, socialiniam ir ekonominiam tvarumui, taikant tvarumo koncepcijas ne tik erdvinio dizaino, produktų ir medžiagas, bet ir visais jų projektavimo ir gamybos procesais.

Programos tikslas - išplėsti projektavimo žinias ir įgūdžius, griežtai tiriant aplinkos, socialines ir technologines aplinkybes, atliekant teorinius ir taikomuosius tyrimus bei formuluojant eksperimentines, kritines ir kūrybines perspektyvas geresnes gyvenamasis erdves.

Programa visapusiškai išnaudoja kursus ir iniciatyvas visoje Ozyegin universitete ir Architektūros ir dizaino mokykloje, norėdama parengti kompetentingus šios srities specialistus.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ozyegin University

Özyeğin University taikomųjų mokslų akademijos siūloma bakalaurų viešbučio vadybos programa yra 4 metų trukmės akademinė programa, pradėta kaip pirmoji tokio pobūdžio Tur ... [+]

Apžvalga

Özyeğin University taikomųjų mokslų akademijos siūloma bakalaurų viešbučio vadybos programa yra 4 metų trukmės akademinė programa, pradėta kaip pirmoji tokio pobūdžio Turkijoje, kurios viešai paskelbtas tikslas yra būti tarp aukščiausiųjų dvidešimt (20) tarptautinių akademinių programų šioje srityje. iki 2020 m.

Protokolas, pasirašytas tarp Özyeğin University bakalauro studijų viešbučių valdymo programos ir "Swissôtel Hotels"

Be to, Özyeğin University taikomųjų mokslų mokyklos bakalaurų viešbučių vadybos programa taip pat labai stengėsi įsteigti savo patariamąją tarybą, tokio pobūdžio pasaulyje, kurioje susirinko 12 aktyvių, veteranų svetingumo ir turizmo pramonės lyderių, surengdamas pirmąjį susitikimą ir ragindamas pradėti savo darbą 2009 m. liepos 16 d. Šiandien mūsų patariamoji taryba didžiuojasi savo aštuoniolika (18) nariais, kurie teikia rekomendacijas mūsų bakalauro studijų viešbučių vadybininkams kaip mentoriai.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Çekmeköy Campus Nişantepe District, Orman Street, 34794 Çekmeköy
34794 Orman Sokak, Istanbul, Turkija