Ozyegin University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Kaip mokslo universitetas, Özyeğin universitetas visada atveria naujus horizontus ir suteikia naujų galimybių studentams, kad jie galėtų atrasti tikrąsias kompetencijas. Siekdamas, kad absolventai išsiskirtų ir būtų vienas žingsnis į priekį, „Özyeğin“ siūlo novatorišką švietimo modelį, kuris priduria vertę savo studentams. „Özyeğin“ universiteto pagrindinė misija yra parengti savo studentus išradingais verslo pasaulio absolventais, užtikrinant, kad jie žino daugiau nei vieną užsienio kalbą, įgyja naujų įgūdžių per socialinę veiklą, nuolat tobulintųsi, plečia savo pasaulinę viziją prieš baigiant tarptautinę praktiką arba mainų programas, ir visada būna visuomenės labui.

Fondo istorija

2005 m. Rudenį Hüsnü M. Özyeğin fondas pradėjo steigti Özyeğin universitetą. „Özyeğin“ universiteto įkūrimo metu buvo atlikti visapusiški tyrimai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 500 dalykų, įskaitant verslininkus, fakulteto narius ir universitetų bei aukštųjų mokyklų moksleivius. „Sektorių ir profesijų vystymas Turkijoje ir pasaulyje“. Remiantis šių tyrimų rezultatais, ARAMA Consulting pradėjo projektavimo procesą. Universiteto pagrindinės vertybės ir vizija buvo aptarti ir nustatyti bendradarbiaujant su visomis suinteresuotosiomis šalimis. Özyeğin universitetas savo viziją formavo per keletą seminarų. Šiuose seminaruose dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių, įskaitant verslininkus, fakulteto narius, universiteto studentus ir naujus absolventus.

Pagal savo kolektyvinę viziją Özyeğin universitetas buvo oficialiai įsteigtas 2007 m. Gegužės 18 d., Kad taptų unikaliu universitetu, kuris prisidėtų prie socialinės plėtros per šiuolaikinę švietimo sistemą, naujovišką struktūrą, integruotą į gyvenimą, akademinį požiūrį, susietą su sektoriais, ir akademines programas.

2008 m. Rugsėjo mėn. „Özyeğin“ universitetas pasveikino pirmuosius savo „Altunizade“ universiteto studentus ir 2011 m. Rugsėjo mėn. Atidarė savo „Çekmeköy Campus“ duris.

Çekmeköy Campus

Özyeğin universitetas Çekmeköy Campus yra ramus, ramus ir ramus universiteto miestelis. Įkurta pirmaujančios architektūros įmonės, kuri taip pat sukūrė Kembridžo universiteto ir Prinstono universiteto pastatus, OzU Çekmeköy Campus yra pirmasis Turkijos LEED sertifikuotas miestelis. Įsikūręs 280 000 kvadratinių metrų žemės, universitetas siūlo visus patogumus ir patogumus, reikalingus studentų akademiniam tobulėjimui ir jų socialiniams, sportiniams ir kultūriniams renginiams, pasitelkiant ramius ir patogius studijų kambarius, šiuolaikines klases ir laboratorijas, 15 000 kvadratinių metrų „Athletic Center“, 2600 kvadratinių metrų biblioteka ir dvi auditorijos, turinčios atitinkamai 350 ir 372 asmenų.

Vizija

Esame finansiškai prieinamas ir verslumo mokslinių tyrimų universitetas. Visose mūsų programose mes siekiame, kad jos būtų pripažintos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu kaip viena iš dešimties Turkijoje, Rytų Europoje ir Artimuosiuose Rytuose ir viena iš 200 geriausių pasaulyje. Mūsų absolventai bus žinomi, kad nedelsdami pasikeis savo darbdaviams.

Misija

„Özyeğin“ universiteto misija yra kurti, dalintis ir taikyti žinias visuomenei. Mūsų taikomųjų tyrimų darbotvarkė sukuria naudingų žinių. Mes dalijamės savo žiniomis per mūsų švietimo programas, kurios keičia mūsų studentų gyvenimą. Taikant šias žinias visuomenė gauna ekonominę naudą per pradines ir spin-out įmones, taip pat padidindama esamų įmonių efektyvumą ir našumą.

Pagrindinės vertybės

Pagrindinės „Özyeğin“ universiteto vertybės yra laisvė, lankstumas, daugialypiškumas ir prieinamumas.

  • Universitetas bus akademinės laisvės ir institucinės autonomijos gynėjas.
  • Universitetas suteiks daug lankstumo studentams, darbuotojams ir institucijoms, su kuriomis jis bendradarbiauja. Turėdamas tokias savybes kaip lanksčios struktūros, dinamiškos programos ir laisvė pasirinkti kursus, universitetas savo studentams ir mokslo darbuotojams suteikia galimybę prisitaikyti prie sparčiai kintančio verslo gyvenimo, taip pat švietimo ir mokslinių tyrimų galimybių, kurias galima pritaikyti pagal individualius skirtumai.
  • Universitetas priims daugialypį požiūrį, kuris pasiūlo įvairias galimybes ir charakteristikas, ir kurti aplinką, apimančią įvairias kultūras ir požiūrius. Universitetas vystysis įvairovės aplinkoje, suteikiant įvairias galimybes keistis tarpkultūriniais ryšiais, remti kūrybingumą, mokymąsi ir atradimą. Atsižvelgiant į tai, didelę reikšmę turės skirti tarptautinėms studentų ir dėstytojų mainų programoms ir tarptautiniam akademiniam bendradarbiavimui.
  • Su veiksmingu veiklos ir finansinės paramos modeliu, universitetas bus finansiškai prieinamas studentams iš įvairių segmentų Turkijos ir regiono. Dėl veiksmingos stipendijų sistemos universitetas suteiks galimybių puikiems ir sėkmingiems studentams, kurių ištekliai yra riboti; Be to, novatoriškos kreditų sistemos dėka studentai, norintys prisiimti finansinę atsakomybę už savo studijas, sudarys galimybes.

Nediskriminacinis pareiškimas

Özyeğin universitetas samdo akademinius ir administracinius darbuotojus ir priima studentus, nepaisant lyties, rasės, spalvos, tautinės ar etninės kilmės, tikėjimo, religijos, amžiaus, negalios, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės ir nediskriminuoja dėl lyties, rasės, spalvos, tautinės ar etninės kilmės, tikėjimo, religijos, amžiaus, negalios, seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės administruojant savo švietimo ir užimtumo politiką, stipendijų skyrimą arba bet kurias universiteto remiamas programas.

Vietos

Ormanas Sokakas

Address
Çekmeköy Campus Nişantepe District,
Orman Street, 34794 Çekmeköy

34794 Ormanas Sokakas, Stambulas, Turkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis