Sabanci University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokslui, technologijoms ir socialinėms struktūroms tobulėjant kiekvieną dieną, pasauliui reikia labiau kvalifikuotų asmenų, turinčių žinių ir įgūdžių, reikalingų norint daryti karjerą bet kurioje pasaulio vietoje. Suvokdama šią aktualią problemą, 1994 m. „Sabancı“ grupė nusprendė įsteigti „pasaulio universitetą“, kuriam vadovautų „Sabancı“ fondas. Išsamiausio socialinės atsakomybės projekto „Sabancı Group“ Sabancı universiteto daigai buvo pasėti 1995 m. Vasarą, paieškos konferencijoje. Šiuo metu „Sabancı“ universitetas yra aukščiausias Turkijos universitetas, įvertintas „The World University“ reitinguose, ir tik vienas iš dviejų Turkijos universitetų, užimančių 500 geriausiųjų.

„Sabancı Holding“ yra strateginė portfelio įmonė, kurios pagrindinė veikla yra pridėtinės vertės kūrimas naudojant Grupės ekosistemą ir prioritetas teikiantis aukšto efektyvumo kultūrai. Šiuo metu „Sabancı Group“ įmonės veikia 12 šalių. „Sabancı Group“ turi 70 kompanijų ir 60 000 darbuotojų. Šios įmonės taip pat svariai prisidėjo prie Turkijos ekonomikos vystymosi. Nuosavos „Sabancı Holding“ akcijos, taip pat jos 11 dukterinių įmonių akcijos yra įtrauktos į „Borsa Istanbul“ (BIST) sąrašą ir sudaro 8,1% visos Turkijos akcijų rinkos kapitalizacijos.

Su savo pasaulinės klasės fakultetu, visame pasaulyje vertinamu išsilavinimu anglų kalba ir prieinamomis studijų kainomis, palyginti su panašiai reitinguojamais universitetais visame pasaulyje, SU yra vieta studijuoti Turkijoje. Universitetas taip pat teikia dideles stipendijas visų tautų ir visų švietimo sričių studentams, užtikrindamas aukštos kokybės prieinamą išsilavinimą visiems. SU siūlo visas programas savo žaliuojančiame miestelyje Tuzloje, Stambule, Turkijoje.

Švietimas

Universitetas teikia tarpdisciplininį išsilavinimą visuose trijuose savo fakultetuose su vienuolika bakalauro programų. „SU“ metu studentai turi galimybę pasirinkti didžiąją dalį po pirmųjų ar antrųjų mokslo metų. Tai leidžia studentams nuspręsti, kurią programą studijuoti universitete, geriau suprantant aukštąjį mokslą ir jų pačių akademinius bei karjeros interesus ir talentus.

Tyrimai

Sabanci University save laiko vienu novatoriškiausių ir į tyrimus orientuotų Turkijos universitetų. Vykdydamas savo filosofiją, universitetas siekia nukreipti savo mokslinių tyrimų pastangas pirmiausia į taikomuosius ir strateginius tyrimus, siekdamas tobulinti žinias, remti mokymą ir prisidėti prie bendruomenės pažangos. Universitetas gali pasigirti daugybe laboratorijų ir tyrimų centrų, įskaitant pažangiausią regiono nanotechnologijų tyrimų ir taikymo centrą. Tarp visų Turkijos universitetų SU taip pat yra didžiausios tyrimų pajamos vienam fakultetui.

SU skaičiais

 • 5000 ir daugiau studentų
 • 1:11 Fakulteto / studentų santykis
 • 12.500+ absolventų
 • 10% tarptautinės studentų organizacijos
 • 96% įdarbinimo procentas iškart po studijų baigimo
 • 102 laboratorijos, 8 tyrimų centrai, 2 forumai
 • 280 ir daugiau geriausių partnerių mainų studijoms visame pasaulyje

Karjeros galimybės

Sabanci University yra vertinami visuose sektoriuose ir daugelyje šalių tiek profesiniu, tiek akademiniu lygmeniu. 96% absolventų įsidarbina per metus nuo jų baigimo. 81% visų absolventų siekia profesinės karjeros gerai žinomose įmonėse. „Unilever“, „Accenture“, „Procter & Gamble“, „Ford“ ir „Deloitte & Touche“ yra tos įmonės, kuriose dirbo mūsų absolventai.

SU diplomas taip pat vertingas, jei norite tęsti akademinę karjerą. Universitetai, kuriuos mūsų absolventai pasirinko kaip pagrindines studijų programas, yra Carnegie Mellon universitetas, Kalifornijos universitetas, Politecnico di Milano, Bostono universitetas, Harvardo universitetas, Browno universitetas, Stanfordo universitetas ir Masačusetso universitetas.

Kiekvienas SU bakalauro studentas prieš baigdamas studijas turi atlikti privalomą stažuotę. SU karjeros plėtros ir stažuočių tarnyba, teikianti studentams karjeros konsultacijas, taip pat suteikia studentams daug darbo ir stažuočių galimybių visame pasaulyje ir rengia įdarbinimo renginius mieste su garsiomis įmonėmis.

Campus infrastruktūra

 • Nakvynė miestelyje su vonios kambariais
 • Sveikatos centras
 • 24/7 atidarytas informacijos centras (biblioteka)
 • Pilnai įrengtas sporto centras
 • Scenos menų centras
 • Valgykla, kavinės ir restoranai
 • Turgus
 • bankas
 • Kosmetikos parduotuvė
 • Kirpėja
 • Sveikatos centras

Vietos

Stambulas

Address
Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi
No: 27 Tuzla

34956 Stambulas, Stambulas, Turkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis