TED University

Įvadas

Oficialus aprašymas

TED

Turkijos įkūrėjas Mustafa Kemal Atatürk, įsitikinęs, kad švietimo vaidmuo yra labai svarbus šalies modernizavimui, savo kalboje Didžiosios Nacionalinės asamblėjos Turkijos asamblėjos inauguracijoje 1925 m. Lapkričio mėn. Paskelbė, kad norint pasiekti Šiuolaikinės švietimo sistemos Turkijoje tikslo tikslas buvo privatios įmonės dalyvavimas. Turkijos švietimo asociacija buvo įkurta 1928 m. Spalio 31 d., Remiantis šia vizija ir vadovaujantis naujoviškomis Atatiurko ir jo draugų pastangomis. 1939 m. Gruodžio 12 d. Ministro sprendimu buvo suteiktas teisinis statusas "Visuomenės gerovės asociacija".

Kaip nurodyta antroje jos chartijos dalyje, Turkijos Respublikos prezidentas yra Turkijos švietimo asociacijos globėjas. TED yra seniai įsteigta pilietinės visuomenės organizacija, teikianti stipendijas sėkmingiems studentams su ribotomis pajamomis, atverianti užsienio kalbos mokyklas ir bendruomenes kaip mokymo priemonę tiek Turkijoje, tiek užsienyje, kuria mokslines platformas, siekiančias tobulinti švietimo lygį Turkijoje, atsižvelgiant į šiuolaikinius pasaulio standartus, sukuria supratimą apie švietimo sistemos problemas Turkijoje ir galimus jos sprendimus bei padeda kurti Turkijos švietimo politiką. Šiuo metu TED yra 38 mokyklos, 2 atstovybės, studentų bendrabutis, absolventų biuras ir daugybė sporto klubų, priklausančių mokykloms.

TEDU

TED universitetas (TEDU) 2012 m. Įsteigė Turkijos švietimo asociacija (TED), kuri nuo 1928 m. Pradėjo švietimo plėtrą Turkijoje. TEDU yra progresyvi akademinė institucija, siūlančia integruotą požiūrį į aukštąjį mokslą ir aukštos kokybės studentams skirtą edukacinę patirtį. Per akademiškai griežtus dalykinius darbus, dinamišką mokymą, prasmingus mokslinius tyrimus ir daugybę galimybių mokiniams įsitraukti į užsienį ir užsienį, mes siekiame kurti įvairią socialiai atsakingų, globalaus besimokančių visą gyvenimą trunkančių mokinių bendruomenę.

Kviečiame studentus aktyviai dalyvauti nuolatinio mokymosi ir gamybos aplinkoje TEDU ir pasinaudoti privilegija būti TEDU studentu su daugybe stipendijų galimybių.

Misija ir vizija

  • Sukurkite mokyklas, siūlančias aukštos kokybės turizmo ir užsienio kalbų mokymą.
  • Išplėskite patirtį visuose švietimo lygmenyse nuo ikimokyklinio iki universitetinio lygio visoje šalyje.
  • Teikti studentams būstą ir remti sėkmingų studentų švietimą finansiniu poreikiu teikiant stipendijas visoje šalyje.
  • Kurti mokslo platformas, kad Turkijos švietimo standartai atitiktų šiuolaikinius lygius.
  • Išplėsti pilietinės iniciatyvos veiklą ir tarptautinėse platformose.
  • Atlikti mokslinių tyrimų projektus, siekiant didinti socialinį supratimą apie problemas ir esamos švietimo sistemos sprendimą.
  • Imk aktyvų vaidmenį formuojant Turkijos švietimo politiką.

Vietos

Ankara

Address
Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA
Ankara, Ankara, Turkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis