Oficialus aprašymas

APIE

Mūsų mokiniai yra Muzikos ir garso akademijos centre, remiami mūsų specialistų dėstytojų komanda. Mes siūlome specialų muzikos atlikimą ir gamybinį išsilavinimą, rengdami jus karjerą šiuolaikinės muzikos industrijoje, turėdami pripažintą muzikos kvalifikaciją.

Muzikos ir garso akademija, įkurta 1994 m., Siūlo profesionalių muzikantų muzikinį išsilavinimą nuo 16 iki 19 m. Iki baigiamųjų ir magistro studijų Edinburge, Ekseteryje, Gateshede, Glazge, Sautamptone, Swindon ir Online.

Su JK menininkais, dominuojančiais pasaulio muzikos scenoje, vis didėjantis festivalių ir gyva muzikos populiarumas, iš kurių 4 mlrd. Svarų dedama į JK ekonomiką, tai yra įdomi pramonė. Yra daugybė karjeros galimybių, kurias galite sekti nuo dainų kūrimo ir gamybos iki scenos valdymo ir garso inžinerijos. Šaltinis: JK muzika, norėčiau, kad esate čia.

AMS absolventai dabar sėkmingai dirba Jungtinėje Karalystėje ir pasaulinėje muzikos industrijoje, įskaitant:

Tristan Evans iš Vampų

Tristan Evans - Drummer in Virgin EMI pasirašė grupę "The Vamps". Jis taip pat yra daugelio jų dainų kūrėjas. Jie sukūrė savo įrašų kompaniją ir grojo stadionuose visame pasaulyje.

Laurence Joneso bliuzo metų atlikėja

Laurence Jones - dainų autorius, gitaristas ir vokalistas, laimėjęs 2014 m., 2015 m. Ir 2016 m., Jaunųjų bliuzo atlikėjų metų. Jis palaikė Van Morrisoną, Džeimso įlanką, Jools Holland ir Buddy Guy.

Alumni Josh Kumra

Josh Kumra - Pasirašęs į "Sony RCA", jis kartu parašė numerį 1 singlą "Do not Go" su "Wretch 32". Jis ketina išleisti savo albumą, bendradarbiaudamas su "Naughty Boy" ir "Emeli Sandé" draugais.

"Eddy Thrower" būgnai žemesni nei Atlanto

"Eddy Thrower" - "Drummer in Lower Than Atlantis", parduodantis 6 turistines keliones į JK ir turinčius 2 Top 40 albumų. Jie turi muziką tokiuose žaidimuose kaip "Tony Hawk" ir "Guitar Hero".

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Academy of Music & Sound Online

Šis trejų metų kursas, atitinkantis trečiąjį mokslo metus, yra skirtas studijuoti su muzika susijusį fondą, HND ar pripažintą pramonės patirtį kvalifikacijos srityje. Wol ... [+]

Šis trejų metų kursas, atitinkantis trečiąjį mokslo metus, yra skirtas studijuoti su muzika susijusį fondą, HND ar pripažintą pramonės patirtį kvalifikacijos srityje. Wolverhamptono universiteto patvirtinta, ji yra sukurta taip, kad atspindėtų pagrindinius pramonės karjeros Pathways , įskaitant našumą, gamybą ir verslą.

BA (HONS) PROFESINIS MUZIKOS VERSLASKurso informacijaKursasMokymai, patarimai ir patarimai iš pramonės mentoriųBendradarbiaukite su kitais muzikantais ir panašiais žmonėmisGaukite išsamių žinių apie tai, kaip veikia verslas ir muzikaValdykite ir pateikite savo muzikos produktusIšplėskite savo gyvenimo aprašymą ir portfelį, naudodami tikrąją patirtį ir produktusBA (Hons) profesionalūs muzikos vienetaiPROFESINIS PROJEKTAS... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba