Bucks New University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Turėdamas turtingą 125 metų istoriją, „ Bucks New University siūlo aukštos kokybės, į darbą orientuotas studijų programas įvairiose teminėse srityse, įskaitant:

2021 m. Gerojo universiteto vadovas mus įvertino 25 geriausiu universitetu už mokymo kokybę , kartu su 98% absolventų užimtumo lygiu (HESA 2020), moderniausiomis priemonėmis ir 3 geriausiomis studentų sąjungomis (NSS). 2020 m.) , Turime viską, ko jums prireiks, kad galėtumėte pasiekti sėkmę.

* Paspartinkite savo laipsnį naudodami šią pagreitintą pirmųjų metų programą. Galite pradėti sausio mėnesį ir baigti liepą - pasirengę pereiti tiesiai į antrus metus rugsėjo mėn. Tu tai padarysi:

  • būti mūsų High Wycombe miestelyje
  • naudos iš visos programos
  • paspartinti kelionę į aukštąjį mokslą
  • mėgaukitės visais puikiais siūlomais patogumais

144091_BF0958images-Top25teaching1Bucks New University","author_url":"","source":""}" />

20 geriausių JK universitetų absolventų įsidarbinimo galimybėms (HESA 2020)

Nuo pat pirmos dienos mes skatinsime jus sutelkti dėmesį į būsimą karjerą ir pasinaudoti daugybe galimybių, kol mokysitės.

Pramonės ryšiai, akreditacijos, stažuotės, verslumo skatinimas ir kviestiniai kviestiniai svečiai padės išsiskirti darbo rinkoje. Visas mūsų dėmesys įsidarbinimo galimybėms keliauja per visus mūsų kursus, o mūsų absolventai turi puikių istorijų.

Mes didžiuojamės tuo, kad esame 10 geriausių JK universitetų, įdarbinančių absolventus (HESA 2020), o 98% mūsų absolventų yra arba ketina pradėti dirbti, ar toliau mokytis per 15 mėnesių nuo baigimo.

144092_BF0958images-Top10employability1Bucks New University","author_url":"","source":""}" />

3 geriausios studentų sąjungos (NSS 2020)

Suprantame, kad studijos „Bucks“ nėra vien tik diplomo įgijimas. Tai apie pasinerimą į naujas patirtis, naujų aistrų paiešką ir tyrimą, naujų draugų susiradimą ir nuostabų klestėjimą.

Mūsų studentų sąjunga neseniai buvo išrinkta trečia vieta JK (NSS 2020), ir, kad ir ką norėtumėte, rasite klubą, draugiją ar komandą, kurioje galėsite dalyvauti. Jau nekalbant apie begales kitų galimybių, į kurias galite įsitraukti už savo kurso ribų, pavyzdžiui, savanorystė, įgūdžių dirbtuvės ir gausus bei įvairus renginių kalendorius. Be to, „ Big Deal“ programos dėka visi mūsų klubai, draugijos ir užsiėmimai yra nemokami!

144089_BF0958images-Top3unionBucks New University","author_url":"","source":""}" />

Naujausios priemonės

Mes investavome į įspūdingas patalpas, taigi, kai baigsite studijas, jūsų žinios ir patirtis bus atnaujintos. Nuo skrydžio treniruoklio iki ligoninės klinikos ar Sporto ir gerovės klinikos iki psichologijos laboratorijos būsimieji darbdaviai pamatys, kad jūs jau žinote savo kelią.

144858_Images-for-Karen_1212.jpgBucks New University","author_url":"","source":""}" />

Ideali vieta

Studijuosite vienoje iš trijų pagrindinių vietų - gražiame Bekingemšyre ( High Wycombe arba Aylesbury ) arba gyvybingame Middlesex ( Uxbridge ). Kur bebūtų jūsų kursas, rasite jaukių, saugių bendruomenių, gausybės pramogų, kurios jus užims, ir mylių šlovės kraštovaizdžio. Dažnas ir greitas susisiekimas su Londonu suteikia galimybę lengvai pasiekti sostinės įspūdžius ir šurmulį iš visų miestelių be didelių pragyvenimo išlaidų. Visos vietos yra netoli traukinių ar metro stočių. Netoliese taip pat yra didieji Londono oro uostai, tokie kaip Heathrow oro uostas.

Namai toli nuo namų

Persikėlimas gali atrodyti bauginantis, tačiau siūlome pasirinkti įvairias apgyvendinimo galimybes , o mūsų gyvenamieji rūmai suteikia jums puikią galimybę susipažinti su naujais žmonėmis.

Miestelyje taip pat turime daugybę palaikymo tarnybų , todėl nesvarbu, koks jūsų klausimas ar problema, mes galime jus nukreipti link galinčio padėti.

144851_Hugendenexteriorimage.jpgBucks New University","author_url":"","source":""}" />

Sužinoti daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje. Arba kodėl sužinojus daugiau apie svarbiausias priežastis pasirinkti „Bucks“ ir atvykus į „ Virtualią atvirų durų dieną“ ar pokalbio internetu su mūsų darbuotojais ir studentais.

Vietos

Aukštasis „Wycombe“

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Aukštasis „Wycombe“, Anglija, Jungtinė Karalystė

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglija, Jungtinė Karalystė

Aylesbury

Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis