Oficialus aprašymas

Mūsų praeitis

Bucks New University buvo įkurtas 1891 m. Kaip Mokslo ir meno mokykla. Tuomet mokykla siūlė vakaro užsiėmimus vietos gyventojams - ir iš pradžių ji buvo finansuojama nuo alų ir alkoholinių gėrimų mokesčio!

XX amžiuje mokykla pradėjo kurti glaudžius ryšius su vietiniais amatais, pavyzdžiui, baldų gamyba ir baldais. Tai buvo mūsų ilgos asociacijos su baldų dizainu ir gamyba pradžia.

Po Antrojo pasaulinio karo mokykla išsiplėtė ir tapo žinoma kaip Aukštosios Wycombe meno ir technologijos koledžas. „High Wycombe“ tapo baldų gamybos centru, o skaičiavimai rodo, kad maždaug 80% visos šalies medinės kėdės buvo pastatytos mieste 1960-aisiais.

1999 m. Vyriausybei buvo suteiktas universiteto koledžo statusas ir tapo žinomas kaip Buckinghamshire Chilterns University College. Tai buvo ne iki 2007 m., Kad mes pakeitėme jį į snappier pavadinimą Buckinghamshire New University.

Plėtros laikotarpis

Iki 2000-ųjų metų Universitetas buvo padalintas į keletą svetainių. 2009 m. Mes konsolidavome ir sukūrėme tris universitetus, kurių pagrindiniai patogumai yra „High Wycombe Campus“. Vėlyvieji „noughties“ matė daug plėtros darbų, nes universitetas buvo išplėstas, o mūsų novatoriškas „Gateway“ pastatas buvo atidarytas. Šis moderniausias integruotas mokymosi kompleksas buvo anksčiau nei 2010 m. Ir laimėjo prestižinį RIBA apdovanojimą 2010 m.

Šiuo metu mes teikiame švietimą daugiau nei 125 metus, o mūsų universitetuose kasmet sveikiname apie 9 000 studentų.

Kai kurie garsūs absolventai

  • Noel Fielding - Noel yra gerai žinomas komikas ir iš pradžių vaidino „The Mighty Boosh“. Dabar jį surasite „Channel 4“ Didžiosios Britanijos kepimo metu. Noel studijavo grafinį dizainą ir reklamą, kol jis buvo čia.
  • Naomi Riches - Naomi yra prisitaikantis bėgikas, kuris 2008 m. Vasaros parolimpinėse žaidynėse ir 2012 m. Vasaros parolimpinėse žaidynėse laimėjo bronzos medalį. Galbūt tinkama, nes ji studijavo „Design Metalwork“
  • Chloe Rogers - Chloe yra vienas geriausių šalies ledo ritulio žaidėjų ir 2012 m. Londone laimėjo bronzos medalį. Ji grojo Anglijoje ir Didžiojoje Britanijoje neįtikėtinai 162 kartus.

Mūsų dabartis

Šiandien „Bucks“ turi tris pagrindinius miestelius: „High Wycombe“, „Uxbridge“ ir „Aylesbury“. Didelis „Wycombe“ yra tai, kur yra daugelis mūsų kursų. „Uxbridge“ universitetuose yra daugybė slaugos ir sveikatos priežiūros kursų, o universiteto miestelis „Aylesbury Vale“ siūlo daugybę kursų, orientuotų į karjerą ir profesines programas.

Per pastaruosius dešimt metų investavome daugiau nei 100 milijonų svarų sterlingų į mūsų įrenginius, kad įsitikintume, jog jie atitinka mūsų darbuotojus ir studentų poreikius. „Gateway“, mūsų pavyzdinis pastatas, yra modernus kompleksas, kuriame yra medijų gamybos studijos, biblioteka, sporto salės ir sporto salė. „Gateway“ buvo tokia naujoviška erdvė ir žavėjosi, kad 2010 m. Jis laimėjo prestižinį RIBA apdovanojimą.

2016 m. Atidarėme savo milijoną svarų žmogiškojo pasirodymo, pratybų ir gerovės centrą, kuris yra geriausių sporto ir pratybų mokslo švyturys. Centras turi trijų juostų važiavimo taką su 3D judesio fiksavimo technologija, taip pat sporto traumų ir fizioterapijos klinika. Jau tapo sporto centrų ir gydymo centru.

Mes taip pat neseniai atnaujinome pietų sparną mūsų universiteto Karalienės Aleksandros keliu, High Wycombe, kuriant specialias ir specialiai pritaikytas mokymosi sritis, taip pat neoficialią erdvę studentams.

Tuo pačiu metu mūsų investicijos į „Hughenden Park Student Village“ reiškia, kad dabar yra daugiau nei 400 numerių su atskirais vonios kambariais studentams, vos už kelių žingsnių nuo mūsų High Wycombe miestelio.

Kai kurie išryškina kursus

Siūlome pirmaujančius kelionių ir aviacijos kursus, suteikiančius studentams galimybę studijuoti profesionalaus piloto licencijoje, taip pat vykdant universitetines studijas.

Čia rasite kai kuriuos vienintelius JK muzikos valdymo kursus. Mes taip pat siūlome filmų ir televizijos produkciją ir užmezgome naudingas partnerystes su kai kuriais aukšto lygio pramonės pavadinimais žiniasklaidoje.

Mes esame viena iš nedaugelio universitetų, siūlančių policijos laipsnį, suteikiant absolventams galimybę pereiti į karjerą policijos pajėgose.

„Bucks“ taip pat yra viena iš pirmaujančių slaugytojų kvalifikacijos teikėjų pietryčiuose, siūlanti suaugusiųjų, vaikų ir psichikos sveikatos priešmokestį.

Mūsų ateitis

Bucks'e studentai yra visų mūsų širdyje. Turime įdomių ateities planų, kad mūsų įrenginiai ir paslaugos taptų dar labiau įkvepiantys ir naudingi visiems, kurie studijuoja su mumis.

Mes remsimės savo puikia reputacija, kad galėtume išplėsti savo, kaip mokymosi centro, vaidmenį ir pasiekti vietos, nacionalines ir tarptautines bendruomenes. Ir mes taip pat norime plėtoti savo reputaciją mokslinių tyrimų ir įmonių, tarp akademinių ir profesinių disciplinų.

Nauja skaitmeninė erdvė

Siekdami paskatinti jaunus žmones pereiti į įdomią ir naudingą karjerą, bendradarbiaujame su „Aylesbury College“, kad sukurtume naują centrą, kuris remtų verslą pradedančias įmones skaitmeniniame sektoriuje. Įrenginiai apims kibernetinio saugumo rinkinį ir virtualiosios realybės projektavimo studiją. Įmonės galės gauti patarimus, paramą ir erdvę, kad padėtų jiems augti ir klestėti.

Mes norime pamatyti transformacinę kultūrą, kurioje klestėtų inovacijos, kūrybiškumas ir verslas. Mūsų absolventai ketina pakeisti pasaulį. Jie turės įdomią ateitį ir taip pat ir Bucks.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra paprasta. Norime tapti pirmaujančiu universitetu profesiniam ir kūrybiniam švietimui bei taikomiesiems mokslams. Štai kodėl mes kruopščiai plėtojame kursų portfelius, kad įsitikintume, jog jie yra reikalingi studentams, ir padės jiems įsidarbinti.

Mūsų vizijoje yra trys pagrindinės kryptys: švietimas, moksliniai tyrimai ir mūsų žmonės.

  • Švietimo srityje mes rengiame prieinamą universitetinį mokymąsi, kad galėtume pakeisti gyvenimą ir ugdyti mūsų absolventų gebėjimus pakeisti pasaulį. Mes norime išplėsti ir iššūkis mūsų studentams sėkmingai ir sukursime tvirtas partnerystes su organizacijomis, kad suteiktume mūsų studentams precedento neturinčias galimybes.
  • Kalbant apie mokslinius tyrimus , padidinsime ir pagerinsime personalo tyrimų kiekį, kad įgytume dar geresnę reputaciją. Mūsų mokslinių tyrimų ir verslo veikla praturtins ir sustiprins mūsų studentų patirtį, ir mes sukursime tarpdisciplininius tyrimus, kad sukurtume novatorišką mąstymą.
  • Mūsų žmonės padės valdyti šiuos pokyčius. Užtikrinsime, kad mūsų darbuotojai suprastų savo vaidmenis ir atsakomybę. Investuosime į pažangią skaitmeninę infrastruktūrą, kad paskatintume naujus ir patobulintus darbo būdus. Dėl nuolatinio visų mūsų darbuotojų atsidavimo mes tikrai prisidėsime prie mūsų studentų gyvenimo.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Bucks New University

Jūs ištirsite daugelį mados posūkių ir posūkių, taip pat, kaip tyrinėti ir plėtoti idėjas, kad sukurtumėte įdomų ir novatorišką madą. Kursas ugdo naujus būdus kurti ir mą ... [+]

Kurso apžvalga

Sukurkite savo unikalų stilių su BA (Hons) mados dizainu. Daugiausia dėmesio skiriama meistriškumui ir naujovėms, mes aprūpinsime jus plačiomis žiniomis apie madą nuo dizaino, eksperimentavimo, modelio pjaustymo ir statybos iki savo kolekcijos surinkimo. Jei norite padaryti savo ženklą mados pramonei, galite pradėti šį kursą.

Su didelėmis, gerai įrengtomis dirbtuvėmis ir pramonės įranga naudosite erdvę individualiems dizainams sukurti.

Suprasti madą

Jūs ištirsite daugelį mados posūkių ir posūkių, taip pat, kaip tyrinėti ir plėtoti idėjas, kad sukurtumėte įdomų ir novatorišką madą. Kursas ugdo naujus būdus kurti ir mąstyti.... [-]

Jungtinė Karalystė Aukštasis „Wycombe“
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bucks New University

Aviacijos pramonė yra progresyvi ir nuolat vystosi technologijose, procesuose ir protokoluose. Ieškome pritaikomų, savarankiškų asmenų, turinčių logišką požiūrį ir kritiš ... [+]

Kurso apžvalga

Aviacijos pramonė yra progresyvi ir nuolat vystosi technologijose, procesuose ir protokoluose. Ieškome pritaikomų, savarankiškų asmenų, turinčių logišką požiūrį ir kritišką protą. „Bucks“ turi ilgalaikę reputaciją dėl savo aviacijos laipsnių ir šis reaguojantis kursas atspindi nuolatinius šios įdomios pramonės pokyčius.

Ši programa neatsilieka nuo nuolatinių pokyčių oro transporto pramonėje, užtikrindama, kad baigsite savo įgūdžius, reikalingus šiam energetikos sektoriui.

Galite pasirinkti studijuoti „Bucks“ BA („Hons“) oro linijų ir oro uostų valdymą su fondo metais, universiteto „Aylesbury Vale“ universitete, „Uxbridge“ universitete arba „High Wycombe“ miesteliu, padedant jums tobulinti savo įgūdžius ir pasitikėjimą prieš pradedant studijuoti pagal mūsų Aukštas Wycombe universiteto miestelis.... [-]

Jungtinė Karalystė Aukštasis „Wycombe“ Uxbridge
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Bucks New University

Jei tikrai mėgstate valdyti skaičius, tada Apskaita ir finansai yra puikus karjeros kelias jums. Kiekvienai organizacijai reikia tikslios finansinės informacijos, kad gal ... [+]

Kurso apžvalga

Jei tikrai mėgstate valdyti skaičius, tada Apskaita ir finansai yra puikus karjeros kelias jums. Kiekvienai organizacijai reikia tikslios finansinės informacijos, kad galėtų išgyventi ir priimti sprendimus dėl ateities augimo. Galėsite atpažinti tendencijas ir ištirti būdus, kaip išlaikyti verslą, užtikrindami, kad pelnas išliktų ir kaštai būtų nedideli.

Kadangi tai yra bendras laipsnis, šis kursas bus naudingas tiems, kurie siekia būti buhalteriais ar dirbti finansų pasaulyje. Tai apima įgūdžius, kurie remiasi investicinėmis ir komercinėmis bankininkystės, draudimo, konsultavimo ir finansų rinkomis.

Pradėkite saugią karjerą su daugybe galimybių... [-]
Jungtinė Karalystė Aukštasis „Wycombe“ Uxbridge
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bucks New University

Visoje šios programos metu studijuosite pagrindinius oro teisės modulius, meteorologiją ir priemones kartu su platesniais klausimais, pvz., Pasaulinės aviacijos ir oro uo ... [+]

Kurso apžvalga

Jei norite tapti komerciniu pilotu, šis dinamiškas kursas apima daugelį oro transporto valdymo sričių ir rengia sėkmingą komercinės piloto karjerą. Vienas iš nedaugelio JK universitetų turi FNPT II skrydžio treniruoklį, kurį naudosite paskutiniais studijų metais, padedant pasiruošti paskutiniam skrydžio mokymo etapui.

Unikalus JK aukštojo mokslo sektoriui, „ Bucks New University “ programa leis Jums įgyti universitetinį laipsnį ir įšaldytą ATPL tik per trejus metus visą darbo dieną - mažesnėmis sąnaudomis nei atliekant juos atskirai.

Ieškome pareiškėjų, galinčių įrodyti, kad jie mėgsta skraidyti ir yra labai suinteresuoti aviacijos pramone.... [-]

Jungtinė Karalystė Aukštasis „Wycombe“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bucks New University

Žinant, kaip padėti kam nors įveikti savo iššūkius, nėra lengva. Šis kursas suteikia jums įžvalgų ir žinių, padedančių jiems įveikti kliūtis. Jūsų tyrimas apjungs klasės ... [+]

Kurso apžvalga

Ar esate „žmonių žmogus“? Ar tikrai domitės žmonėmis? Ar turite kantrybės ir atkaklumo? Tada galite tapti socialiniu darbuotoju. Būdamas profesionaliai registruotas socialinis darbuotojas, jūs turėsite skirtumą žmonių gyvenime.

Įgyti patirties dirbant su pažeidžiamomis grupėmis

Žinant, kaip padėti kam nors įveikti savo iššūkius, nėra lengva. Šis kursas suteikia jums įžvalgų ir žinių, padedančių jiems įveikti kliūtis. Jūsų tyrimas apjungs klasės teoriją su realios praktikos patirtimi, iš kurių kai kurie susiję su dabartinių socialinių darbuotojų darbu. Jūs taip pat suprasite, kaip socialinis darbas atitinka JK vyriausybės politiką ir teisės aktus.... [-]

Jungtinė Karalystė Aukštasis „Wycombe“ Uxbridge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bucks New University

Bucks New University
Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Aukštasis „Wycombe“, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglija, Jungtinė Karalystė
Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglija, Jungtinė Karalystė