Bucks New University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų praeitis

Bucks New University buvo įkurtas 1891 m. Kaip Mokslo ir meno mokykla. Tuomet mokykla siūlė vakaro užsiėmimus vietos gyventojams - ir iš pradžių ji buvo finansuojama nuo alų ir alkoholinių gėrimų mokesčio!

XX amžiuje mokykla pradėjo kurti glaudžius ryšius su vietiniais amatais, pavyzdžiui, baldų gamyba ir baldais. Tai buvo mūsų ilgos asociacijos su baldų dizainu ir gamyba pradžia.

Po Antrojo pasaulinio karo mokykla išsiplėtė ir tapo žinoma kaip Aukštosios Wycombe meno ir technologijos koledžas. „High Wycombe“ tapo baldų gamybos centru, o skaičiavimai rodo, kad maždaug 80% visos šalies medinės kėdės buvo pastatytos mieste 1960-aisiais.

1999 m. Vyriausybei buvo suteiktas universiteto koledžo statusas ir tapo žinomas kaip Buckinghamshire Chilterns University College. Tai buvo ne iki 2007 m., Kad mes pakeitėme jį į snappier pavadinimą Buckinghamshire New University.

Plėtros laikotarpis

Iki 2000-ųjų universitetas buvo padalytas į keletą svetainių. 2009 m. Mes sujungėme, sukūrę tris miestelius. Vėlyvieji naujokai nuveikė daug plėtros darbų, nes miestelis buvo išplėstas, o High Wycombe miestelyje buvo atidarytas mūsų novatoriškas vartų pastatas.

Šiuo metu mes teikiame švietimą daugiau nei 125 metus, o mūsų universitetuose kasmet sveikiname apie 9 000 studentų.

Kai kurie garsūs absolventai

  • Noel Fielding - Noel yra gerai žinomas komikas ir iš pradžių vaidino „The Mighty Boosh“. Dabar jį surasite „Channel 4“ Didžiosios Britanijos kepimo metu. Noel studijavo grafinį dizainą ir reklamą, kol jis buvo čia.
  • Naomi Riches - Naomi yra prisitaikantis bėgikas, kuris 2008 m. Vasaros parolimpinėse žaidynėse ir 2012 m. Vasaros parolimpinėse žaidynėse laimėjo bronzos medalį. Galbūt tinkama, nes ji studijavo „Design Metalwork“
  • Chloe Rogers - Chloe yra vienas geriausių šalies ledo ritulio žaidėjų ir 2012 m. Londone laimėjo bronzos medalį. Ji grojo Anglijoje ir Didžiojoje Britanijoje neįtikėtinai 162 kartus.

Mūsų dabartis

Šiandien „Bucks“ turi tris pagrindinius miestelius: „High Wycombe“, „Uxbridge“ ir „Aylesbury“. Didelis „Wycombe“ yra tai, kur yra daugelis mūsų kursų. „Uxbridge“ universitetuose yra daugybė slaugos ir sveikatos priežiūros kursų, o universiteto miestelis „Aylesbury Vale“ siūlo daugybę kursų, orientuotų į karjerą ir profesines programas.

Per pastaruosius dešimt metų investavome daugiau nei 100 milijonų svarų sterlingų į mūsų įrenginius, kad įsitikintume, jog jie atitinka mūsų darbuotojus ir studentų poreikius. „Gateway“, mūsų pavyzdinis pastatas, yra modernus kompleksas, kuriame yra medijų gamybos studijos, biblioteka, sporto salės ir sporto salė. „Gateway“ buvo tokia naujoviška erdvė ir žavėjosi, kad 2010 m. Jis laimėjo prestižinį RIBA apdovanojimą.

2016 m. Atidarėme savo milijoną svarų žmogiškojo pasirodymo, pratybų ir gerovės centrą, kuris yra geriausių sporto ir pratybų mokslo švyturys. Centras turi trijų juostų važiavimo taką su 3D judesio fiksavimo technologija, taip pat sporto traumų ir fizioterapijos klinika. Jau tapo sporto centrų ir gydymo centru.

Mes taip pat neseniai atnaujinome pietų sparną mūsų universiteto Karalienės Aleksandros keliu, High Wycombe, kuriant specialias ir specialiai pritaikytas mokymosi sritis, taip pat neoficialią erdvę studentams.

Tuo pačiu metu mūsų investicijos į „Hughenden Park Student Village“ reiškia, kad dabar yra daugiau nei 400 numerių su atskirais vonios kambariais studentams, vos už kelių žingsnių nuo mūsų High Wycombe miestelio.

Kai kurie išryškina kursus

Siūlome pirmaujančius kelionių ir aviacijos kursus, suteikiančius studentams galimybę studijuoti profesionalaus piloto licencijoje, taip pat vykdant universitetines studijas.

Mes taip pat siūlome filmų ir televizijos produkciją bei užmezgėme naudingas partnerystes su kai kuriais žiniasklaidoje garsiais pramonės atstovais.

Mes esame viena iš nedaugelio universitetų, siūlančių policijos laipsnį, suteikiant absolventams galimybę pereiti į karjerą policijos pajėgose.

„Bucks“ taip pat yra viena iš pirmaujančių slaugytojų kvalifikacijos teikėjų pietryčiuose, siūlanti suaugusiųjų, vaikų ir psichikos sveikatos priešmokestį.

Mūsų ateitis

Bucks'e studentai yra visų mūsų širdyje. Turime įdomių ateities planų, kad mūsų įrenginiai ir paslaugos taptų dar labiau įkvepiantys ir naudingi visiems, kurie studijuoja su mumis.

Mes remsimės savo puikia reputacija, kad galėtume išplėsti savo, kaip mokymosi centro, vaidmenį ir pasiekti vietos, nacionalines ir tarptautines bendruomenes. Ir mes taip pat norime plėtoti savo reputaciją mokslinių tyrimų ir įmonių, tarp akademinių ir profesinių disciplinų.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra paprasta. Norime tapti pirmaujančiu universitetu profesiniam ir kūrybiniam švietimui bei taikomiesiems mokslams. Štai kodėl mes kruopščiai plėtojame kursų portfelius, kad įsitikintume, jog jie yra reikalingi studentams, ir padės jiems įsidarbinti.

Mūsų vizijoje yra trys pagrindinės kryptys: švietimas, moksliniai tyrimai ir mūsų žmonės.

  • Švietimo srityje mes rengiame prieinamą universitetinį mokymąsi, kad galėtume pakeisti gyvenimą ir ugdyti mūsų absolventų gebėjimus pakeisti pasaulį. Mes norime išplėsti ir iššūkis mūsų studentams sėkmingai ir sukursime tvirtas partnerystes su organizacijomis, kad suteiktume mūsų studentams precedento neturinčias galimybes.
  • Kalbant apie mokslinius tyrimus , padidinsime ir pagerinsime personalo tyrimų kiekį, kad įgytume dar geresnę reputaciją. Mūsų mokslinių tyrimų ir verslo veikla praturtins ir sustiprins mūsų studentų patirtį, ir mes sukursime tarpdisciplininius tyrimus, kad sukurtume novatorišką mąstymą.
  • Mūsų žmonės padės valdyti šiuos pokyčius. Užtikrinsime, kad mūsų darbuotojai suprastų savo vaidmenis ir atsakomybę. Investuosime į pažangią skaitmeninę infrastruktūrą, kad paskatintume naujus ir patobulintus darbo būdus. Dėl nuolatinio visų mūsų darbuotojų atsidavimo mes tikrai prisidėsime prie mūsų studentų gyvenimo.

Vietos

Aukštasis „Wycombe“

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Aukštasis „Wycombe“, Anglija, Jungtinė Karalystė

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglija, Jungtinė Karalystė

Aylesbury

Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis