Oficialus aprašymas

Centrinė kino mokykla buvo įkurta 2008 metais pasiūlyti labai asmeninis ir praktinį mokymą pagal darbo specialistai.

Centrinė kino mokykla pristato svarbią, praktinį mokymą palaikančioje, bendradarbiavimo ir kūrybos aplinkoje. Mažas ir patogus, mokykla suteikia nuolatinį priėjimą prie kuratorių ir turi vieną iš aukščiausių studentą įrangos santyki bet Jungtinėje Karalystėje mokykloje.

Mokykloje yra iš Bertha fondas, labdaros organizacija, kuri čempionai formų aktyvizmo, kad teigiamų permainų partneris. Atsižvelgiant į Fondo tikslų, Centrinis kino Mokykla siekia ugdyti talentus ir remti turinio kūrimą, kuris gali pakeisti dalykus mūsų pasaulyje, kuris yra, kodėl mes įdiegėme naujų MA kursus socialinio poveikio dokumentinio ir vadovavimas fantastika.

Visi mūsų dėstytojai dirba kino pramonės specialistų ir apima tuos, kurie ne iš naujų ir kuriamų technologijų priešakyje.

Vienas iš pagrindinių mokymų metu kino mokykloje yra tai, kad techninis mokėjimas filmų yra būtinas, tai negali užsiimti ir linksminti auditoriją be tikro dėmesio istorija.

Mes norime sukurti studentus su išsamiu ir patikima dėkingi originalo, vaizdo pasakojimas - studijuoja žinutę "idėja kartos procesą provokuoti švieži ir naujoviškus požiūrius, pasakojimo.

Mokyklos pripažįsta daugiausiai šimtas studentų visose programose kasmet, siekiant išlaikyti klasės dydžių intymūs ir draugiškas, siekiant užtikrinti maksimalų bendravimą su kuratoriais, ir suteikti puikią galimybę susipažinti su visais mūsų įrangą ir įrenginius.

Centrinė kino Mokykla buvo atlikta švietimo priežiūros monitoringo vizito pagal kokybės užtikrinimo aukštojo mokslo agentūra (QAA) ir gavo savo galutinę ataskaitą, kuri yra prieinama visą adresu: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10.024.024.

Stebėjimo vizito į šią rezultatus: QAA stebėsena komanda padarė išvadą, kad Centrinė kino mokyklą priėmimo sveikintina pažanga įgyvendinant veiksmų planą iš Švietimo priežiūros apžvalga.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Central Film School

Ši BA pagyrimu laipsnis kursas buvo sukurta siekiant reaguoti į BA programų, kurios rengia absolventus užimtumo suteikti jums įgūdžių rinkinių, kurių reikalauja darbdavia ... [+]

Ši BA pagyrimu laipsnis kursas buvo sukurta siekiant reaguoti į BA programų, kurios rengia absolventus užimtumo suteikti jums įgūdžių rinkinių, kurių reikalauja darbdaviai ekrane pramonės paklausa. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas profesinės praktikos ir pasiruošimo darbo.

Kursas suteikia kur kas didesnę praktinę mokymo nei standartiniai studijų kursuose filmų. Mokiniai mokosi dirbti kartu siekiant profesinių standartų per kurso modelis, kuris mato Paskaita, seminaras ir dirbtuvės mokymą po praktinio taikymo mokymosi rinkinys.

Baigiamajame etape kursą studentai įrodyti savo mokymosi kulminacija per didelių baigimo kino projektų, kad tada gauna šventinė Atranka centriniame Londone tuo Curzon, Soho.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Film School

Scenarijų BA diplomas yra unikalus spartesnių rašymo programa, kuri suteikia galimybę mokytis meno ir amatų scenarijų ne sparčiu tempu. ... [+]

Scenarijų BA diplomas yra unikalus spartesnių rašymo programa, kuri suteikia galimybę mokytis meno ir amatų scenarijų ne sparčiu tempu.

Per šį dvejų metų studijų studentai gauna ekspertų mokymą dirbti pramonės scenaristai ir taip pat žr darbą jie parašė metu išmoktą ir fotografiją.

Po kuriant savo scenarijų įgūdžius dirbti pratimai, scenos ir trumpametražių filmų, studentai, tada eikite į dėmesio rašymo vaidybinius filmus už kurią jie gauna profesinės scenarijų kūrimo paramą prieš pitching ne išskirtinių susitikimų su JK literatūros agentai.

Dieninis laipsnio kursas 2 metai Šiuo metu vartojate paraiškas 2016 vasario Akredituotos Gloucestershire universiteto BA (Hons) scenarijų ... [-]
Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014