Central Film School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Centrinė kino mokykla buvo įkurta 2008 metais pasiūlyti labai asmeninis ir praktinį mokymą pagal darbo specialistai.

Centrinė kino mokykla pristato svarbią, praktinį mokymą palaikančioje, bendradarbiavimo ir kūrybos aplinkoje. Mažas ir patogus, mokykla suteikia nuolatinį priėjimą prie kuratorių ir turi vieną iš aukščiausių studentą įrangos santyki bet Jungtinėje Karalystėje mokykloje.

Mokykloje yra iš Bertha fondas, labdaros organizacija, kuri čempionai formų aktyvizmo, kad teigiamų permainų partneris. Atsižvelgiant į Fondo tikslų, Centrinis kino Mokykla siekia ugdyti talentus ir remti turinio kūrimą, kuris gali pakeisti dalykus mūsų pasaulyje, kuris yra, kodėl mes įdiegėme naujų MA kursus socialinio poveikio dokumentinio ir vadovavimas fantastika.

Visi mūsų dėstytojai dirba kino pramonės specialistų ir apima tuos, kurie ne iš naujų ir kuriamų technologijų priešakyje.

Vienas iš pagrindinių mokymų metu kino mokykloje yra tai, kad techninis mokėjimas filmų yra būtinas, tai negali užsiimti ir linksminti auditoriją be tikro dėmesio istorija.

Mes norime sukurti studentus su išsamiu ir patikima dėkingi originalo, vaizdo pasakojimas - studijuoja žinutę "idėja kartos procesą provokuoti švieži ir naujoviškus požiūrius, pasakojimo.

Mokyklos pripažįsta daugiausiai šimtas studentų visose programose kasmet, siekiant išlaikyti klasės dydžių intymūs ir draugiškas, siekiant užtikrinti maksimalų bendravimą su kuratoriais, ir suteikti puikią galimybę susipažinti su visais mūsų įrangą ir įrenginius.

Centrinė kino Mokykla buvo atlikta švietimo priežiūros monitoringo vizito pagal kokybės užtikrinimo aukštojo mokslo agentūra (QAA) ir gavo savo galutinę ataskaitą, kuri yra prieinama visą adresu: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10.024.024.

Stebėjimo vizito į šią rezultatus: QAA stebėsena komanda padarė išvadą, kad Centrinė kino mokyklą priėmimo sveikintina pažanga įgyvendinant veiksmų planą iš Švietimo priežiūros apžvalga.

Vietos

Londonas

Central Film School London

Address
Central Film School London
3rd Floor, Universal House, 88-94 Wentworth Street

E1 7SA Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 20 7377 6060

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis