Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment

Įvadas

Oficialus aprašymas

Glazgo Kaledonijos universitetas yra išskirtinis, integracinis ir perspektyvus universitetas, kuris yra įsipareigojęs savo socialinei misijai skatinti bendrąjį gėrį. Mes tapome tarptautiniu aukštojo mokslo kompetencijos centru, skatindami įsidarbinimo galimybes ir pasaulinę pilietiškumą mūsų absolventuose. Mes laimėtume apdovanojimus už mūsų paramą ir įsipareigojimą mokinių patirčiai, kartu pristatydami inovacijas per pasaulinio lygio tyrimus pagrindinėse jėgos srityse. Turime tradiciją didinti talentingų asmenų aukštąjį išsilavinimą, neatsižvelgiant į jų kilmę, o mes naudojame savo intelektinį ir socialinį kapitalą bendruomenių, kurias teikia Škotijoje ir tarptautiniu mastu, naudai.

Glazgo Kaledonijos universitetas (GCU) yra gyvas, novatoriškas ir daugelio apdovanojimų turintis Universiteto bendras gerumas.

Mes siekiame prisidėti prie visuomenės tokiu būdu, kuris apima vis daugiau nei tradicinis universiteto vaidmuo. GCU "Bendrai gero" prisiimtų įsipareigojimų dėsto studentai ir darbuotojai iš akademinių mokyklų ir departamentų.

Sveiki atvykę į Inžinerijos ir aplinkos inžinerijos mokyklą

GCU didžiulė IT, inžinerijos ir statybos patirtis yra įsikūrusi Inžinerijos ir Buveinės mokykloje. Mūsų palaikantys darbuotojai yra jų srities specialistai. gerai prijungtos pirmtakai tokiose srityse kaip IT sauga ir interneto plėtra, aplinkos mokslas, telekomunikacijos, matavimai ir statybos paslaugos. Mūsų tyrimai apie sukurtą aplinką ir ryšius su pramonės lyderiais augančiose rinkose, tokiose kaip žaidimų dizainas, suteikia studentams, darbuotojams ir mokslininkams įdomų pasirinkimą.

GCU Inžinerijos ir aplinkos inžinerijos mokykla (EBE), viena iš trijų akademinių mokyklų GCU, susideda iš statybos ir tyrimų departamento, inžinerijos katedros ir kompiuterių, komunikacijų ir interaktyviųjų sistemų departamento. Tarpusavio bendradarbiavimas leidžia mokyklai pasiūlyti stimuliuojančius, neprilygstamus mokymo ir lankstumo būdus, derinant tradicines žinias su naujausia praktika.

Mes ypač didžiuojamės savo pramonės ryšiais ir partnerystėmis su profesinėmis organizacijomis, užtikrinančiomis mūsų mokymo programose mokamą pramonės standartą, kuris atspindi besikeičiančius darbo rinkos poreikius. Be to, mums pasisekė sveikinti daugybę neakivaizdinių studijų studentų, kurie kasmet įgyja daug praktinės patirties bakalauro ir magistro lygiu.

Departamentai

Mokykla turi daugiau kaip 200 akademinių darbuotojų trijose savo padaliniuose. Mūsų pagrindinė produkcija, atitinkanti universiteto strategiją, yra aukščiausių standartų moksleivių ugdymas, gaminantis aukštos kvalifikacijos absolventus su laipsniais, kuriuos akredituoja aukščiausia nacionalinė ir tarptautinė institucija.

Mes siekiame paremti Bendrą gerovę, vykdydami savo vaidmenį mokydamiesi studentų iš socialiai sudėtingų profesijų, pasitelkdami novatorišką viešojo sektoriaus paramą ir mūsų mokslinius tyrimus, kurių tikslas yra naudinga visuomenei.

Statyba ir geodezija

Statybos departamentas

Inžinerija

Inžinerijos katedra yra labai gerbiama nacionaliniu ir tarptautiniu mastu mokymo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo.

Kompiuteriai, komunikacijos ir interaktyviosios sistemos

Kompiuterių, ryšių ir interaktyviųjų sistemų departamentą (CCIS) vadovauja profesorius Tomas Buggy, kurį sudaro komunikaciniai tinklai

Profesinė akreditacija

Inžinerijos ir aplinkos inžinerijos mokykla turi tvirtą patirtį dirbant partnerystę su profesinėmis organizacijomis, užtikrinančią pramonės standartų mokymąsi, kuris yra svarbus besikeičiantiems darbo rinkos poreikiams.

Mūsų profesionalūs partneriai ne tik palaiko mūsų studentus naujausiais pramonės šakos pasiekimais, bet ir padeda mūsų absolventams išsiskirti ieškodami darbo.

Mes siūlome programas ir modulius, akredituotus:

 • BCS (Chartered Institute of Information Technology)
 • CIArb (Chartijos arbitrų kolegija - Škotijos filialas)
 • CIBSE (Chartered Institute of Building Services Engineers)
 • CIOB (Chartered Institute of Builders)
 • CIWEM (Chartered Institute of Water and Environmental Management)
 • CIWM (Chartered Waste Management Institute)
 • Inžinerijos taryba
 • ICE (Civilinių inžinierių institutas)
 • IESIS (Škotijos inžinierių ir laivų statytojų institutas)
 • IET (Inžinerijos ir technologijos institutas)
 • IFE (gaisrininkų inžinierių institutas)
 • IHE (Kelių inžinierių institutas)
 • IMeche (Inžinierių mechanikos inžinierius)
 • ISE (struktūrinių inžinierių institutas)
 • PMI (Pasaulinis projektų valdymo akreditavimo centras)
 • RICS (Karališkoji chartijos inspektorių institucija)

Inžinerijos ir aplinkos inžinerijos mokykla turi tvirtą patirtį dirbant partnerystę su profesinėmis organizacijomis, užtikrinančią pramonės standartų mokymąsi, kuris yra svarbus besikeičiantiems darbo rinkos poreikiams.

Mūsų profesionalūs partneriai ne tik palaiko mūsų studentus naujausiais pramonės pasiekimais, bet ir padeda mūsų absolventams išsiskirti ieškodami darbo.

Mes siūlome programas ir modulius, akredituotus:

 • APM (Projektų valdymo asociacija)
 • BCS (Chartered Institute of Information Technology)
 • CIArb (Chartijos arbitrų kolegija - Škotijos filialas)
 • CIBSE (Chartered Institute of Building Services Engineers)
 • CIHIT (Chartered Institution of Highways and Transportation)
 • CIOB (Chartered Institute of Building)
 • CIWEM (Chartered Institute of Water and Environmental Management)
 • CIWM (Chartered Waste Management Institute)
 • Inžinerijos taryba
 • ICE (Civilinių inžinierių institutas)
 • IESIS (Škotijos inžinierių ir laivų statytojų institutas)
 • IET (Inžinerijos ir technologijos institutas)
 • IFE (gaisrininkų inžinierių institutas)
 • IHE (Kelių inžinierių institutas)
 • IMechE (mechanikų inžinierių institutas)
 • InstMC (Matavimo ir valdymo institutas)
 • ISE (struktūrinių inžinierių institutas)
 • PMI (Pasaulinis projektų valdymo akreditavimo centras)
 • RICS (Karališkoji chartijos inspektorių institucija)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bachelor Of Arts (Hons) In Audio Technology

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Pasiruoškite karjerą transliacijoje, garso inžinerijos ar garso technologijose, turinčiose GCU bakalaurą. Šis laipsnis yra akredituotas Inžinerijos ir technologijos instituto bei Jungtinio garso ir vaizdo žiniasklaidos švietimo paramos ir siūlo įstoti į 1, 2 ir 3 metus. [+]

Akredituota: IET JAMES

Garso įrašas yra kasdienė mūsų gyvenimo dalis, nesvarbu, ar tai klausoma muzikos nešiojamajame grotuve, ar yra naujausių skaitmeninio radijo naujienų ar tiesioginių laidų peržiūra.

GCU turi puikią reputaciją, mokydamas garso įrašus, ir toliau vykdo įdomius šios srities techninius ir švietimo tyrimus, kurie patenka į programą. Specializuotos garso priemonės turi platų pramoninės įrangos ir programinės įrangos, sukuriančių palankią aplinką studijoms ir eksperimentams.

Studentai naudoja pramonės ekspertų svečias paskaitas ir turi galimybę atlikti novatorišką darbo patirties modulį "Savanorystė kaip techninė funkcija" arba semestrui mokytis užsienyje per ERASMUS programą. Moderniausi techniniai įgūdžiai, darbo patirties galimybės, profesionalumas ir įgyti įgūdžiai atveria įvairias galimybes techniniams įrašams garso pramonėje.... [-]


Bachelor Of Science (Hons) In Forensic Investigation

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Studijuokite teismo ekspertizę ir pasirinkite iš karjeros baudžiamojo tyrimo, aplinkosaugos, teismo medicinos ar cheminių tyrimų srityje. Baigė chemijos laipsnį ir asociacijos nario statusą su Karališkojo chemijos draugijos (RSC). [+]

Teismo ekspertai pateikia įrodymus, kurie gali būti naudojami teisme. Ši programa suteiks jums žinių ir praktinės patirties mokslinių metodų tyrimo ir sprendimo nusikaltimų.

Neseniai GCU investavo daugiau nei 1,5 mln. Svarų, kad sukurtumėte naujausias chemijos ir biologijos laboratorijas, kur studentai įgytų neįkainojamos praktinės patirties naudojant modernias priemones, tokias kaip DNR analizatorius, itin galingi mikroskopai ir masių spektrometrai.

Ši programa suteikia jums tvirtą supratimą apie teorinius ir praktinius aspektus chemijos ir biologijos mokslų, su teismo medicinos personalo konsultavimo bylos aptariamas visame. Turėsite galimybę praleisti metus iki vienos iš mūsų partnerių institucijų Europoje ar JAV.... [-]


Bakalauro (Hons) Statybose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 5 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Gerokitės pastatų vertinimo, projektavimo ir projektų valdymo įgūdžių, kuriuos reikia ieškoti pagal šiandienos pagrindines statybos sutartis. Akredituotas "Building Surveying" laipsnis GCU yra praktinis žingsnis siekiant tapti užsakomuoju statybininku. [+]

Akredituota: CIOB RICS CABE

Statybos inspektoriai yra pagrindiniai profesionalai turto įsigijimo, statybos valdymo ir plėtros srityse, konsultuodami tiek komercinius, tiek gyvenamuosius pastatus.

Statybiniai tyrimai yra labai įvairi profesija, kurios pagrindinės sritys yra dizainas, statybos technologijos, išsaugojimas, kompiuterizuotas projektavimas (CAD), statybos informacijos modeliavimas (BIM), profesinė praktika / studijos, statybos patologija, veikimas, tvarumas ir reguliavimas.

GCU dėmesys skiriamas praktinei patirčiai, susijusiai su apsilankymų vietoje ir gyvų projektų darbais. Pramonės specialistai rengia svečių paskaitas, o trečiaisiais metais praleidote 6-8 mėnesius. Tie, kurie siekia tapti Chartered Surveyors, dirbs dominuojančia klientų aplinka. Todėl labai svarbu turėti puikius bendravimo įgūdžius. Mūsų partnerių universitetuose visoje Europoje yra galimybių mokytis užsienyje. Garbės absolventai gali pradėti dirbti, norėdami įgyti visišką narystę tiek Karališkojoje intelektualų inspektorių įstaigoje (RICS), tiek ir Chartered Building Institute (CIOB).... [-]


BEng (Hons) Gaisro Rizikos Inžinerijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Tapk vienu iš pirmųjų, kad užbaigtų šį ugnies įvertinimą, saugos ir technologijų laipsnį Škotijoje. Projektuojant bendradarbiaujant su priešgaisrine ir gelbėjimo tarnyba, ugnies rizikos inžinerijos laipsnį akredituoja Gaisrininkų inžinerijos institutas. [+]

Akredituota: MIFireE EC

Ugnies rizikos inžinerija yra palyginti nauja statybų pramonės disciplina, kurią lemia gaisrinės saugos teisės aktų raida.

GCU programa - viena iš nedaugelio pasiūlytų Jungtinėje Karalystėje - buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su Priešgaisrine ir gelbėjimo tarnyba. Jis yra unikalus savo dėmesio ugnies saugos projektavimas ir reglamentai. Tai buvo pirmasis Jungtinėje Karalystėje, kad MIFireE lygmeniu pasiektų akademinę atleidimą nuo gaisrų inžinierių įstaigos.

Kursas taip pat buvo patvirtintas JK Inžinerijos tarybos standartinio maršruto IEng ir dalinio standartinio maršruto CEng atlikimo. Rizikos valdymas, prognozavimas, problemų sprendimas ir bendravimas yra visos programos dalis, kuri palaiko glaudžius ryšius su konsultantais ir reguliavimo institucijomis, kurios dalijasi savo žiniomis per svečias paskaitas, studijų medžiagą ir apsilankymus vietoje. Daugelis gaisrininkų ir gelbėjimo tarnybų pareigūnų yra asocijuoti dėstytojai.... [-]


Biblioteka (Hons) "Cyber ​​Security" Ir "Networks"

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Galutinis kovos su elektroniniais nusikaltimais laipsnis. Studijuokite kibernetinį saugumą GCU ir atlikite pirmąjį žingsnį, kad taptumėte sertifikuotu "Cisco" kibernetinio saugumo specialistu. GCU yra akredituota Cisco akademija. Su HND galite tiesiogiai kreiptis į trejus metus. [+]

Šiandienos pažangių technologijų srityje vis didėja elektroninių nusikaltimų grėsmė. Nacionalinė kibernetinio saugumo strategija aiškiai parodo tinkamo tinklo apsaugą svarbą užtikrinant JK. GCU sukūrė programų rinkinį, kuris suteikia galimybę pirmauti apsaugoti kibernetinę erdvę nuo sudėtingų kenksmingų išpuolių ir būsimų grėsmių.

"Cyber ​​Security and Networks" apima kompiuterių įrangos, informacijos ir paslaugų apsaugą nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo ar sunaikinimo. Ji informuos jus apie naujausias technologijas, padės suprasti teisines, etines ir profesines pareigas bei plačią pramonės atstovų informuotumą.

Jūsų karjera

Šios programos paruoš jūsų prisijungimą prie ryšių tinklų, saugumo inžinerijos ir skaitmeninės teismo ekspertizės sektoriaus, pramonės, kuriame dirba vienas iš trijų visų darbo vietų IT sektoriuje. Šis sektorius tampa vis sudėtingesnis, ypač reikia skaitmeninės teismo ekspertizės, skaitmeninio saugumo, etikos įsilaužimų, bevielio ir mobiliojo specialisto įgūdžių.... [-]


BSc (Hons), Statybos Paslaugų Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Gaukite BEng kvalifikaciją dirbdami Chartered Engineer statuso su Building Services Engineering laipsniu. Šis kursas yra akredituotas Chartered Institute of Building Services ir Energetikos institutas. [+]

Akredituota: EI CIBSE

Ši programa, sukurta bendradarbiaujant su statybos paslaugų sektoriumi, orientuota į šildymo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimą, pastatų charakteristikų modeliavimo ir įvertinimo, elektros sistemų ir apšvietimo projektavimą.

Ši programa yra akredituota Energetikos instituto (EI) ir Chartered Institute of Building Services inžinierių (CIBSE), kad galėtumėte pereiti prie viso Chartered Engineer (CEng) statuso.

Tai suteikia lankstumą inžinieriams, kurie šiuo metu dirba ir nori patobulinti savo žinias ir įgūdžius.

Jūsų karjera

Dabartinis inžinierių trūkumas reiškia gerus atlyginimus, saugų darbą ir geras pastatų inžinierių reklamos perspektyvas. Karjera apima platų spektrą nuo projektavimo iki eksploatacijos etapų namų, prekybos, pramonės ir laisvalaikio pastatų tipams.... [-]


BSc (Hons), Statybos Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Prisijunk prie daugelio Škotijos statybos vadybininkų, kurie baigė GCU, turėdami šį gerai žinomą statybos laipsnį. Kursas yra praktinis, praktinis ir akredituotas Chartered Institute of Building ir Karališkoji Chartered Surveyors. [+]

Akredituota: CIOB RICS

Statybos valdytojai, priklausantys vietai ir biure, dirba su daugybe žmonių, nuo architektų iki statybininkų.

Ši programa apima platų techninių, finansinių ir planavimo aspektų teoriją ir praktiką, naudojant tradicinius ir internetinius mokymo metodus. Dauguma statybos vadybos absolventų Škotijoje rengė GCU.

Pramonės ekspertai teikia svečias paskaitas visoje programoje ir kaip programos dalį, skirtą stiprinti savo studentų asmeninius, profesinius ir gebėjimus įsidarbinti, trečiaisiais metais yra galimybė praleisti šešis mėnesius į darbo vietą. Taip pat yra galimybių mokytis užsienyje, Europoje, Australijoje ir JAV.

... [-]

BSC (Hons) 3D Animacijoje Ir Vizualizacijoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Tiesiogiai kreipkitės į šio animacinio laipsnio 3 metus ir įvaldykite naujausius CGI, žaidimų ir animacijos įgūdžius, kuriuos šiandien reikia įvairioms žiniasklaidos pramonei. Šis laipsnis yra glaudžiai susijęs su žaidimų ir 3D kompiuterių pramonės šakomis. [+]

Tik 3 metų įrašas

3D animatoriai sukuria įsivaizduojamą pasaulį, kuriame gyvena žmonės, animaciniai filmai ir kasdieniniai objektai, judantys ir besikeičianti aplinkoje. Naudojant state-of-the-art dizaino programinę įrangą, 3D animatoriai leidžia išgalvotus pasaulius atrodyti realiai.

Ši programa bus jums malonu, jei norite specializuotis 3D skaitmeninės kinematografijos ir vaizdo efektų, žaidimų, architektūrinės ir konceptualios vizualizacijos, virtualios imitacijos ar judesio grafikos 3D animacijos. Programa pristatys jums šiuolaikinę kūrybinės industrijos trimačio turinio kūrimo praktiką, padės jums suprasti savo karjeros kelią ir pasiūlyti jums galimybę specializuotis į tinkamą darbo vietą.... [-]


BSC (Hons) Aplinkosaugos Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Tyrimas "Aplinkos valdymas ir veiksmingas atliekų, energijos, vandens, žemės ir socialinių klausimų tvarkymas". Akredituota Chartered Institution of Water and Environmental Management ir Karališkosios Chartered Institutes of Chartered Surveyors. [+]

Akredituota: RICS CIWEM

Aplinkosaugos klausimai yra pagrindinis bet kurios bendrovės svarstymas. Aplinkosaugos vadybos absolventai supranta, kokį poveikį statybos ir regeneravimo aplinkai bei veiksmingą atliekų tvarkymo, energijos, žemės išteklių ir socialinių klausimų poreikį.

Programa yra unikali, suteikiant jums galimybę sutelkti dėmesį į asmeninius interesus įvairiose srityse: nuo atliekų tvarkymo, geografinių informacinių sistemų, užterštos žemės, socialinės įtraukties, kaimo plėtros, energijos vartojimo efektyvumo ir transporto politikos.

Turėsite galimybę užsiimti darbo vieta Jungtinėje Karalystėje arba Europoje, taip pat galimybėmis dirbti pramonėje Indijoje ir Amerikoje. Programa yra akredituotos Chartered Institution of Water and Environmental Management (CIWEM) ir Karališkosios Chartered Institutes of Chartered Surveyors (RICS).... [-]


BSc (Hons) Aplinkos Inžinerijos Statyboje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Tyrinėkite Aplinkos inžinerinę statybą ir sužinokite apie civilinės inžinerijos techninius aspektus, ieškodama aplinkos apsaugos, planavimo ir sutarčių valdymo klausimų. Mėgaukitės apsilankymais vietoje ir mokomosiomis kelionėmis kaip savo laipsnį. [+]

ISTRUTE IHE CIHT ICE CABE ENAEE

Civilinės inžinierius padeda kurti keletą novatoriškiausių struktūrų pasaulyje - transporto, energetikos, pramonės ir prekybos infrastruktūra yra civilinės inžinerijos rezultatas.

Programa, kurią akredituotų jungtinė moderatorių taryba (ICE, IStructE, CIHT, IHE) ir Chartered Institute of Water and Environmental Management (CIWEM), skirta parengti absolventus, kurie taip pat patenkinti pramonės inžinerijos ir techniniais aspektais. kaip ir sutarčių valdymo, planavimo ir aplinkos apsaugos srityse.

Visoje programoje rengiamos svetainės, nes neseniai buvo įtrauktas greitkelių M74 plotis, "White Cart" potvynių prevencijos schema, "Forth Crossing" ir "Whitelee Wind Farm". Jūs taip pat galite aplankyti penkių dienų mokomąją kelionę į Europą, susietą su vienu iš mūsų Erasmus universiteto partnerių.... [-]


BSc (Hons) IT Vadybos Verslui

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Pirmasis IT vadybos technologijų pramonės auksinis laipsnis yra Škotijoje. Studijuoti kompiuterius ir verslą kartu ir įgyti įdomų kompiuterių programavimo, verslo analitikų ir projektų valdymo vaidmenų spektrą. [+]

Akredituota: "BCS Tech Partnership"

GCU yra pirmasis Škotijos universitetas, teikiantis "Tech Industry Gold" informacinių technologijų valdymo verslo (ITMB) laipsnį.

"Tech Partnership", bendradarbiaudama su JK vyriausybe ir pramone, 2005 m. Sukūrė ITMB laipsnį, siekdama patenkinti vadovų poreikius darbo vietoje, derindama tiek stiprų verslo valdymo, tiek techninių skaičiavimo įgūdžių derinį. Programa buvo sukurta konsultuojantis su pagrindiniais darbdaviais šioje srityje, įskaitant "BT", "Capgemini", "CA Technologies", "Cisco Systems", IBM, Teisingumo ministerija ir NHS. Kurso tikslas - suteikti studentams plačią verslo centruotų informacinių sistemų supratimą ir suprasti verslo modelius, poreikius ir organizacines struktūras, kurias palaiko šios sistemos. Studentai mokosi modulių iš visos kompiuterių ir verslo sričių. Darbdaviai dalyvauja visoje programoje, dalyvaudami svečiuose paskaitose, karjeros centruose ir tinklo renginiuose. Be to, studentai skatinami verstis pramonės atstovais. "Tech Partnership Community" taip pat suteikia galimybių bendrauti su kitais studentais visoje Jungtinėje Karalystėje.... [-]


BSc (Hons) Kiekio Tyrime

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 5 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Labai pageidaujamo kiekio tyrimo laipsnis yra prieinamas ne visą darbo laiką ir yra skirtas stažuotojo kiekio matavimams ir įvertinimams. Šis laipsnis yra akredituotas Karališkosios Chartered Institution of Chartered Surveyors ir Chartered Institute of Building. [+]

Akredituota: CIOB RICS

Skaitiklis yra pagrindinis statybos projektavimo ir statybos darbų vykdytojo ryšys, pateikiant pagrindines konsultacijas dėl išlaidų ir sutarčių.

Kiekybiniai tyrėjai reikalauja įvairių įgūdžių ir žinių, apimančių finansinius, teisinius, valdymo, ekonominius ir komunikacinius projekto aspektus nuo pat pradžios iki užbaigimo.

Programa yra akredituota Karališkosios Chartered Institutes of Chartered Surveyors (RICS) ir Chartered Building Institute (CIOB). Šios akreditacijos suteikia absolventams prieigą prie RICS ir CIOB narystės per magistralinius maršrutus. Visi antrosios pakopos studentai turi galimybę praleisti vieną savaitę Europoje kaip dalį savo studijų.... [-]


BSc (Hons) Kompiuterija

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Pasirinkite šį gerai žinomą skaičiavimo kursą ir galėsite gauti platų karjeros IT plėtrai, valdymui ir techninei paramai. Šis IT laipsnis yra akredituotas Chartered Institute of IT. [+]

Akredituota: BCS

BSc (Hons) Kompiuterija programa suteikia jums žinių, supratimo ir įgūdžių, reikalingų šiuolaikiniam IT specialistui. Jei norite studijuoti skaičiavimus, bet nenusprendėte konkrečios srities interesų, ši programa leidžia jums individualizuoti savo studijas ir pasiruošti įvairiems studentų vaidmenims.

1 ir 2 metų studijuosite kompiuterių pagrindus. Be to, sukursite įgūdžius, reikalingus kompiuterių sistemoms kurti naudojant įvairias technologijas. 3 ir 4 metų metu Jūs toliau tobulinsite patirtį pagrindinėse srityse, tuo tarpu galėsite pasirinkti pasirenkamus modulius, kurie leis jums specializuotis pasirinktoje jūsų dominančioje srityje. Galimos specializacijos yra mobiliojo ryšio plėtra, debesų sistemų kūrimas, saugi programinės įrangos kūrimas, vartotojo patirties plėtra, pažangus projektų valdymas ir "Big Data".... [-]


BSc (Hons) Kompiuteriniai žaidimai (dizainas)

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Kompiuterinių žaidimų (dizaino) laipsnis nagrinėja žaidimų pasakojimą ir turto integravimą. "The Chartered Institute for IT" akredituotas studijuoja žaidėjų centrinę kompiuterių sąveiką specialiose vaizdo, meno, garso, žaidimų studijose ir vartotojų patirties laboratorijose. [+]

Akredituota: BCS

GCU kompiuterinių žaidimų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius tinkamą praktinių įgūdžių ir techninių žinių spektrą, kad patektų į kompiuterinių žaidimų pramonę.

Mes turime puikius studijų patogumus, įskaitant HD Video Production Suite, Art Studio, skaitmeninės garso įrašymo studiją, žaidimų dizaino studiją su 3D lazeriu nuskaitymo įrankiais, "Motion Capture" įrankiais ir "Rapid" prototipų mašiną. Yra vartotojo patirties laboratorija, kurioje žaidimai gali būti išbandyti ir įvertinti, ir "Virtual Reality" laboratorija, kurioje yra pilnas variklio vairavimo treniruoklis ir kitas VR įrenginys, pvz., "Oculus Rifts". 1, 2 ir 3 metų studentai visose programose dalyvauja integruotame projekte, suteikia galimybę studentams iš skirtingų disciplinų sudaryti žaidimus kartu. Jūs taip pat galėsite pasimėgauti profesionalių ekspertų paskaitos.... [-]


BSC (Hons) Kompiuterinių žaidimų (Indie Plėtros)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Tiesiogiai kreipkitės į Kompiuterinių žaidimų (Indie Development) 3 metus. Indijos plėtros maršrutas suteikia jums lanksčią galimybę nukreipti savo studijas į aukštąjį išsilavinimą, kurį norėtumėte, suteikiant jums visą reikiamą paramą pramonei. [+]

Tik 3 metų įrašas

GCU kompiuterinių žaidimų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius tinkamą praktinių įgūdžių ir techninių žinių spektrą, kad patektų į kompiuterinių žaidimų pramonę.

Mes turime puikius studijų patogumus, įskaitant HD Video Production Suite, Art Studio, skaitmeninės garso įrašymo studiją, žaidimų dizaino studiją su 3D lazeriu nuskaitymo įrankiais, "Motion Capture" įrankiais ir "Rapid" prototipų mašiną. Yra vartotojo patirties laboratorija, kurioje žaidimai gali būti išbandyti ir įvertinti, ir "Virtual Reality" laboratorija, kurioje yra pilnas variklio vairavimo treniruoklis ir kitas VR įrenginys, pvz., "Oculus Rifts". 1, 2 ir 3 metų studentai visose programose dalyvauja integruotame projekte, suteikia galimybę studentams iš skirtingų disciplinų sudaryti žaidimus kartu. Jūs taip pat galėsite pasimėgauti profesionalių ekspertų paskaitos.... [-]


BSc (Hons) Kompiuterinių žaidimų (meno Ir Animacijos)

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Studijuokite "Kompiuteriniai žaidimai" ("Menas ir animacija") ir raskite karjerą žaidimų dizaino, iš anksto vizualizuojant televizorių, filmus ar vaizdo įrašus. "Art and Animation" derina tradicinius meno įgūdžius su naujausia kūrybine technologija 3D dailėje, animacija ir judesio grafika. [+]

GCU kompiuterinių žaidimų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius tinkamą praktinių įgūdžių ir techninių žinių spektrą, kad patektų į kompiuterinių žaidimų pramonę.

Mes turime puikius studijų patogumus, įskaitant HD Video Production Suite, Art Studio, skaitmeninės garso įrašymo studiją, žaidimų dizaino studiją su 3D lazeriu nuskaitymo įrankiais, "Motion Capture" įrankiais ir "Rapid" prototipų mašiną. Yra vartotojo patirties laboratorija, kurioje žaidimai gali būti išbandyti ir įvertinti, ir "Virtual Reality" laboratorija, kurioje yra pilnas variklio vairavimo treniruoklis ir kitas VR įrenginys, pvz., "Oculus Rifts". 1, 2 ir 3 metų studentai visose programose dalyvauja integruotame projekte, suteikia galimybę studentams iš skirtingų disciplinų sudaryti žaidimus kartu. Jūs taip pat galėsite pasimėgauti profesionalių ekspertų paskaitos.... [-]


BSc (Hons) Kompiuterinėse žaidynėse (programinės įrangos Kūrimas)

Su bendrabučiu Dieninės August 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Studijuokite "Kompiuteriniai žaidimai" (programinės įrangos kūrimas) ir išmokite mokytis studijose, laboratorijose ir auditorijose, kuriose ši specializacija klestėja. GCU turi aktyvų žaidimų departamentą ir studentai dalyvauja konkursuose, renginiuose ir lošimo iššūkiams. [+]

Akredituota: BCS

GCU kompiuterinių žaidimų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius tinkamą praktinių įgūdžių ir techninių žinių spektrą, kad patektų į kompiuterinių žaidimų pramonę.

Mes turime puikius studijų patogumus, įskaitant HD Video Production Suite, Art Studio, skaitmeninės garso įrašymo studiją, žaidimų dizaino studiją su 3D lazeriu nuskaitymo įrankiais, "Motion Capture" įrankiais ir "Rapid" prototipų mašiną. Yra vartotojo patirties laboratorija, kurioje žaidimai gali būti išbandyti ir įvertinti, ir "Virtual Reality" laboratorija, kurioje yra pilnas variklio vairavimo treniruoklis ir kitas VR įrenginys, pvz., "Oculus Rifts". 1, 2 ir 3 metų studentai visose programose dalyvauja integruotame projekte, suteikia galimybę studentams iš skirtingų disciplinų sudaryti žaidimus kartu. Jūs taip pat galėsite pasimėgauti profesionalių ekspertų paskaitos.... [-]


BSC (Hons) Nekilnojamasis Turtas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Studijuokite nekilnojamojo turto laipsnį ir baigę narystę Chartered Institute. RICS akredituotas laipsnis gali jus perimti nuosavybės valdyme, kiekybiniame tyrime, nekilnojamojo turto vertinime ir pramoniniame bei gyvenamame namuose. [+]

Akredituota: RICS

Ši programa rengia studentus už Chartered General Practice Surveyors, specialistų, dalyvaujančių vertinant, valdant turtą, taip pat investicijas į nekilnojamąjį turtą ir jo plėtrą komerciniame, pramonės ir gyvenamųjų namų sektoriuose. Jie taip pat gali dalyvauti formuojant nekilnojamojo turto pardavimo ir įsigijimo sandorius.

Studijuodamas nekilnojamąjį turtą GCU, jūs įgysite žinių ir patirties, kad atliktumėte turto vertinimą, atliktumėte plėtros vertinimus, pateiktumėte patarimus dėl investicijų į nekilnojamąjį turtą, valdysite nekilnojamąjį turtą, parduosite nekilnojamąjį turtą ir įsigysite bei tapiate Chartered Surveyor. Jūs taip pat gausite vienerių metų mokamą darbo patirtį, kurią galite naudoti RICS profesinės kompetencijos įvertinimo (APC) statusui. Bakalauro laipsnį nekilnojamojo turto akredituotų Karališkoji diplomuotų inspektorių įstaiga (RICS), o kursas atitinka jūsų kvalifikaciją RICS absolventų narystės.... [-]


BSc (Hons) Programinės įrangos Kūrimas Verslui

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Pirmasis "Software Development Tech Industry Gold" laipsnis, siūlomas Škotijoje. Studijuokite tiesiogiai iš pirmaujančių IT firmų darbdavių, kurių siekiate būti profesinės programinės įrangos kūrėjo dalimi ir pasiruošę joms. [+]

Akredituota: "BCS Tech Gold Tech Partnership"

GCU yra pirmasis Škotijos universitetas, kuris siūlo šią novatorišką "Tech Industry Gold" programą, kurią akredituoja "Tech Partnership".

Programa buvo sukurta bendradarbiaujant su pagrindiniais JK darbdaviais, kad suteiktų jums žinių, įgūdžių ir supratimo, kad taptumėte profesionaliu programinės įrangos kūrėju.

Studijuojant šia programa, jūs gaunate tiesioginį darbdavių įsitraukimą į "Industry Insight" paskaitas, projektų atvejų tyrimus, dalyvavimą JK visais konkursais, dalyvavimą darbdavių ir studentų renginiuose, darbo praktiką ir tinklų kūrimo galimybes su kitų universitetų studentais. Jūs įgysite tinkamą pusiausvyrą tarp techninių, tarpasmeninių, projektų valdymo ir verslo įgūdžių, reikalingų kaip programinės įrangos kūrėjas. Be to, turėsite daug galimybių parodyti savo sugebėjimus darbdaviams.... [-]


BSc (Hons) Skaitmeniniame Projekte (grafika)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Tiesiogiai kreipkitės į skaitmeninio dizaino kurso kursą 3 metus. Šis kūrybinis laipsnis leidžia jums tobulinti specialistų įgūdžius, reikalingus grafikos ir vaizdinių vaizdų kūrimui skaitmeninei programinei įrangai visame žiniatinklyje, judriojo ir judriojo vaizdo. [+]

Tik 3 metų įrašas

Bibliotekos "Skaitmeninis dizainas (grafika)" plėtoja specialistus įgūdžių kurti vizualizavimo ir grafikos skaitmeninių sprendimų, tokių kaip interneto ir mobiliųjų programų ar judesio grafika.

Ši programa paruoš jūsų kūrybinius vaidmenis besiplečiančioje skaitmeninėje pramonėje. Įgyvendindami studijų projektus, jūs suprasite savo dizaino ambicijas naudodami pramoninės standartinės konstrukcijos ir prototipų programinę įrangą. Per visą programą gausite reikalingų technologijų įgūdžių ir į vartotoją orientuoto dizaino mąstymo, kad sukurtumėte skaitmeninius sprendimus daugeliui žiniasklaidos priemonių, įskaitant svetaines, judesio grafiką ir mobiliąsias programas.... [-]


BSC (Hons) Skaitmeniniame Saugumoje Ir Teismo Medicinoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Nacionalinė kibernetinio saugumo strategija aiškiai nurodo, kad reikia "Digital Security" specialistų, kurie gali padėti identifikuoti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtus kompiuterinius kompiuterius. Studijuokite skaitmeninį teismo tyrimą, etišką įsilaužimą, įsibrovimą, aptikimą ir duomenų atkūrimą. [+]

Šiandienos pažangių technologijų srityje vis didėja elektroninių nusikaltimų grėsmė. Nacionalinė kibernetinio saugumo strategija aiškiai parodo tinkamo tinklo apsaugą svarbą užtikrinant JK. GCU sukūrė programų rinkinį, kuris suteikia galimybę pirmauti apsaugoti kibernetinę erdvę nuo sudėtingų kenksmingų išpuolių ir būsimų grėsmių.

Skaitmeninis saugumas ir kriminalistika plėtoja teoriją ir praktinius įgūdžius, kaip nelegalius kompiuterinius išpuolius vykdo ir kaip juos kovoti, nagrinėja skaitmeninių įrodymų pobūdį ir sutelkia dėmesį į įstatymus ir problemas, susijusias su kompiuterių nusikaltimais. Ji aprūpina absolventus techniniais, analitiniais ir vertinimo gebėjimais visose skaitmeninio teismo ekspertizės srityse, įskaitant etikos įsilaužimus, įsibrovimą, aptikimą, duomenų atkūrimą ir apsaugos sistemas.... [-]


BSC (Hons) Sveikatos, Saugos Ir Aplinkosaugos Vadybos

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Su šiais vienerių metų laikotarpiais papildykite savo sveikatos ir saugos kvalifikacijas, neakivaizdinių studijų kursą. Sveikatos, saugos ir aplinkosaugos vadybos laipsnis, kurį IOSH akreditavo ir mokė pramonės specialistai, gali pagerinti jūsų CV per trumpą laiką. [+]

Akredituota: IOSH

Tai yra vienerių metų papildomas laipsnis (tiems, kurie turi profesinę / sveikatos ir saugos vadybos bakalauro arba bakalauro laipsnį) sveikatos ir saugos specialistams, norintiems įgyti tolesnio supratimo ir akademinės kvalifikacijos šiose srityse. Įtraukta į šį laipsnį, yra disertacija, kurioje studentas gali sutelkti dėmesį į tam tikrą asmeninio ar profesinio intereso sritį. Programa yra akredituota įstaigos profesinės sveikatos (IOSH).

Jūsų karjera

Kursų baigėjai bus gerai pasirengę tęsti karjerą įvairiose organizacijose, įskaitant vietos valdžios institucijas, gamybos, statybos, off-shore ir draudimo bendroves.

Ką mokysi... [-]

Sveikatos Ir Saugos Vadybos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Tai yra oficialus sveikatos ir saugos vadybos kursų kursas. Absolventai gali pasirinkti iš atsakingos pozicijos, įskaitant sveikatos ir saugos vadybininką, pastato saugos ar statybos projekte. [+]

Akredituota: IIRSM IOSH

Ši profesinė kvalifikacija skirta asmenims, siekiantiems atsakingų pareigybių, susijusių su sveikatos ir saugos vadybos specialistais; ji atitinka akademinius reikalavimus dėl aukštojo mokslo narystės (Grad IOSH) profesinės saugos ir sveikatos įstaigos.

Jūsų karjera

Baigę kursą, toliau einame į karjerą įvairiose organizacijose, įskaitant vietos valdžios institucijas, gamybines, statybos, off-shore ir draudimo kompanijas. Darbai buvo garantuojami kaip sveikatos ir saugos pareigūnai ar konsultantai, mokymo konsultantai ir Sveikatos ir saugos valdyba.

Ką mokysi

Tai yra dvejų metų programa (2 lygis ir 3 lygis). Kiekvienais metais vyksta nuo rugsėjo iki rugpjūčio ir yra padalintas į tris trimestrus. Kiekvienas trimestras studentai priima du modulius (klases). Studentai lankosi šiuose moduliuose vieną dieną per savaitę nuo 13 iki 20 val. (Ketvirtadienis). Yra 12 modulių.... [-]


Bakalauras

BEng (Hons), Elektros Ir Elektronikos Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Elektros ir elektronikos inžinerijos laipsnį GKU akredituoja Inžinerijos ir technologijos institutas. Darbas su naujausiomis gamybos ir sistemų technologijomis, įskaitant pažangias robotų technologijas, mašinų mokymąsi ir kompiuterių viziją. [+]

Akredituota: IET

"MEng / BEng" elektros ir elektronikos inžinerija paruoš jums, kad galėtumėte konkuruoti dėl įvairias darbo galimybes Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu. Gausite plačią naujos elektros ir elektroninės inžinerijos bei inžinerinės verslo aplinkos pažinimą, taip pat galėsite plėtoti esminius vadovavimo, valdymo ir bendravimo įgūdžius bei pasaulinę perspektyvą, kurios reikia norint pasiekti inžinerijos karjerą.

Ryšiai, jutiklių technologijos, robotų technika ir greitaeigė elektronika, kartu su naujesnėmis technologijomis, tokiomis kaip mašininis mokymasis ir kompiuterio vizija, sparčiai didina pasaulį, kuriame mes gyvename.... [-]


BEng (Hons) Elektros Energetikos Inžinerijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 5 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Gaukite elektros, mechaninių ir elektroninių inžinerijos įgūdžių, kuriuos nori šiandien elektros inžinieriai. Akredituotas elektros energetikos inžinerijos laipsnis GCU yra visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną, kad atitiktų jūsų poreikius. [+]

Akredituota: IET EI

Klimato kaita ir ekonominiai veiksniai reiškia, kad yra stiprus žingsnis link atsinaujinančios energijos, gaunamos iš vėjo, bangų ir potvynių šaltinių, ir atitinkamai padidėjusi energetikos sistemų inžinierių paklausa.

Ši programa buvo sukurta bendradarbiaujant su pramonės atstovais ir daugiausia dėmesio skiriama praktinei patirčiai. Tai suteikia plačią išsilavinimą elektrotechnikos, mechanikos ir elektronikos inžinerijos srityje, kartu su specialiais energetikos ir galios elektronikos moduliais.

Jūs turėsite galimybę naudotis gerai įrengtomis kompiuterinėmis inžinierinėmis, elektrinėmis ir elektroninėmis laboratorijomis, turinčiomis pirmaujančias technologijas, taip pat galimybę dviejose pramonės vietose.... [-]


BEng (Hons) Kompiuterių Tinkluose

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Naujas 2018 metais. Idealiai tinka karjeros tinklo inžinerijos, infrastruktūros paramą ir tinklo paramą. Studijuokite geriausiose tinklų laboratorijose Škotijoje ir pagrindinius ryšių tinklus, saugumo inžineriją ir skaitmeninę teismo ekspertizę. [+]

Šiandienos pažangių technologijų srityje vis didėja elektroninių nusikaltimų grėsmė. Nacionalinė kibernetinio saugumo strategija aiškiai parodo tinkamo tinklo apsaugą svarbą užtikrinant JK. GCU sukūrė programų rinkinį, kuris suteikia galimybę pirmauti apsaugoti kibernetinę erdvę nuo sudėtingų kenksmingų išpuolių ir būsimų grėsmių.

Kompiuterių tinklai suteikia gilių žinių apie IT tinklo infrastruktūrą, reikalingą didelių įmonių ir plačiajuosčio tinklo diegimui. Jame daugiausia dėmesio skiriama sudėtingų tinklo topologijų specifikacijai, projektavimui, diegimui ir trikčių šalinimui. Mes turime geriausias tinklų laboratorijas Škotijoje ir mokome šį dalyką pagal CISCO tinklo profesionalų standartus.... [-]


BEng (Hons) Mechaninių Elektroninių Sistemų Inžinerijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Gaukite BEng kvalifikaciją dirbdami Chartered Engineer statuso su mechaninių sistemų inžinerijos laipsniu. Šis kursas yra akredituotas mechanikos inžinierių instituto. [+]

Akredituotas: IMechE

Inžinieriai dalyvauja daugelyje projektavimo ir plėtros darbų. Mechaninė elektroninių sistemų inžinerija - tai mechaninės inžinerijos, kompiuterinės inžinerijos, valdymo inžinerijos, sistemų inžinerijos ir elektroninės inžinerijos mišinys, siekiant kurti ir gaminti naudingus produktus.

Ši programa, sukurta bendradarbiaujant su pramone, generuos gerai apgalvotus inžinierius, kurie sugebės vadovauti, iniciatyviai, asmeniškai atsakyti ir priimti sprendimus sudėtingose ​​ir nenuspėjamose situacijose. Galėsite naudotis pažangiausiomis laboratorijomis ir įranga, įskaitant CAD, CAM ir FEA programinę įrangą, taip pat elektros, valdymo sistemas ir prietaisus bei elektronines laboratorijas. Taip pat yra galimybė 48 savaičių trukmės pramonės atstovams. BEng (Hons) laipsnį akredituotų Inžinierių mechanikos institutas (IMechE), kuris atitinka akademinius reikalavimus Chartered Engineer (CEng), pridedant MEng metus arba akredituotą magistro laipsnį. Sėkmingas BEng (Hons) laipsnio užbaigimas leidžia perkelti į MEng.... [-]


BEng (Hons) Mechaninių Ir Elektrinių Sistemose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Tiesiogiai kreipkitės į šio inžinerinio laipsnio 3 metus ir įvaldysite energetikos ir dizaino įgūdžius, kuriuos ieškojo šiandien energetikos pramonė. Šis laipsnis yra akredituotas Energetikos instituto ir siūlo magistrantūros maršrutą. [+]

Akredituota: EI

Tik 3 metų įrašas

Studijuokite "Mechaninių ir elektrinių sistemas" ir sužinokite apie tvarios energijos gamybą, pvz., Elektros energijos gamybą, perdavimą, paskirstymą, panaudojimą ir energijos taupymą. Mėgaukitės pramoninėmis paskirties vietomis ir specialiais energetikos ir inžinerinių projektų moduliais.

Patekimo reikalavimai

3 metai

HND mechanikos inžinerija su B klasėje, įskaitant matematikos inžinerijos 1, 2 ir 3 arba inžinerinės matematikos 1, 2, 3, 4 ir 5.

Matematikos vasaros mokykla

Dalyvavimas Matematikos vasaros mokykloje yra būtinas tiems, kurie neturi matematikos inžinerijos 3 ar inžinerinės matematikos 5.... [-]


BEng (Hons) Tinklų Sistemų Inžinerijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Naujas 2018 metais. Idealiai tinka karjeros tinklo inžinerijos, infrastruktūros paramą ir tinklo paramą. Studijuokite geriausiose tinklų laboratorijose Škotijoje ir pagrindinius ryšių tinklus, saugumo inžineriją ir skaitmeninę teismo ekspertizę. [+]

elektroninių nusikaltimų grėsmė. GKU prieigai prie naujausios tinklo ir saugumo inžinerijos iš mūsų Netlabs laboratorijos technologijos. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Institute of IT (BCS) ir Inžinerijos ir technologijos institutas (IET).

Čia įgyti įgūdžiai ir patirtis leis jums tapti Cisco sertifikuoto tinklo profesionalu ir prisijungti prie IT, technologijų ir sistemų sektoriaus lyderių.

Pasirinkite tinklų sistemų inžineriją GCU, jei:

jūs norite įgyti IT tinklų ir sistemų inžinerijos pasaulį absolventų lygiunorite sužinoti apie naujausius tinklo saugumo, kibernetinio saugumo, mobiliojo ir bevielio ryšio tinklusnorite studijuoti į darbą arba mokytis užsienyjeJūs siekiate pereiti prie magistrantūros studijų, priimti CISCO sertifikavimo egzaminus ar tapti Chartered profesionaluKą mokysi... [-]