HCA

Įvadas

Oficialus aprašymas

HCA yra specializuota meno kolegija - mes visą dėmesį skiriame kūrybingiems studentams.

Čia galite rasti savo vietą įkvepiančioje meno mokyklos bendruomenėje; o mūsų ekspertų darbuotojai, studijos ir dirbtuvės palaiko jūsų individualią kelionę.

HCA intymus mastas yra tinkamas natūraliam bendradarbiavimui ir savitoms kūrybinėms grupėms. Tai ideali aplinka, kad galėtumėte atrasti alternatyvius būdus žiūrėti į daiktus - nustebinti save ir vienas kitą. Studentai taip pat patiria puikų kontaktų laiką su dėstytojais forume, kuris yra pakankamai mažas, kad būtų galima išgirsti jūsų balsą.

Visiems studentams naudingi indukcijos į atitinkamus seminarus ir studijas. Jei jūsų praktika veda jus nauju ir išradingu keliu; galite laisvai eksperimentuoti naudodamiesi daugybe HCA palengvinamųjų priemonių. Taigi, jei esate animatorius, kuris atranda norą eksperimentuoti su siuvinėjimu - galite! Daugelis HCA darbuotojų taip pat yra aktyvūs praktikai, o tai reiškia, kad jie gali jums pasiūlyti patarimų kaip mentoriai, specialistai ir bendraamžiai.

Nesvarbu, ar norite užsiimti menu, žiniasklaida, dizainu, populiariąja muzika ar scenos menais, mes turime omenyje jūsų ateitį.

Bendradarbiavimas

Dvi galvos (ar daugiau) yra geriau nei viena! HCA rasite daug galimybių bendradarbiauti su vienu ar keliais žmonėmis ir organizacijomis. Mes siūlome galimybes dirbti su daugeliu išorinių partnerių, taip pat su kitų kursų studentais. Pvz., Vienas iš mūsų studentų bendradarbiavo su novatorišku, atviro kodo projektu ir rankomis pagamino specialų perdirbto plastiko ekstruderį nuo nulio. Šiame ir daugelyje kitų projektų tolesnės galimybės yra neribotos. Mūsų studentai taiko savo žinias, įvairias perspektyvas ir papildomus skirtingų disciplinų įgūdžius, kad padėtų ir įkvėptų HCA bendraamžius visoje mūsų meno kolegijoje.

Smalsu

Smalsumas atveria daug durų. Tai gali būti knyga, pakeičianti jūsų gyvenimą, arba patirtis, kurios niekada nepamiršite. Pamaitinkite savo žingeidumą tyrinėdami HCA specializuotą menų biblioteką, atrandant naujų mąstymo būdų apie kritinių studijų dalykus ir prisijungdami prie mūsų kelionių į įkvepiančius renginius ir vietas. Arba tiesiog užsukite į skirtingas dirbtuves ir pažiūrėkite, kas tą dieną kuriama.

Drąsus

Būkite drąsus: rizikuokite kūrybiškai. HCA studentai skatinami nueiti savo kelią, pradedant darbą nuo tabu grojimo iki satyros. Padedame išsiaiškinti, ką norite pasakyti, ir ugdome pasitikėjimą savimi tai pasakyti.

Išradingas

Mes sukursime jus su įrankiais, kurių jums reikia tyrinėti ir diegti naujoves; kaip vienas iš mūsų studentų, kurie mezgimą derino su netradicinėmis 3D medžiagomis, kad įgyvendintų savo įdomų ir išradingą kinetinio mezgimo projektą. HCA galite eksperimentuoti daugelyje mūsų dirbtuvių keramikos, tekstilės, smulkiųjų metalų, grafikos, fotografijos ir 3D srityse; mūsų „Mac“ ir „PC“ IT rinkiniai; mūsų visiškai suklastotas „black-box“ stiliaus scenos menų teatras ir muzikos studijos.

Individualus

Mes tikime jūsų kūrybinio balso galia. Mūsų atsidavimas individualumui gali būti vertinamas visur, pradedant studentų darbo vietomis ir baigiant įvairia vasaros šou „Sintezė“.

HCA rasite viską, ko reikia kūrybiškumui suteikti.

Kažkur gali klestėti tavo individualumas

Iš mūsų nuostabios vietos istoriniame Herefordo mieste, vaizdingoje Herefordshire grafystėje, HCA teikia visą meninį išsilavinimą. Mes siūlome specialisto kūrybines programas daugeliu lygių: nuo trumpų kursų iki tolesnio mokymo, bakalauro ir antrosios pakopos studijų.

HCA greitai susipažinsite su kitais jūsų kursus pradedančiais studentais. Jus mokys aistringi darbuotojai, kurie skiria laiko jums pažinti, suprasti jūsų talentus ir yra asmeniškai investuoti į jūsų sėkmę.

HCA suteikia unikalią, bendradarbiaujančią atmosferą, kurioje galite išreikšti ir plėtoti savo idėjas. Darbuotojams ir studentams patinka dinamiškas pokalbis, kai įkvėpimas sklinda abiem kryptimis.

Erdvė augti

Mūsų dydis ir dėmesys padaro stojimą į HCA labai skirtingą patirtį stojant į didžiulius nespecializuotus universitetus. HCA kūrybai vadovauja visa aplinka. Čia talentas visada pripažįstamas, o potencialas niekada neprarandamas minioje. Mes palaikome savo studentus kaip asmenis - švenčiame kiekvieno žmogaus sėkmę.

Mūsų mastas taip pat reiškia, kad esame natūraliai nukreipti į išorę. Mes sveikiname aukšto lygio pranešėjus, kurie veda meistriškumo kursus ir skaito įkvepiančias paskaitas. Būdamas studentas, jums bus naudingos galimybės paimti tiesiogines trumpikes iš tikrų klientų, dirbti su įdomiais projektais su išoriniais partneriais ir pasidalinti savo darbu su platesne auditorija.

Čia, mūsų kolegijoje, pastatytame labai žmogišku mastu, galite išskirti savo vietą kažko daug didesnio centre.

Charakterio bendruomenė

Mūsų istorinis miestas, įsikūręs išskirtinio kraštovaizdžio apsuptyje, yra draugiškas ir atsipalaidavęs, turintis puikų bendruomenės jausmą ir daugybę puikių renginių bei užsiėmimų, su kuriais galite dalyvauti. Čia galite rasti įkvėpimo, plėtoti savo talentus, užmegzti draugystę ir kurti be ribų.

Užmegzkite ryšį

Studentai pasirenka prisijungti prie HCA dėl daugelio skirtingų priežasčių, tačiau svarbi tema yra jausmas, kaip HCA „tinka“ čia atvykstantiems žmonėms. HCA yra vieta, kur jūs tikrai galite būti savimi. Užuot bandę priversti jus atitikti namų stilių, įkvepiantys darbuotojai paskatins jus būti drąsiems ir išradingiems, kad atrastumėte savo individualų kūrybinį balsą. Mes nesitikime, kad jūs pritaikysite formą - pirmyn ir sulaužykite ją!

Turėdami bendrumo jausmą tiek miestelyje, tiek užmiestyje, būsite skatinami užsiimti platesnėmis socialinėmis problemomis ir pagalvoti apie galimą jūsų daromų dalykų poveikį. Mes suteikiame jums galimybę atlikti darbą, dėl kurio esate aistringas, ir ugdome gilų sąžiningumą savo praktikoje.

Kūrybinė laisvė

HCA jūsų kūrybinis tobulėjimas yra mūsų prioritetas. Mūsų mastelis leidžia atmesti griežtas ribas tarp disciplinų. Mes didžiuojamės savo atviro seminaro politika, kai įvairiose disciplinose siūlomi mūsų nuostabių ir įvairiausių įrengimų patarimai.

Mūsų dirbtuvės yra įdomios vietos, kupinos naujovių ir kryžminio apdulkinimo tarp kursų. Tikriausiai rasite grafikos dizainerių, dirbančių drauge su juvelyrikos studentais, ar dailininkų, kurie sveikai diskutuoja su menininkų kalviais.

Pasirinkimo modulis

Mes raginame ir palaikome jus tyrinėti savo kūrybiškumą už ribų. Daugelyje mūsų meno ir dizaino laipsnių yra galimybė pasirinkti papildomą modulį už pagrindinės programos ribų. Tai gali būti puiki proga išplėsti savo akiratį ar išplėsti specialistų susidomėjimą.

Spon

Mūsų filosofija

Mūsų misija yra suteikti daugiau galimybių jūsų kūrybiškumui

Herefordo menų koledžas yra specializuota meno mokykla, kurioje klesti unikalūs studentų kūrybiniai balsai. Mes raginame prisiimti drąsią kūrybinę riziką, išradingai spręsti problemas ir kritiškai įsitraukti į platesnes socialines problemas.

HCA mes padedame studentams tapti bendradarbiais, žingeidžiais, drąsiais ir išradingais asmenimis.

Mes tikime, kad kūrybinis bendradarbiavimas suteikia mums galios pakeisti pasaulį.

HCA yra įsišaknijęs vietoje - Herefordshire yra labai ypatinga ir graži vieta, tačiau visada susijusi su pasauliu. Mūsų studentai yra tikri kūrybingi piliečiai, o atlikdami savo darbą ir karjerą kūrybinėse industrijose ir už jos ribų mes didžiuojamės daugybe būdų, kuriais jie gali prisidėti prie mūsų ekonomikos ir visuomenės bei daro teigiamą poveikį pasauliui.

Mokymo meistriškumas

Remdamasi turimais įrodymais, TEF komisija nusprendė, kad Herefordo menų koledžas savo studentams teikia aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus. Tai nuolat viršija griežtus nacionalinius JK aukštojo mokslo kokybės reikalavimus.

* Mokymo meistriškumo sistema (TEF) yra nauja Švietimo departamento įdiegta schema, skirta pripažinti puikų mokymą ir mokymąsi.

Kūrybinės ateities

Kūrybinis sektorius klesti. Užimtumas kūrybinėse industrijose auga keturis kartus daugiau nei visos JK darbo jėgos lygis, o meninis išsilavinimas suteikia jums vartus į šią gyvybingą pramonę ir naudingą karjeros kelią.

JK kultūros sektorius yra žinomas visame pasaulyje, taip pat mūsų reputacija - kūrybiškumas, originalumas ir verslumo nuojauta. JK nusistovėjusi kūrybinio ugdymo sistema buvo pagrindinis veiksnys kuriant ir plėtojant šiuos įgūdžius.

Nuo tos dienos, kai pradedate Herefordo menų koledže, pradedate ruoštis savo būsimai karjerai. Nesvarbu, ar norite įsidarbinti prestižinėje tarptautinėje firmoje, įkurti savo mažą verslą, ar dirbti nepriklausomu laisvai samdomu vertėju įvairiems klientams, kūrybinėse industrijose yra daugybė galimybių. HCA padės jums išsiugdyti asmenines savybes, žinias ir įgūdžius, kuriais grindžiama sėkmė, kad ir kokia būtų jūsų pasirinkta specializacija.

Kūrybinė karjera

 • Kūrybinėse profesijose visoje JK yra 2 milijonai darbo vietų - sparčiai auga muzika, scenos ir vaizduojamasis menas, taip pat dizainas ir dizaineris.
 • Robotai nepavogs jūsų darbo! Tyrimai parodė, kad kūrybinės profesijos ateityje bus automatiškai automatizuojamos.
 • Prognozės rodo, kad kūrybiniai užsiėmimai augs dvigubai greičiau nei vidutinis užimtumo lygis ir šiek tiek greičiau nei STEM darbai per ateinančius 6 metus.
 • 34,5% visų kūrybinių industrijų, įskaitant pagalbinius darbus, dirba savarankiškai.
 • Kūrybinės industrijos yra JK ekonominės ateities šerdis - jos priskiriamos vyriausybės pramonės strategijos prioritetiniams sektoriams, ir joms teks nepaprastai svarbus vaidmuo JK ekonominės ateities centre.
 • Kvalifikacija yra svarbi - didžiąją dalį kūrybinių profesijų darbą užima žmonės, turintys bent laipsnį ar jam lygiavertį išsilavinimą.
 • Tyrinėkite dar daugiau - kūrybinės industrijos yra dinamiška ir įdomi vieta kurti savo karjerą, tačiau įgūdžiai, kuriuos įgysite per kūrybinį laipsnį, yra labai reikalingi įvairiuose versluose ir platesnėse profesijose.

Nuorodos į darbo pasaulį

Kolegija skatina verslumo jausmą, todėl visi studentai yra skatinami dalyvauti komercinėse veiklose, parodose ir projektuose tiek vietos bendruomenėje, tiek daug platesniu mastu.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su daugeliu darbdavių, o mūsų kursai yra glaudžiai susiję su vietos, regionų ir nacionalinėmis įmonėmis, kurios remia studentus, turinčius įvairių galimybių, įskaitant su darbdaviais ir su pramone susijusius projektus.

Mes teikiame paramą ir patarimus, susijusius su karjeros ir pažangos Pathways , ir visuose mūsų kursuose yra daugybė kviestinių dėstytojų ir specialistų, kurie dalijasi savo žiniomis ir patirtimi su studentais. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų partnerystės puslapyje.

HCA Įmonių programa

Kiekvienam HCA laipsnio studentui, neatsižvelgiant į pasirinktą programą, bus suteikta galimybė išsiugdyti esminius praktinius kūrybinio darbo įgūdžius:

 • Kaip sukurti išskirtinę svetainę
 • Socialinė žiniasklaida rinkodarai
 • Kaip įsitvirtinti kaip kūrybiniam laisvai samdomam darbuotojui

Daugeliu atvejų jūs apimsite šias svarbias temas kaip savo studijų modulių dalį, tačiau naudodamiesi „ HCA Enterprise“ programa turėsite galimybę papildyti ir išplėsti savo įgūdžius derybų, dirbtuvių ir kitų mokymo šaltinių pagalba.

Vertingi perleidžiami įgūdžiai

Kūrybinis laipsnis suteiks jums perduodamų įgūdžių rinkinį, taip svarbų darbui ir labai reikalingą darbdavių.

Galėsite pademonstruoti:

 • Adaptacija
 • Būti aiškiai išreikštam išsakant sudėtingas idėjas
 • Bendradarbiavimas
 • Kūrybiškas ir kritiškas mąstymas
 • Smalsumas
 • Problemų sprendimas

Manome, kad tai yra pagrindiniai produktyvaus ir tikslingo gyvenimo įgūdžiai, ir jūs suprasite, kad jie yra įtvirtinti HCA mokymo ir mokymosi rezultatuose.

HCA absolventų paleidimo programa

Jūsų santykiai su HCA ir toliau jus palaikys ilgai, kai baigę studiją išmesite mortinę lentą. Žengdami pirmuosius karjeros žingsnius, galite jaustis ir džiuginantys, ir bauginantys. Mes žinome, kad mūsų absolventai vertina galimybes prašyti tolesnių patyrusių darbuotojų patarimų, palaikyti ryšį su bendraamžiais ir dalyvauti HCA renginiuose, kurie ir toliau plečia jų kūrybinį tinklą.

Taigi nuo 2019 m. Visi naujieji absolventai gali prisijungti prie 18 mėnesių HCA absolventų programos.

 • Profesionalus profilio puslapis HCA kūrybinių talentų svetainėje.
 • Nemokama prieiga prie reklamuojamų Įmonių programos renginių.
 • Akivaizdus „kūrybinis sveikatos patikrinimas“ ir jūsų profesinio tobulėjimo plano peržiūra (asmeniškai arba per „Skype“).
 • Nuolaidos HCA trumpo kurso programai.
 • Kvietimai į HCA parodas ir kitos tinklų bei socialinės galimybės. Taip pat būsite pakviesti kreiptis dėl:
 • Kasmetinė HCA darbuotojų ir absolventų vitrinos paroda.
 • HCA absolventų menininko rezidencijos schema.
 • Naujasis HCA verslo inkubacinis centras (nuo 2019 m.).

Po HCA

Mūsų talentingi absolventai savo kūrybinėje karjeroje žengia toli ir plačiai! Jamesas W Griffithsas tapo BAFTA apdovanojimų pelniusiu kino kūrėju, Sasha Louise yra garsenybių mados dizainerė, o Alice Perrin - tatuiruočių menininkė „Channel 4“ šou „Tattoo Fixers“, tik keli.

Vietos

Herefordas

Address
Hereford College of Arts
College Road Campus
College Road

HR1 1EB Herefordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis