University of Kent, School of European Culture and Languages

Įvadas

Oficialus aprašymas

Europos kultūros ir kalbų mokykla (SECL) yra daugiadisciplininė mokykla Kento universitete, siūlanti klasikinių studijų programas.

Mes turime tvirtą reputaciją akademinės kompetencijos srityje: naujausioje mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje - Jungtinėje Karalystėje atliktas visų universitetų - šiuolaikinių kalbų (įskaitant kalbotyrą) įvertinimas visoje Jungtinėje Karalystėje. „Kent“ lingvistika taip pat buvo penktoji vieta Jungtinėje Karalystėje „The Complete University Guide 2019“. Mūsų mokymas yra aukščiausios kokybės, rastas Jungtinėje Karalystėje.

Kent yra mėgstamiausia tarptautinių studentų vieta visame pasaulyje pripažintuose laipsniuose, kosmopolitinėje aplinkoje ir įdomiose darbo galimybėse tiek studijų metu, tiek po studijų. Universitetas nuosekliai balsuoja už vieną iš aukščiausių JK universitetų tarptautiniuose studentų pasitenkinimo tyrimuose, o studentai atkreipia dėmesį į palankią socialinę aplinką kaip savo Kent patirties akcentą.

Mūsų mokykla įsikūrusi Kento Kanterberio universiteto universitete, kuri suteikia sveiką aplinką ir artimą studentų bendruomenę. Campus gyvenimas sukasi aplink šešias kolegijas, taip pat specializuotas patalpas, įskaitant Templemano biblioteką, Gulbenkian meno centrą ir Mandelos pastatą (Kento sąjungos namus).

Canterbury miestas turi šiltą ir draugišką atmosferą. Ištirti viduramžių pastatus, gyvus restoranus ir platų parduotuvių asortimentą vos už 25 minučių kelio pėsčiomis nuo universiteto. Londonas yra valandos kelio nuo greito traukinio, o mes taip pat esame arčiausiai JK miesto į žemyninę Europą, todėl per dvi valandas galite būti Paryžiuje, Briuselyje ar Lilyje. Canterbury yra mažiau nei valandą nuo centrinio Londono greitųjų geležinkelių.

Keletas mūsų magistrantūros programų suteikia galimybę studijuoti universiteto magistrantūros centruose Paryžiuje ir Romoje, taip pat siūlome paveldo vadybos magistro studijas Kento Atėnų centre, Graikijos sostinės pakraštyje.

Kaip daugiadisciplininė mokykla, SECL naudojasi aktyvia mokslinių tyrimų kultūra ir puikiais patogumais. Turime visiškai naują archeologijos laboratoriją, kurioje yra naujausia įranga, skirta 3D skenavimui ir analizei, ir kalbų ir garso tyrinėjimo laboratorija. Mokiniai, kurie mokosi kalbų, taip pat naudingi kalbų laboratorijoms, turinčioms įrangą ir programinę įrangą įrašymui ir atkūrimui.

Mokykla siūlo tiek bakalauro, tiek antrosios pakopos studijas, taip pat mokslinių tyrimų priežiūrą doktorantūros programoms ir turi aktyvų absolventų tinklą visame pasaulyje, įskaitant Nobelio premijos laureatą autorių, serą Kazuo Ishiguro.

Vietos

Kenterberis

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Address
School of European Culture and Languages
Cornwallis North West
University of Kent

CT2 7NF Kenterberis, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 1227 764000

Paryžius

University of Kent at Paris

Address
4 rue de Chevreuse
75006 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+44 1227 764000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis