Oficialus aprašymas

Kai pasirenkate Leeds Trejybės universitetas, Pasirinksite universitetą garsėja mokymo kompetencijos, labai darbingas absolventų ir aukštos studentų pasitenkinimą. Mes stengiamės pasiūlyti asmeninį studento patirtį, draugiška ir palankią aplinką, kuri leis jums klestėti. Mūsų dydis reiškia, kad mes žinome, kiekvienas iš mūsų tarptautinių studentų pagal pavadinimą, padėti jums jaustis kaip namie nuo to momento, kai jūs atvykstate.

Ar mes ne turėjo susitikti dar malonumą? Mes Leeds Trejybės universitetas, Vienas iš JK pirmaujančių universitetų studentų pasitenkinimą ir galimybes įsidarbinti. Mes teikiame neįvykdyti, studentą orientuotą aukštąjį išsilavinimą beveik 50 metų. Rasite mus ant gražaus miestelio vos šešių mylių nuo Leeds City Center - vienas iš JK geriausių studentų miestuose.

Mes pradininkas profesinių stažuočių įtraukti su kiekvienu laipsniu, suteikiant studentams tikras galvos pradėti, kai konkuruoja dėl savo pirmojo studijų darbą. Rezultatai kalba patys už save - 95% mūsų studentų dirba ar toliau tirti šešis mėnesius po studijų baigimo, kuris kelia mums viršutiniame 25% visų JK universitetuose įsidarbinti.

Mūsų mokymo personalas turi didelę profesinę patirtį savo srityse, ir daugelis taip pat yra aktyvūs mokslininkai, taip prisidedant prie Leeds Trejybės's padidinti reputaciją mokslinių tyrimų ex cellence. Mes daug investuoja į naujos kartos mokslo plėtros su platų visiškai finansuojamos doktorantai kiekvienais metais. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti asmeninį ir integracinį universitetus Ty patirties, kuri suteikia kiekvienam studentui paramą realizuoti savo potencialą. Štai kodėl mūsų studentai yra labai patenkintas (pagal Nacionalinės moksleivių apklausa) ir visi jie sutinka, - tikrai yra vardas, o ne skaičius, Leeds Trejybės universitete.

Koks skirtumas 50 metų daro. Įkurta 1966 m dviejų katalikų mokytojų rengimo kolegijose, Leeds Trejybės universitetas virsta puikia universiteto garsėja mokymo kompetencijos, studentų pasitenkinimą ir EMP loyability. Ši transformacija buvo vadovaujamasi mūsų viziją ir vertybes, kurios yra ne iš visko, ką darome širdį.

Vizija

Mūsų vizija yra būti garsėja kuriant socialiai didelį poveikį darančią, labai darbingas asmenis per novatorišką, mokslinių tyrimų vadovaujamos mokymo ir mokymosi.

Vertybės

Mūsų Val JES orumo, pagarbos, socialinio teisingumo ir lygybės yra išgyvenama ir įrodo:

siekiame tobulumo visose kad mes būdamas gailestingas, pagarbiai ir integracinio bendruomenė, kuri apima įvairovę veikiantis vientisumo ir skaidrumo skatinti dialogą ir bendradarbiavimą

Misija

Mūsų misija vadovaujasi mūsų katalikų tapatybės ir tikėjimo pamato, mes teikiame išskirtines mokymosi patirtį įvairialypėje bendruomenei. Mes esame įsipareigoję orumo, pagarbos, socialinio teisingumo ir lygybės skatinimo, siekiant duoti teigiamą socialinį ir ekonominį poveikį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Leeds Trinity University

Mūsų apskaitos ir verslo laipsnis yra sukurta siekiant suteikti Jums galimybę lanksčiai formuoti savo sėkmingą ateitį. Mes jums pagrindines žinias ir įgūdžius, jums reiki ... [+]

Šis laipsnis bus suteikti jums pagrindines žinias ir įgūdžius, jums reikia pereiti per apskaitos ir finansų valdymo aplinkoje. Savo Apskaitos ir verslo laipsnį yra sukurta siekiant suteikti Jums lankstumo formuoti savo sėkmingą ateitį. Mes jums pagrindines žinias ir įgūdžius, jums reikia pereiti per apskaitos ir finansų valdymo aplinka. Be to, gausite tvirtą įžeminimo pagrindinių verslo principų, įskaitant pagrindinių valdymo funkcijų, veiklos, ekonomikos, rinkodaros, teisės klausimus ir išorės verslo aplinkos apžvalga.

Jei jūs turite savo taikikliai, nustatyti tapti profesinės buhalteris, mes žinome, studijuoja nesibaigia su savo laipsnį. Jums reikia užpildyti profesinę kvalifikaciją su organizacijomis, pavyzdžiui, Asociacija privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų (ACCA)Pasaulinė institucija profesionalių buhalterių. Mes norime padėti jums gauti savo karjerą greičiau, todėl mes sukūrėme mūsų modulius atsižvelgiant į ACCA todėl jūs galite įsigyti kreditus, siekiant savo ACCA kvalifikaciją, o jūs mokytis, suteikiant Jums didžiausią išimtis prieš savo profesinius egzaminus. * Studijavimas apskaitos ir verslo Leeds Trejybės universitete bus išplėsti savo karjeros galimybes. Kvalifikuotas buhalteris? Tradiciniai valdymo karjerą? Pasirinkimas bus tavo.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leeds Trinity University

Programos tikslas yra suteikti pagrindines žinias, supratimą ir įgūdžius, reikalingus absolventų pradėti veikti kvalifikuotai ir efektyviai tarptautinėje verslo ir valdym ... [+]

Programos tikslas yra suteikti pagrindines žinias, supratimą ir įgūdžius, reikalingus absolventų pradėti veikti kvalifikuotai ir efektyviai tarptautinėje verslo ir valdymo aplinką pradinio lygio valdymo pozicijas. Tai 3 metų dieninių programa (6 metų darbo laiku), tačiau, priklausomai nuo jūsų interesus, ji gali būti darbo vietoje tarptautinio verslo mokslinių tyrimų projektus ir studijų užsienyje parinktį. Kaip kurso dalis jūs taip pat įsipareigoja du šešių savaičių profesionaliam darbui vietas (vienas Jungtinėje Karalystėje ir vienas tarptautinėje aplinkoje).

Laipsnis yra ne tik klasėje pagrindu, turėsite išvykas ir patenkinti lektorių iš įvairių ekonomikos sektorių iš tarptautinių gigantų kaip ASDA / Wal-Mart Jorkšyro amatų alaus ir maisto gamintojai.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Leeds Trinity University

Sportas ir mankšta mokslai laipsnis suteikia jums su bakalauro žinių ir įgūdžių, reikalingų tapti akredituota Sportas ir Pratimai mokslininkas. ... [+]

A Sportas ir mankšta mokslai laipsnis suteikia jums su bakalauro žinių ir įgūdžių, reikalingų tapti akredituota Sportas ir Pratimai mokslininkas.

Žinoma, mišiniai tris sritis sporto ir fizinio mokslus; psichologija, fiziologija ir biomechanika, be to, mokslinių tyrimų ir profesinės stažuotės. Jūs taip pat mokytis tarpdisciplinines sporto mokslo modulius įtraukti į savo programą kartu suformuluoti tris sporto mokslo disciplinas.

Į 4 lygisJums atliks visą laiką stažuotę, į kurią bus įtraukti įgūdžius, įgytas per savo pirmąją mokslo metų. Šiuo 5 lygis, Galite pasirinkti tarp šešių savaičių dieninio vietą ar savanoriška veikla, kurios abi yra 20-kredito moduliai plėtoti patirtį ir galimybes įsidarbinti.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Address
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 113 283 7100