Leeds Trinity University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kai pasirenkate Leeds Trejybės universitetas, Pasirinksite universitetą garsėja mokymo kompetencijos, labai darbingas absolventų ir aukštos studentų pasitenkinimą. Mes stengiamės pasiūlyti asmeninį studento patirtį, draugiška ir palankią aplinką, kuri leis jums klestėti. Mūsų dydis reiškia, kad mes žinome, kiekvienas iš mūsų tarptautinių studentų pagal pavadinimą, padėti jums jaustis kaip namie nuo to momento, kai jūs atvykstate.

Ar mes ne turėjo susitikti dar malonumą? Mes Leeds Trejybės universitetas, Vienas iš JK pirmaujančių universitetų studentų pasitenkinimą ir galimybes įsidarbinti. Mes teikiame neįvykdyti, studentą orientuotą aukštąjį išsilavinimą beveik 50 metų. Rasite mus ant gražaus miestelio vos šešių mylių nuo Leeds City Center - vienas iš JK geriausių studentų miestuose.

Mes pradininkas profesinių stažuočių įtraukti su kiekvienu laipsniu, suteikiant studentams tikras galvos pradėti, kai konkuruoja dėl savo pirmojo studijų darbą. Rezultatai kalba patys už save - 95% mūsų studentų dirba ar toliau tirti šešis mėnesius po studijų baigimo, kuris kelia mums viršutiniame 25% visų JK universitetuose įsidarbinti.

Mūsų mokymo personalas turi didelę profesinę patirtį savo srityse, ir daugelis taip pat yra aktyvūs mokslininkai, taip prisidedant prie Leeds Trejybės's padidinti reputaciją mokslinių tyrimų ex cellence. Mes daug investuoja į naujos kartos mokslo plėtros su platų visiškai finansuojamos doktorantai kiekvienais metais. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti asmeninį ir integracinį universitetus Ty patirties, kuri suteikia kiekvienam studentui paramą realizuoti savo potencialą. Štai kodėl mūsų studentai yra labai patenkintas (pagal Nacionalinės moksleivių apklausa) ir visi jie sutinka, - tikrai yra vardas, o ne skaičius, Leeds Trejybės universitete.

Koks skirtumas 50 metų daro. Įkurta 1966 m dviejų katalikų mokytojų rengimo kolegijose, Leeds Trejybės universitetas virsta puikia universiteto garsėja mokymo kompetencijos, studentų pasitenkinimą ir EMP loyability. Ši transformacija buvo vadovaujamasi mūsų viziją ir vertybes, kurios yra ne iš visko, ką darome širdį.

Vizija

Mūsų vizija yra būti garsėja kuriant socialiai didelį poveikį darančią, labai darbingas asmenis per novatorišką, mokslinių tyrimų vadovaujamos mokymo ir mokymosi.

Vertybės

Mūsų Val JES orumo, pagarbos, socialinio teisingumo ir lygybės yra išgyvenama ir įrodo:

siekiame tobulumo visose kad mes būdamas gailestingas, pagarbiai ir integracinio bendruomenė, kuri apima įvairovę veikiantis vientisumo ir skaidrumo skatinti dialogą ir bendradarbiavimą

Misija

Mūsų misija vadovaujasi mūsų katalikų tapatybės ir tikėjimo pamato, mes teikiame išskirtines mokymosi patirtį įvairialypėje bendruomenei. Mes esame įsipareigoję orumo, pagarbos, socialinio teisingumo ir lygybės skatinimo, siekiant duoti teigiamą socialinį ir ekonominį poveikį.

Vietos

Lidsas

Leeds Trinity University

Address
Leeds Trinity University
Horsforth

LS18 5HD Lidsas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 113 283 7100

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis