Oficialus aprašymas

Apie mus

LCCM yra specializuota aukštojo mokslo kolegija kūrybiniams žmonėms. Esame vienintelė nepriklausoma kolegija Jungtinėje Karalystėje, siūlanti muzikos laipsnius, žodžius, taip pat kūrybinio verslumo magistro laipsnį.

Mūsų istorija

LCCM istorija pirmą kartą prasidėjo 2002 m., Kai Darius Khwaja nusprendė įkurti naują šiuolaikinės populiariosios muzikos kolegiją Londono centre. Tikslas buvo sukurti naują požiūrį į muzikos mokymą, maišantį geriausius gerus universitetus ir konservatorijas su meno mokyklos aplinka. Kursas, kuris atsirado įterptoje gamyboje su spektakliu, sukūrė LCCM kaip pirmąją muzikos koledžą, kur visi studentai turėjo įvaldyti tiek našumą, tiek gamybą; muzikos pramonėje vis labiau pastebima plėtra.

111486_111426_LCCM_092.jpgMūsų universitetas

„Music Box“ - moderniausias pastatas, specialiai sukurtas LCCM, „Music Box“ siūlo tikrai įspūdingą ir įkvepiančią erdvę šešiuose aukštuose, kad galėtų mokytis, kurti, atlikti, įrašyti ir bendradarbiauti.

Į įrenginius investavome beveik 5 mln. Svarų sterlingų. Ši nauja svetainė suteikia jums neprilygstamus muzikos, rašymo ir verslumo išteklius.

Mūsų paslaugos apima:

 • Vieta, mūsų pačių koncertų erdvė
 • Baras
 • Kavinė
 • Ramioje erdvėje
 • Darbo vieta ir biblioteka
 • Dušai ir spintelės
 • Susitikimų kambarys
 • 2 redagavimo kambariai
 • 2 skaitmeniniai pianino kambariai
 • 3 įrašymo studijos
 • 4 kompiuterinės laboratorijos
 • 7 klasės
 • 7 garso izoliacija
 • 10 individualių praktikos kabinų

Apsilankykite mūsų universitete savo 360 virtualioje universiteto kelionėje.

111488_111430_LCCM_093.jpgLCCM bendruomenė

LCCM yra sukurta žmonėms, kurie rimtai nori kurti muzikos ar rašymo karjerą, kur klesti talentas, vaizduotė ir kūrybiškumas.

Kaip kolegija su nedideliu studentų skaičiumi, didžiuojamės galėdami susipažinti su kiekvienu asmeniu. Mūsų profesionalūs darbuotojai bus skatinami ir prieinami, o mūsų studentai yra draugiški ir palaikantys.

LCCM pramonės šaknys ir santykiai suteikia jums tiesioginę prieigą prie specialistų tinklo, kad padėtų paremti savo kūrybinę karjerą ateinančiais metais.

111484_111429_LCCM_080.jpg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

London College of Creative Media

Ar norėtumėte užsidirbti kaip rašytojas? Ar svajojate būti TV, kino ar vaizdo žaidimų rašymo komandoje? Mūsų kūrybinis ir profesionalus rašymo kursas suteikia Jums, naujo ... [+]

BA (Hons) Creative

Ar norėtumėte užsidirbti kaip rašytojas? Ar svajojate būti TV, kino ar vaizdo žaidimų rašymo komandoje? Mūsų kūrybinis ir profesionalus rašymo kursas suteikia Jums, naujos kartos rašytojams, neribotas galimybes naujovėms, kaip pasakoja ir mėgsta jūsų pasakojimai.

Mūsų specialistai, suprojektuoti ir pristatyti pramonės lyderių, padės jums paversti savo kūrybines idėjas užbaigtose srityse ir parengti profesionalius pasiūlymus. Nesvarbu, ar jūsų aistra yra grožis, scenarijus ar istorijos žaidimams ir skaitmeninei terpei, mūsų asmeninis, palaikomas požiūris padės jums tapti noriu būti rašytoju.

Reikalavimai kursuiNe mažiau kaip dvi pilnos 3 lygio kvalifikacijos (pvz., A lygis, BTEC diplomas), iš kurių viena turi būti anglų literatūroje arba kalboje.Prieiga prie aukštojo mokslo kursų ar BTEC Extended Diploma bus laikoma lygiaverte dviejoms visoms 3 lygio kvalifikacijoms.GCSE lygis C / 4 arba aukštesnis lygis matematikos ir anglų kalba arba lygis 2 lygiavertis (pvz., Funkciniai įgūdžiai).Lygis BBBPearson BTEC 3 lygio nacionalinis išplėstinis diplomas (pirmasis mokymas nuo 2016 m. Rugsėjo mėn.) DDM - DMM... [-]
Jungtinė Karalystė London
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London College of Creative Media

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra gaminti komercinę muziką, kurti garso žiniasklaidą, ar pasinerti į erdvinio garso pasaulį, "Creative Music Technology" suteikia jums įgūdžių ... [+]

BA (Hons) kūrybinės muzikos technologijos

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra gaminti, ar kurti komercinę muziką, kurti garso įrašą žiniasklaidai ar pasinerti į erdvinio garso pasaulį, „Creative Music Technology“ suteikia jums įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte giliau suprasti muzikos kūrimą ir inžineriją; plėtoti savo kūrybiškumą, profesionalumą ir akademines žinias nuolat besikeičiančioje pramonėje. Jūs vystysite žinias, kultūrinį supratimą ir praktinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai įrašyti, sumaišyti ir valdyti šiuolaikinį garsą; aktyviai stumti pramonės ribas.

Mūsų programa yra patvirtinta ir suteikta Falmuto universiteto, užėmė auksą "Mokymo kompetencijos" sistemoje. Auksas skirtas institucijoms, kuriose mokymas, išlaikymas ir aukštojo mokslo pasiekimai yra nuolatiniai ir yra aukščiausios kokybės JK.... [-]

Jungtinė Karalystė London
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London College of Creative Media

Ar norite sukurti karjerą muzikos industrijoje kaip verslininkas-menininkas ar vykdytojas? Pramonės specialistų sukurtas ir pristatytas muzikos verslo kursas padės jums s ... [+]

BA (Hons) muzikos pramonės valdymas

Ar norite sukurti karjerą muzikos industrijoje kaip verslininkas-menininkas ar vykdytojas? Pramonės specialistų sukurtas ir pristatytas muzikos verslo kursas padės jums suprasti, kas, kodėl, kada ir ką galite gauti už muzikos kūrimą ir išleidimą; socialinės žiniasklaidos gudrybės ir įrankiai, kurių reikia norint sukurti savo auditoriją nuo nulio ir labiausiai paklausių įgūdžių ar šiuolaikinės muzikos verslo - panaudoti duomenis ir dalytis įžvalgomis iš naujo aukso skubėjimo muzikos transliacijos metu.

Reikalavimai kursui

• Minimalus 96 UCAS taškų, gautų iš bent dviejų pilnų 3 lygio kvalifikacijų (pvz., A lygis, BTEC diplomas), bet kurioje srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė London
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

London College of Creative Media

Muzikos pramonė pasikeitė. Šiandienos sėkmingi muzikantai yra multi-instrumentalists, kurie gali kurti savo muziką. Jie gali valdyti savo projektus ir pasinaudoti savo in ... [+]

BMus (Hons) muzikos atlikimas

Muzikos pramonė pasikeitė. Šiandienos sėkmingi muzikantai yra multi-instrumentalists, kurie gali kurti savo muziką. Jie gali valdyti savo projektus ir pasinaudoti savo internetiniais kanalais. Savo atlikimo ir gamybos muzikos laipsnyje sukursite norimą muziką. Mes padėsime jums nustatyti karjerą, kurią norėtumėte vadovauti.

Reikalavimai kursuiPrieiga prie aukštojo mokslo kursų ar BTEC Extended Diploma bus laikoma lygiaverte dviejoms visoms 3 lygio kvalifikacijoms.GCSE lygis C / 4 arba aukštesnis lygis matematikos ir anglų kalba arba lygis 2 lygiavertis (pvz., Funkciniai įgūdžiai).Mes taip pat laukiame pasimatymų iš besimokančių studentų (21 metų) ir tų, kurie neturi formalios kvalifikacijos, tačiau turi akivaizdžią aistra ir praktinę muzikos patirtį.Mažiausiai 104 UCAS taškai, gauti iš bent dviejų lygių 3 lygio kvalifikacijų (pvz., A lygio, BTEC diplomas) bet kurioje dalyko srityje.Prieiga prie aukštojo mokslo kursų ar BTEC Extended Diploma bus laikoma lygiaverte dviejoms visoms 3 lygio kvalifikacijoms.... [-]
Jungtinė Karalystė London
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

London College of Creative Media (LCCM)