Oficialus aprašymas

Apie mus

Mūsų istorija prasidėjo 2002 m., Kai mūsų ieškojimas dėl idealaus filmo kurso paskatino mus sukurti savo boutique kino mokyklą pertvarkytą bažnyčią Londone "Fulham Broadway".

Daugelį metų London Film Academy yra tarptautiniu mastu pripažinta novatoriškos kino mokyklos, kuri puolama virš jo svorio, gamindama daug kvalifikuotiems pasaulinio lygio kino kūrėjams pasitelkiant aukščiausius standartus atitinkantį mokymą, kuris yra praktiškas, svarbus pramonei.

Mūsų daugiadisciplinis požiūris primena sunkiai dirbančių filmų ir televizijos pramonės realijas ir leidžia jums tapti informuotais ir atsakingais kino kūrėjais, pagilinti savo rankdarbius mažose grupėse, bendradarbiaujant ir ugdant aplinką.

Svarbiausia, kad mūsų tikslai būtų prieinami filmams. Kaip ne pelno siekiantis pasitikėjimas, mes siūlome finansiškai remtinas vietas su visais įskaičiuotais kursų mokesčiais, apdovanojimų pelniusiais dėstytojais ir galimybėmis naudotis naujausia įranga, technologijomis ir priemonėmis. Mes kviečiame paraiškų iš viso pasaulio, turintys bet kokio lygio patirtį, tačiau ieškome aktyvių, kūrybingų ir specialių komandų žaidėjų.

Nesvarbu, ar esate bakalauras, magistras ar profesionalas, ieškantis specializuoto trumpo kurso, mes aptariame kiekvieną filmo kūrimo discipliną nuo grožinės literatūros iki dokumentinio kūrimo. Pripažinta kompetencijos centru, mes peržiūrime Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra ir šiandien bendradarbiaujame su kai kuriomis originaliausiomis ir įžvalgiausiomis kūrybinės pramonės šakomis.

Mūsų didžiausias pasiekimas yra tolesnė mūsų studentų sėkmė. Džiaugiamės galėdami teigti, kad daugiau kaip 95% mūsų diplomų absolventų dirba pramonėje per tris mėnesius. Ir mes esame unikali tuo, kad galime tobulinti savo vykdomą produkciją, siūlydami savo absolventus narystę mūsų Filmų kūrėjų klube, turėdami galimybę susipažinti su tinklo renginiais, išskirtiniais darbo leidimais ir patarimais iš kai kurių didžiausių pasaulyje kūrėjų.

LFA yra ne tik filmų mokykla. Jei turite filmo galvos ir aistringai, įkvėpėte ir norite rasti savo balsą; galite būti tikri, kad paliksite mums pasirengimą įgūdžių, žinių ir nuolatinės paramos, kad sėkmingai veiktų šiandienos konkurencingoje industrijoje.

Mes tikimės, kad jus aplenksime LFA.

Daisy Gili ir Anna MacDonald
Steigėjai

Kokybės užtikrinimas

LFA peržiūri QAA, Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra. QAA peržiūros komanda sudarė tokius sprendimus dėl aukštojo mokslo aprūpinimo London Film Academy :

 • Apdovanojimų akademinių standartų nustatymas ir priežiūra atitinka JK lūkesčius.
 • Studentų mokymosi galimybių kokybė atitinka JK lūkesčius.
 • Informacijos apie mokymosi galimybes kokybė atitinka JK lūkesčius.
 • Studentų mokymosi galimybių gerinimas atitinka JK lūkesčius.

QAA peržiūros grupė nustatė šias " London Film Academy gerosios praktikos ypatybes:

 • įtraukiantis ir išsamus priėmimo procesas, kuris užtikrina, kad studentai puikiai tinka kursui ir leidžia jiems sektis (laukimas B2)
 • Parama, įtvirtinta ir į karjerą orientuota parama, leidžianti studentams pasiekti visą savo asmeninį, akademinį ir profesinį potencialą ("Lūkestis B4").

Kodėl verta rinktis LFA?

Tapkite London Film Academy kūrėju

 • Kino ir televizijos pramonės specialistų daugiadisciplininis mokymas
 • Profesionali gamybos įranga, po gamybos įrenginiai, namų studijos ir ekrano teatras.
 • Super 16mm ir dabartiniai skaitmeniniai formatai su vietos garso įrašu
 • Filmai baigė iki pilno HD kokybės vaizdo (1080p)
 • Atitinkamas, praktinis ir vertingas kino mokymas
 • Nėra paslėptų išlaidų (kino biudžetai įtraukti į kursų mokesčius)
 • Vitrinos kino festivaliuose ir skaitmeninėse platformose
 • Išskirtiniai darbo sąrašai ir paskirties vietos
 • Kompetencijos centras
 • Apžvalgą pateikė „Hotels.com“, parašytas Qality Assurance Agency for Higher Education
 • Universiteto progresavimo maršrutai:
  • LFA kino studijų diplomas pripažintas "Anglia Ruskin University", norint pereiti į MA filmų ir televizijos produkciją, kreditus pervesdamas 90 M lygmens kreditus ir Hertfordshire universitetą, norėdamas pereiti prie MA filmų kūrimo.
  • LFA kino studijų diplomas taip pat pripažįstamas Hertfordshire universitete, siekiant pažangos BA kino ir televizijos.
  • LFA scenarijaus diplomą pripažįsta Anglia Ruskin universitetas, norėdamas eiti į MA Creative Writing ir Hertfordshire universitetą, norėdamas eiti į MA scenarijų kūrimą.

Įgūdžiai gyvenimui

 • Bendra, draugiška ir integracinė mokymosi aplinka
 • Komandinis darbas ir žmonių įgūdžiai prisitaikantiems ir kūrybingiems kino kūrėjams
 • Ne pelno organizacijai
 • Finansinė parama ir patarimai dėl finansavimo
 • Nuolatinis profesionalus ryšių tinklas filme
 • Karjeros patarimai
 • Vertybės, kurias mes gyvename pagal kokybę, inovacijas, tęstinis studentų ir absolventų palaikymas, bendradarbiavimas
 • Individualus talentas ir kūrybiškumas ugdomas

Įranga

London Film Academy yra įsikūrusi išvardytame pastate, kuris iš pradžių buvo metodistų bažnyčia. LFA yra Londono Hammersmitijos rajone

KAMBARIAI

 • Mūsų kino teatras / atrankos kambarys
  Mūsų teatre siūlomos skaitmeninės projekcijos, pagrindinės garso įrašymo priemonės. Turime išsamią garso FX biblioteką. Treniruotės ir įrašymo studijos naudojamos viršutiniame ir rūsyje LFA visiems seminarams ir pratyboms.
 • Mūsų studijos
  Dvi repetijos ir filmavimo studijos su scenos rinkiniais ir atributikos pasirinkimu yra viršutiniame ir namo aukšte ir naudojami visiems seminarams ir pratyboms.
 • Mūsų biblioteka
  LFA bibliotekoje yra DVD filmų kolekcija ir knygų biblioteka. Šiame kambaryje taip pat yra "Apple" kompiuterių, turinčių interneto prieigą, bankas. Programinė įranga apima "Neo Office", EP biudžeto sudarymą
 • Mūsų Kabinetai
  Visose mūsų klasėse yra vaizdo, DVD ir kompiuterio peržiūra plazminiais televizoriais ir (arba) projektoriais.

ĮRANGA

"LFA" šiuo metu yra "Super 16mm Arri SR3" ir 416 fotoaparatų rinkiniai, įskaitant "Matte" dėžutės rinkinį, filtrus ir lęšius, "ARRI Alexa" komplektą su CP2 lęšiais, "Sony FS7a" "Sony EX3" ir "Z1", kelis "Sony HDV" ir "Chameleon dolly" ir "Track". Mes turime platų rankenos pavarą, įskaitant Ronfordo, Cartoni ir O'Connor galvas, chameleoną su striukėmis ir durų stalviršį, skirtus išorinėms gamyboms. Mes taip pat turime išsamų Fresnel Arri žibintų asortimentą, kartu su atviromis raudonukėmis ir blondinėmis. Mes taip pat turime 2.5K "HMI", "Kinoflo", "Dedo Light" rinkinius ir 1x1 šviesos plokštes bei plataus diapazono vėliavų stendus, tinklus ir kitus rankenos mechanizmus.

 • Dolly
  Mūsų studijoje yra "Chameleon" dolly su strėlės ranka ir vietovė "Dolly" su 50 pėdų skirtingu keliu.
 • Žibintai
  Apšvietimo rinkiniai apima Arri Fresnel žibintų asortimentą nuo 300 vatų iki 2,5kw, standartinius raudonukus ir blondines rinkinius, minkštus žiburius su studija, gerą vėliavų, stendų ir rankų aksesuarų, tokių kaip stebuklinga rankena, pelikano spaustuvai ir daugiasluoksniai dėklo laikikliai, pasirinkimas.
 • Garsas
  Turime "Sound Device 664" ir "SQN" maišytuvus su "Sennheiser 8050s" ir "AKG" mikrofonais, "Sennheiser" ir "Micron Explorer" radijo mikrofonais.
 • Post Production
  Mūsų "Apple" redagavimo liukso numeriuose yra AVID Media Composer ir Final Cut Pro, su "Sony HDV" deniais, nešiojamieji standieji diskai ir CD / DVD deniai. Visi laidų ritės ar užbaigti darbai gali būti eksportuojami į DVD, kad būtų transliuojami kokybės standartai.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

London Film Academy

Intensyvus ir praktiškas dvejų metų kelias įgyti BA (Hons) kino kūrime. ... [+]

Dvejų metų kursai pristatomi per 6 terminus ir sudaro 360 akademinių kreditų. Programos etosas yra mokyti kūrybinius, akademinius, techninius ir profesinius įgūdžius integruotai, atsižvelgiant į pramonės standartus. Šiuo tikslu mokymas iš pradžių vyksta per interaktyvias paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus ir patikrinimus, o vėliau tęsiamas praktinėje aplinkoje, pasitelkiant bendrus filmų kūrinius, stažuotes įmonėse ir nepriklausomą studiją.

1 ir 2 terminai yra mokomi apie pagrindines filmų kūrimo disciplinas: scenarijų kūrimą, režisūrą, kūrimą, kinematografiją, redagavimą, garso ir gamybos dizainą. Šis kurso etapas baigiamas bendradarbiauti įgyvendinamais projektais, „ Film Project 1“, kuriame patiriate kelis užduoties ir užduočių vaidmenis atitinkamose filmų kūrimo disciplinoseKadencijos 3 metu, pradėdami atgavus nepriklausomybę ir plėtoti pagrindinius įgūdžius ypač srityse kino per šiek tiek-jau keletą bendrų kino projektų gamybos, kino projektas 2Ketvirtuoju laikotarpiu jums suteikiama daugiau galimybių kontroliuoti savo modulių pasirinkimą, kai pradėsite gauti daugiau autonomijos ir patirties kursuose. Tai leidžia pasirinkti tarp darbo vietos modulio arba specialiojo specialiojo projekto , kuriame nagrinėjama ne naratyvinė fikcijos disciplina, pavyzdžiui, dokumentinis, komercinis ar eksperimentinis filmasPer penktą kadenciją paprastai rašote disertaciją - diskursinį disertaciją arba projektą su akademiniais komentarais. Arba galite kreiptis dėl kitos darbo vietos , kartu su pristatymu. Baigiamuoju ir šeštuoju kurso laikotarpiu dirbate antrajame, ilgesniame ir sudėtingesniame filmų projekte „ Film Project 3“ .... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba