Oficialus aprašymas

London School of Mosaic yra savarankiška meno mokykla, mokanti diplomą ir bakalauro studijas „Mosaic Studies“, kuri yra pirmoji tokio pobūdžio studija Jungtinėje Karalystėje.

Mokykla turi daugiau nei 15 metų ekspoziciją mokydama mozaikinį meną ir specializuojasi tik mozaikose.

Mūsų dėstytojai ir dėstytojai yra neprilygstami ir yra kilę iš pasaulinės klasės institucijų, tokių kaip Kembridžo universitetas, Kings Colleg, Londonas ir pasaulyje žinoma Spilimbergo mozaikos mokykla, Italija.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

Socialinė sklaida yra neatskiriama programos dalis, o per visą kursą jūs ne tik pakeisite savo aplinką, bet ir padidinsite pažeidžiamų žmonių gyvenimo kokybę.

117778_Keystone3.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

London School of Mosaic

Mūsų trejų metų kurso tikslas yra suteikti studentams meninius, techninius ir teorinius gebėjimus dirbti profesionaliais mozaikiniais menininkais įvairiuose kontekstuose, ... [+]

Mokymosi tikslai ir rezultatai

Mūsų trejų metų kurso tikslas yra suteikti studentams meninius, techninius ir teorinius gebėjimus dirbti profesionaliais mozaikiniais menininkais įvairiuose kontekstuose, kuriuose naudojama mozaika (viešasis ir privatus darbas komisiniams, socialiai užsiimančiam menui, meno terapijai, restauracijai ir išsaugojimas). Studentai išmoks pagrindinius mozaikos formavimo būdus, taip pat taikymą interjero išorėje. Jie turės pagrįstas žinias apie mozaikos istoriją, tuo pačiu gebės kritiškai įsitraukti į mozaikos koncepciją ir dizainą. Mūsų profesinės praktikos mokymai suteiks studentams galimybę įgyti įgūdžių, kaip sukurti ir valdyti savo verslą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
NW5 4SF London, England, Jungtinė Karalystė