Oficialus aprašymas

London South Bank University yra vienas didžiausių ir seniausių universitetų Londone


Nuo 1892 m. Mes teikiame profesiniu požiūriu akredituotą ir profesionaliai pripažintą išsilavinimą.

Mes esame kosmopolitinis universitetas, kuriame dirba daugiau nei 18 000 studentų iš daugiau nei 130 šalių. Mes gavome "Silver" už aukštesniojo išsilavinimo mokymą pagal Vyriausybės parengtą kompetencijos sistemą (TEF). Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai ("The Times" ir "Sunday Times Good University Guide 2018") ir "Times" aukštojo mokslo verslumo universitetas, 2016 m.


Misija ir vizija

Mūsų misija yra pripažinta iniciatyviu pilietiniu universitetu, kuriame sprendžiami realūs iššūkiai.

Iki 2020 m. Norime būti didžiausiu Londono universitetu, o mūsų korporacinė strategija 2015-2020 m. (PDF failas 749 KB) nurodo, kaip mes turėsime šią viziją:

Studentų sėkmė

Mes norime būti atpažįstami už asmeninį ir praktinį išsilavinimą, kuris paskatins baigėjus sėkmingai dirbti karjerą ir juos pasiruošti įveikti žemę.

Nekilnojamojo pasaulio poveikis

Mūsų mokymas yra akredituotas, taikomas ir profesionalus, o mūsų tyrimai kuria naujas žinias naudodamiesi praktiniais pritaikymais, padedančiais rasti pasaulinių problemų sprendimus.

Prieiga prie galimybių

Mes sukūrėme tvirtus ryšius su vietiniais ir tarptautiniais partneriais, kurdami naujas pasaulines galimybes, bendradarbiaudami su mūsų bendruomenėmis ir plečiant dalyvavimą.

Strateginiai veiksniai

Mes užtikriname, kad turime reikiamą įrangą, sistemas ir žmones, kad pateiktume savo strategiją.


Mūsų vertybės yra EPIIC


Mūsų darbuotojai ir mokiniai įkūnija ir vertina:


Mes siekiame ir palaikome šias vertybes:

Lygybė ir įvairovė: mūsų lygybės, įvairovės ir įtraukties politika (PDF failas 251 KB) išdėsto mūsų siekius užtikrinti, kad kiekvienas, kuris studijuoja ir dirba čia, būtų laisvas nuo diskriminacijos.

Klientų aptarnavimas: bendradarbiaujame su Klientų aptarnavimo institutu, siekdami pagerinti klientų aptarnavimą.

Sveikata ir gerovė. Esame pripažinti savo darbu, kad LSBU taptų saugia vieta visiems ir ugdytų gerovės kultūrą.

Ginkluotosios pajėgos: mus pripažinta remiant karo bendruomenės poreikius.


Mokymo meistriškumas

Mūsų mokymo meistriškumą pripažino Vyriausybė

Mes turime sidabro reitingą, skirtą mokyti meistriškumą vadovaudamiesi Vyriausybės parengta kompetencijos sistema (TEF).

Mes tikrai didžiuojamės, kad pripažino, kad mes orientuojamės į asmeninį mokymąsi, pabrėžiant, kaip remiame absolventus į darbą.

Visų pirma TEF grupė pabrėžė mūsų:

  • puikūs studentų rezultatai
  • puikus mokymasis ir individualus mokymasis
  • kursai, skirti studentams suteikti darbdaviams įgytų žinių ir žinių

Viceprezidentas profesorius Davidas Phoenixas sakė: "Šis apdovanojimas rodo didelę pažangą, kurią LSBU per pastaruosius keletą metų padarė, tobulindami mūsų studentų patirtį."

Kaip ir mūsų sidabro TEF įvertinimas, mes esame "The Guardian" 100 geriausių universitetų, dviejų tarptautinių universitetų lygių stalų, ir mes pavadinome "The Times" ir "Sunday Times". "Good University Guide" 2018 m. "Graduate Employment and Times" aukštojo mokslo universitetas 2016 m. Verslo universitetas.


Mūsų patogumai

Per pastaruosius penkerius metus mes investavome daugiau kaip 60 mln. Svarų šiuolaikiniuose mokymo įrenginiuose, kurie remia ir vysto mūsų studentus per visą jų studijas.

Mūsų pasaulinio lygio patalpos yra skirtos jūsų profesiniam ir asmeniniam vystymuisi. Iš mūsų ekstensyvios bibliotekos į naujausias daugialypių milijonų svarų filmų studijas mes užtikriname, kad turite prieigą prie industrijoje įprastos įrangos, kuri praturtins mokymosi patirtį.


Bendruomenėje

Padedant jauniems žmonėms ugdyti savo įgūdžius, teikti įmonėms ir bendruomenėms patarimų ir patarimų, remti mūsų vietos bendruomenę yra tai, ką mes darome.


Mūsų šeima

Mes sukūrėme panašių švietimo paslaugų teikėjų šeimą, suteikiantį geresnes galimybes gauti tolesnį ir aukštąjį išsilavinimą

Per 125 metus mes teikiame profesinį ir techninį išsilavinimą žmonėms ir verslui Pietų Londone. Tačiau švietimas šiandien yra sudėtingesnis nei bet kada anksčiau, ir šią misiją daugiausiai negali pasiekti tik viena organizacija.

Taigi sukūrėme naują panašių specialistų švietimo paslaugų teikėjų šeimą, suteikiant besimokantiesiems galimybę perkelti techninius, profesinius ir akademinius Pathways bei sukurti aiškius važiavimo kelius į vidutinio lygio aukštos kvalifikacijos techninius ir profesinius vaidmenis.

LSBU šeimą sudaro Pietų banko universiteto inžinerijos akademija, Pietų banko universiteto inžinerijos UTC, LSBU ir South Bank University Enterprises Ltd.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

London South Bank University

ACCA akredituotas šis gerbiamas apskaitos ir finansų laipsnis suteikia jums visišką išimtį iš Chartered Certified Accountants Association (ACCA) pagrindų lygio dokumentų. ... [+]

Įvertink sėkmę

Sėkmingas pinigų valdymas yra raktas į asmeninę ir profesinę sėkmę. Taigi prisijunkite prie šio unikalaus, aukščiausio rango kurso ir nustatykite save link pagrindinės profesinės apskaitos kvalifikacijos.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl buhalterinė apskaita LSBU?

Top 10 - JK

Nr. 1 tarp Londono konkurentų mokymosi galimybių finansų srityje (Nacionalinė studentų apklausa 2018). Profesinis sertifikavimas : tapkite kvalifikuotu buhalteriu, atleidžiančiu nuo ACCA, CIMA ir ICAEW. Didelis potencialas: vyresnieji apskaitininkai gali uždirbti iki £ 135,000. Programinės įrangos įgūdžiai: sužinosite standartinę programinę įrangą, įskaitant „Bloomberg“, „Thomson One Banker“, „SAGE“, „Blueprint“, „FAME“, „Nvivo“ ir „SPSS“.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

BA (Hons) "Fashion Promotion with Marketing" siekiama suteikti studentams kūrybinius ir verslumo įgūdžius, reikalingus dirbti pasaulinėje mados industrijoje. ... [+]

Mados stiliaus

Ieškote mados pasaulio audros? Šis kursas padės jums dirbti šio kūrybingo, novatoriško sektoriaus pirmaujančiame lygyje. Realaus gyvenimo patirtis bus jūsų mokymosi patirties centre - ir mes padėsime jums tai rasti.

Jūs išmoksite mados skatinimo praktiką praktika, pagrįstą įžvalgomis iš rinkodaros, vizualaus bendravimo, prekės ženklo ir naujų pokyčių socialinėje žiniasklaidoje. Gaukite galimybę nustatyti savo interesus ir strategiškai planuoti savo Pathways į pramonę.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Architektūros laipsnis, profesionaliai akredituotas Karališkojo Britų architektų instituto (RIBA), kuris yra pirmasis žingsnis tapti visiškai kvalifikuotu architektu. ... [+]

Didžiosios ateities kūrimas

Architektūra yra išskirtinis pirmasis studijų laipsnis. Šiame labai kūrybiniame kurse jūs išmokysite piešti, modeliuoti, parašyti ir visų pirma spręsti problemas, tiesiogiai pagerinančias mūsų visuomenę.

Baigę studijas būsite pasiruošę pradėti pirmąjį profesinės patirties etapą biure prieš pereinant prie RIBA antrosios pakopos studijų.

Kodėl architektūra LSBU?No.1 Londono modernus universitetas, skirtas mokslinių tyrimų intensyvumui architektūroje („Complete University Guide 2019“).Profesinė akreditacija - kursą pilnai patvirtina Karališkasis Britų architektų institutas ir jį nustato Architektų registracijos valdyba.Patirtis - su šaknimis Londono tarybos statybos mokykloje (1904 m.) Ir Brixtono mokykloje pastatuose (1940 m.), LSBU jau daugiau kaip 100 metų siūlo architektūrinį išsilavinimą.Top 5 tarp Londono konkurentų dėl bendro pasitenkinimo architektūra (Nacionalinė studentų apklausa 2018). 3 geriausi Londono konkurentai, norintys baigti architektūros perspektyvas (Sunday Times 2019).AkreditacijaPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Rašykite, atlikite, bendradarbiaukite ir bendradarbiuokite su savo kolegomis. Dalyvauti Studentų teatro kompanijos veikloje ir dirbti su profesionalia teatro komanda. ... [+]

Pasaulis yra jūsų scenos

Nesvarbu, ar dirbate su profesionaliais direktoriais, kaip mūsų žinomos studentų teatro įmonės nariu; dalyvaujant viename iš daugelio tarptautinių, bendrų veiklos projektų ar apsilankę mūsų vietiniuose teatruose, pavyzdžiui, Karališkame nacionaliniame teatre, „The Old Vic“ arba „Shakespeare“ pasaulyje, mes siūlome Jums galimybę plėtoti pažangius veiklos įgūdžius ir unikalią kūrybinę perspektyvą labai palaikančiame praktika pagrįsta aplinka.

Dirbdami su akademiniais specialistais ir pramonės specialistais, pvz., Tarptautiniu mastu pripažintu „Frantic Assembly“, galėsite ištirti savo interesus, susijusius su veikimu, atlikimu ir teatro kūrimu, tuo pačiu įgydami žinių ir patirties pagrindinėse teatro srityse, pvz. spektaklis, aktorių ir teatro spektaklių judėjimas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Ištirkite platesnius kultūrinius ir istorinius švietimo aspektus ir ugdykite mokymosi ir mokymosi proceso supratimą. Įtraukiama įdarbinimo patirtis. ... [+]

Kaip mes mokomės

Šis laipsnis yra skirtas gilinti supratimą apie tai, kaip žmonės mokosi. Jūs išnagrinėsite kultūrinius ir istorinius švietimo sistemos aspektus Jungtinėje Karalystėje ir už jos ribų ir apsigyvensite įvairiose Londono vietose.

Tai galėtų būti bendrojo lavinimo pradinės mokyklos, specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų mokyklos, ligoninės, kalėjimai, mokinių referalų skyriai ir teatrai.

Visa tai teikia akademinė komanda, turinti didelę patirtį ir patirtį mokymo praktikoje ir švietimo tyrimuose - garantuotas interviu mokytojų rengimui ir tvirtos užimtumo galimybės, kurias laukia, kai baigsite studijas.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Studijuokite šiuolaikinę fotografijos praktiką ir ugdykite įgūdžius, reikalingus įvaizdžio pramonei. Suderinkite paskutinių metų parodą ir pakvieskite draugus, šeimos ir ... [+]

Pasakojimas apie nuotraukas

Išbandykite fotografijos pramonės komercines ir menines puses bei įgysite praktinės patirties kūrybinėms agentūroms, kol baigsite studijas. Turėsite galimybę kūrybiškai ir techniškai plėtoti - dirbti vietoje ir studijoje, ir baigti įvairius projektus, įskaitant dokumentinę, redakcinę, komercinę ir galerinę fotografiją.

Fotografijos pasaulis yra vienas didžiausių personažų, nuotykių ir kūrybiškumo, kuriame nieko negalima laikyti savaime suprantamu dalyku. Šis kursas leis jums sukurti savo unikalų balsą šiame pasaulyje ir toliau jį išgirsti.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Patirkite filmų kūrimo modulius ir gaminkite profesionalius filmus, kurie atitinka pramonės poreikius. Ekranas savo galutinį filmą BFI Southbank parodoje. ... [+]

Didelė nuotrauka

Kaip norėtumėte sukurti savo originalius filmų projektus ir peržiūrėti savo galutinį filmą tarptautiniu mastu pripažintame Londono kine? Filmų praktikoje sužinosite pagrindinius filmų kūrimo įgūdžius, tada specializuojasi kinematografijos, rašymo / nukreipimo ar redagavimo ir post-gamybos srityse, švelnindami įgūdžius, kurie leis jums tapti vertingu filmų ir žiniasklaidos pramonės objektu.

Šis kursas yra akredituotas „ScreenSkills“. „ScreenSkills“ siūlo su darbuotojais ir studentais orientuotus patarimus ir kokybės kontrolės garantijas, susijusias su kino laipsniais; ji siūlo 24 valandų paramą pramonės specialistams, palaiko ryšius su vyriausybe ir dabar teikia BFI ateities kino įgūdžių mokymą.... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Sujungti filmų teoriją, kino studijas ir vaizdo įrašų kūrimo praktiką naudodami naujausias darbo vietas. Paskaitoms pridedami savaitiniai filmų peržiūros ir interaktyvūs ... [+]

Filmų fanatikams

Šis dinamiškas kursas apjungia kino teoriją, pasaulio kino studijas ir vaizdo įrašų kūrimo praktiką, kad suteiktų jums išsamų, kritišką filmą. Mūsų dėmesys sutelkiamas į kultūrinę, estetinę ir ekonominę filmo, praeities, dabarties ir ateities svarbą. Gausite plačias filmų žinias ir išmoksite analizuoti filmus visomis formomis. Kaip studentas vienoje iš pasaulio kultūros sostinių, jūs turėsite britų kino institutą ir žiniasklaidos pramonę.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti filmus LSBU?1 Londono modernus universitetas, skirtas studentų pasitenkinimui komunikacijos ir žiniasklaidos studijose („Complete University Guide 2019“).Žiūrėkite daugybę puikių filmų: paskaitas ir seminarus lydi kas savaitės filmų peržiūros ir interaktyvūs seminarai.Kursus dėsto aktyvūs specialistai, turintys puikių ryšių su meno ir žiniasklaidos organizacijomis.Mūsų daugelio milijonų svarų „ Elephant Studios“ , įskaitant studijas, kino teatrus, žaidimų dizaino centrus ir skaitmeninio dizaino apartamentus. Spinduliavimo vieta: trumpas pėsčiomis iki Britų kino instituto, BFI bibliotekos ir BFI Mediatheque.Profesionalūs ryšiai: mūsų namuose yra 15 didelių tarptautinių žiniasklaidos bendrovių, taip pat televizijos kompanijų, kai kurių geriausių teatrų pasaulyje ir klestinčios pradžios ekonomikos.Į viršų 3 absolventų perspektyvoms tarp Londono konkurentų komunikatePagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Ši BA (Hons) kūrybinė reklama su rinkodaros kursu yra skirta suteikti studentams kūrybinius ir praktinius įgūdžius reklamos, skaitmeninės rinkodaros ir platesnės kūrybinė ... [+]

Vis didėjantis kraštovaizdis

Derinant kūrybinę praktiką su rinkodaros teorija, šis kursas plėtoja studentų gebėjimus ir įgūdžių rinkinius, kad galėtų patekti į įdomų reklamos ir rinkodaros pasaulį. Būdamas London South Bank University jūs esate tik akmenų atstumu nuo Londono centro, suteikiant Jums galimybę patekti į fantastišką galerijų, muziejų ir kultūros centrų asortimentą. Londonas tiesiog yra jūsų klasė, nes nuvyksite į ikonines vietas, tokias kaip pasaulyje pirmaujanti „Tate Modern“ galerija ir „Victoria and Albert“ meno ir dizaino muziejus.

Mokymasis kursuose vyksta praktika, vadovaujamasi agentūra, o tai reiškia, kad gausite supratimą apie tai, ką norėtumėte dirbti realaus pasaulio skaitmeninės žiniasklaidos ir ryšių srityje. Išplėskite savo žinias ir patirtį pramonėje, išgirsite iš kalbėtojų, kurie yra jų srities specialistai ir ekspertai, dalyvaus D... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Sukurti gilų supratimą apie rinkodarą ir tai, kaip tai taikoma prabangos prekių rinkoje. ... [+]

Prabangos gyvenimas

Prabangos gyvenimas nėra lengvas. Su šiuo bakalauro laipsniu jūs galite ne tik įgyti platų žinių bazę rinkodaroje, bet ir jūs galėsite patekti į profesionalų prabangos ir aukščiausios klasės kultūrinių ir kūrybingų prekių ženklų valdymą pasaulinėje rinkoje.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl rinkodara su prabangiu prekės ženklo valdymu LSBU?Mes esame Nr.2 Didžiosios Britanijos universiteto studentų pasitenkinimo rinkodara (Complete University Guide League Table, 2018) - tai reiškia laimingus studentus.Mūsų išskirtiniai mokymosi ištekliai ir galimybės uždirbo mums Nr. 1 universiteto Didžiojoje Britanijoje, skirto rinkti mokymosi išteklius, 2016 m. Nacionalinės studentų apklausos.Savo ruožtu turėsite patirties dirbant su britais įsikūrusia kompanija.Profesinė akreditacija - kursas yra akredituotas Chartered Institute of Marketing ir Direct and Digital Marketing institutas suteikia išimtis dėl profesinės kvalifikacijos.Mūsų palaikymas verslininkams reiškia, kad galite parengti verslo planą, kuris yra parengtas, ar konsultuotis kaip paskutiniojo marketingo projekto.Mūsų unikali "grąžinimo" kultūra reiškia, kad galite kurti santykius su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis bei absolventais.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Specializuojasi skaitmeninės rinkodaros srityje - sparčiausiai auganti šio sektoriaus dalis. ... [+]

Ateitis ryškus

Jei jus domina rinkodara, o ypač reklama ir skaitmeniniai ryšiai, šis kursas gali būti puiki paleidimo priemonė jūsų karjerai. Kartu su plačiu rinkodaros žinių pagrindu gausite įgūdžių, kad išskirtumėte jus, nes pramonė pereina prie skaitmeninių formatų ir didina naujų technologijų svarbą rinkodaros rinkinyje.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl rinkodara su reklama ir skaitmeniniais ryšiais LSBU?Mes esame Nr.2 Didžiosios Britanijos universiteto studentų pasitenkinimo rinkodara (Complete University Guide League Table, 2018) - tai reiškia laimingus studentus.Mūsų išskirtiniai mokymosi ištekliai ir galimybės uždirbo mums Nr. 1 universiteto Didžiojoje Britanijoje, skirto rinkti mokymosi išteklius, 2016 m. Nacionalinės studentų apklausos.Kurso metu turėsite galimybę įgyti patirties dirbant konsultacijoje britų kompanijoje. Profesinė akreditacija - kursą akreditavo Įmonių ir verslininkų institutas (IoEE), Chartered Marketing Institute ir IDM.Mūsų palaikymas verslininkams reiškia, kad galite parengti verslo planą, kuris yra parengtas, ar konsultuotis kaip paskutiniojo marketingo projekto.Mūsų unikali "grąžinimo" kultūra reiškia, kad galite kurti santykius su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis bei absolventais.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Imtis tarpdisciplininio požiūrio į tarptautinius santykius (IR), kontekstualizuojant tarptautinius procesus istoriškai, politiškai ir socialiai. Nuolatinė / ne visą darbo ... [+]

Įkvepiantis požiūris

Šio laipsnio metu jūs ištirsite vystymąsi ir nepakankamą išsivystymą, konfliktų ir konfliktų sprendimą, karą ir terorizmą, globalizaciją ir aktyvumą.

Šis įdomus tarpdisciplininis laipsnis padės jums tapti aktyviu tarptautinės sistemos pokyčių agentu. Jūs išnagrinėsite klausimus, su kuriais susiduria pasaulis iš daugelio perspektyvų - globalios ir sisteminės, individualios ir racionalios, kultūrinės ir kritiškos bei vakarietiškos ir po vakarų. Mūsų interaktyvūs seminarai ir seminarai skatina įdomias, laisvas ir atviras diskusijas.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Su trečiųjų metų įdarbinimo galimybėmis šis kursas yra idealus pirmasis verslo karjeros žingsnis. ... [+]

Parodykite jiems, kas yra bosas

Ar esate pasiruošę karjerai versle? Šis bakalauro kursas gali nuvesti jus į pradinę liniją. Jūs plėtosite žinias ir įgūdžius keliose verslo disciplinose, daugiausia dėmesio skiriant organizacijų, valdymo ir besikeičiančios aplinkos, kurioje jie veikia, tyrimui.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl verslo valdymas LSBU?

Nr.2 Londone dėl pasitenkinimo verslo, vadybos kursais

Londono universitetas, skirtas mokyti, organizuoti ir valdyti, mokymosi ištekliai ir asmeninis tobulėjimas versle (2016 m. Nacionalinių studentų apžvalga).... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šio kurso metu jūs sužinosite, kaip kurti daugialypės terpės turinį, pagrįsti savo tyrinėjimus vystymosi ir vystymosi klausimais, konfliktų ir konfliktų sprendimu, karu i ... [+]

Įkvepiantis požiūris

Šio kurso metu jūs sužinosite, kaip kurti daugialypės terpės turinį, pagrįsti savo tyrinėjimus vystymosi ir vystymosi klausimais, konfliktų ir konfliktų sprendimu, karu ir terorizmu, globalizacija ir aktyvizmu.

Tarptautiniai santykiai su žurnalistika BA („Hons“) sujungia mūsų sukauptą patirtį tiek tarptautiniuose santykiuose, tiek žurnalistikos srityje, kad suteiktų jums visapusišką išsilavinimą, suteikiantį jums įdomų akademinių modulių ir temų spektrą, taip pat suteikiant jums galimybę vertinti įvairius vertingus įgūdžius darbdaviai.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

London South Bank University

Kepimas yra labai techninis įgūdis, o šios srities kvalifikacija taps tikrai patraukli darbdaviams. Šis kursas padės jums įgyti įgūdžių, norint tapti labai sėkmingu kepim ... [+]

Padarykite tortą ir valgykite

Kepimas yra labai techninis įgūdis, o šios srities kvalifikacija taps tikrai patraukli darbdaviams. Šis kursas padės jums įgyti įgūdžių, norint tapti labai sėkmingu kepimo technologu: sukursite specialistų valdymo įgūdžius, kurie yra susiję su komerciniais ir technologiniais kepimo profesijos aspektais.

Šis specialus kursas suteikia galimybę derinti pomidorų gamybą, maisto produktų maistą, sveikatą ir gerovę.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl Mokslo ir technologijų kepimas LSBU?Mūsų nuostabus paveldas: "LSBU" yra seniausios "Bakery School", esanti Jungtinėje Karalystėje.Šis pramonės šakos kursas plačiai pripažįstamas visoje kepimo pramonėje, turintis profesionalių ryšių su daugeliu organizacijų.Mes esame tarp Londono konkurentų, kurie naudojasi maisto produktų moksliniais tyrimais („Complete University Guide“ lentelė, 2019 m.).Šį kursą patvirtina "Garbingoji kepėjų kompanija".Turėsite daugybę tinklinių galimybių, dalyvaujate pramonės renginiuose ir svečių paskaitose bei derybose su mūsų organizuojamais specialistais.Mūsų išskirtinių kepyklų patalpos yra laboratorijos - moksliniais tyrimais pagrįstas mokymasis informuos mokymosi visą gyvenimą.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Ar tu susižavėjo kepimo mokslu? Šis specialistas gali būti idealus jums - jis orientuojasi į pagrindinius įgūdžius ir žinias, kurių reikalauja sparčiai auganti kepimo pra ... [+]

Uždirbk tešlą

Ar tu susižavėjo kepimo mokslu? Šis specialistas gali būti idealus jums - jis orientuojasi į pagrindinius įgūdžius ir žinias, kurių reikalauja sparčiai auganti kepimo pramonė, ir gali tapti jums labai patraukli darbdaviams, kai baigsite studijas.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl Mokslo ir technologijų kepimas LSBU?Mūsų nuostabus paveldas: "LSBU" yra seniausios "Bakery School", esanti Jungtinėje Karalystėje.Šis pramonės šakos kursas plačiai pripažįstamas visoje kepimo pramonėje, turintis profesionalių ryšių su daugeliu organizacijų.Mes esame tarp Londono konkurentų, kurie naudojasi maisto produktų moksliniais tyrimais („Complete University Guide“ lentelė, 2019 m.).Šį kursą patvirtina "Garbingoji kepėjų kompanija".Turėsite daugybę tinklinių galimybių, dalyvaujate pramonės renginiuose ir svečių paskaitose bei derybose su mūsų organizuojamais specialistais.Mūsų išskirtinių kepyklų patalpos yra laboratorijos - moksliniais tyrimais pagrįstas mokymasis informuos mokymosi visą gyvenimą.Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis laipsnio kursas yra mokslinis požiūris į maisto tyrimą, integruojant biologiją, chemiją ir matematiką bei nagrinėjant šiuolaikinę maisto pramonę. Siūlomos visą darbo ... [+]

Esi tas, ką valgai

Ar jūs žavisi maistu moksliniu požiūriu? Šis kursas gali būti idealus jums, atliekant mokslinį maisto tyrimą, kuris sujungia pagrindinius mokslus (biologiją, chemiją ir matematiką) ir nagrinėja juos šiuolaikinės maisto pramonės kontekste. Didžiojoje Britanijoje, kurioje dirba daugiau kaip 650 000 maisto pramonės, tai galėtų būti puikus kelias į karjerą.

Kodėl Maisto mokslas LSBU?Šis pramonės šakos kursas padeda suprasti sudėtingą maisto pramonę.Profesinės nuorodos reiškia, kad turėsite teisę dalyvauti Mokslo ir technologijų instituto maistu.Mes esame "No.1" moderniojo universiteto moksliniai tyrimai maisto produktų mokslų srityje ("Complete University Guide" lyga stalas, 2018).Mūsų darbuotojai yra ekspertai atitinkamose srityse.Mūsų paslaugoms priskiriami produktų kūrimo laboratorijos su sensoriniu vertinimo komplektu ir daugybe kompozicinių ir analitinių komplektų.Su mūsų "London Food Centre" pagalba galėsite rasti darbo vietas ir organizuoti darbo patirtį.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis laipsnio kursas yra mokslinis požiūris į maisto tyrimą, daugiausia dėmesio skiriant maisto saugai, saugiam maisto gaminimui ir realaus pasaulio programoms. Siūloma vi ... [+]

Svarbiausia saugumas

Jei jus domina studijuoti maisto mokslus, daugiausia dėmesio skiriant maisto saugai, saugiam maisto gaminimui ir realaus pasaulio programoms, šis kursas jums tinka. Remiantis Mokslo ir technologijų institutu (IFST) pripažinta modulinė medžiaga, jūs išnagrinės esminius ir pažangius maisto produktų, maisto higienos ir saugos aspektus nuo ūkio iki šakės.

Kodėl Maisto mokslas LSBU?Šis pramonės šakos kursas padeda suprasti sudėtingą maisto pramonę.Profesinės nuorodos reiškia, kad turėsite teisę dalyvauti Mokslo ir technologijų instituto maistu.Mes esame "No.1" moderniojo universiteto moksliniai tyrimai maisto produktų mokslų srityje ("Complete University Guide" lyga stalas, 2018).Mūsų darbuotojai yra ekspertai atitinkamose srityse.Mūsų paslaugoms priskiriami produktų kūrimo laboratorijos su sensoriniu vertinimo komplektu ir daugybe kompozicinių ir analitinių komplektų.Su mūsų "London Food Centre" pagalba galėsite rasti darbo vietas ir organizuoti darbo patirtį.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šių populiarių sporto kursų akredituota pratybų profesionalų registre daugiausia dėmesio skiriama fizinio krūvio, treniruočių, reabilitacijos, traumų prevencijos ir sport ... [+]

Didžiausias našumas

Norėdami dirbti sporte, jūs turite suprasti, kaip veikia žmogaus kūnas. Priimdami šį kursą, jūs vystysite kaip tarpdisciplininis sporto ir pratybų mokslininkas, kuris supranta, kad sporto sėkmė nėra pagrįsta jokiu vienu veiksniu - ir tai padės jums kurti strategijas, kurios veikia. Fiziologija, biomechanika, psichologija ir mityba - visa tai padengsite. Jūs taip pat turėsite galimybę įgyti treniruočių apdovanojimų ir fitneso kvalifikacijų, rengdami profesinio mokymo kursus.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Kepimas yra labai techninis įgūdis ir kvalifikacija šioje srityje suteiks jums patrauklią perspektyvą darbdaviams. Šis kursas padės jums įgyti įgūdžių, norint tapti sėkmi ... [+]

Padarykite tortą ir valgykite

Kepimas yra labai techninis įgūdis ir kvalifikacija šioje srityje suteiks jums patrauklią perspektyvą darbdaviams. Šis kursas padės jums įgyti įgūdžių, norint tapti sėkmingu kepimo technologu: įgysite specialistų valdymo įgūdžių, susijusių su komerciniais ir technologiniais kepimo profesijos aspektais.

Šis specialus kursas skirtas naujų produktų kūrimo procesui. Naujų produktų kūrimas (NPD) yra maisto ir gėrimų pramonės variklių variklis.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl Mokslo ir technologijų kepimas LSBU?Mūsų nuostabus paveldas: "LSBU" yra seniausios "Bakery School", esanti Jungtinėje Karalystėje.Šis pramonės šakos kursas plačiai pripažįstamas visoje kepimo pramonėje, turintis profesionalių ryšių su daugeliu organizacijų.Mes esame tarp Londono konkurentų, kurie naudojasi maisto produktų moksliniais tyrimais („Complete University Guide“ lentelė, 2019 m.).Šį kursą patvirtina "Garbingoji kepėjų kompanija".Turėsite daugybę tinklinių galimybių, dalyvaujate pramonės renginiuose ir svečių paskaitose bei derybose su mūsų organizuojamais specialistais.Mūsų išskirtinių kepyklų patalpos yra laboratorijos - moksliniais tyrimais pagrįstas mokymasis informuos mokymosi visą gyvenimą.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis kursas buvo sukurtas bendradarbiaujant su IBM ir nagrinėjamas kompiuterių sistemų teorija ir praktika. Studijuoti visą arba ne visą darbo dieną. ... [+]

Dideli duomenys, dideli svajoniai

Didžiųjų duomenų, socialinių skaičiavimų ir dalykų interneto augimas pakelia aukšto lygio kompiuterių įgūdžių paklausą. Bakalauro (Hons) Computer Science laipsnis suteikia galimybę studijuoti ir skaičiavimo teoriją, ir praktinius požiūrius į sistemų projektavimą ir įgyvendinimą. Kursas remiasi tarptautiniu mastu pripažintomis kompiuterinių mašinų rekomendacijų asociacijomis kompiuterinių technologijų mokymo programų gairėse ir aprūpina studentus tvirtu pagrindu kompiuterių žinių, reikalingų šiai sparčiai besikeičiančiai sričiai.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Ši akredituota Jungtinio moderatorių tarybos dėl inkorporuoto inžinieriaus statuso, ši bakalauro laipsnio inžinerijos kursai yra praktiška ir orientuota į projektavimą ir ... [+]

Inžinieriai, kurie sukūrė pasaulį

Nuo vidinių miestų atstatymo iki puikių konstrukcijų, tokių kaip Lamanšo tunelis, pasaulyje yra daug pastatų ir infrastruktūros projektų, kurių negalėjo įvykti be civilinių inžinierių. Šis bakalauro studijų kursas buvo sukurtas mūsų pramonės konsultacinės grupės indėliu, siekiant praktinio dizaino orientuoto kurso, kuris suteiks Jums įgūdžių ir kvalifikacijų, kurių reikia norint prisijungti prie statybos pramonės.

Koks skirtumas tarp bakalauro laipsnio ir BEng civilinės inžinerijos srityje? Bakalauras yra labiau praktiškas ir orientuotas į dizainą. BEng yra labiau teorinis ir matematinis.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Akredituotas „Chartered Society of Forensic Sciences“, šis laipsnis yra orientuotas į mokslo metodų taikymą nusikaltimų tyrimui. Siūloma visą darbo dieną. ... [+]

Įrodyti rezultatai

Šis kursas apima nusikalstamos veikos analizę ir įrodymų aiškinimą. Teorija suderinama su praktiniu darbu, ir kiekvienu lygiu yra galimybė tęsti savo tyrimus.

Kodėl LSBU teismo ekspertizė?Didžiosios pamokos: Personalo nariai yra ekspertai atitinkamose srityse ir vertinami kaip studentai, kaip - Nr. 1 universiteto Londone, skirtuose teismo medicinoje (Nacionalinis studentų tyrimas 2016 m.).Akredituotas "Chartered Society of Forensic Sciences".Nr.2 Londono modernus universitetas, skirtas tyrimo kokybei teismo medicinoje ("Complete University Guide" lyga stalas, 2018 m.).Užmegzkite profesionalius ryšius su policija ir priešgaisrine tarnyba, kurie reguliariai teikia svečių paskaitas.Mūsų specializuotos įstaigos turi platų analitinių priemonių, skirtų teismo medicinos mokslų studentams, spektrą.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Kiekis Apklausos laipsnio kursas, profesionaliai akredituotas „Chartered Building of Building“ (CIOB), kuris yra pirmasis žingsnis tapti visiškai kvalifikuotu „Surveyor“. ... [+]

Dėl spec ir biudžeto

Jei ieškote profesionalaus lygio darbo statybos pramonėje, kiekybinis tyrimas - užtikrinant, kad projektai atitiktų teisinius ir kokybės standartus, ir kad klientai gautų pinigų už pinigus - yra idealus. Šiuo metu trūksta kiekybinių inspektorių, todėl visuomet turėsite paklausą. Studijuosite vadybos ir verslo praktiką statybos kontekste, taip pat teisės ir ekonomikos srityse. Mes įsitikinsime, kad suprantate ir organizacinę struktūrą bei sąnaudų kontrolę, nes tai yra esminiai įgūdžių kiekio matuoklių įgūdžiai.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Bakalauro bakalauras (Hons) kriminologijos kursas; pasiruošęs dirbti bandomajame, policijos ir kalėjimo tarnyboje. ... [+]

Nusikalstamumo kompleksas

Jūs išnagrinėsite, kaip sudėtinga valstybės, nusikaltėlio, aukos ir visuomenės tarpusavio sąveika lemia tam tikrus veiksmus kaip nusikaltimus, o kiti nėra. Šiuo atveju jūs kritiškai mąstysite, kaip įstatymai ir nusikaltėliai yra padaryti, ir kas vengia nusikalstamos veikos ir kodėl. Ištyrinėkite kriminologinę teoriją ir dalyvaukite diskusijose apie nusikalstamumo problemą, baudžiamosios teisenos politiką ir nusikalstamumo poveikį šiuolaikinėje visuomenėje.

Mes teikiame praktinę patirtį darbdavių paklausai. Karjeros sritys apima stažuotę, policijos tarnybą, kalėjimo tarnybą, nevyriausybines organizacijas, vietos valdžios institucijas, savanorišką sektorių, jaunimo nusikaltimų grupes, mokymą, socialinį darbą ir administravimą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Bakalauro bakalauras (Hons) kriminologija su psichologijos laipsnio kursu; pirmieji bandymai, policijos, kalėjimo tarnybos ir socialinės paramos tarnybos. ... [+]

Nusikaltimų partneriai

Kodėl žmonės prisiima nusikaltimus? Kaip veikia nusikalstamas mintis? Pasaulyje, vis labiau susižavėjusiam nusikaltimų ir teisingumo prigimtimi, šis laipsnis suteikia šiuolaikinį požiūrį į nusikalstamumą ir baudžiamąją teisingumą, atsižvelgiant į žmogaus minties ir elgesio mokslinį tyrimą.

Mes teikiame praktinę patirtį darbdavių paklausai. Karjeros sritys apima stažuotę, policijos tarnybą, kalėjimo tarnybą, nevyriausybines organizacijas, vietos valdžios institucijas, savanorišką sektorių, jaunimo nusikaltimų grupes, mokymą, socialinį darbą ir administravimą.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Bakalauro bakalauras (Hons) psichologija (klinikinė psichologija); pirmieji žingsniai tampa psichologu. Akredituota Britų psichologijos draugijos (BPS). ... [+]

Gilesnio supratimo

Kaip veikia mūsų smegenys? Ar mūsų elgesį veikia mūsų genai, mūsų aplinka ar abu? Psichologija suteikia jums žavingą supratimą apie veiksnius, kurie įtakoja tai, kaip žmonės galvoja, jaučia ir elgiasi. Klinikinė psichologija yra patraukli specialisto sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama pagrindinėms psichinės sveikatos problemoms spręsti.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl psichologija LSBU?Verslo svarba - kursų struktūra yra pagrįsta Gerosios praktikos rekomendacijomis, kurias pateikė Britų psichologų draugija.Profesinė akreditacija - kursą akredituoja Britų psichologų draugija.Lankstus mokymasis - pasirenkate iš įvairių modulių per paskutinius metus, kad atitiktų jūsų konkrečius interesus.Specialūs patogumai - mūsų laboratorijos komplekse yra akių stebėjimo įrenginys ir stebėjimo kambarys.Į viršų Londone dėl karjeros perspektyvų psichologijoje (Guardian 2019).... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Ši sporto instruktavimo ir analizės studijų programa yra specialiai skirta studentams, ieškantiems laipsnio, kuris padėtų jiems įgyti įgūdžių žinių ir gebėjimų tapti spor ... [+]

Jūsų žaidimo planas

Ar jūs svajojatės sportuoti sportininkus? Ar norėtumėte būti kvalifikuotu ir akredituotu absolventu, jau turiu patirties ir pasiruošę darbo rinkai? Ar norėtumėte remti sportininkus įvairiais našumo lygiais? Tada mūsų BSc (Hons) sporto instruktavimas ir analizė jums tinka.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl sporto reabilitacija LSBU?Top 3 absolventų perspektyvoms tarp Londono konkurentų „Sport“ („Sunday Times“ 2019). Mes didžiuojamės galėdami būti „London 2“ moderniu universitetu dėl mokslinių tyrimų kokybės, bendro rezultato ir absolventų perspektyvų sporto mokslo srityje („Complete University Guide“ lentelė, 2018 m.).Kursas turi puikių profesinių ryšių - jis priskirtas nacionaliniam profesiniam L2 sporto instruktoriui, turinčiam įgūdžius, todėl, praėjus pirmajam metui ir papildomai teorijai bei praktiniam egzaminui, galite būti kvalifikuotas sporto treneris.Mūsų puikus darbuotojų dėmesys skiriamas padėti studentams plėtoti įgūdžius, žinias ir kompetencijas tapti sporto treneriu. LSBU sporto akademijos klientų pasitenkinimo lygis yra 84,5% (UKCSI verslo palyginimo tyrimas).Sporto ir pratybų mokslo tyrimų centras yra mūsų specializuotų įrenginių dalis - galėsite naudotis sudėtingomis įranga, kad pagerintumėte savo mokslinių tyrimų veiklą.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Kepimas yra labai techninis įgūdis, o šios srities kvalifikacija taps tikrai patraukli darbdaviams. Šis kursas padės jums tapti specialisto vadybininku, mokydamas jums ke ... [+]

Padarykite tortą ir valgykite

Kepimas yra labai techninis įgūdis, o šios srities kvalifikacija taps tikrai patraukli darbdaviams. Šis kursas padės jums tapti specialisto vadybininku, mokydamas jums kepimo profesijos komercinius ir technologinius aspektus.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl Mokslo ir technologijų kepimas LSBU?Mūsų nuostabus paveldas: "LSBU" yra seniausios "Bakery School", esanti Jungtinėje Karalystėje.Šis pramonės šakos kursas plačiai pripažįstamas visoje kepimo pramonėje, turintis profesionalių ryšių su daugeliu organizacijų.Mes esame tarp Londono konkurentų, kurie naudojasi maisto produktų moksliniais tyrimais („Complete University Guide“ lentelė, 2019 m.).Šį kursą patvirtina "Garbingoji kepėjų kompanija".Turėsite daugybę tinklinių galimybių, dalyvaujate pramonės renginiuose ir svečių paskaitose bei derybose su mūsų organizuojamais specialistais.Mūsų išskirtinių kepyklų patalpos yra laboratorijos - moksliniais tyrimais pagrįstas mokymasis informuos mokymosi visą gyvenimą.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Ši novatoriškoji programa leidžia studentams, kurie jau baigė FdSc kepimo technologijos valdymą, arba turi pakankamai pramonės patirties, kad galėtų papildyti visą kvalif ... [+]

Padarykite tortą ir valgykite

Kepimas yra labai techninis įgūdis, o šios srities kvalifikacija taps tikrai patraukli darbdaviams. Šis kursas padės jums tapti specialisto vadybininku, mokydamas jums kepimo profesijos komercinius ir technologinius aspektus.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl Mokslo ir technologijų kepimas LSBU?Mūsų nuostabus paveldas: "LSBU" yra seniausios "Bakery School", esanti Jungtinėje Karalystėje.Šis pramonės šakos kursas plačiai pripažįstamas visoje kepimo pramonėje, turintis profesionalių ryšių su daugeliu organizacijų.Mes esame tarp Londono konkurentų, kurie naudojasi maisto produktų moksliniais tyrimais („Complete University Guide“ lentelė, 2019 m.).Šį kursą patvirtina "Garbingoji kepėjų kompanija".Turėsite daugybę tinklinių galimybių, dalyvaujate pramonės renginiuose ir svečių paskaitose bei derybose su mūsų organizuojamais specialistais.Mūsų išskirtinių kepyklų patalpos yra laboratorijos - moksliniais tyrimais pagrįstas mokymasis informuos mokymosi visą gyvenimą.Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

London South Bank University

Šis kursas yra praktiškai orientuotas, todėl galite įgyti bakalauro arba bakalauro laipsnį priklausomai nuo 2 ir 3 metų pasirinktų variantų. Vykdykite kūrybinio dizaino B ... [+]

Puikus derinimas

Ieškote muzikos technologijų įgūdžių, kad dirbtumėte kūrybinėse industrijose? Šiuo laipsniu jūs remsite savo žinias ir atrasite platų muzikos kūrimo, kino garso ir žaidimų garso galimybių spektrą.

Programa leidžia jums atrasti kūrybinius ir techninius vaidmenis pramonėje ir baigti BA arba BSc apdovanojimą. Jūs turėsite prieigą prie mūsų moderniausių įrenginių ir bus mokomi tiek skaitmeniniai, tiek analoginiai įrankiai, taip pat naujos technologijos, susijusios su garso ir eksperimentine veikla.

Ableton Live„Avid Pro Tools“ (akredituotas AVID)Garso garsasMax-MSPKietosios būsenos logikaUniversalus garsasUnity Audio

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis apdovanojimus turintis kursas yra 100% skiriamas vaizdo žaidimų studijoms ir plėtrai. Mokoma specialioje žaidimų studijoje, kurioje yra aukštos klasės kompiuteriai ir ... [+]

Žaidimas yra

Ar tu gyveni ir kvėpuoja vaizdo žaidimus? Atkreipkite dėmesį į visus pagrindinius žaidimų kūrimo, žaidimų programavimo ir žaidimų dizaino aspektus iš dėstytojų, turinčių daugiau nei 20 metų patirties šioje srityje!

Šis apdovanojimų pelnęs, naujoviškas kursas suteiks jums praktinę patirtį dirbant kūrybiškai ir bendradarbiaujant, pirmaujant technologijų pažangai. Realaus pasaulio įgūdžių taikymas yra būtinas - ir turėsite galimybę dirbti su išoriniais klientais ir žaidimų leidėjais, tokiais kaip Bethesda ir Ubisoft.

LSBU yra virtualaus ir papildytos realybės žaidimų mokslinių tyrimų Londono centre kompetencijos centras, taip pat siūlo patirties plėtojant žaidimus.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis "BEng Electrical Engineering" kursas, kurį patvirtina Inžinerijos ir technologijos institutas, siūlo greitą intelektinės nuosavybės statusą. ... [+]

Sukurta sėkmė

Šis inžinerijos ir technologijos institutas yra akredituotas. Šis elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos kursas siūlo greitą intelektinės nuosavybės statuso suteikimą. Tai tik apie elektrinių valdymo sistemų projektavimą, kūrimą ir palaikymą. Šio sektoriaus inžinieriai užtikrina, kad mūsų elektriniai įrenginiai būtų saugūs ir galėtų atlikti aukštus kokybės standartus, taip pat sukurti naujas technologijas ateičiai.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl elektros ir elektronikos inžinerija LSBU?Nr. 1 Londono modernus elektros ir elektronikos inžinerijos universitetas, 2018 m. "Guardian League" lentelė.Inžinerijos ir technologijos instituto (anksčiau IEE) akredituota pagal Inžinerijos tarybos licenciją ir siūlo greitą pažangą Chartered Engineer statuso.Mes turime pramonės patarėjų grupę, kuri padėtų užtikrinti, kad mūsų kursų aprėptis būtų naujausia ir atitiktų užimtumo poreikius.Daugelis karjeros galimybių: yra keletas mūsų gyvenimo dalių, kurios bent jau nieko nedaro elektrinių ir elektroninių inžinierių darbe.Galite pasirinkti praleisti savo trečius metus studijuoti su viena iš mūsų partnerių institucijų.Galimybė baigti savo trejus metus mokamoje profesinėje praktikoje.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis chemijos inžinierių institutas, akredituotas, pasiruošs įvairiems chemijos inžinerijos vaidmenims ir yra pirmas žingsnis tam, kad taptų Chartered Engineer. Siūlomas v ... [+]

Ryški ateitis

Kalbant apie absolventų paklausą įvairiuose pramonės sektoriuose nuo naftos ir dujų iki maisto produktų ir gėrimų, taip pat finansų ir aplinkos sektorių, chemijos inžinerija yra puikus pasirinkimas. Šis kursas paruoš jūsų karjerą, kurioje jūs išmoksite ir išbandysite naujus produktus - ar jie yra benzinas, plastikas, vaistiniai preparatai, maistas ar gėrimai - ir kad jie taptų komerciškai perspektyvūs.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl Inžinerija LSBU?Profesinė akreditacija - mes akredituojame Cheminių inžinierių institutas (IChemE) ir Inžinierių taryba.Top 10 Jungtinėje Karalystėje dėl studentų pasitenkinimo ir mokslinių tyrimų intensyvumo chemijos inžinerijoje („Complete University Guide 2019“).Top 10 JK karjeros perspektyvoms chemijos inžinerijoje (Guardian 2019).Pritaikymo galimybės - trečiaisiais metais galite pasirinkti vietą, suteikiant jums vertingos patirties.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Inžinierių tarybos akredituotas kursas yra pirmasis žingsnis tam, kad tapti kvalifikuotu Chartered Civil Engineer. Kursas siūloma visą darbo dieną, sumuštinis ir ne visą ... [+]

Neatsiejamas vaidmuo

Civilinė inžinerija - tai dalykų, galinčių pakeisti pasaulį, projektavimas, statyba ir priežiūra. Keliai, tiltai, kanalai, užtvankos ir pastatai yra neatskiriama žmogaus rasės raida.

Inžinierių tarybos akredituotas kursas yra pirmasis žingsnis tam, kad tapti kvalifikuotu Chartered Civil Engineer. Tai siūloma visą darbo dieną, sumuštiniams ir ne visą darbo dieną.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti civilinę inžineriją LSBU?Nr.1: Londono modernus civilinės inžinerijos universitetas, "Sunday Times League" lentelė, 2017 m.Inžinerijos tarybos akreditacijos dešimtmečiai, kuriuos atliko jungtinė moderatorių taryba, visiškai atitinka "Inkorporuoto inžinieriaus" (IEng) švietimo bazę.Mokymo komanda dirba mokslinių tyrimų ar konsultavimo darbuose, dažnai lanko pramonės specialistus.Londono universiteto Nr. 2 mokymui ir Nr.3 akademinei paramai ir studentų balsui statybos inžinerijoje (Nacionalinis studentų tyrimas, 2017).Studijuoti visą ar ne visą darbo dieną vieną dieną per savaitę.Kai kurie moduliai apima lauko darbus ir apsilankymus vietoje, kurie gali būti gyvenami ar už Jungtinės Karalystės ribų, nuo trijų iki penkių dienų.Galimybė baigti savo trejus metus mokamoje profesinėje praktikoje.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Pasinaudokite nuolat augančiu aukštos kvalifikacijos kompiuterių inžinierių poreikiu ir tyrinėkite mūsų novatorišką, labai taikomą kursą. Sumuštinių metų galimybė. ... [+]

Sukurta su IBM

Nuo elektros energijos gamybos ir paskirstymo sistemų iki šiuolaikinių perdirbimo ir gamybos įmonių yra daugybė sudėtingų technologijų, kurios remiasi kompiuterių inžinierių sukurta ir suprojektuota kompiuterine sistema. Šis kursas taps tarsi vienas iš tų inžinierių. Kompiuterinės technikos ir programinės įrangos inžinerija, skaitmeninės sistemos, įterptosios sistemos, kompiuterių ir tinklo projektavimas bei programinės įrangos kūrimas įvairiose šiuolaikinėse programavimo kalbose - visa tai padengsite.

Antrojo BEng (Hons) Computer Engineering kursų pabaigoje jums bus suteikta galimybė perkelti į MEng kursą.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Akredituota Inžinierių Mechanikos Institucijos (IMecE), šis BEng Mechanikos inžinerijos laipsnis yra pirmas žingsnis į Chartered Engineer statusą. ... [+]

Viskas, kas juda

Inžinieriai mechanikai dirba beveik kiekviename sektoriuje, kuriame galite galvoti apie energetiką, transportą, aviaciją, robotų techniką, vaistus ir variklių bei jūrų pramonę. Kur norėtumėte eiti, mechaninės inžinerijos laipsnis gali padėti jums ten patekti. Mūsų kursas yra praktiškas, turint didelę laboratorijų ir dirbtuvių veiklą. Ir jūsų individualus paskutiniojo projekto projektas bus "dizaino bandymo" projektas, kuris imituoja uždavinius ir problemas, su kuriomis susiduria mechanikos inžinieriai.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Akredituota Chemijos inžinierių instituto ir Energetikos instituto, apimančio naftos inžinerijos pagrindus ir jo pramoninį pritaikymą. Pirmasis žingsnis link Chartered En ... [+]

Kuro pasaulis

Tai įdomus laikas naftos ir dujų sektoriui. Jo plataus masto iššūkiai sudaro karjerą. Šiame BEng kurse galite tikėtis praktinės pramonės programinės įrangos patirties ir jos pritaikymo realiame pasaulyje. Jūs atliksite tiriamąjį ir laboratorinį metodą, kuriate vertingus, perkeliamus įgūdžius. O jei nuspręsite praleisti metus įsidarbinimo vietoje, gausite dar daugiau supratimo apie pramonės funkcijas.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti naftos inžineriją LSBU?Mes esame akredituoti Energetikos instituto, todėl esate patrauklesni darbdaviams.Mes mokėme naftos kursus, mokomus daugiau nei 60 metų.Bendroji kompetencija: Nr. 1 Londono universitetas, skirtas mokymosi ištekliams, akademinei paramai, įvertinimui ir atsiliepimams chemijos, proceso ir energetikos inžinerijos klausimais, Nacionalinė studentų apklausa (2017 m. Nacionalinė studentų apklausa).Mūsų darbuotojai yra ekspertai, kurie gali daug pasidalinti.Specializuotos priemonės: prieiga prie pramonės lygmens 1 milijono svarų sterlingų programinės įrangos komplekto, kurį remia pirmaujančių tiekėjų.Darbo patirtis: užpildykite savo trečius metus mokamą profesinę praktiką.AkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Šis akredituotas diplomuotas pastatų inžinierių institutas ir energetikos institutas yra pirmas žingsnis į Chartered Engineer statusą. ... [+]

60 metų patirtis

Ar žinojote, kad daugiau nei pusė absolventų, dirbančių statybos paslaugų inžinerijos srityje Jungtinėje Karalystėje, buvo mokomi LSBU? Turėdami daugiau nei 60 metų patirtį šioje srityje, mūsų kursas yra skirtas suteikti jums technines žinias, komunikacijos ir valdymo įgūdžius, kad būtų veiksmingas šio specialisto sektoriaus lyderis.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Statybos paslaugų inžinerija apima visų dalykų, dėl kurių pastatas tampa saugus, patogus, energingas ir funkcionalus, projektavimą, diegimą, eksploatavimą ir priežiūrą. Visuomet paklausa ir auga, nes pastatų dizainas vystosi, kad taptų tvaresnis.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
36 - 54 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Sukurkite savo automobilio patirtį mūsų plačiame laboratorijos komplekse. Studijuokite šį novatorišką kursą visą darbo dieną arba visą darbo dieną. ... [+]

Greitis ir tvarumas

Auga darbdavių inžinierių absolventų poreikis. Šis unikalus kursas suteiks jums įgūdžių, žinių ir patirties, kurių ieško automobilių pramonė. Galite tikėtis novatoriško projektinio mokymosi, kurį palaiko pirmaujančios pramonės ir programinės įrangos. Daugiausia dėmesio skiriama tvariai plėtrai, mažai teršiančioms technologijoms ateityje ir miesto transportui. Čia jūs tikrai gausite naudos iš mūsų centrinės Londono vietos ir ryšių su vietinėmis transporto priemonių inžinerijos bendrovėmis.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.Kodėl studijuoti automobilių inžineriją LSBU?Nr. 1 Londono modernaus universiteto mechanikos inžinerija ("Guardian League" lentelė 2018 m.).Pasinaudokite mūsų išskirtiniais patogumais, įskaitant pažangiosios transporto inžinerijos laboratorijos pasaulinę klasę, dirbtuvių ir kompiuterių komplektą.Mūsų darbuotojai yra ekspertai, su kuriais daug dalijamasi.Europos studija: trečius metus studijuojame kartu su savo partnerine institucija, Vokietijos Hochschule Bremen.1-asis Londono modernus universiteto absolventų perspektyvas mechanikos inžinerijoje („Complete University Guide 2019“).Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Į viršų į BEng kursą, skirtą pasiūlyti profesinį tobulėjimą tiems, kurie turi HND kvalifikaciją mechanikos inžinerijoje, siekdami specializuotis gamybos, elektros ir gamy ... [+]

Karjeros stiprinimas

Jei turite mechaniko inžinerijos specialybę ir nori išplėsti savo techninius ir pritaikymo įgūdžius, tai šis vienerių metų papildomas kursas skirtas jums. Dizainas ir plėtoti inžinerines sistemas įvairioms sritims šiandien besikeičiančioje rinkoje, daugiausia dėmesio skiriant gamybai. Tikėtis, kad įgys svarbiausių įgūdžių komandiniame darbe ir lyderystėje, išmokti veiksmingai bendrauti ir keistis idėjomis su specialistais ir platesne auditorija.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti LSBU mechaninę inžineriją ir dizainą?Nr. 1: Londono modernus universitetas mechanikos inžinerijos (Guardian League lentelė 2018).Pasinaudokite mūsų išskirtine įranga, pvz., Mūsų virtualia inžinerine laboratorija ir 3D spausdinimas.Gyvi trumpi darbai ir įmonės projektų darbas padės sustiprinti jūsų įsidarbinimo ir konsultavimo perspektyvas ar valdyti savo verslą.Mūsų darbuotojai yra ekspertai, kurie gali daug pasidalinti.1-asis Londono modernus universiteto absolventų perspektyvas mechanikos inžinerijoje („Complete University Guide 2019“).Nr.1 tarp Londono konkurentų dėl bendro pasitenkinimo ir mokymosi galimybių mechaninėje, gamybos ir gamybos inžinerijoje (Nacionalinė studentų apklausa 2018).Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

London South Bank University Open Day